Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΤΙ ΑΠΕΓΙΝΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΛΕΞ??

Σελίδα : 1

lestAt88

# 1 στις 14/2/2008
author
Ανδρας / 26 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Μενεμένη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 16
'Aρεσαν+: 0%

Τι απεγινε ο μικρος αλεξ??

Γεια σας φιλοι μου.. λοιπον πριν λιγες μερες ετυχε να βρεθω στο αεροδρομιο. και καθως περνουσα τον ελεγχο ειδα στα missing αλερτ η καπως ετσι τη φωτογραφια του μικρου αλεξ απο την βεροια. ολοι γνωριζετε την υποθεση.. εγω τοτε ειχα συγκλονιστει... μικρα παιδια .. τετοια εξελιξη.. αν θυμηθητε λιγο καλυτερα το ολο σκηνικο της εξαφανισης ειχε γινει 3 φεβρουαριου εχουν περασει λοιπον δυο χρονια και εντεκα μερες που μια μανα ζητα απαντησεις.. και ενω τα μεσα μαζικης ενημερωσης ασχολουνται με χιλιες δυο βλακειες.. δεν ακουσα σε κανενα καναλι εκεινη την ημερα να πουν κατι εστω για την υποθεση εγω απορρω τι απεγινε ο μικρος αλεξ τιμωρηθηκαν οι ενοχοι? δηλαδη πιο ενδιαφερον ειναι το νεο βιντεο κλιπ του ψινακη απο αυτη την υποθεση..? και το πιο κουλο απ ολα ειναι και η αφισα που λεει οτι αγνοειται.. κριμα το παιδακι δεν του αξιζε ουτε τετοιος θανατος αν ειναι ολα αυτα αληθεια ουτε τετοια αδιαφορια.. ακομη και η νικολουλη δεν ειπε τιποτα για την εξελιξη της υποθεσης. αν ξερετε κατι παραπανω παρακαλω διαφωτιστε με γιατι οντως λυπηθηκα πολυ με την υποθεση.

ευχαριστω

# 2 στις 14/2/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Κι εγω πολυ καιρο εχω ν'ακουσω κατι!!αλλα νομιζω οτι δεν υπαρχουν ελπιδες.κριμα το παιδακι.κ πιο πολυ λυπαμαι την δολια την μανα του.

FOINIKAS1957

# 3 στις 14/2/2008
author
Ανδρας / 57 / Παντρεμένος
Ν. Ημαθίας / Βέροια
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 3.551
Ο Αλεξ , πιθανοτατα επεσε θυμα παιδεραστων απο τη Βεροια .
Καποια γυναικα που εκανε ερευνα εγραψε βιβλιο γι αυτη την υποθεση οπου παραθετει και ονοματα .Αλλα ονοματα τα αφηνει να εννοηθουν.
Επειδη οι παιδεραστες ειναι απο τα υψηλα γραναζια του συστηματος , η υποθεση θαφτηκε τελειωτικα .

Το χερι του Θεου ομως περιμενει .

Η ψυχη ολων δεν βγαινει απο το στομα με ενα ααα
Καποιοι θα πεθανουν με τρομο στα ματια .
Αλοιμονο για το ποιοι θα περιμενουν τις ψυχες μας .. αλλοιμονο

tsakali68

# 4 στις 14/2/2008
author
Ανδρας bi / 46 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.276
Απλα ο μικρος Αλεξ δεν πουλαει πια.
Πηραν το θεμα τα καναλια, οι δημοσιογραφοι και ολο το σιναφι τους,
το ξεζουμισαν ως εκει που δεν παει και πλεον δεν υπαρχει ενδιαφερον.
Αν καποια στηγμη το θεμα των DVD, του Ζαχοπουλου και ολα τα σχετικα
παψουν να πουλανε κατι καινουριο θα βρεθει παλι, ισως και το θεμα του Αλεξ.

# 5 στις 14/2/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Πρώτη φορά συναντάω τέτοια ανικανότητα σε τόσο μεγάλο βαθμό μάλιστα.
4σσερα παιδιά από 8 έως 15 χρονών, να κοροϊδεύουν ένα ολόκληρο κράτος.
Εκεί είναι θαμμένος,αυτός τον σκότωσε, όχι αυτός και ο θείος του,
όχι αυτός και ο παππούς τους, 3 οικογένειες ταλαιπωρούν ένα ολόκληρο έθνος
και μια χαροκαμένη μάνα με τον σύζυγό της.
Και να αγωγές και να κλήσεις από τον εισαγγελέα και να ποινικές διώξεις
και να και να και να και τι; τίποτα.
Αν δεν μπορούν, ας δώσουν την υπόθεση έξω, ας καλέσουν
ΤΟ FBI, CIA, MOSSAD, KGB, MI6, DST, BND,
ή όποιον άλλον θέλουν, δεν πειράζει έτσι και αλλιώς
ΕΜΕΙΣ πληρώνουμε, αυτά τουλάχιστον δεν θα πάνε χαμένα. ( Σαν τα άλλα )
Εμάς μας καλούσε ο διευθυντής στο σχολείο για διάφορες σκανδαλιές,
και από την τρομάρα μας, του λέγαμε μέχρι και τι χρώμα βρακί φοράμε,
και αυτοί, σε εισαγγελέα, ανακριτή, αστυνομία, τίποτα;;;;
δεν μπορώ να το πιστέψω.

lestAt88

# 6 στις 14/2/2008
author
Ανδρας / 26 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Μενεμένη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 16
τα σημερινα πιτσιρικια ειναι πιο ξυπνια απο ποτε!! το 12χρονο δεν σκεφτεται σαν 12 αλλα τουλαχιστον σαν 16 αυτα τα παιδια ηταν απο οικογενειες αντε να μην πω.. εγω οταν ημουν δωδεκα δεν ηξερα τι ειχα μες το βρακι μου που λεει ο λογος και αυτα επαιρναν λεφτα για να τα...... συν της αλλης τα βλεπω με τ ανιψια μου 8-10 χρονων ειναι πολυ ξυπνια δεν τα πιανεις πουθενα και να φανταστεις οτι εχω διαφορα 11 χρονια μαζι τους.. ακομα και γω νιωθω πολυ μακρια απο τα σημερινα μικρα.. ειναι ασχημο αυτο. το 99% εχουν κινητα υπολογιστες το ενα τ αλλο απο 4-5 χρονων δεν στερουνται τιποτα.. αν οι γονεις λενε και κανα οχι που και που και δινουν και καμια ξυλια δεν τρεχει τιποτα. δεν γινεται να τα συγχωρεις ολα παντα μετα να! που φτανουμε.. θα γινω και γω μπαμπας και τα σκεφτομαι ολα αυτα.. χαλια ο κοσμος ειναι χαλια! δεν ειμαι υπερ του ξυλου αλλα και γω και αλλα τοσα παιδια που φαγαμε δυο τρεις ξυλιες δεν παθαμε και τιποτα.. αα! και το αλλο το κουλο ακουσα εναν φιλο λεει ο γιος του ειναι εξιμιση χρονων και επειδη παιζει με οπλα κλπ λεει ειναι επιθετικος και το πανε σε ψυχολογο... ημαρτον κυριε!! ΔΕΝ λυνονται ολα με τους ψυχολογους αν ο γονιος δεν μπορει να ψυχολογησει το σπλαχνο του θα το κανει ο ξενος??? ελεος!!! και στην τελικη ποιος του παιρνει οπλα για παιχνιδια??? εμεις παιζαμε κλεφτες και αστυνομους και τα μικρα τωρα παιζουν κλεφτες και δολοφονους....

ευχαριστω.

renaki_19

# 7 στις 25/1/2009
author
Γυναίκα / 25 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ταύρος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 6
telika vre8ike to ptwma tou mikrou alex???

renaki_19

# 8 στις 25/1/2009
author
Γυναίκα / 25 / Σε σχέση
telika vre8ike to ptwma tou mikrou alex???

renaki_19

# 9 στις 25/1/2009
author
Γυναίκα / 25 / Σε σχέση
........................

Stelios90

# 10 στις 27/3/2010
author
Ανδρας / 24 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
Βρεχτ παιδια γεια σας...Η απαντηση σας σε αυτο το θεμα ειναι απαραιτητη γιαυτο σας παρακαλω διαβαστε με προσοχη...Μηπως ξερει κανεις που μπορω να βρω το γαμημενο video-parody του αλεξ που λεει --εδω χρειαζεται ιδιαιτερη προσοχη-- ΤΑ ΠΑΝ ΚΑΤ,παω να αλλαξω τα beck και οπως προχωραω στο διαδρομο βλεπω μια μορφη,το σγωνω με σγωνει,τον ακουρμενομαι και του λεω ποιος εισαι? μου λεει εγω,του λεω ποιος? Και ποιον ειδα ρε παιδια?? Ηταν ο ΑΛΕΞ.,τα χασα (??) τα πειρα στο κρανιο...και του λεω ΡΕ ΓΑΜΩ ΤΗ ΠΑΝΑΙΑ ΣΟΥ ΑΛΕΞ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΕ ΨΑΧΝΕΙ ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ?? ---Αυτο ειναι το videaki με τα λογια που θελω οποιος ξερει κατι ας απαντησει σας περικαλω παρα πολυ
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε