Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΣΕΞ ΜΕ 2 ΕΡΩΤΙΚΟΥΣ ΣΥΝΤΡΟΦΟΥΣ!!!!

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

mikrh22

# 61 στις 19/5/2008
author
Γυναίκα / 29 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 52
Απαντήσεις: 14.276
'Aρεσαν+: 0%

cerise

# 62 στις 20/5/2008
author
Γυναίκα / 49 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πεύκη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 7.207

Στο σεξ δεν υπάρχουν όρια , μέτρα ή σταθμά

Αν η ιδέα σε δελεάζει και έχεις κολλήσει εγκεφαλικά σ αυτό , τότε δεν έχεις παρά να δεχτείς τη πρόταση. Λίγο πολύ οι περισσότεροι, κυρίως άνδρες είχαν και μια τέτοια εμπειρία στη ζωή τους. Δεν είναι ούτε κακό ούτε σπάνιο.
Οσο για τις τυχόν εμπειρίες μας επ αυτού , νομίζω, είναι από δύσκολο έως απίθανο να σου πει κυρίως γυναίκα που γράφει στο φόρουμ.
Πάντως είναι θέμα όρεξης. Και περί ορέξεως ουδείς λόγος
Αυτά είναι ευχάριστα μέσα στη ζούγκλα της καθημερινότητας που πολλούς ανθρώπους τους έχει κάνει να μην σκέφτονται το σεξ από ελάχιστα μέχρι και καθόλου...

frabala

# 63 στις 19/5/2008
author
Γυναίκα bi / 40 / Ελεύθερη
Ν. Ζακύνθου / Μαχαιράδο
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΗ ΑΠΟ ΣΕΝΑ. Η ΜΑΛΛΟΝ ΟΧΙ ΤΥΧΕΡΗ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΝΗΡΗ. ΑΝΤΙ ΝΑ ΡΩΤΑΩ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΡΩΤΑΩ ΕΜΜΕΣΩΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΛΗΣΙΑΖΑΝ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΟ ΤΡΙΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΤΡΙΟ. ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΕΧΕΙ ΤΗ ΓΛΥΚΑ ΤΟΥ ΕΦΟΣΟΝ ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΓΟΥΣΤΑΡΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΗ ΒΡΙΣΚΟΥΝ. ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Η ΥΠΕΡΤΑΤΗ ΗΔΟΝΗ...

BILANCIA

# 64 στις 20/5/2008
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 721

Παράθεση:
Originally posted by Ran_Tan_Plan
Παντως εγω εχω δει ξεμαλλιασμα σε τετοια φαση που εριξα γελιο μεχρι ...δακρυων!
Ξαφνικα η μια εκ των δυο κυριών του "τριο" θυμηθηκε οτι ειναι ερωτευμενη με τον ...επιβητορα και αρα δεν σηκωνει "ταρζανιες" στο κρεββατι της οποτε αρπαζει απο το τσουλουφι την αλλη (που για να λεμε την αληθεια ειχε ...μονοπωλησει και το θεμα) την φερνει γυροβολιες τρεις αλλα σκληρο καρυδι και η αλλη της αστραφτει κατι χαστουκες εκκωφαντικες και εγινε της κακομοιρας!!
Μπαινει στη μεση ο επιβητωρ αρπαζει κι αυτος κατι ξωφαλτσες και επικινδυνα κοντα σε ευαισθητο σημειο και πρυτανευουσης της λογικης (....ρε εδω κινδυνευει η ....οικογενεια...δεν "την κανω αθορυβως" μη μεινω και καπονης και δεν πανε να βουρλιζονται οι στριγγλες...)μαζευει τα σκουτια του κι οξωωωω!!!!
Συμπερασμα!!
Οταν σε ενα τριο μπαινει ο Ερωτας χαλαει το μπανιστηρι του Συλλογου Ματακηδων "Ο Κυκλωψ" (ενα ματι αλλα...καλο) κι αντε μετα να ηρεμησεις τα μελη!!!(Μαυρη η ωρα που εκλεχτηκα ...προεδρος)!!!!"

Παλια απαντηση μου σε παρομοιο θεμα..

έχει βγει και σε DVD?
ψάχνω κάτι καλό για το Σ/Κ διοργανώνω βραδιά κινηματογράφου

Heptamer

# 65 στις 20/5/2008
author
Ανδρας / 47 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηράκλειο
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 11.033

Παράθεση:
Originally posted by Ran_Tan_Plan
Παλια απαντηση μου σε παρομοιο θεμα..

Τι παλιοί καλοί απολαυστικοί καιροί,με τα ιδιαίτερα γραφικά στύλ!......

Κρίμα που χάθηκαν!...
ωινδοως με: ψραπ! ωινδοως χπ: αωεσομε! ωινδοως βιστα: ψραπ! ωινδοως 7: αωεσομε! ωινδοως θ: (ψραπ!)

nantionito

# 66 στις 20/5/2008
author
Γυναίκα / 25 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Περιστέρι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 9

ναι

κοιτα εχω παει με δυο αντρες μαζι...δεν ειναι κατι το πολυ διαφορετικο...απλος ειναι ποιο αγριο κ δν σου αφινει περιθορεια για γλυκες και χαδια...αν αυτο προτιμας στο σεχ τοτε το σεχ με 2 αντρες ειναι αρκετα απολαυστικο....

kikanightshade

# 67 στις 12/6/2008
author
Γυναίκα / 43 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Αγιος Κωνσταντίνος
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 179
το δικο μ ερωτημα ειναι πως το προτεινεις σ καποιον που δειχνει σχετικα συντηρικος,οχι αν θα τ εκανα.Το εχω κανει στο παρελθον και ειναι απλαΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ.Μη το χασεις
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε