Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

"ΣΤΟΜΑΤΙΚΟΣ ΕΡΩΤΑΣ", η υπερτατη ευχαριστηση ενος ανδρα!!!!!

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

omorphandras

# 1 στις 10/7/2003
author
Ανδρας / 36 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 34
'Aρεσαν+: 0%

"Στοματικος ερωτασ", η υπερτατη ευχαριστηση ενος ανδρα!!!

Στοματικος ερωτας, κατι που ολοι οι ανδρες αναζηταμε περισσοτερο απο καθε αλλη ερωτικη πραξη. Νομιζω η μοναδικη φορα που ενας ανδρας δεν μπορει να πει... οχι!!!!! Ετσι δεν ειναι;
Καθε ανθρωπος μπορει να δημιουργησει μια ζωη αλλα παρολα αυτα δεν παυει ποτε του να αποτελει αναλωσιμο υλικο της!!!

sovokai

# 2 στις 10/7/2003
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 174

υεπ

omorphandras δεν ξέρω αν ισχύει για όλους τους άντρες αλλά εγώ προσωπικά θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου...
I Still Havenβt Found What Iβm Looking For... (αν και νόμιζα ότι το είχα βρει...)

raider7

# 3 στις 10/7/2003
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Παρασκευή
Θέματα: 16
Απαντήσεις: 121
Το κακό όμως είναι ότι θέλει "τέχνη" για να γίνει σωστά! Πρέπει εκείνη να έχει ταλέντο και εμπειρία..αλλιώς καταλήγει σε αποτυχία!

gloss

# 4 στις 10/7/2003
author
Ανδρας / 35 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 17

Παράθεση:
Originally posted by raider7
Το κακό όμως είναι ότι θέλει "τέχνη" για να γίνει σωστά! Πρέπει εκείνη να έχει ταλέντο και εμπειρία..αλλιώς καταλήγει σε αποτυχία!

Edo arxizi na ginete pio endiaferon
Boris na dosis sigekrimeno "specification"?
I ginekes tis pareas ti lene, toso gia to thema tu thread, oso ke gia to adistrofo?

dancer

# 5 στις 10/7/2003
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 345
"ΣΤΟΜΑΤΙΚΟΣ ΕΡΩΤΑΣ", η υπερτατη ευχαριστηση ενος ανδρα!!!!!
kai gia mia gynaika katholou efkatafronitos tha elega!!!
τελικα ειναι ωραιο να εισαι ο εαυτός μου...

# 6 στις 10/7/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
σπάω το κεφάλι μου να θυμηθώ ποιά ήταν η ταινία όπου μια πόρνη έδινε μαθήματα στοματικού με μια μπανάνα!!!
από εξομολογήσεις ανδρών πάντως βγαίνει το συμπέρασμα ότι τους "ανάβει" περισσότερο η ιδέα παρά η ίδια η τεχνική των συντρόφων τους.
θα μπορούσαν οι αρσενικοί να δώσουν κάποιες "οδηγίες"???
όχι τίποτα άλλο,αλλά το βιβλίο της Lovelace είναι δυσεύρετο πλεον...

evans

# 7 στις 10/7/2003
author
Ανδρας / 50 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 75
Απαντήσεις: 3.828
"ΣΤΟΜΑΤΙΚΟΣ ΕΡΩΤΑΣ", η υπερτατη ευχαριστηση ενος ανδρα.........................................ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ!!!!!!!!

raider7

# 8 στις 10/7/2003
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος
κΙ ΟΜΩΣ ΣΟΥΒΛΙΤΣΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΑΙΝΙΑ ΠΟΡΝΟ..ΗΤΑΝ Η ΤΑΙΝΙΑ "CELEBRITIES" TOY WOODY ALLEN!

gatoulisss

# 9 στις 10/7/2003
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2
ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ .... ΦΑΕΙ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΤΗΣ ΕΚΣΠΕΡΜΑΤΙΣΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΑΒΗΧΤΕΙ.......... ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ... ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΚΙ ΑΥΤΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΕΡΩΤΑ.ΑΥΤΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΝΑ .....ΤΡΑΒΗΧΤΟΥΜΕ????????????ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ..

omorphandras

# 10 στις 10/7/2003
author
Ανδρας / 36 / Σε σχέση
Πρεπει να ομολογησω οτι δεν περιμενα να συμφωνησει το γυναικειο φυλο με αυτην την αποψη!!!! Ελπιζω οι απαντησεις των κυριων να ηταν αληθινες και οχι ειρωνικες!!! Κοριτσια οπως εχω ηδη πει ειναι η μοναδικη φορα που ο αντρας δ ε ν προκειται να σας πει οχι!!!!
Καθε ανθρωπος μπορει να δημιουργησει μια ζωη αλλα παρολα αυτα δεν παυει ποτε του να αποτελει αναλωσιμο υλικο της!!!

black angel

# 11 στις 11/7/2003
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Συκιές
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 24
Auto akribos einai kai i megaluteri apolausi ston stomatiko erwta! to oti mporeis na ftaseis ton allon sta akra tis idonis xwris na mporei na pei oxi! to gegonos oti kathe sou kinisi ton ftanei ston paradeiso! Kurioi APOLUTA EILIKRINA kai pisteuw oti tha sumfonisoun kai ta koritsia! tote mia gunaika noiwthei pragmatika kai apoluta gunaika otan o allos den mporei na pei OXI kai apla trelenete me mia mas kinisi oso mikri kai apli kai an einai ,afinontas ena uponooumeno mono ws pros to ti sunexisei!

# 12 στις 11/7/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Στοματικος ερωτασ

Ο στοματικός ερωτας..νομιζω πάντα ειναι ευχαρίστηση και για τον ανδρα και για την γυναίκα...αλλωστε η καθε μια εχει τον τροπο της..οπως και ο καθενας..μας...στο να κανουμε οσο καλύτερα γινεται τον συντροφό μας...να φτάσει στο ανωτατο οριο της ηδονής...στον Οργασμό.

# 13 στις 11/7/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Η μεγαλύτερη ευχαρίστηση μιας γυναίκας....(προσωπική μου άποψη...)
το να κάνει στο σύντροφό της κάτι τέτοιο. Ακόμα κι αν δεν έχει την εμπειρία της Madam O, ακόμα και στα αρχάρια μαθήματα, σημασία έχει η διάθεση που υπάρχει στο να φτάσεις το ταίρι σου σε σημεία που ούτε κι εκείνος πολλές φορές ξέρει ότι υπάρχουν...
Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ηδονή από το να κάνεις το ταίρι σου να ακούγεται στο τετράγωνο και φυσικά να κερδίζεις τις εντυπώσεις κι ό,τι όμορφο όταν ακούς τη λέξη "παραδίνομαι"......

raider7

# 14 στις 11/7/2003
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος
Πιστεύω ότι ισχύει και το αντίθετο...και το να κάνεις στοματικό έρωτα σε μια γυναίκα είναι απίθανο...όσο "ψυχρή" και αν είναι μια γυναίκα, είναι κάτι που θα την "λιώσει"!!!!

euagelos

# 15 στις 11/7/2003
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Ν. Σερρών / Σέρρες
Απαντήσεις: 17
...ΕΙΘΙΣΤΑΙ, ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΕΡΩΤΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ. Η ΗΔΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΦΙΛΑ ΕΞΙΣΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ, ΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ. Η ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΤΗΣ ΝΑ "ΤΡΕΛΕΝΕΤΑΙ'', ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ. ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ...!!!

# 16 στις 12/7/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by euagelos
...ΕΙΘΙΣΤΑΙ, ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΕΡΩΤΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ. Η ΗΔΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ ΦΙΛΑ ΕΞΙΣΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ, ΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ. Η ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΤΗΣ ΝΑ "ΤΡΕΛΕΝΕΤΑΙ'', ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ. ΑΜΟΙΒΑΙΑ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ...!!!

Είθισται..Δεν αντιλέγει κανείς..
Το θέμα όμως ...ήταν ξεκάθαρο και πάνω σε αυτό απαντήσαμε. Ίσως κάποια τολμηρή ύπαρξη από εδώ μέσα βάλει ανάλογο θέμα και ...για τις γυναίκες!

kentia

# 17 στις 14/7/2003
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ν. Σερρών / Σέρρες
Απαντήσεις: 14
o poio asfalhs tropos epafhs ths gynaikas einai o stomatikos erotas o antras ftanh sthn koryfosh kai mono me thn idea prin akomh kala kala arxisei h praksh.kai tekeionei meta apo merikes palindromiseis

omorphandras

# 18 στις 14/7/2003
author
Ανδρας / 36 / Σε σχέση
Οταν εθεσα αυτο το θεμα προς συζητηση περιμενα απλα καποιες αντρικες αποψεις. Προς μεγαλη μου εκπληξη ομως βλεπω τις γυναικειες να ειναι περισσοτερες και πολυ πιο ενδιαφερουσες. Επισης πρεπει να ομολογησω ακομη μεγαλυτερη εκπληξη για μενα αποτελει το οτι εχει τεθει αντιστοιχο θεμα, με αφορμη το δικο μου, για την γυναικα!!!

# 19 στις 14/7/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by omorphandras
Οταν εθεσα αυτο το θεμα προς συζητηση περιμενα απλα καποιες αντρικες αποψεις. Προς μεγαλη μου εκπληξη ομως βλεπω τις γυναικειες να ειναι περισσοτερες και πολυ πιο ενδιαφερουσες. Επισης πρεπει να ομολογησω ακομη μεγαλυτερη εκπληξη για μενα αποτελει το οτι εχει τεθει αντιστοιχο θεμα, με αφορμη το δικο μου, για την γυναικα!!!

Ε, μα φυσικά...
Η λέξη "ευχαρίστηση" είναι .....γένους θηλυκού...Πως θα γινόταν να μείνει το γυναικείο φύλο απέξω;;;

omorphandras

# 20 στις 14/7/2003
author
Ανδρας / 36 / Σε σχέση
Δεν ειναι μονο η λεξη ευχαριστηση γενους θυληκου ειναι και η ικανοποιηση, και η ολοκληρωση και πολλες αλλες αλλα μην ξεχνας μιλαμε για ΤΟΝ στοματικο ερωτα!!!!
Εξαλλου να εισαι σιγουρη οτι κανενας ανδρας δεν προκειται να ασχοληθει με... γραμματικες και συντακτικα του αρκουν μυαλα σαν τα δικα σου και ευελπιστω την αντιστοιχη..... θεληση!
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε