Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Οικοι ανοχης

Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567

Grigoriskop

# 121 στην 1/5/2008
author
Ανδρας / 27 / Ελεύθερος
Ν. Ημαθίας / Αλεξάνδρεια
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 30
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by gatoulinaki
ωχ....
τι περιπτωση εισαι συ βρε γκρεγκορ.
ειναι .....πολυ περιπλοκη.Ουτε το περιβαλλον βοηθαει,ουτε οι παρεες ,ουτε οι συναναστροφες.
αντε να δουμε τωρα.λοιπον.......
καμια ξαδελφη που να ναι κοντα στην ηλικια σου δεν εχεις?
ξερεις γιατι το λεω.αν ειχες,θα μπορουσες να βγεις μαζι της,ετσι για να παρεις και τον αερα μιας γυναικας διπλα σου(εννοω να ανοιχτεις καπως και να κουβεντιασεις) ,και μεσω αυτης,σιγουρα θα γνωρισεις και καποιες φιλες της.
ε?

μεχρι μια ηλικια εκανα παρεα με δυο απο τις ξαδερφες μου.μετα ξεκοψαμε.η μια παντρευτηκε μαλιστα.απο τον γαμο της εχω να την δω.σε συνοικεσιο με βλεπω

Grigoriskop

# 122 στην 1/5/2008
author
Ανδρας / 27 / Ελεύθερος
Ν. Ημαθίας / Αλεξάνδρεια

Παράθεση:
Originally posted by fioroula
Ναι και ολα αυτα γιατι σας μαθανε πως ολο αυτο ειναι μαγκια!
Και ολο αυτο γιατι μεσα σας σας εχουν περασει το ...γαμω=τιμωρω και εξεφτελιζω και μετα γελω με το κατορθωμα μου.

ναι αλλα εγω ποτε δεν ειπα αυτα.απλα πολες φορες μεταξυ αστειου και χαβαλε με μια παρεα σε ρδελο μπορη να πας και μια πολυ ασχημη ετσι γιατι θα στο πουν οι αλλοι σαν προκληση.αν εχετε πιει κιολας ολα γινονται.δεν σημαινη οτι τα ιδια θα θελης να βρης σε μια σχεση με μια κοπελα ουτε φυσικα θα σπας πλακα με τους φιλους σου.προσωπικα δεν θα το εκανα ποτε.και για να σου δοσο παραδειγμα εναν στο χωριο του ειπαμε οτι θα βαλουμε 13 ατομα ολοι απο 20 ευρο αν την βαλη ...να πω καλυτερα που.και το εκανε.τι σημαινει οτι αυτο θα αναζητει για σχεση.απλα ειναι μια ιστορια που θα εχουμε να γελαμε και να θυμομαστε μεχρι να πεθανουμε.

# 123 στην 1/5/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
αχ βρε γρηγορη.....
εχεις απελπιστει και συ ε?(αχ μ αρεσει που λεω και συ!το χω παρει θερμα το θεμα σου γιατι στην ηλικια σου ειναι ο αδελφος μου,το αγορι μου,ο ξαδελφος μου και ενας παρα πολυ κοντινος μου φιλος και θα προσπαθουσα οσο μπορουσα να τους βοηθισω σε αναλογη περιπτωση)
νταξη,το θετικο ειναι πως θελεις να ξεφυγεις,και οπως απαντησες σ αυτο που ειπε και η φιορουλα ,οτι δηλαδη με μια σχεση θα φερθεις ωριμα,(δεν θα μπαινεις οπου βρεις!!!)καλα παμε.
τωρα.....εκει που μενεις....μιπως υπαρχουν κοπελες της ηλικιας σου?
α ναι....και η αλλη ξαδελφη σου που ειπες?ξεκοψες κι απ αυτην?

# 124 στην 1/5/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Είναι καλό που έχεις και φίλους στην ίδια φάση.Άμα όλοι τους είχαν σχέση θα έβγαιναν σπανίως μαζί σου , οπότε θα έπρεπε να πας μόνος σου στα μπαράκια και κλαμπ για το ψάξιμο ! Ζήσε Μάη μου να φας τριφύλλι δηλαδή ! Άσε που θα ένιωθες μειονεκτικά αν όλοι σου οι φίλοι είχαν κοπέλα κι εσύ όχι.

# 125 στην 1/5/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Τους οίκους ανοχής επέλεξα για να γράψω το χιλιοστό μου ποστ
και να σας ευχαριστήσω για την ανοχή που μου δείξατε και για την αγάπη που τα περιβάλατε

# 126 στην 1/5/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
να σας πω μια ιστορια??
μια φορα με τον πρωην και την παρεα του καναμε βολτα συγγκρου και κοιταζαμε τα τραβελια και λεμε δε παμε σε ενα μπου... κιαι λεω- θελω κι εγω.

ε και πηγαμε καπου αχαρνων δε θυμαμαι μονο κατι μαυροι κυκλοφορουσαν και καμια γυναικα μονο εγω το 18 χρονο ημουν εκει με το φορεματακι μου πολυ γελιο,,,, πωπω...και ανεβηκα ως την πορταμπροστα ταγορια πισω εγω και μυριζε πουδριλα... και δεν ειχε κοκκινο φωτακι αλλα ροζ... και μια μεγαλη γυναικα.. αλλα μετα ηρθε ενας τυπος και μας εκανε παρατηρηση και ειπε να φυγει η κοπελα απο δω πιο κατω ειναι των ηθων...

για ποτε το βαλαμε στο ποδια δε λεγεται...

φανταζεστε να με πιανανε?? ανε να τους εξηγουσα οτι ηρθα για βολτα...
οχι τιποτα λλο θα μου ζητουσαν και χαρτια, αρε δυσμοιρε πατερα τι θα περναγες!!

Ran_Tan_Plan

# 127 στην 1/5/2008
author
Ανδρας / 55 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 9.688

Παράθεση:
Originally posted by Grigoriskop
πλακα δεν κανω.οσο να ειναι οι γυναικες δεν μπορειτε να μπητε στην νοοτροπια γιατι δεν εχετε περασει ποτε απο αυτη την φαση ενω μεγαλο μερος των αντρων εχει.ενας αντρας που εχει περασει απο το σταδιο μονο μπουρδελο και παραληλα η μετα καταφερε να προσεγγιζει και κοπελες εκτος του χωρου θα βοηθουσε να πει για τις δικες του εμπιρειες.εγω για να ειμαι ανετος με μια γυναικα πρεπει να ειμαι εντος οικου ανοχης.απο εκει εξω χλομα τα πραγματα.

Μα τι μας λες τωρα στραταρχα μου (που παρεπιπτοντως εχεις αναγαγει την κλαψα σε επιστημη στο "δεν βρισκω" ,"δεν εχει διαθεσιμες για μενα" ,αυτη η ελλειψη με στελνει στα μπουρδελλα",¨εμενα δεν μ'αγαπησε καμμια", "απο ...προξενιο θα παω","εγω δεν θα καταφερω να ξεφυγω ποτε απο κει μεσα" και αλλα τετοια σπαραξικαρδια για ποιο λογο αραγε?Υποψιαζομαι βεβαια το γιατι αλλα δεν θα ηθελα να ειναι γεγονος η υποψια μου...)
Λοιπον στραταρχα μου κατα τα λεγομενα σου δεν μπορεις να λειτουργησεις εκτος μπουρδελλου γιατι ετσι συνηθησες?
Στο μπουρδελλο για πες μας γιατι αισθανεσαι ανετα?Επειδη πληρωνεις και θεωρεις οτι με τον παρα σου ειναι αποδεκτη οποιαδηποτε συμπεριφορα και δεν θα απορριφθεις οταν αυτη η συμπεριφορα δεν ειναι γενικοτερα σωστη και αποδεκτη?
Δλδ θες να μας πεις οτι με τις πουτ*νες μπορεις να πεις και να κανεις οτιδηποτε και ολα "μελι γαλα " αφου τις πληρωνεις και δεν εχουν δικαιωμα να αντιδρασουν για να τσεπωσουν το παραδακι?
Μηπως παραλληλα αισθανεσαι και κινεισαι ανετα στο χωρο και καλυτερα απο οτι θα αισθανοσουν σε ενα μπαρακι ή μια καφετερια?
Οτι "σε παιρνει" να φερθεις οπως γουσταρεις χωρις να φας χυλοπιτα λογω αχαρακτηριστης συμπεριφορας?
Υπουργε μου ετσι κανανε τα βλαχακια πριν μερικες δεκαετιες (στα χρονια της νιοτης μου) που κατεβαιναν στην πρωτευουσα για να δουν τσοντα στον Αριωνα και στου "Λαού" και μετα να πηδηξουν στα μπουρδελλα της Λιοσιων και της Φυλης.
Εκει να δεις σκηνες "μαγκιας" και "αντριλικιου" και ανεση και εξυπναδες με την τσατσα και τις κοπελλες!!Ενας αερας αλλο πραμα σου λεω!!
Οι εραστες της Ανω Κατωραχουλας σε δραση!!
Μεγαλο το βημα!
Απο την κατσικα και την κοτα που βολευοταν μεχρι εκεινη την ωρα τωρα να πανε με γυναικα!!Μεγαλειο!Θα χανε να λενε μερες στο καφενειο!!
Βεβαια εκει συνεβαιναν και διαφορα ευτραπελα οπως να πεσουν σε τραβεστι και απειρα καθως ηταν να μην παρουν χαμπαρι και πολλα ....πραγματα.
Αλλες φορες παλι σκαγανε κατι αφλογιστιες ή κατι προωρες που πηγαινε τζαμπα το 50ρικο και τους γινοταν και το ηθικο μανταρα.
Ομως παρ ολα αυτα το μπουρδελλο δεν τους γινοτανν τροπος ζωης.
Ενας τροπος επιβεβαιωσης του ςανδρισμου τους ηταν και περισσοτερο να το αποδειξουν στους υπολοιπους της παρεας και μεχρι εκει.
Η σεξουαλικη τους ζωη συνεχιζοταν ομαλα ποτε με δεσμο,ποτε με γκομενα και ποτε απλα με την "χουφταλία" αν δεν εβγαινε κατι καλυτερο.Αντε και καμμια "αναμνηστικη" σε αραιοτατα χρονικα διστηματα στο μπουρδελλο με την παρεα και πιο πολυ για τον χαβαλε της μπουρδελλοτσαρκας.
Θελω να σου πω οτι ακομα και στις ακραιες περιπτωσεις πρεπει να ΜΗΝ θελεις να ξεκοψεις απο το μπουρδελλο για να μην ξεκοβεις!
Κι εσυ απο οτι δειχνει ή δεν θελεις να ξεκοψεις κι ας κλαψουριζεις για το αντιθετο ή νομιζεις οτι κλαψουριζοντας θα σε λυπηθει καμμια ευαισθητη Σαμαρειτικη ψυχουλα που θα βαλει σκοπο της να σε "γιατρεψει" και να σε τραβηξει απο εκει για να βολευτεις γκομενικα με αυτο τον τροπο.
Αυτο διακρινω εγω σε τρεις σελιδες που εχει τραβηξει αυτο το σοβαροτατο θεμα μεχρι τωρα και να με συγχωρεις αν σε αδικω...Αποψη μου ομως και θεωρησα πιο τιμιο να την γραψω.
Τα σεβη μου!
"Πρεπει να'σαι λερα για να κυβερνας γαλερα"

# 128 στην 1/5/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Από το μέλος Ran_Tan_Plan - 01/05/08 07:11
... Κι εσυ απο οτι δειχνει ή δεν θελεις να ξεκοψεις κι ας κλαψουριζεις για το αντιθετο ή νομιζεις οτι κλαψουριζοντας θα σε λυπηθει καμμια ευαισθητη Σαμαρειτικη ψυχουλα που θα βαλει σκοπο της να σε "γιατρεψει" και να σε τραβηξει απο εκει για να βολευτεις γκομενικα με αυτο τον τροπο.
Αυτο διακρινω εγω σε τρεις σελιδες που εχει τραβηξει αυτο το σοβαροτατο θεμα μεχρι τωρα και να με συγχωρεις αν σε αδικω...Αποψη μου ομως και θεωρησα πιο τιμιο να την γραψω.
Τα σεβη μου!
Πες τα μεγάλε!!!!!!!!

# 129 στην 1/5/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Ran_Tan_Plan

Λοιπον στραταρχα μου κατα τα λεγομενα σου δεν μπορεις να λειτουργησεις εκτος μπουρδελλου γιατι ετσι συνηθησες?
Στο μπουρδελλο για πες μας γιατι αισθανεσαι ανετα?Επειδη πληρωνεις και θεωρεις οτι με τον παρα σου ειναι αποδεκτη οποιαδηποτε συμπεριφορα και δεν θα απορριφθεις οταν αυτη η συμπεριφορα δεν ειναι γενικοτερα σωστη και αποδεκτη?
Δλδ θες να μας πεις οτι με τις πουτ*νες μπορεις να πεις και να κανεις οτιδηποτε και ολα "μελι γαλα " αφου τις πληρωνεις και δεν εχουν δικαιωμα να αντιδρασουν για να τσεπωσουν το παραδακι?
Μηπως παραλληλα αισθανεσαι και κινεισαι ανετα στο χωρο και καλυτερα απο οτι θα αισθανοσουν σε ενα μπαρακι ή μια καφετερια?
Οτι "σε παιρνει" να φερθεις οπως γουσταρεις χωρις να φας χυλοπιτα λογω αχαρακτηριστης συμπεριφορας?

Η επίσκεψη στον χώρο ανοχής δεν είναι όπως δείχνουν σε ταινίες και στην τηλεόραση.Δε σημαίνει ότι όλοι οι πελάτες εκεί πέρα εκδηλώνουν μια κάφρικη και βίαιη συμπεριφορά.Σίγουρα υπάρχουν και τέτοια αλλά οι περισσότεροι πάνε εκεί και συμπεριφέρονται...τυπικά.

Παράθεση:
Υπουργε μου ετσι κανανε τα βλαχακια πριν μερικες δεκαετιες (στα χρονια της νιοτης μου) που κατεβαιναν στην πρωτευουσα για να δουν τσοντα στον Αριωνα και στου "Λαού" και μετα να πηδηξουν στα μπουρδελλα της Λιοσιων και της Φυλης.
Εκει να δεις σκηνες "μαγκιας" και "αντριλικιου" και ανεση και εξυπναδες με την τσατσα και τις κοπελλες!!Ενας αερας αλλο πραμα σου λεω!!
Μεγαλο το βημα!
Απο την κατσικα και την κοτα που βολευοταν μεχρι εκεινη την ωρα τωρα να πανε με γυναικα!!Μεγαλειο!Θα χανε να λενε μερες στο καφενειο!!

Οι εποχές που η επίσκεψη στο πορνείο γινόταν για φιγούρα και μαγκιά έχει περάσει ανεπιστρεπτί.Τώρα πια πάει κανείς εκεί μόνο για τις υπηρεσίες που παρέχονται.Η σύγχρονη κοινωνία και τα πρότυπα πιέζουν τον άντρα να έχει ερωτικές επιτυχίες και να το δείχνει και η επίσκεψη στα κόκκινα σπίτια δεν επιβραβεύεται από τον κοινωνικό περίγυρο.

Παράθεση:

Ενας τροπος επιβεβαιωσης του ςανδρισμου τους ηταν και περισσοτερο να το αποδειξουν στους υπολοιπους της παρεας και μεχρι εκει.
Η σεξουαλικη τους ζωη συνεχιζοταν ομαλα ποτε με δεσμο,ποτε με γκομενα και ποτε απλα με την "χουφταλία" αν δεν εβγαινε κατι καλυτερο.Αντε και καμμια "αναμνηστικη" σε αραιοτατα χρονικα διστηματα στο μπουρδελλο με την παρεα και πιο πολυ για τον χαβαλε της μπουρδελλοτσαρκας.

Εγώ νομίζω ότι πάντα τα ίδια ήταν και θα είναι.Ο πληρωμένος έρωτας υπήρχε και θα υπάρχει.Και κάποιοι θα καταφεύγουν σε αυτόν για διαφορετικούς λόγους.Αλλά αν ισχύει αυτό που λες , ότι δηλαδή παλιά δεν υπήρχε τόση κίνηση στα "σπίτια" αυτό δείχνει άσχημα πράγματα για την κοινωνία μας ! Ότι δηλαδή αυξήθηκε η αγαμία και η σεξουαλική καταπίεση του άντρα από τότε.

Παράθεση:
Θελω να σου πω οτι ακομα και στις ακραιες περιπτωσεις πρεπει να ΜΗΝ θελεις να ξεκοψεις απο το μπουρδελλο για να μην ξεκοβεις!
Κι εσυ απο οτι δειχνει ή δεν θελεις να ξεκοψεις κι ας κλαψουριζεις για το αντιθετο ή νομιζεις οτι κλαψουριζοντας θα σε λυπηθει καμμια ευαισθητη Σαμαρειτικη ψυχουλα που θα βαλει σκοπο της να σε "γιατρεψει" και να σε τραβηξει απο εκει για να βολευτεις γκομενικα με αυτο τον τροπο.
Τα σεβη μου!

Εντάξει , αν είμαστε καχύποπτοι , τότε τα μισά θέματα εδώ μέσα μπαίνουν για τον ίδιο λόγο...

Grigoriskop

# 130 στην 1/5/2008
author
Ανδρας / 27 / Ελεύθερος
Ν. Ημαθίας / Αλεξάνδρεια

Παράθεση:

Παράθεση:
πλακα δεν κανω.οσο να ειναι οι γυναικες δεν μπορειτε να μπητε στην νοοτροπια γιατι δεν εχετε περασει ποτε απο αυτη την φαση ενω μεγαλο μερος των αντρων εχει.ενας αντρας που εχει περασει απο το σταδιο μονο μπουρδελο και παραληλα η μετα καταφερε να προσεγγιζει και κοπελες εκτος του χωρου θα βοηθουσε να πει για τις δικες του εμπιρειες.εγω για να ειμαι ανετος με μια γυναικα πρεπει να ειμαι εντος οικου ανοχης.απο εκει εξω χλομα τα πραγματα.

Μα τι μας λες τωρα στραταρχα μου (που παρεπιπτοντως εχεις αναγαγει την κλαψα σε επιστημη στο "δεν βρισκω" ,"δεν εχει διαθεσιμες για μενα" ,αυτη η ελλειψη με στελνει στα μπουρδελλα",¨εμενα δεν μ'αγαπησε καμμια", "απο ...προξενιο θα παω","εγω δεν θα καταφερω να ξεφυγω ποτε απο κει μεσα" και αλλα τετοια σπαραξικαρδια για ποιο λογο αραγε?Υποψιαζομαι βεβαια το γιατι αλλα δεν θα ηθελα να ειναι γεγονος η υποψια μου...)
Μεγαλο το βημα!
Βεβαια εκει συνεβαιναν και διαφορα ευτραπελα οπως να πεσουν σε τραβεστι και απειρα καθως ηταν να μην παρουν χαμπαρι και πολλα ....πραγματα.
Αλλες φορες παλι σκαγανε κατι αφλογιστιες ή κατι προωρες που πηγαινε τζαμπα το 50ρικο και τους γινοταν και το ηθικο μανταρα.
Τα σεβη μου!

οχι ρε φιλε δεν παω στο μπουρδελο και κανω οτι βλακεια μου κατεβη.για εκτονοση βιολογικης αναγκης πηγαινω.καμια φορα θα κανης και κατι να σπασει η ρουτινα και ισως να γελασης αλλα το ιδιο ισως να κανεις και σε ' ' φυσιολογικη' ' σχεση.ουτε γραφω αυτο το θεμα μπας και με ' ' λυπηθει ' ' καμια και κατσει.ειναι το μονο μερος που μπορο να εκθεσω το προβλημα αν το λες προβλημα και ισως να ακουσο και τι εχει να πει καποιος φιλος που περασε η περναει την ιδια φαση.προς τα ' 'βλαχακια' ' γιατι τοση ειρονια.εσυ απο την πολη δηλαδη γαμ---ς απο την κουνια σου.εγω δεν πιστευω σε τετιες προκαταληψεις για πολεις και χωρια και εχω ζησει και στα δυο.αυτα.

Ms-mandy

# 131 στις 29/4/2008
author
Γυναίκα / 28 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Δάφνη
Θέματα: 14
Απαντήσεις: 956

Παράθεση:
Originally posted by velvet2
Προς GrigorisKop

Στην αρχή δεν ήθελα να απαντήσω στο θέμα που έβαλες….
Απάντησαν άλλοι με τον τρόπο τους…
Στη συνέχεια…..
Θυμήθηκα τα λόγια μια «ψυχής» που είπε κάποιο βράδυ
Ποιο σεξ?.....αυτό είναι μόνο η πρόφαση…κανείς δεν έρχεται γι αυτό…..
Υπάρχει τόση μοναξιά…..
Και τι αναζητούν….?
Δυο λέξεις…όπως γεια σου…πως σε λένε…ευχαριστώ…
Λίγα χάδια…μια αγκαλιά…μια επαφή…
Κι ανομολόγητους κρυφούς πόθους…
Αυτά που τους αρνήθηκαν οι διαβασμένες των πανεπιστημίων

Velvet2

Χωρίς να το ξέρω από πρώτο χέρι,διαφώνώ..

# 132 στις 28/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:
Originally posted by nasos_4

Παράθεση:
Originally posted by elenimia
Συμφωνώ και εγώ.

Η Φιορούλα τελικά είπε την καλύτερη συμβουλή....

ΤΚι εγω συμφωνω με την φιορουλα τον ανθρωπο αυτον πρεπει να τον δει οπωσδηποτε καποιος ειδικος .......
Υ.Γ. Μπορω αλλωστε να κανω και διαφορετικα?

και οχι μονο αυτον......γιατι.......
Την χαζη ειρωνεια πολλοι αγαπησαν
Τον χαζο ειρωνα...ουδεις!

Ναι ειδικα σε αυτο εχεις δικιο ,ξανα πες το!

# 133 στις 27/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:
Originally posted by anemona_62
Πιστεύεις σοβαρά ότι ο μισός ανδρικός πληθυσμός είναι εξαρτημένος από τους οίκους ανοχής?

Δεν μιλώ για μια στις τόσες, μιλώ με την συχνότητα που πηγαίνεις εσύ και κάποιοι γνωστοί σου (αν κατάλαβα καλά φεύγει εκεί ένα μέρος του μισθού σου.. πόσο άραγε, το μισό, το εν τρίτο, το εν τέταρτο?)

Εξάλλου δεν είναι μόνο αυτό, είναι ότι δεν μπορείς να μιλήσεις φυσιολογικά σε μια κοπέλα και να την προσεγγίσεις ερωτικά.

Για μένα αυτά τα δυο είναι σοβαροί λόγοι να συμβουλευτείς έναν ειδικό στις σχέσεις. Τι έχεις να χάσεις στο κάτω-κάτω? Και πάντως το αποκλείω να γελάσει. Και θα σου στοιχίσει και λιγότερο μάλλον σε χρήμα.

Αχ βρε Ανεμωνα....κουκια εφαγε ο ανθρωπος ...κουκια μολογαει.....

Nα ηταν μονο αυτος βρε φιορουλα......

# 134 στις 5/5/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

οχι ρε φιλε δεν παω στο μπουρδελο και κανω οτι βλακεια μου κατεβη.για εκτονοση βιολογικης αναγκης πηγαινω.καμια φορα θα κανης και κατι να σπασει η ρουτινα και ισως να γελασης αλλα το ιδιο ισως να κανεις και σε ' ' φυσιολογικη' ' σχεση.ουτε γραφω αυτο το θεμα μπας και με ' ' λυπηθει ' ' καμια και κατσει.ειναι το μονο μερος που μπορο να εκθεσω το προβλημα αν το λες προβλημα και ισως να ακουσο και τι εχει να πει καποιος φιλος που περασε η περναει την ιδια φαση.προς τα ' 'βλαχακια' ' γιατι τοση ειρονια.εσυ απο την πολη δηλαδη γαμ---ς απο την κουνια σου.εγω δεν πιστευω σε τετιες προκαταληψεις για πολεις και χωρια και εχω ζησει και στα δυο.αυτα.

Ωραία. Επί 7 σελίδες πολλοί από εμάς σου δώσαμε απαντήσεις. Με συγχωρείς, αλλά και εγώ βλέπω αυτό που είδαν και άλλοι:

Παράθεση:

Μα τι μας λες τωρα στραταρχα μου (που παρεπιπτοντως εχεις αναγαγει την κλαψα σε επιστημη στο "δεν βρισκω" ,"δεν εχει διαθεσιμες για μενα" ,αυτη η ελλειψη με στελνει στα μπουρδελλα",¨εμενα δεν μ'αγαπησε καμμια", "απο ...προξενιο θα παω","εγω δεν θα καταφερω να ξεφυγω ποτε απο κει μεσα" και αλλα τετοια σπαραξικαρδια για ποιο λογο αραγε?

... και προσθέτω τα "δεν έχω αυτοπεποίθηση" και "δεν μπορώ να μιλήσω σε κοπέλα εκτός οίκου" τα οποία βέβαια είναι δικαιολογίες και το ξέρεις.

Ίσως η ουσία είναι σε αυτό σου το δίλημμα:

Παράθεση:
Καπου εκει σκεφτομαι αν αξιζει η διαδικασια η αν ειναι και ψυχοφθορα και χαμενος χρονος και οτι μια επισκεψη στον γνωριμο χωρο λυνει το προβλημα.Και ολοι οι γνωστοι μου υποστηριζουν το δευτερο.

Kαι δεν πρόσεξες προφανώς τις απαντήσεις των gatoulinaki, somebody961 και Barracuda στην ίδια κιόλας σελίδα, όπου σου εξηγούν αυτό που χάνεις, αυτό που είπε πολύ ωραία ο Live_Earth:

Παράθεση:
Με τα λεφτά μπορείς να αγοράσεις σεξ

αλλά δεν μπορείς να αγοράσεις αγάπη

Ξαναδιάβασε προσεκτικά το θέμα σου, όσα γράψαμε και εμείς και εσύ και αποφάσισε τι θέλεις. Δεν αντιλέγω βέβαια ότι ψάχνοντας για κάτι περισσότερο από πληρωμένο σεξ, κινδυνεύεις να βιώσεις πόνο, όπως περιέγραψε ο Φοίνικας. Είναι στο χέρι σου όμως να βάλεις το μυαλό σου να δουλέψει και να αποκτήσεις εμπειρίες ώστε να ελαχιστοποιήσεις τις πιθανότητες να πονέσεις πολύ...

Παράθεση:
Originally posted by Velvet2
Ποιο σεξ?.....αυτό είναι μόνο η πρόφαση…κανείς δεν έρχεται γι αυτό…..
Υπάρχει τόση μοναξιά…..
Και τι αναζητούν….?
Δυο λέξεις…όπως γεια σου…πως σε λένε…ευχαριστώ…
Λίγα χάδια…μια αγκαλιά…μια επαφή…
Κι ανομολόγητους κρυφούς πόθους…
Αυτά που τους αρνήθηκαν οι διαβασμένες των πανεπιστημίων

Το έχω ξανακούσει αυτό... αλλά τι αξία έχουν δυο λέξεις και λίγα χάδια και φιλιά που ξέρεις ότι τα δίνει η κοπέλα για τα λεφτά και μόνο; Αμφιβάλλω πολύ για το αν βοηθάνε καθόλου στο να ξεγελάσει κανείς έστω το συναίσθημα της μοναξιάς. Αλλά ακόμη και αν γινόταν αυτό... είναι αυτή η λύση;

# 135 στις 29/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Γιατί εγω νομίζω οτι το ΣΕΞ είναι απλώς μία φυσική ανάγκη?

Μήπως το μπερδεύεις με τον έρωτα?

Λέω εγω τώρα...

# 136 στις 30/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Εγώ αντιθέτως κάποιες φορές που περάσαμε σαν μπ@υρδελότσαρκα επειδή ήταν κοντά στα clubs ένιωθα αρκετά άβολα μέσα και δεν μπορούσα να δω την κοπέλα σαν γυναίκα.Δεν ξέρω πως σας ακούγεται αυτό αλλά ναι δεν είχα διάθεση να της μιλήσω ή το οτιδήποτε γιατί μου ερχόταν συνέχεια στο μυαλό οτι όλα είναι ψεύτικα και γίνονται για τα λεφτά.

# 137 στις 30/4/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:
Originally posted by gatoulinaki

αν εχεις αυτοπεποιθιση,αυτο μεταδιδεται και στους αλλους,και κουκλος να μην εισαι αυτο δεν σημαινει οτι δεν εχεις δικαιωμα στο ερωτικο παιχνιδι και στο φλερτ.

αυτοπεποιθεση με τις γυναικες αληθια ειναι οτι δεν εχω και ας εχω παη με πολλες.οταν ειμαι σε εναν χωρο με γυναικες και ειμαι με την παρεα μου τοτε ειμαι πιο ανετος αλλα συνηθως τοτε δεν πλησιαζει καμια ουτε αφινει καμια να πλησιασουμε εμεις.εδο που τα λεμε βλεπουν μια ντουζινα μαντραχαλους που να πλησιασουν.δυστυχως τα περιθορια να πλησιασω κοπελες ειναι λιγα.συνηθος πολλα φλερτ γινονται στις δουλειες αλλα η δικη μου δεν εχει ιχνος γυναικας,σε κοινες παρεες αλλα οπως εξηγησα η παρεα μου ειναι αντροπαρεα και αν και πολυ ωραια ως παρεα για να πλησιασει γυναικα λιγο δυσκολο σε μερη οπου κοπελες και αγορια βρισκοντε σε κοινο χωρο εγω σε τετοιο χωρο δεν ημουν ποτε.δηλαδη το μονο μερος που μενη να εχω επαφες με γυναικες ειναι με τις υπαληλους στις τραπεζες και στον δρομο!!.τι διαολο επαφη να πιασης στον δρομο η στην τραπεζα.θα σε περασουν και για βλακα.δεν ειμαι και εγω ιδιαιτερα ανετος μαζι τους δεν βοηθαη και το περιβαλλον και ειναι σαν να μην υπαρχουν.και σαν μη φτανουν αυτα και στο χωριο ακομα οπου καταγομαι ειμαστε απο τα χωρια που εχουν την μεγαλυτερη ελληψη γυναικων στον νομο.αναλογια ανδρων γυναικων σχεδον 2 προς 1.ολες οι κατω των 30 εχουν φυγη.και εμεις εχουμε φυγη απο το χωριο εδω και χρονια αλλα τα βλεπω οταν πηγαινω και βλεπω και τα ξαδερφια μου που ζουνε εκει.με λιγα λογια απο οπου και να το πιασης το ψαρι βρομαει.

Τα λόγια είναι περιττά..απαντάς μόνος σου..
Βγαίνε 2άδα ή 3άδα και (χωρίς περεξήγηση, δεν το λέω ρατσιστικά) με κανέναν εμφανίσημο,διακριτικό(όχι λιγούρη) φίλο σου που να έχει και κάποια εμπειρία στο να πλησιάσει αντίστοιχα μία 2άδα από κοπέλες..

Που πας με το μπούγιο?Σας βλέπουν και σας φοβούντε..
Λογικό είναι..

Grigoris21_86

# 138 στις 9/5/2008
author
Ανδρας / 28 / Ελεύθερος
Ν. Ημαθίας / Αλεξάνδρεια
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
γεια σας ξανα.λοιπον ειπα να δοκιμασω να πλησιασω μια κοπελα και τα αποτελεσματα ασχημα δεν ηταν.γνορισα μια μεσο καποιου που ποτε δεν το περιμενα και μεχρι στιγμης βγηκαμε 2 φορες οι δυο μας και αυριο θα ξαναβγουμε ειπαμε.και οσο καταλαβαινω ενδιαφερον υπαρχει αφου με ρωτησε αν εχω και καπια σχεση αλλα και απτο γενικοτερο κλιμα το καταλαβα.το προβλημα ομως ειναι οτι δεν εχω τι να πω.και οσο μιλησα της περιεγραψα μια τελειος διαφορετικη εικονα απο οτι πραγματικα ειμαι.γελαω με τον εαυτο μου αφου οταν γυρισα σπιτι μονολογουσα μεγαλος καραγκιοζησ εισαι μαλακα!!
Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567
Δεν μπορείτε να απαντήσετε