Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΑΥΞΗΣΗ ΣΤΗΘΟΥΣ

Σελίδα : 1

renaki1980

# 1 στις 18/6/2008
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Κάλαμος
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 28
'Aρεσαν+: 0%

Αυξηση στηθουσ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΘΕΜΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΕ ΑΛΛΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΚΤΥΠΟ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΜΟΥ ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΕΔΩ!
ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΡΟΗΛΘΕ ΑΠΟ ΑΛΛΕΠΑΛΗΛΕΣ ΔΙΑΙΤΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΕΧΩ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ!ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Η ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΜΟΥ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ Η ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ!!!ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΙΚΗ ΜΟΥ ΖΩΗ ΑΦΟΥ ΔΕ ΝΟΙΩΘΩ ΑΝΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΜΟΥ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΕΤΕ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩ, ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΤΗΣ ΕΠΕΜΒΑΣΗΣ, ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ,ΘΑ ΜΕ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΑΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΝ ΜΟΥ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΖΑΤΕ ΤΟ ΚΑΤΩΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΝΩΤΕΡΟ ΟΡΙΟ ,

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ,

afroc

# 2 στις 18/6/2008
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Ερυθραία
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 248
ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ Η ΟΠΟΙΑ Κ ΚΑΤΕΦΥΓΕ ΣΤΗ ΛΥΣΗ ΤΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΗΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ Κ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΓΧΕΙΡΙΣΗ ΑΛΛΑ Κ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΡΡΩΣΗ.ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΚΥΜΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ 3,500 ΩΣ 4,500.Η ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΔΙΑΡΚΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 1,5 ΩΣ 2 ΩΡΕΣ Κ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ ΟΛΙΚΗΣ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑΣ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΜΕΘΗ(ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΒΑΡΙΑ)ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΠΤ!ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΞΗΣΗ,ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ Κ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ(ΠΟΣΟ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ).ΟΤΑΝ ΣΥΝΕΡΧΕΣΑΙ ΠΟΝΑΣ ΑΡΚΕΤΑ ΚΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΟΥΝΗΣΕΙΣ ΤΑ ΧΕΡΙΑ.ΟΙ ΤΟΜΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΜΑΣΧΑΛΕΣ Κ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΔΕΣΜΟΥΣ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΩΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΕΧΕΙΣ Κ ΣΩΛΗΝΑΚΙ ΣΤΟ ΚΑΘΕ ΣΤΗΘΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΒΑΛΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΤΤΑ ΥΓΡΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΠΑΣ Κ ΣΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ.ΟΤΑΝ ΣΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΑΡΧΙΖΕΙ Κ ΕΛΛΑΤΩΝΕΤΑΙ Κ Ο ΠΟΝΟΣ.ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΙ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΟΝΑΣ.Τ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΣΑ Κ ΑΚΡΩΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΟ ΠΟΝΟ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΝΤΕΚΟΛΤΕ ΚΤΛ!ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΗ,ΝΑ ΜΗΝ ΣΗΚΩΝΕΙΣ ΒΑΡΗ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟΤΟΜΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ.ΤΙΣ ΓΑΖΕΣ ΣΤΙΣ ΒΓΑΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΡΧΙΖΕΙΣ Κ ΤΕΝΤΩΝΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ Κ Ο ΠΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ Κ ΣΤΟΝ 1 ΜΗΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΤΕ!(ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΠΟΝΟΥ).ΚΑΛΟ ΘΑ ΤΑΝ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΞΗΤΙΚΗ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΓΙΑΤΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΕΚΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΓΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ Κ ΕΠΟΜΕΝΩΣ Κ Η ΘΑΛΑΣΣΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΑΘΛΗΣΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΑΠΕΧΕΙΣ Κ ΑΠ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΜΗΝΑ.ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΟΥΝ Κ ΑΝ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΟΡΑΣ ΜΟΝΟ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΜΕ ΜΑΝΙΚΑΚΙ.Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΜΟΡΦΗ ΣΤΟΝ Κο ΙΩΑΝΝΙΔΗ Κ Η ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΕΓΙΝΕ ΣΤΟ ΛΥΤΩ ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ Κ ΣΤΟ ΥΓΕΙΑ(ΜΠΕΣ ΣΤΟ SITE ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ) Κ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ.ΣΤΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΑ ΓΕΝΙΚΑ ΔΗΛΑΔΗ ΟΠΟΥ Κ ΕΡΓΑΖΟΝΤΑ ΑΞΙΟΛΟΓΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ Κ ΝΑ ΕΜΠΣΤΕΥΤΕΙΣ!ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΗΣ ΞΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!ΣΑΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΑΠΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΕΙΣ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΤΟΝ ΗΛΙΟ Κ ΤΑ ΝΤΥΣΙΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ ΚΑΠΩΣ!ΚΑΛΗ ΑΠΙΤΥΧΙΑ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΝΑ ΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙΣ Μ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΦΟΥΡΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ Ν ΑΡΜΟΖΕΙ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ.Σ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΕ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΕΙ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.ΦΙΛΙΑ!
γιατί δεν έρχεσαι ποτέ όταν σε θέλω???

Dardana

# 3 στις 18/6/2008
author
Γυναίκα / 42 / Παντρεμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.638

Παράθεση:
Originally posted by renaki1980
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΘΕΜΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΕ ΑΛΛΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΚΤΥΠΟ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΜΟΥ ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΕΔΩ!
ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΡΟΗΛΘΕ ΑΠΟ ΑΛΛΕΠΑΛΗΛΕΣ ΔΙΑΙΤΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΕΧΩ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ!ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Η ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΜΟΥ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ Η ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ!!!ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΙΚΗ ΜΟΥ ΖΩΗ ΑΦΟΥ ΔΕ ΝΟΙΩΘΩ ΑΝΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΜΟΥ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΕΤΕ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩ, ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΤΗΣ ΕΠΕΜΒΑΣΗΣ, ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ,ΘΑ ΜΕ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΑΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΝ ΜΟΥ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΖΑΤΕ ΤΟ ΚΑΤΩΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΝΩΤΕΡΟ ΟΡΙΟ ,

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ,

Δεν νομιζω οτι μπορουμε να σου πουμε ονοματα χειρουργων, ειναι σαν να κανουμε διαφημιση, πραγμα που απ' οσο ξερω δεν επιτρεπεται.
Θα ελεγα αντι να ρωτας ετσι στο ασχετο καποιους αγνωστους, να απευθυνθεις σε γνωστους χειρουργους και σε σοβαρα νοσοκομεια/κλινικες να ζητησεις πληροφοριες και ενημερωση, δεν πας για κουρεμα, πας για αυξηση/ανορθωση στηθους.
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

mikrh22

# 4 στις 18/6/2008
author
Γυναίκα / 29 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 52
Απαντήσεις: 14.276

sizigos

# 5 στις 18/6/2008
author
Ανδρας / 44 / Παντρεμένος
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 655
Θα ήθελα να σου πω κάποιες προσωπικές μου απόψεις και αν θες τις υιοθετείς.

Υπάρχει κάποια παρεξήγηση όσον αφορά την έννοια του μικρού στήθους. Κάποιες γυναίκες βλέποντας κάποια άλλη με μεγάλο στήθος αυτόματα χαρακτηρίζουν το δικό τους μικρό ενώ είναι απλώς κανονικό. Ο κάθε άνθρωπος έχει κάποια ιδιαίτερα χαρακτηριστικά που τον κάνουν ξεχωριστό. Και εγώ δεν είμαι σαν τον Ρουβά αλλά ίσως είμαι πολύ πιο χαρούμενος και ευτυχισμένος από αυτόν.
Υπάρχουν κάποια στήθη τα οποία αποτελούνται από μία ρόγα χωρίς κανένα ή με ελάχιστο εξόγκωμα γύρω. Αυτά τα στήθη μπορούν να χαρακτηριστούν μικρά. Στήθη που έχουν κάποιο σχήμα και δεν είναι εντελώς επίπεδα, ναι ίσως είναι μικρού μεγέθους αλλά δεν νομίζω ότι απαιτείται μία χειρουργική επέμβαση. Ένα στήθος που με ένα από αυτά τα κατάλληλα σουτιέν μπορεί να δείξει έστω και λίγο αξιοπρεπές ντεκολτε δεν θα έπρεπε να πάει για επέμβαση.
Μπορεί να μην μπορείς να κάνεις το λεγόμενο "ισπανικό" στον φίλο σου αλλά αν μία γυναίκα έχει λίγη θέληση και μεράκι μπορεί να κάνει πολύ καλύτερα πράγματα στο σεξ που να αγνοηθεί η αδυναμία του "ισπανικού".
Η γυναίκα μου π.χ. μικρό στήθος έχει και όλο το λέει με παράπονο, ενώ εγώ όλο της λέω πόσο μου αρέσει και το λατρεύω, και είναι αλήθεια ότι το λατρεύω και το βρίσκω γλυκό και τρυφερό.
Κάποτε είχα μία με μεγάλο στήθος αλλά χωρίς ρόγα, τρις χειρότερο από ένα μικρό στήθος αλλά με ωραία ρόγα.
Πρόβλημα όμως είναι ένα μικρό στήθος το οποίο είναι παράλληλα και πεσμένο. Αυτό είναι αποτέλεσμα μάλλον ξεχειλωμένου δέρματος λόγω παλιάς συσσώρευσης λίπους το οποίο έφυγε με δίαιτα αλλά το δέρμα μην έχοντας κάτι από μέσα να το φουσκώσει ζάρωσε και κρέμασε. Δες καλά πια επέμβαση σου χρειάζεται (αν σου χρειάζεται) και σε πιο βαθμό σου χρειάζεται.
Και να ξέρεις, η προσωπικότητά σου είναι τελικά που θα τραβήξει έναν αξιόλογο άντρα και όχι το μέγεθος του στήθους σου.

naughtybitch

# 6 στις 18/6/2008
author
Γυναίκα / 26 / Ελεύθερη
Κύπρος
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 510
Θα σε συμβουλευα να πας να κανεις και ανορθωση στηθους και αυξητικη αν θα σε κανει να νιωθεις πιο ομορφα μεσα σου.Και εγω πιστευω οτι η προσωπικοτητα ειναι αυτη που μετραει περισοτερο για να ερθουμε πιο κοντα με καποιο αλλα αμα πιστευεις οτι εχεις καποιο αισθητικο προβλημα κανε την επεμβαση.Ενταξει προσωπικατο το μικρο στηθος δεν πιστευω οτι ειναι προβλημα εκτος και αν ειναι πολυ μικρο η δεν ταιριαζει με το υπολοιπο σωμα(π.χ μια γυναικα με καμπυλες με ενα πολυ μικρο στηθος).Το πεσμενο στηθος πιστευω ειναι προβλημα.Τωρα απο τιμες δεν γνωριζω απευθηνσου σε καποιο πλαστικο χειρουργο.
Πινω μπαφους και παιζω προ...

Mageliki

# 7 στις 18/6/2008
author
Γυναίκα / 40 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Αρτέμιδα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 22
ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΤΟΥΝ Κ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΗ ΣΤΗΘΟΥΣ

Εάν το θέλεις πολύ, θα την κανεις για να ικανοποιηθείς εσύ κ να διωξεις το κόμπλεξ σου κ οχι για τους άντρες.

Επειτα, ψάξε τον γιατρό που θα εμπιστευτείς κ εκτός των άλλων κάνε του τις εξής ερωτήσεις για τις οποίες θα επιμείνεις να ακούσεις σαφείς κ ικανοποιητικές απαντήσεις:
1. Κατά πόσο επηρεάζονται/ επηρεαζουν από/ μία μελλοντική εγκυμοσύνη κ τον θηλασμό
2. Κατά πόσο στα 40 σου θα μπορείς να κάνεις μαστογραφία, είναι δηλ θεμα υγείας πχ καρκινος κλπ.
Πάντως το υπερηχογράφημα δε μπορει να δειξει πολλά πχ μια υπουλη σκιά, μετά από προσθετική γιατί τα αληθινά στηθια 'σπρωχνονται' πισω στις μασχαλες κ δεν φαινονται...
3. Ποιες οι συνέπειες αν θελησεις στο μελλον να τα αφαιρεσεις
===============================================

Εδώ σου γράφω κάποια μειον

1. Οι θηλές χάνουν τον ερεθισμο τους (μιλαω για το σεξ) κ πονάνε σε κάθε άγγιγμα
2. Ο χρόνος ανάρρωσης είναι όπως τα λέει η ΑΦΡΟΚ ίσως κ παραπάνω, μόνο που εμφανίζονται μελανιές γύρω από τα στήθη κ στον θώρακα, τον πρώτο καιρό θέλεις οπωσδήποτε άνθρωπο να σε βοηθάει να σηκωθείς από το κρεβάτι δίχως να ζοριζεις τα χέρια κ να σε βοηθάει στο μπάνιο σου.
Επίσης δεν είναι απαραίτητο οι τομές να γίνουν στις μασχάλες με σωληνάκια κλπ, αλλά κ στη βάση του στήθους χωρις σωληνακια (κλασική μέθοδος) κ επίσης σε πολύ μικρά στήθια μπαίνουν κάτω από τους θωρακικούς μύες.
Τα σημάδια από τις τομές μένουν.
3. Αν οι τομες γίνουν στη θηλή, τότε η θηλή παραμορφώνεται με τον καιρό...
4. Κάποιοι παύουν να σε παίρνουν στα σοβαρά πχ στον επαγγελματικό χώρο, αποφεύγεις δια ροπάλου να τους πεις πως το στήθος είναι πλαστικό.
5. Μετά το στήθος μπαίνεις στην διαδικασία του να ψαχνεις το υπολοιπο σώμα κ να θεωρείς το παραμικρό ως ατέλεια που πρέπει να διορθωθεί κ αυτή γιατί τελικά μόνο του το στήθος δεν βγάζει το αποτέλεσμα που θέλεις κλπ, δηλ εθίζεσαι, λίγο το πρόσωπο, λίγο τους μηρούς, λίγο το ένα, λίγο το άλλο....

ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ πως αν πέσεις στον σωστο γιατρό, το αποτέλεσμα είναι καταπληκτικό: ισομεγέθη, ομοιόμορφα (αν μπουν κατω απο θωρακικους) κ πάντα στητά. Καλό είναι το μέγεθός τους να το αποφασίζει ο γιατρός κ να μην είναι μεγάλα για να φαίνονται αληθινά αλλά κ χαριτωμένα.
Επίσης φοράς ρούχα που δε φανταζόσουν ποτέ χωρίς σουτιέν.

Θέλει πολύ ωριμότητα η προσθετική στήθους αντίθετα με την αφαίρεση που είναι πραγματικό θέμα υγείας.

Πιστεύω πως η ομορφια μιας γυναικας (κ των αντρων) ξεκιναει απο το χαμόγελό, δηλ πρώτα εκει να καταθέτουμε λεφτά, πχ χτισιμο, λιφτινγκ, αποκατασταση, ισιωμα κλπ για ενα όμορφο χαμόγελο!!!

# 8 στις 20/6/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
ΟΚ, δεν ειμαι γυναικα αλλα παντα ηθελα να πω την γνωμη μου πανω στο θεμα και με σεβασμο.

Το θεμα ειναι πρωτον οτι ειναι κατι το οποιο σου δημιουργει ερωτικα ενα μπλοκαρισμα, οπως λενε σωστα οι κοπελιες παραπανω, θα πρεπει να κανεις μια ανορθωση στηθους αλλα οχι μια αυξηση σηθους.
Αυτο που μου λεει συνεχια η γυναικα μου ειναι οτι γυναικες με μεγαλο στηθος (η γυναικα μου εχει φυσικο στηθος 85 D) υποφερουν συχνα απο προβληματα με την μεση τους λογω του βαρους των μαστων και αυτο ειναι απολυτα λογικο ετσι? Εξτρα διαιτα κανει για να μειωθει ο μαστος (που κατα την αποψη της κανει διαιτα διοτι οπως λεει νοιωθει παχουλη, απλα το βαρος επηρεαζει αυτοματα και τον μαστο)

Οποτε γιατι να ξερω οτι η γυναικα μου υποφερει διοτι "δηθεν" (οπως λεει η κοινωνια) μου αρεσουν μεγαλα στηθη?? Οχι, δες πρωτα το θεμα με την προταιρεοτητα της υγειας σου και ασε τι νομιζουμε εμεις οι αντρες.

Βλεπω και ωραιες γυναικες οι οποιες εχουνε μεγεθος Β και ειναι μια χαρα γυναικες, δηλαδη που ειναι το προβλημα??

Οπως λες και εσυ ειναι θεμα αυτοπεθησης, δηλαδη επειδη ολοι σχεδον οι αντρες που ξερω θελουν μεγαλο αντρικο μοριο, και βλεπουν τσοντες γυρισμενες με φακους μεγενθινσης να εκανα εγω αυξηση??? Οχι...!!! δεν με νοιαζει και ειμαι ευχαριστημενος με τα ΧΦΨ μου εκατοστα.
(Το αναφερω σαν ΧΦΨ λογω σεβασμου προς την κουβεντα δεν εχω κανενα ζορι με το νουμερο).

Το θεμα ειναι μια μειξη υγειας και αυτοπεπηθησης.
Αυτη ειναι η αποψη μου και το εννοω σοβαρα.

evanton

# 9 στις 3/2/2009
author
Γυναίκα / 32 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αργυρούπολη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
Καλησπερα,
εχω μπει και εγω στη διαδικασια να κανω επεμβαση στο στηθος μου. Ειμαι περιπου στο 1,1/2 σε μεγεθος και θελω να το αυξησω για ντεκολτε και για να εχω περισσοτερη αυτοπεποιθηση... Ωστοσο πιστεύω πως κ ο φιλος μου θα ηθελε να εχω μεγαλυτερο, αν και δεν συμφωνει να το κανω, φοβαται. Αλλα μου πε πως θα ειναι κοντα μου αν το αποφασισω.. Βεβαια ακουσα τα σχετικα μολις το κανεις οτι πονας, και με τα σωληνακια αυτα.. και φοβαμαι αρκετα μπορω να πω. Αλλα το θελω τοσο πολυ!! Βλεπω τις αλλες κοπελες και πραγματικα ζηλευω, να εχω ενα ομορφο ντεκολτε, χωρις ενισχυση στα σουτιεν μου.. Εχω και λεπτη μεση κ πιστευω πως θα εδειχνε πολυ ωραιο πανω μου. Αυτα που με ανησυχουν ειναι τυχον κακοηθιες που μπορει να δημιουργηθουν. Και επισης πολυ σημαντικο για μενα, θα εχω προβλημα με τους γονεις μου... Παντα μετρω τη γνωμη τους κ δεν υπαρχει βεβαια περιπτωση να συμφωνησουν. Τι γινεται σ αυτη τη περιπτωση? Κ αν παθω κατι? Μετα καλαα να παθεις!!! Αφου σκεφτομαι να το κανω κρυφα...

Kyriakitsa

# 10 στις 28/8/2009
author
Γυναίκα / 32 / Σε σχέση
Ν. Ροδόπης / Μαρώνεια

Προσθετική στήθους

Θα ήθελα να πω κ γω τη γνωμη μου για την προσθευική στήθους. Σίγουρα για μια γυναίκα είναι απαραίτητη, όταν, βέβαια, αυτή αισθάνεται ότι με κάτι τέτοιο θα ανέβει η αυτοπεποίθησή της. και εγώ έχω σκεφτεί πολλές φορές στο παρελθόν να κάνω την επέμβαση, επειδή΄ύστερα από δίαιτα μίκρυνε τοστήθος μου. Κατά πόσο όμως ειμαι σίγορη ότι ο οργανισμός μου θα υπακούσει και δε θα αντιδράσει αρνητικά? Δυστυχώς δεν είναι λίγες οι περιπτώσεις κατά τις οποίες πολλές γυναίκες δεν είδαν αυτό που περίμεναν. Τον προηγούμενο Δεκέμβρη έκανα με λεϊζερ τα μάτια μου για αφαίρεση τησ μυωπίας. Το αριστερό μου μάτι όμως, μετά από καποιο χρονικό διάστημα παρουσίασε υπερμετρωπία, πράγμα που σημαίνει ότι δεν βλεπω πεντακάθαα τα μικρά γράμματα, όπως με το δεξί. Σε λίγες μέρες θα υποβληθώ ξανά στην ίδια επέμβαση στο αριστερό και ελπίζω να πάνε όλα καλά, αν και θα ταλαιπωρηθώ λίγο για δεύτερη φορά.Όλα αυτά τα είπα, επειδή η επέμβαση λέϊζερ είναι μια εέμβαση ρουτίνας. Φανταστείτε να κοπούν τόσα νεύρα και μύες. Μια γυναίκα είναι ερεστή όχι γα το στητό και μεγάο στήθος τς, αλά για τη θετική αύρα που αποπνέει. Πάντως η προσθετική στήθους είναι καθαρά προσπική επιλογή του καθενός, αρκεί να υπάρχει ο κατάλλλος και υπεύθυνος γιατρός. Ευχαριστώ!

pascha

# 11 στις 29/1/2010
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Απαντήσεις: 4
Αν μπορούσε κάποια με εμπειρία να με βοηθήσει...Θα κάνω αυξητική στήθους και ξέρω ότι το σημαντικότερο είναι ο γιατρός...Αλλά σχεδόν όλοι καλοί φαίνονται πριν...Αν δεν συμβουλευτείς άτομα με προσωπική εμπειρία νιώθω σαν πρόβατο που πάει για σφαγή μιας που είμαι και Θεσσαλονίκη και είναι ακόμη πιο δύσκολο να βρεις καλό πλαστικό...

pascha

# 12 στις 29/1/2010
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Απαντήσεις: 4
Αν μπορούσε κάποια με εμπειρία να με βοηθήσει...Θα κάνω αυξητική στήθους και ξέρω ότι το σημαντικότερο είναι ο γιατρός...Αλλά σχεδόν όλοι καλοί φαίνονται πριν...Αν δεν συμβουλευτείς άτομα με προσωπική εμπειρία νιώθω σαν πρόβατο που πάει για σφαγή μιας που είμαι και Θεσσαλονίκη και είναι ακόμη πιο δύσκολο να βρεις καλό πλαστικό...

synergygreece

# 13 στις 16/3/2011
author
Ανδρας / 44 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 2

αυξητικη στηθους

Αυξητική στήθους

Πρόκειται για μια επέμβαση που έχει στόχο να αυξήσει το μέγεθος του στήθους. Αυτό επιτυγχάνεται με την τοποθέτηση ενός ενθέματος (πρόθεσης) σιλικόνης είτε κάτω από το μαζικό αδένα (μαστό) είτε κάτω από τον μείζονα θωρακικό μυ.

Συνήθεις λόγοι που θα οδηγήσουν σε αυτήν την επέμβαση είναι:

• Πολύ μικρό στήθος
• Απώλεια του όγκου του στήθους μετά από την εγκυμοσύνη
• Διαφορά στο μέγεθος μεταξύ των δύο μαστών
• Μείωση του στήθους μετά από απώλεια βάρους
• Καθώς επίσης μπορεί να αποτελεί λύση σε κάποιες περιπτώσεις αποκατάστασης μετά από μαστεκτομή

Η επέμβαση γίνεται με γενική αναισθησία και παραμονή 1 ημέρας στην κλινική.

Η πρόθεση σιλικόνης μπορεί να τοποθετηθεί στο στήθος μέσω τομής στην πτυχή κάτω από το στήθος ή μέσω τομής γύρω από τη θηλή ή στη μασχάλη. Δεδομένου ότι οι γαλακτοφόροι πόροι και οι θηλές αφήνονται άθικτες, η επέμβαση δεν έχει συνήθως επιπτώσεις στο θηλασμό.

Μετά την τομή, ο χειρουργός παρασκευάζει τη θήκη όπου θα τοποθετηθεί η πρόθεση σιλικόνης. Η θήκη αυτή μπορεί να είναι είτε κάτω από το μαζικό αδένα (μαστό) είτε κάτω από το θωρακικό μυ. Η επέμβαση διαρκεί συνήθως 1-2 ώρες.

Μετεγχειρητικά η ασθενής φορά έναν ειδικό στηθόδεσμο για 1 περίπου μήνα.
Διάρκεια Επέμβασης:
2 ώρες
Αναισθησία:
Γενική
Διάρκεια νοσηλείας:
1 ημέρα
Άμεση μετεγχειρητική εικόνα:
Προσωρινά πρήξιμο & εκχυμώσεις, μούδιασμα, πόνος και ευαισθησία στο στήθος
Χρόνος επιστροφής:
στην εργασία: σε μερικές μέρες. Στο γυμναστήριο: 3 - 4 εβδομάδες. Βελτίωση των ουλών: μερικούς μήνες έως και χρόνο
Διάρκεια αποτελεσμάτων:
Συνήθως μόνιμα.Μπορεί να χρειαστεί αντικατάσταση των ενθεμάτων μετά 10-15 χρόνια
http://www.synergy.com.gr/gallery/Augmentationhttp://www.synergy.com.gr/content/plastiki-xeiroyrgiki-ayksitiki-maston-5

katyy

# 14 στις 21/3/2011
author
Γυναίκα / 28 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιοι Ανάργυροι

αυξηση στηθους

εμενα αυτο με εσωσε.μου αυξησε πολυ το στηθος.
http://translate.google.gr/translate?hl=el&langpair=en|el&u=http://naturalremedysite.blogspot.com/2007/11/increase-cup-size-in-30-days-with.html

katyy

# 15 στις 21/3/2011
author
Γυναίκα / 28 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιοι Ανάργυροι

αυξηση στηθους

εμενα με βοηθησε αυτο πολυ.πιστεψε με.

http://translate.google.gr/translate?hl=el&langpair=en|el&u=http://naturalremedysite.blogspot.com/2007/11/increase-cup-size-in-30-days-with.html

koykoyvagia

# 16 στις 22/3/2011
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καισαριανή
Ketty σ αυτο το λινκ που εβαλες, τι ακριβως πρεπει να κανεις μονο μασσαζ η και καποια βοτανα?

koykoyvagia

# 17 στις 22/3/2011
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καισαριανή
αυξηση στηθους

εμενα με βοηθησε αυτο πολυ.πιστεψε με.

ΠΩς ΑΚΡΙΒΩς ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ???? ΜΟΝΟ ΜΕ ΜΑΣΣΑΖ???

very-tall68

# 18 στις 30/4/2011
author
Ανδρας / 46 / Παντρεμένος

Παράθεση:
Originally posted by pascha

απο προσωπικη εμπειρία απέφυγε το κέντρο μορφή,καμμία σχέση με αυτα που σου λένε και το αποτέλεσμα αμφίβολο.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε