Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

EΡΩΤΙΚΟΙ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΟΙΣΗ ΤΟΥ ΣΕΧ

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

mikrh22

# 21 στις 6/6/2008
author
Γυναίκα / 29 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 52
Απαντήσεις: 14.276
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by andronikos145

Παράθεση:
Originally posted by mikrh22

Παράθεση:
Originally posted by Black_cat1990
Τι π*π*ριές είναι αυτές? Δεν υπάρχει κατάλληλος αριθμός. Ο άνθρωπος που σου κάνει τα "μαθήματα" μετράει και όχι ο αριθμός...

καλε μες το μυαλο μου εισαι....βεβαια εμεινα με την ηλικια
αυτα αναρωτιεται ενας 34χρονος
σορρυ,εγω νομιζα πως μιλουσε κανας 19αρης που τωρα αρχιζει τη σεξουαλικη του ζωη

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΗΛΙΚΟΙΩΜΕΝΟΙ ΝΕΟΙ ΚΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΓΕΡΟΙ!Η ΗΛΙΚΙΑ ΔΕΝ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΖΕΙ ΤΗ ΣΚΕΨΗ!ΑΝ ΕΚΦΡΑΖΑΤΕ ΤΗ ΣΚΕΨΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΕΙΡΩΝΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΙΟ ΔΗΜΗΟΥΡΓΙΚΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ

deν ημουν ειρωνικη με συγχωρεις
απλα διαβασα το θεμα σου κι εμεινα εκπληκτη που ενας 34χρονος με εμπειριες απο τη ζωη σκεφτεται κι αναρωτιεται αυτο
να το σκεφτομουν εγω,να πουμε ενταξει αλλα δε νομιζεις πως ειναι λιγο αντιφατικη η ηλικια σου με το ερωτημα σου?
δεν αντιλεγω πως ο ανδρας δε μεγαλωνει ποτε κι εαν θες τη γνωμη μου αυτη ειναι και η ομορφια σας
και για ναπαντησω στο θεμα σου για μενα μετρα η ποιοτητα
αλλα ειπαμε,ειμαι και 23

mikrh22

# 22 στις 6/6/2008
author
Γυναίκα / 29 / Ελεύθερη
γραφε εαν μπορεις με μικρα
θα ειναι πιο ευαναγνωστο το κειμμενο σου και πιο κατανοητο

Dardana

# 23 στις 6/6/2008
author
Γυναίκα / 42 / Παντρεμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.641

Παράθεση:
ΘΑ ΘΕΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΕΡΩΤΙΚΩΝ ΣΥΝΤΡΟΦΩΝ.ΠΟΙΟ ΑΡΙΘΜΟ ΕΡΩΤΙΚΩΝ ΣΥΝΤΡΟΦΩΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ Η ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΣΕΧ?ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑΣ ΣΤΟΧΑΣΤΗΣ ΤΟΥ ΣΕΧ?ΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ ΓΙΑ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ?

ο αριθμος δεν εχει και τοση σημασια, η 'ποιοτητα' και το ειδος των σεξουαλικων σχεσεων μετραει.

τωρα ποιος ειναι ο ελληνικος μεσος ορος εραστων και ερωμενων στη ζωη καποιου ανθρωπου, δεν ξερω, δε φανταζομαι οτι εφευρεθηκε ακομα κοντερ για μ**νιά και π**τσες...
το σιγουρο ειναι οτι οι περισσοτερες γυναικες τουλαχιστον, δεν τολμανε να πουν τον πραγματικο αριθμο των εραστων τους, για τον απλουστατο λογο οτι οι ελληνες αντρες ειναι λιγο οπισθοδρομικοι ως προς αυτο, και δεν αντεχουν την αληθεια.
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

Dardana

# 24 στις 6/6/2008
author
Ουζμπεκιστάν

Παράθεση:
ΜΙΛΑΩ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΤΑΝΩΗΣΗ ΤΗΣ ΕΡΩΤΙΚΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ!ΑΝ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΛΥΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΣΤΗΤΙΚΗ ΔΥΣΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ,ΠΡΩΟΡΗ ΕΞΠΕΡΜΑΤΩΣΗ,ΜΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΧΩΡΙΣ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΟΡΓΑΣΜΟΥ ΤΟΥΣ!Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΛΥΤΕΡΗΣ ΕΥΧΑΠΙΣΤΗΣΗΣ!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΡΙΝΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΒΑΛΩ ΟΙ ΣΚΟΡΠΙΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΡΜΕΣ ΛΕΝΕ.

κι ομως. μπορει να'χεις παει με 50 γυναικες και να μην εχεις μαθει τιποτα για το σεξ (περα απο το μπες-βγες). μπορει ομως να πας με μια, και να τα μαθεις ολα. εξαρταται.

# 25 στις 6/6/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:
Τι π*π*ριές είναι αυτές? Δεν υπάρχει κατάλληλος αριθμός. Ο άνθρωπος που σου κάνει τα "μαθήματα" μετράει και όχι ο αριθμός...

σορρυ,εγω νομιζα πως μιλουσε κανας 19αρης που τωρα αρχιζει τη σεξουαλικη του ζωη

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΗΛΙΚΟΙΩΜΕΝΟΙ ΝΕΟΙ ΚΑΙ ΖΩΝΤΑΝΟΙ ΓΕΡΟΙ!Η ΗΛΙΚΙΑ ΔΕΝ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΖΕΙ ΤΗ ΣΚΕΨΗ!ΑΝ ΕΚΦΡΑΖΑΤΕ ΤΗ ΣΚΕΨΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΕΙΡΩΝΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΙΟ ΔΗΜΗΟΥΡΓΙΚΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ

απλα διαβασα το θεμα σου κι εμεινα εκπληκτη που ενας 34χρονος με εμπειριες απο τη ζωη σκεφτεται κι αναρωτιεται αυτο
να το σκεφτομουν εγω,να πουμε ενταξει αλλα δε νομιζεις πως ειναι λιγο αντιφατικη η ηλικια σου με το ερωτημα σου?
δεν αντιλεγω πως ο ανδρας δε μεγαλωνει ποτε κι εαν θες τη γνωμη μου αυτη ειναι και η ομορφια σας
αλλα ειπαμε,ειμαι και 23

mikri πέρα απο το νικ ούτε και συ είσαι μικρούλα ούτε και για σένα θα υπήρχε δικαιολογία για κάτι αντίστοιχο.
Και δεν αναφέρομαι σε σένα προσωπικά αλλά σε όλους τους συνομιλήκους μας..

andronikos145

# 26 στις 6/6/2008
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πεύκη
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 155

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

αλλα ειπαμε,ειμαι και 23

και πως θα προσδιορισεις την ποιοτητα?οχι το συναισθημα!την ποιοτητα του σεχ!εδω χρειαζεται εμπειρια και κανεις εδω δε λει το καλυτερο του σεχ π.χ. ποιο και πως ηταν και πως το εκρινε αυτο!

mikrh22

# 27 στις 6/6/2008
author
Γυναίκα / 29 / Ελεύθερη

Παράθεση:
Originally posted by James_Sawyer

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:

αλλα ειπαμε,ειμαι και 23

mikri πέρα απο το νικ ούτε και συ είσαι μικρούλα ούτε και για σένα θα υπήρχε δικαιολογία για κάτι αντίστοιχο.
Και δεν αναφέρομαι σε σένα προσωπικά αλλά σε όλους τους συνομιλήκους μας..

κωνσταντινε διαβασε τι ακριβως γραφω γιατι προφανως κατι εχεις καταλαβει λαθος διοτι δεν εννοω αυτο που εσυ σκεφθηκες

# 28 στις 6/6/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Nομίζω καλά κατάλαβα και απάντησα για τη συγκερκριμένη φράσεις σου
να το σκεφτομουν εγω,να πουμε ενταξει

Θέλωντας να δείξω πως πλέον ξεπεράσαμε και εμείς την ηλικία των 16-17 έστω μέχρι 20, σαν ποσοστό, που είχαμε αυτές τις χαζές απορίες και δε θα δικαιολογούσα κάποιον συνομίληκο μας.
Πόσο μάλλον ο εν λόγω κύριος..
Δεν είπα οτι το σκέφτηκες Ίσα ίσα είπες οτι άλλα μετράνε.. Είπα οτι δε θα σε διακαιολογούσα λόγω ηλικίας αν το σκεφτόσουν..

mikrh22

# 29 στις 6/6/2008
author
Γυναίκα / 29 / Ελεύθερη
τοτε ζητω συγγνωμη
ξερεις στον υπολογιστη καποια πραγματα εκλαμβανονται διαφορετικα απο οτι θελει να πει ο καθε συνδικτυος η συνδικτυα
δεν κρινω τον θεματοθετη,απλα εξεφρασα την απορια μου
τοποθετηθηκα επι του θεματος και ειπα την αποψη μου

# 30 στις 6/6/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
τοτε ζητω συγγνωμη
ξερεις στον υπολογιστη καποια πραγματα εκλαμβανονται διαφορετικα απο οτι θελει να πει ο καθε συνδικτυος η συνδικτυα
δεν κρινω τον θεματοθετη,απλα εξεφρασα την απορια μου
τοποθετηθηκα επι του θεματος και ειπα την αποψη μου

Δε νομίζω οτι έχεις να ζητήσεις συγνώμη από κάποιον...
Σίγουρα όχι από μένα..
Και ακόμη πιο σίγουρα γράφοντας στο forum πολλές φορές δεν εκφράζεις ακριβώς αυτά που θες να πεις..
Είναι απρόσωπες κουβέντες αποτυπωμένες σε μία οθόνη χωρίς το ύφος αυτού που τις λέει΄.
Αν τα λέγαμε πχ σε ένα καφέ θα ήταν τελείως διαφορετικά..

Ran_Tan_Plan

# 31 στις 6/6/2008
author
Ανδρας / 55 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 9.682

Παράθεση:
ΘΑ ΘΕΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΕΡΩΤΙΚΩΝ ΣΥΝΤΡΟΦΩΝ.ΠΟΙΟ ΑΡΙΘΜΟ ΕΡΩΤΙΚΩΝ ΣΥΝΤΡΟΦΩΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ Η ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΝΟΗΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΣΕΧ?ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΑΣ ΣΤΟΧΑΣΤΗΣ ΤΟΥ ΣΕΧ?ΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ ΓΙΑ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ?

Υπουργε μου να σου πω....

Ο αντρας μεχρι τα 35 του πρεπει απαραιτητα να εχει παει με 45,5 γυναικες (η ...μιση να ειναι ή λεσβια ή τραβεστι που τα κανει και τα δυο που θα σου πει "η σειρα σου τωρα μαγκα ...γυρνα" ή καποια που σου εμεινε "ξερη" στο κρεββατι απο εμφραγμα και δεν τελειωσες την πραξη)
Ακομα πρεπει να εχει παει με 15 "βερυκοκους" και επισης να εχει "κατσει" σε 10 το λιγοτερο κωλ*μπαραδες ή "τορναδορους" (οπως θες πες τους..το αποτελεσμα μετραει...).
Για να εχει μια ολοκληρωμενη εικονα και να μπορει να "στοχαστει" μετα αν θα το "γυρισει στο...ντηζελ" ή οχι!
Η γυναικα τωρα μεχρι τα 35 της πρεπει να εχει παει με 45,5 αντρες (ο ...μισος να ειναι ή καποιος που θα της μεινει επισης απο εμφραγμα και θα μεινει στη μεση η πραξη ή λεσβια που οσο ναναι δεν μπορεις να το πεις 100% πηδημα ή αντρας με "παραξενα" γουστα που αφου προσπαθησει να ...τελος παντων.. και παθει "αφλογιστια" να της πει "βρε κοριτσι μου δεν μου βαζεις κανα δαχτυλο να "παρω μπροστα")
Επισης για να μπορει να κατανοησει την ...ποιοτητα ολων των ειδων και να γινει ...στοχαστρια του σεξ!

Βεβαιως η γυναικα δεν προκειται ποτε να τα παραδεχτει ολα αυτα γιατι θα την πουνε το λιγοτερο "πουτ*να" και ο αντρας δεν προκειται ποτε να παραδεχτει ποτε οτι "εκατσε" σε αλλον αντρα καθοτι παει για βρουβες αμα και τον παρουνε χαμπαρι στον καφενε τα αλανια!Τι αντρες ειμαστε τελος παντων αμα και μας εχουνε κανει τον απ'αυτον μας ...χωνι!!

Ε...καμμια φορα απανταμε και με καμμια μaλακια για να περναει η ωρα σε επισης "προβληματισμους" που γραφτηκαν για να περναει η ωρα....

Τα σεβη μου!!!
"Πρεπει να'σαι λερα για να κυβερνας γαλερα"

mikrh22

# 32 στις 6/6/2008
author
Γυναίκα / 29 / Ελεύθερη

# 33 στις 6/6/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by thodoris__75
ποιοτητα η ποσοτητα ?

δεν ξερω ποιο ειναι το ζητουμενο

για καθε ανθρωπο φανταζομαι ειναι διαφορετικο

θα συμφωνησω,για καθε ανθρωπο ειναι διαφορετικο.

# 34 στις 6/6/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Από το μέλος Ran_Tan_Plan - 06/06/08 12:16
... Ε...καμμια φορα απανταμε και με καμμια μaλακια για να περναει η ωρα σε επισης "προβληματισμους" που γραφτηκαν για να περναει η ωρα.... ...

# 35 στις 6/6/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Ένας στοχαστής του σεχ....Μμμμ πολλά έχω ακούσει για το σεχ...Αλλά στοχαστής του σεχ;;;Θες δηλαδή να στοχάζεσαι το σεχ;Να το φιλοσοφείς;Να δημιουργήσεις με το στοχαστικό σου μυαλό νέες στάσεις,φράσεις,νέα κόλπα και να κάνεις το δικό σου καμα σούτρα...Ξεκίνα να διαβάζεις απο 2 άρλεκιν την ημέρα,μετά άρχισε να προπονείσαι μόνος σου,στη συνέχεια άρχισε να αυξάνεις το νούμερο των ερωτικών σου συντρόφων..Όταν φτάσεις στο 100 πιστεύω θα είσαι ένας μέτριος στοχαστής του σεχ..(Αν οι "προπονήσεις" σου είναι πάνω απο 100 τότε γίνεσαι λίαν καλώς στοχαστής του σεχ.Τον τίτλο τον παραλαμβάνεις απο συνδίκτιους πυ απονέμουν σχετικές βεβαιώσεις.

sizigos

# 36 στις 6/6/2008
author
Ανδρας / 44 / Παντρεμένος
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 656

Παράθεση:
Originally posted by Dardana
το σιγουρο ειναι οτι οι περισσοτερες γυναικες τουλαχιστον, δεν τολμανε να πουν τον πραγματικο αριθμο των εραστων τους, για τον απλουστατο λογο οτι οι ελληνες αντρες ειναι λιγο οπισθοδρομικοι ως προς αυτο, και δεν αντεχουν την αληθεια.

Και έλεγα κι εγώ, πως γίνεται σε όλες να είμαι ο δεύτερος...

Ακόμα και αν ο δηλούμενος αριθμός από τη γυναίκα είναι μεγαλύτερος του 2 (3 ή 4 π.χ) είναι σίγουρο ότι αναφέρεται σε 3 ή 4 πολύ σοβαρές σχέσεις.

Τις ξεπέτες όλες για έναν περίεργο λόγο τις ξεχνάνε...

mikrh22

# 37 στις 6/6/2008
author
Γυναίκα / 29 / Ελεύθερη
οπως κι ολοι συζυγε,οπως κι ολοι,οχι μονο ολες
μπορειτε να ειστε σιγουροι μονο οταν μια γυναικα ειναι παρθενα,διαφορετικα οι περισσοτερες ο δευτερος θα σας λενε οτι ηστε

# 38 στις 6/6/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by mboumbi
Κοιτα για να γινεις γκουρού πρέπει να χτυπήσεις τριψήφιο αριθμό..

αχ πολύ γέλιο μπράβο
νομίζω κάτι μου 'ρχετε, μήπως ειναι το 166?

Nothing will happen to spoil my good mood......

Dardana

# 39 στις 6/6/2008
author
Ουζμπεκιστάν

Παράθεση:
Originally posted by sizigos
Τις ξεπέτες όλες για έναν περίεργο λόγο τις ξεχνάνε...

μαλλον εσεις δε θελετε να τις ξερετε.

(και οχι ολες παρακαλω.. )

somebody961

# 40 στις 6/6/2008
author
Ανδρας / 53 / Ελεύθερος
Θέματα: 91
Απαντήσεις: 7.465
"Ξεκίνα να διαβάζεις απο 2 άρλεκιν την ημέρα"

Τι του λες του ανθρώπου καλέ! (mml)
Αμα με 1 μόλις άρλεκιν ξεχνιέσαι (το διαφημιστικό του σλόγκαν), με δύο θα πάθει αμνησία ο άνθρωπος!
Οχι να έχει καταφέρει το 'λίαν καλώς' με τις 100, να τις ξεχάσει και να ξαναρχίζει από την αρχή!!!
Εεεϊ, που πας, είναι γκρεμός εκεί! Ε, τότε καλά πάω.
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε