Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ο πονος της αγαπης

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

katerina1974

# 1 στις 23/5/2007
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%

ο πονος της αγαπης

εγω με αυτον ημασταν cyber φιλοι. ξαφνικα μας γυρισε στο σεξουαλικο κυριως αν και εγω παρολο τον εκ φυσεως παρορμητισμο μου δεν ξεκιναω ποτε πρωτη να την πεσω στον αλλον εκτος αμα μου ανοιξει ενα παραθυρακι που λενε εστω και μια χαραμαδα να μου ανοιξουνε εγω το εκμεταλευομαι. λοιπον ο χαρης ητανε τιμιος μαζι μου απ την αρχη απο πριν μας γυρισει το ολο θεμα σε ερωτικο μουχε πει οτι τα εχει με μια αθηναια 23 χρονων ο ιδιος ειναι 29 οτι ταχουνε ενα χρονο αλλα μουλεγε διαρκως οτι τσακωνονται σχεδον ολες τις μερες οτι αυτη τον εθελει στην αθηνα και οτι δε σεβεται ουτε την αθλια οικονομικη του κατασταση ουτε τα θελω του γενικα δε φαινεται να σεβεται και πολλα και οτι ο μεσα του εαυτος δε τη θελει ο εξω τη θελει αλλα περιμενε λεει απο μενα να παω σαλονικη να κανουμε τελοσπαντων οτι κανουμε(αλλο που δεν ηθελα κι εγω) αλαλ να μην τον πιεζω μεχρι να ξεκαθαρισει την κατασταση να οτυ αφησω χωρο και χρονο και να δει κι απο κοντα αν μπορει να δεσει μαζι μου για να ξεκινησουμε μαζι. εγω οχι μονο δε πηγα(τουχα πει οτι θα παω με τον αδερφο μου και αλλη παρεα γιατι στη σαλονικη δε ξερω κανεναν κι επειδη αυτος εκανε κατι σεμιναρια καθε μερα και γενικα δε θα μπορουσε νανα συνεχεια μαζι μου ετσι κι αλλιως κι εγω σε μια πολη που πρωτη φορα δε θα νιωθα ανετα να μενω σε ενα ξενοδοχειο μονη μου να τριγυρναω μονη μου και να τον βλεπω μονο που και που)ε του χα πει να περιμενει να το προγραματισω με τους αλλους ποτε θα ανεβω αλλα στο μεταξυ δυστυχως ενω αυτη τη φορα ειχα ορκιστει στον εαυτο μου να ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ τα λθη που εκανα με τους αλλους 3 απ το καλοκαιρι μεχρι τωρα τελικα δε κρατηθηκα και παλι και καθε φορα που εκανε ναμ ου μιλησει κανα δυο μερες με επαινε πανικος και υστερια και ειπα 2 φορες οτι κοντεψα να πεθανω τη μια απο καρδια την αλλη απο αποπειρα αυτοκτονιας και φυσικα τρομαξε ο ανθρωπος ο αδερφος μου μου ειπε εκ των υστερων οταν του πα ολα απ την αρχη οτι κανονικα επρεπε να μη το κανω αλλα αφου το κανα να ζητησω συγνωμη και να εξηγηθω οτι επειδη τον ερωτευτηκα δνε ηξερα τι εκανα κλπκλπ αλλα εγω το συνεχισα κι αυτη τη φορα εδωσα ρεσιταλ παραλογισμου κατι που δεν ειχα κανει με τους προηγουμενους καν!!!! εκανα καμια δεκαρια προφιλ στον msn ειχα και δυο κινητα τηλεφωνα και εφταξα μια ιστορια οτι ταχα φιλοξενουσα μια φιλη μου με ψυχολογικα προβληματα(δανειστηκα στοιχεια απο μια αληθινη πρωην φιλη που μου χε κανει μια ιστορια με ενα πα τπυς προιηγουμενους υποψηφιους γκομενους) και ειπα οτι ταχα αυτη τον ειχε ερωτευτει και οτι τις ωρες που ελειπα απ το σπιτι γιαδουλειες διαφορες εξω αυτη χρησιμοποιυσε το pc μου για να του την πεφτει οτι ταχα αυτη ειχε φτιαξει ολα αυτα τα προφιλ οτι αυτη μιλαγε για αυτοκτονια κλπκλπ τελικα τη δευτερα του πασχα που ημουνα εκτος πολεως κι ειχα παρει και τα 2 κινητα μαζι μου εκεινος επαιρνε με αποκρυψη ολη μερα κιαι στα 2 για να βγαλει ακρη. τελικα οταν γυροσα σπιτι τον πηρα εγω και του πα οτι ειμαι ταχα στην αθηνα(ειμαι ηρακλειο κρητης) και εκεινος ειπε οτι αμα δε βγαλει ακρη δε γινεται τιποτα τελικα ομως τις επομενες μερες(ενω τουχα πει οτι ταχα εγω δεν τον ειχα ερωτευτει ποτε κι οτι το φεβρουαριο που μιλαγαμε στο τηλ και καναμε και ψυλογλυκες το κανα επειδη ητανε πολυ γλυκος και δεν θηγελα να του χαλασω τη φαση) και τελικα τον γεμισα sms και mails ερωτικα καθε μερα του γραφα και φυσικα ειχα δεν ειχα του το βαλα με το κουταλακι στο στομα οτι ημουνα εγω πισω απ ολα γιατι πανικοβληθηκα και τελικα ετσι οπως ηρθε το πραμα αναγκαστηκα και ομολογησα και ξεκοψε τελειως μουπε να τον αφησω ησυχο και οτι δεν ειμαι ουτε φιλη του ουτε τιποτα και οτι και να τον βρω λεει τι θα τον κανω? ακου ερωτηση! εβαλα και ενα φιλο μου και τον συναντησε εκει στην καλαμαρια και μιλησανε αλλα ο χαρης απτοητος του ειπε οτι τον κουρασε ολη αυτη η ιστορια ο φιλος μου μαλιστα μου ειπε οτι ο χαρης ειχε κι ενα υφος εντελως σνομπ καιτου ηρθε λεει βλεποντας τον μ αυτο το υφος να του σπασει τα μουτρα και οτι καταλαβε επισης(δε του τοπε λεει ομως) οτι δε θελει επαφες μαζι μου .... τωρα αυτος ο φιλος μου με βοηθαει να βρουμνε που μενει ο χαρης και οτι σε λιγες μερες θα τα ξερουμε ολα και δθευθυνση και τηλ (μη με ρωτησεις πως)και οτι καποια στιγμη πρεπει να παω να τον βρω να κανουμε κατι να μεινουμε μονοι μας (δε ξερω πως ακριβως αλλα θα βοηθησει κι ο φιλος μου) μπας και του αλαλξω γνωμη του χαρη ενταξει τωρα πια το καταλαβαινω κι εγω η ιδια πως αυτα που εκανα ειναι πραγματα που δε τα ανεχεται κανεις ακομα και αγιος ναναι αλλα μετανιωσα αληθινα και του εγραψα χιλιαδες συγνωμες απολογιες και ερωτικα μυνηματα και περιεργως τις μερες που εγραφα τα περισσοτερα ειχα ανωνυμες κλησεις στο κινητο μου ο χαρης βεβαια δεν παραδεχτηκε ποτε οτι με επαιρνε ποτε αυτος με αποκρυψη ουτε καν εκεινη τη δευτερα του πασχα που περιεγραψα παραπανω. τελοσπαντων. τον χαρη τον θελω σα τη ζωη μου και μισω τον εαυτομου που οταν ολα πανε κατ ευχην δινω μια και τα διαλυω ολα απ τη ριζα τους... ουτε με τον πρωην μου δεν ειχα νιωσει οτι ειν η αδελφη ψυχη μου και συζουσαμε κιολας φαντασου! τον χαρη οσο αστειο κι αν ακουγεται νιωθω οτι τον εψαχνα σ ολη μου τη ζωη και σε προηγουμενες ζωες και δε θα συγχωρεσω ποτε τον εαυτομου που το κανε αυτο... τωρα θελω να κανω ΤΟ Π Α Ν για να τον ξανακεδρισω απ την αρχη αχ θεε μου και δε ξερω απο δω και περα ουτε τι να πω ουτε τι να κανω... πρωτη φορα φοβαμαι τον εαυτο μου και τα παντα...

# 2 στις 23/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Κάπου εκεί στην πρώτη δημοτικού πρέπει να ήταν που υπήρχε ένα μάθημα. Το έλεγαν "Η Γλώσσα Μου". Σε αυτό το μάθημα λοιπόν, μας έμαθαν, εκτός των άλλων, τα σημεία στίξης. Κόμμα, τελεία, θαυμαστικό, ερωτηματικό, you know. Και όλα αυτά για να μπορούμε να γράφουμε κείμενα ευανάγνωστα, με νόημα, με αρχή και τέλος. Και για να μπορεί κάποιος που θα διαβάσει τον προβληματισμό μας αργότερα, μετά από πολλάααααα χρόνια σε κάποιο site, να μας καταλάβει, και να μας βοηθήσει, χωρίς να ανέβει βαθμό η μυωπία του...

# 3 στις 23/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Εχουμε και λέμε: Η Κατερίνα, είναι μια γυναίκα 33 ετών που μένει στο Ηράκλειο Κρήτης.
Γνωρίστηκε μέσω ΜΣΝ με το Χάρη, ο οποίος μένει στη Θεσσαλονίκη, και τα είχε με μια κοπέλα από την Αθήνα, την οποία ο μέσα του εαυτός δεν την ήθελε, αλλά ο έξω του εαυτός την ήθελε.
Επίσης, ο έξω του εαυτός, ήθελε να συναντήσει από κοντά και την Κατερίνα, για γνωριμία και ο,τι ήθελε προκύψει.
Η Κατερίνα κόλωσε, και του είπε οτι έχει την καρδιά της και επίσης οτι έκανε και απόπειρα αυτοκτονίας.
Στη συνέχεια, για να τα μπαλώσει, του είπε οτι δεν ήταν αυτή που του μίλαγε στο ΜΣΝ, αλλά μια φίλη της με ψυχολογικά. (Ο,τι δηλαδή η Κατερίνα είναι μια χαρά άνθρωπος, λογική και ισορροπημένη, και η φίλη της εκμεταλλεύτηκε την καλοσύνη της)

Μετά όμως - θέλει ο κλέφτης να κρυφτεί μα η χαρά δεν τον αφήνει - του ομολόγησε οτι αυτή και η φίλη της με τα ψυχολογικά, είναι ένα και το αυτό πρόσωπο.

Ο Χάρης, είχε ήδη αρχίσει να ευχαριστεί τα καλά του άστρα που δε μπλέχτηκε περισσότερο σε αυτή την ιστορία, και την έκανε με ελαφρά, αλλά η Κατερίνα έστειλε ένα φίλο της εξ επιτούτου να βρεί το Χάρη στην Καλαμαριά, για να τον μεταπείσει.
Ο φίλος της, ήθελε και να του σπάσει τα μούτρα του Χαρη, αλλά τελικά συγκρατήθηκε.

Τώρα η Κατερίνα και ο φίλος της, ψάχνουν να βρούν τα προσωπικά στοιχεία του Χάρη (διεύθυνση, τηλέφωνο, ΑΦΜ, κλπ) για να μπορέσουν να τον "μεταπείσουν". Αν κρίνω από τις διαθέσεις του φίλου της Κατερίνας, ο Χάρης την έχει πολύ άσχημα, αλλά αυτό δε μας απασχολεί επί του παρόντος.

Τον αγαπάει, μπλα μπλα μπλα, είναι η ζωή της, η αναπνοή της, και μπλα μπλα μπλα

Τί να κάνει, για να τον ξανακερδίσει.

Εγώ αδυνατώ να απαντήσω.

Αν έχετε εσείς καμιά ιδέα...

Ξαφνικα μας γυρισε στο σεξουαλικο
αν και εγω παρολο τον εκ φυσεως παρορμητισμο μου δεν ξεκιναω ποτε πρωτη να την πεσω στον αλλον εκτος αμα μου ανοιξει ενα παραθυρακι που λενε - εστω και μια χαραμαδα να μου ανοιξουνε εγω το εκμεταλευομαι.

Λοιπον ο χαρης ητανε τιμιος μαζι μου απ την αρχη απο πριν μας γυρισει το ολο θεμα σε ερωτικο μουχε πει οτι τα εχει με μια αθηναια 23 χρονων ο ιδιος ειναι 29
οτι ταχουνε ενα χρονο αλλα μουλεγε διαρκως οτι τσακωνονται σχεδον ολες τις μερες οτι αυτη τον εθελει στην αθηνα και οτι δε σεβεται ουτε την αθλια οικονομικη του κατασταση ουτε τα θελω του γενικα δε φαινεται να σεβεται και πολλα και οτι
ο μεσα του εαυτος δε τη θελει ο εξω τη θελει αλλα περιμενε λεει απο μενα να παω σαλονικη να κανουμε τελοσπαντων οτι κανουμε(αλλο που δεν ηθελα κι εγω) αλαλ να μην τον πιεζω μεχρι να ξεκαθαρισει την κατασταση να οτυ αφησω χωρο και χρονο και να δει κι απο κοντα αν μπορει να δεσει μαζι μου για να ξεκινησουμε μαζι.

εγω οχι μονο δε πηγα(τουχα πει οτι θα παω με τον αδερφο μου και αλλη παρεα γιατι στη σαλονικη δε ξερω κανεναν κι επειδη αυτος εκανε κατι σεμιναρια καθε μερα και γενικα δε θα μπορουσε νανα συνεχεια μαζι μου ετσι κι αλλιως κι εγω σε μια πολη που πρωτη φορα δε θα νιωθα ανετα να μενω σε ενα ξενοδοχειο μονη μου να τριγυρναω μονη μου και να τον βλεπω μονο που και που)

ε του χα πει να περιμενει να το προγραματισω με τους αλλους ποτε θα ανεβω αλλα στο μεταξυ δυστυχως ενω αυτη τη φορα ειχα ορκιστει στον εαυτο μου να ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ τα λθη που εκανα με τους αλλους 3
απ το καλοκαιρι μεχρι τωρα
τελικα δε κρατηθηκα και παλι
και καθε φορα που εκανε ναμ ου μιλησει κανα δυο μερες με επαινε πανικος και υστερια και ειπα 2 φορες οτι κοντεψα να πεθανω τη μια απο καρδια την αλλη απο αποπειρα αυτοκτονιας και φυσικα τρομαξε ο ανθρωπος
ο αδερφος μου μου ειπε εκ των υστερων οταν του πα ολα απ την αρχη οτι κανονικα επρεπε να μη το κανω αλλα αφου το κανα να ζητησω συγνωμη και να εξηγηθω οτι επειδη τον ερωτευτηκα δνε ηξερα τι εκανα κλπκλπ

αλλα εγω το συνεχισα κι αυτη τη φορα εδωσα ρεσιταλ παραλογισμου κατι που δεν ειχα κανει με τους προηγουμενους καν!!!!
εκανα καμια δεκαρια προφιλ στον msn ειχα και δυο κινητα τηλεφωνα
και εφταξα μια ιστορια οτι ταχα φιλοξενουσα μια φιλη μου με ψυχολογικα προβληματα(δανειστηκα στοιχεια απο μια αληθινη πρωην φιλη που μου χε κανει μια ιστορια με ενα πα τπυς προιηγουμενους υποψηφιους γκομενους)

και ειπα οτι ταχα αυτη τον ειχε ερωτευτει και οτι τις ωρες που ελειπα απ το σπιτι γιαδουλειες διαφορες εξω αυτη χρησιμοποιυσε το pc μου για να του την πεφτει οτι ταχα αυτη ειχε φτιαξει ολα αυτα τα προφιλ οτι αυτη μιλαγε για αυτοκτονια κλπκλπ

τελικα τη δευτερα του πασχα που ημουνα εκτος πολεως κι ειχα παρει και τα 2 κινητα μαζι μου εκεινος επαιρνε με αποκρυψη ολη μερα κιαι στα 2 για να βγαλει ακρη.

τελικα οταν γυροσα σπιτι τον πηρα εγω και του πα οτι ειμαι ταχα στην αθηνα(ειμαι ηρακλειο κρητης) και εκεινος ειπε οτι αμα δε βγαλει ακρη δε γινεται τιποτα

τελικα ομως τις επομενες μερες(ενω τουχα πει οτι ταχα εγω δεν τον ειχα ερωτευτει ποτε κι οτι το φεβρουαριο που μιλαγαμε στο τηλ και καναμε και ψυλογλυκες το κανα επειδη ητανε πολυ γλυκος και δεν θηγελα να του χαλασω τη φαση)

και τελικα τον γεμισα sms και mails ερωτικα καθε μερα του γραφα και φυσικα ειχα δεν ειχα του το βαλα με το κουταλακι στο στομα οτι ημουνα εγω πισω απ ολα γιατι πανικοβληθηκα

και τελικα ετσι οπως ηρθε το πραμα αναγκαστηκα και ομολογησα και ξεκοψε τελειως

μουπε να τον αφησω ησυχο και οτι δεν ειμαι ουτε φιλη του ουτε τιποτα και οτι και να τον βρω λεει τι θα τον κανω?
ακου ερωτηση!

εβαλα και ενα φιλο μου και τον συναντησε εκει στην καλαμαρια και μιλησανε αλλα ο χαρης απτοητος του ειπε οτι τον κουρασε ολη αυτη η ιστορια

ο φιλος μου μαλιστα μου ειπε οτι ο χαρης ειχε κι ενα υφος εντελως σνομπ καιτου ηρθε λεει βλεποντας τον μ αυτο το υφος να του σπασει τα μουτρα

και οτι καταλαβε επισης(δε του τοπε λεει ομως) οτι δε θελει επαφες μαζι μου ....

τωρα αυτος ο φιλος μου με βοηθαει να βρουμνε που μενει ο χαρης και οτι σε λιγες μερες θα τα ξερουμε ολα και δθευθυνση και τηλ (μη με ρωτησεις πως)

και οτι καποια στιγμη πρεπει να παω να τον βρω να κανουμε κατι να μεινουμε μονοι μας (δε ξερω πως ακριβως αλλα θα βοηθησει κι ο φιλος μου) μπας και του αλαλξω γνωμη του χαρη

ενταξει τωρα πια το καταλαβαινω κι εγω η ιδια πως αυτα που εκανα ειναι πραγματα που δε τα ανεχεται κανεις ακομα και αγιος ναναι αλλα μετανιωσα αληθινα και του εγραψα χιλιαδες συγνωμες απολογιες και ερωτικα μυνηματα και περιεργως τις μερες που εγραφα τα περισσοτερα ειχα ανωνυμες κλησεις στο κινητο μου

ο χαρης βεβαια δεν παραδεχτηκε ποτε οτι με επαιρνε ποτε αυτος με αποκρυψη ουτε καν εκεινη τη δευτερα του πασχα που περιεγραψα παραπανω. τελοσπαντων.

τον χαρη τον θελω σα τη ζωη μου και μισω τον εαυτομου που οταν ολα πανε κατ ευχην δινω μια και τα διαλυω ολα απ τη ριζα τους...

ουτε με τον πρωην μου δεν ειχα νιωσει οτι ειν η αδελφη ψυχη μου και συζουσαμε κιολας φαντασου!

τον χαρη οσο αστειο κι αν ακουγεται νιωθω οτι τον εψαχνα σ ολη μου τη ζωη και σε προηγουμενες ζωες και δε θα συγχωρεσω ποτε τον εαυτομου που το κανε αυτο... τωρα θελω να κανω ΤΟ Π Α Ν για να τον ξανακεδρισω απ την αρχη αχ θεε μου και δε ξερω απο δω και περα ουτε τι να πω ουτε τι να κανω... πρωτη φορα φοβαμαι τον εαυτο μου και τα παντα...

# 4 στις 23/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Καλα, αλλα η αγαπη που κολλαει????
Ασχετο, δε μου δινεις ρε κοπελια το msn του Χαρη, μια και ειναι και στην Καλαμαρια, μηπως εχει κανενα γνωστο μηχανικο αυτοκινητων να μου πει καμια καλη τιμη για τον καταλυτη?
Ο πονος του C2.

# 5 στις 23/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Θαυμάζω την υπομονή σου... Ειλικρινά...

# 6 στις 23/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
συγνώμη που θα το πω ωμά, αλλά πας καλά 33 χρονών γυναίκα??? ήμαρτον.... άντε μάζεψε το μυαλό σου κοπελίτσα μου και κοίτα να ηρεμήσεις από τις υστερίες μέσα σου και έξω σου.

# 7 στις 23/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by -alina-
συγνώμη που θα το πω ωμά, αλλά πας καλά 33 χρονών γυναίκα???

Υποθέτω ότι είναι ρητορική η ερώτηση...

# 8 στις 23/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
ε μα τώρα τι να πω...μπαίνεις σε ένα φόρουμ, γράφεις πρώτη φορά, και βάζεις φωτό με μπιρμπιλωτό μποξεράκι, γράφεις αυτά που γράφεις και περιμένεις να σε πάρουν στα σοβαρά?? μαζέψου λίγο βρε κοπελιά, αν δεν βάζεις εσύ η ίδια τον εαυτό σου ψηλά, πώς θες να το κάνουν οι άλλοι?

Kristalenia

# 9 στις 23/5/2007
author
Γυναίκα / 38 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 84
Τώρα πάει το έχασες το τρένο, και καλύτερα γιατί ο άνθρωπος θα είχε τρελαθεί μαζί σου. Μόνη σου μίλησες για τον παραλογισμό. Αν νομίζεις πως με έτσι θα κρατήσεις άντρα γελάστηκες.
Ακόμη κι εσύ η ίδια θα αηδίαζες με κάποιον που κάνει διπλά και τριπλά νικ και διάφορα τεχνάσματα για να δει πως θα αντιδράσεις.
Αν αυτό το λες αγάπη...
περαστικά σου

amaretti

# 10 στις 23/5/2007
author
Γυναίκα / 53 / Παντρεμένη
Ελλάδα
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 5.225
ρε παιδιά......μη βαράτε όλοι μαζί την κοπέλα...

είναι ypereyaisthti....

# 11 στις 23/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by amaretti

ρε παιδιά......μη βαράτε όλοι μαζί την κοπέλα...

είναι ypereyaisthti....

Κι εμείς anyperaspistoi...

Dardana

# 12 στις 23/5/2007
author
Γυναίκα / 42 / Παντρεμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.641

αρ γιου γουορκινγκ ας;;

(Θυμαστε εκεινον με τις ιτιες;; Ηταν πιο ακινδυνος....)

Κατερινα καλη μου...μ'επιασε δυσπνοια και αμοκ στη θεση του Χαρη μολις τα διαβασα αυτα. Πολυ psycho συμπεριφορα το βρισκω. Να πας σε καποιον ειδικο να τα συζητησεις αυτα, δεν ειναι φυσιολογικη συμπεριφορα, ακομα και απο σφοδρα ερωτευμενους.
Οσο για τον Χαρη, ελπιζω να μην τον εντοπισετε, για το καλο του και το δικο σας.
(Υ.Γ. ωραιο το μποξερακι)
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

# 13 στις 23/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αχ, θα αγιασει αυτη η Νταρντυ στο τελος...

Εχμμμμ, συγνωμη κοπελια, το εχεις ψαξει καθολου, εχεις παει σε κανενα γιατρο, η ολα σου φαινονται μια χαρα στη ζωη σου?

KLELIA22

# 14 στις 23/5/2007
author
Γυναίκα / 31 / Παντρεμένη
Ιρλανδία
Θέματα: 60
Απαντήσεις: 12.444
ΠΟΝΑΣ...

το ξερω ...

πως ΠΟΝΑΣ....

μα πρεπει να ΞΕΧΝΑΣ...

και μονη σου να ζεις....

.ΔΙΨΑΣ ...για ερωτα ...Διψας...
μα εκεινος που αγαπας...
σου εφυγε νωρις......
.λα λα λαλα ...λα λα ..λαλα....
.
...Ήρθαν τα αύρια... να διώξουν τα σήμερα..

mmm35

# 15 στις 23/5/2007
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 1.360
Έλεος!
What you own, eventually owns you

# 16 στις 23/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αν είναι δυνατόν!!!!

Μα τον θεό, ελπίζω να μας δουλεύεις..

Στην περίπτωση που ισχύει..

Αυτή η συμπεριφορά δεν είναι φυσιολογική, μίλα με κάποιον ειδικό, ωστε να μπορέσεις να βρεις τον εαυτό σου..
Μην καταπιέζεις τοσο πολύ τους ανθρώπους γύρω σου, άσε τον έρμο τον Χάρη στην ηρεμία του.. Ακόμα κι αν τον βρεις,τι θα κάνεις; θα του επιβάλεις την παρουσία σου; ή θα εξαφανίσεις την φίλη του; Δεν είναι έτσι οι σχέσεις..
Ασε τα πράγματα οπως είναι με τον Χάρη και αφιερώσου στο να βρεις βοήθεια για εσένα..

Αν μας δουλεύεις..

μια φιλική συμβουλή!!

ΑΠΟΚΤΗΣΕ ΖΩΗ!!!!!!!!!!

# 17 στις 23/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Έχω μείνει άναυδη !!!
Άρε Φώσκολε ...έτοιμο το σενάριο !

Πως τα σκέφτηκες όλα αυτά κοπέλα μου ?
Το Χάρη ξέχνα τον ...ακόμα τρέχει....

Πάρτο αλλιώς στον επόμενο γιατί και ο επόμενος θα τρέχει....

# 18 στις 23/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Συγγνώμη, είμαι ο μόνος που μπερδεύτηκα τελείως απ'αυτά που γρ'αφει η κοπελλιά ή υπάρχουν και άλλοι ??

amaretti

# 19 στις 23/5/2007
author
Γυναίκα / 53 / Παντρεμένη
Ελλάδα
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 5.225

Παράθεση:
Originally posted by CALENTURE
Συγγνώμη, είμαι ο μόνος που μπερδεύτηκα τελείως απ'αυτά που γρ'αφει η κοπελλιά ή υπάρχουν και άλλοι ??

άλλοι 120,000.....τουλάχιστον......

# 20 στις 23/5/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Χμμμμ, μαλλον ο μονος εισαι, εμεις ολοι την βρισκουμε μια χαρα φυσιολογικη κοπελα.
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε