Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ?

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

boubouka72

# 21 στις 6/8/2008
author
Γυναίκα / 42 / Ελεύθερη
Ν. Καβάλας / Ελευθερούπολη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 12
'Aρεσαν+: 0%
Γύρω στα 20 είχα αρχίσει ν'αντιμετωπίζω κρίσεις πανικού,χωρίς λόγο.Ετρεμα στην ιδέα να μείνω μόνη μήπως με ξαναπιάσει.ταλαιπωρήθηκα περίπου 1-2χρόνια και δεν ήθελα να πάω σε γιατρό.Τότε τα κατάφερα μόνη μου χρησιμοποιώντας ότι τέχνασμα διάβαζα σε διάφορα βιβλία και προπαντώς παίρνοντας ένα σκυλάκι να φροντίζω και να έχω την ευθύνη του.Με βοήθησε πολύ.Σήμερα μετά από τόσα χρόνια πλέον με την πρώτη κρίση που μου παρουσιάστηκε εμπιστεύτηκα ειδικό για ψυχοθεραπεία και πολύ πολύ ανώδυνο κουτσομπολιό με φίλες για να μου φτιάξουν την διάθεση(εξίσου θεραπευτικό αν βρείς τα κατάλληλα άτομα να σε βοηθήσουν).Ευχάριστες και ανάλαφρες κουβέντες,βόλτες όπου κρίνεις ότι μπορείς και ένα βήμα κάθε φορά.Αρκεί να μην εγκαταλείψεις τον αγώνα και θα τα καταφέρεις.

asteri_70

# 22 στις 8/8/2008
author
Γυναίκα / 44 / Παντρεμένη
Ν. Κιλκίς / Κιλκίς
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 96
bravo kopela mou nase panta kala ne ta xapia xriazonte otan monoi mas den boroume na elenxoume ton egefalo mas...be strong cuz you can!!

# 23 στις 8/8/2008
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
tzoulia2 ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!

ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΠΟ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ Κ ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ..

ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ.....
ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ......

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΤΙΣ ΠΡΟΚΑΛΕΙ, ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΟΒΑΣΑΙ Κ ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΗΓΕΣ ΑΓΧΟΥΣ ΣΟΥ.....
ΙΣΩΣ Κ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΙΔΙΚΟΥ...ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ?

ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ. ΔΕΝ ΕΥΘΥΝΕΣΑΙ ΕΣΥ ΓΙ¨ΑΥΤΟ...
Κ ΚΥΡΙΩΣ ΜΗΝ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΕΝΗ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΟΜΕΡΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ.....ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ......ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΟΜΩΣ...ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΝΙΚΗΣΕΙΣ.......

NIKI08

# 24 στις 20/9/2008
author
Γυναίκα / 32 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 1

Παράθεση:
Από το μέλος nasta_f - 30/07/08 11:10
... Φοβόμουν να δω τα μάτια μου στον καθρεφτη , ήταν σα να βλεπα τον άγνωστο χειροτερο εχθρό μου.

ΗΤΑΝ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΤΑΥΤΙΣΤΗΚΑ ΑΠΟΛΥΤΑ ΔΑΚΡΥΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΜΟΥ. ΜΕ ΛΕΝΕ ΝΙΚΗ ΕΙΜΑΙ 27 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 4,5 ΜΗΝΩΝ.
ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΑ ΛΟΓΩ ΣΙΔΗΡΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΘΗΛΑΖΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΚΑΘΕ ΔΥΟ ΩΡΕΣ, ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΤΙ "ΣΑΝ" ΖΑΛΗ(ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΞΕΡΟΥΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑ ΤΙ ΜΙΛΑΩ),ΕΚΑΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΩΝΤΑΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ "ΚΑΛΗ" ΚΡΙΣΗ. ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΤΑΧΤΕΙ ΚΑΙ ΘΗΛΑΖΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ, ΕΥΤΥΧΩΣ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ. Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΡΙΣΗ ΗΡΘΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟΝ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ, ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΝΙΩΣΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΠΡΟΧΕΙΡΟ ΣΦΡΑΓΙΣΜΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ, ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΙΝΑ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΤΟΣΟ ΚΟΣΜΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΡΕΞΩ ΝΑ ΚΡΥΦΤΩ ΚΙΟΛΑΣ, ΔΑΓΚΩΝΑ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ ΕΚΑΝΑ ΑΕΡΑ ΕΙΧΑ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΕΙ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΡΘΑΝ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ, ΟΤΑΝ ΕΦΤΑΣΑ ΣΠΙΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΞΑΝΑΠΙΑΣΕ.ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΡΙΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΕΠΑΘΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΙΚΡΕΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΑΝΤΑ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ 'Η Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΑΝ.Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΡΙΣΗ ΗΡΘΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ, ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΕΡΘΕΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ, ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΘΑ ΕΠΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ, Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, ΗΤΑΝ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΣΕ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΚΡΙΣΗ, ΟΤΑΝ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΑΝΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΟΤΕ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΔΗΛΑΔΗ. ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΩΙ ΗΜΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΑΡΑΓΜΕΝΗ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΟΥΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΕ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΕΤΣΙ ΠΗΡΑ ΤΑ ΖΑΝΑΧ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΒΓΑΙΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΕΜΕΝΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΝΑ ΘΗΛΑΖΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΗΜΟΥΝ ΕΝΑ ΡΑΚΟΣ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ.
ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΩ ΕΞΩ ΠΑΙΡΝΩ ΖΑΝΑΧ. ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΨΥΧΙΑΤΡΟ. ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ, ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΟΤΑΝ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΓΥΡΙΖΩ ΠΙΣΩ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΑ Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΠΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΠΙΣΩ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΒΓΩ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΘΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ ΟΤΙ ΜΑΣ ΠΙΕΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΛΕΜΕ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΤΡΟΠΟ. ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΠΩ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΝΙΩΣΑ, ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΓΡΑΨΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΕΝΙΩΣΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΣΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΝΙΩΘΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ ΜΕ ΦΟΒΟΜΟΥΝ.. ...

Παράθεση:

Green_Bee

# 25 στις 25/9/2008
author
Γυναίκα / 29 / Ελεύθερη
Κύπρος
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 1.194
ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ. ΑΝ ΔΕ ΤΟ ΝΙΩΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΠΑΙΡΝΑΕΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ .
ΕΙΜΑΙ 32 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΩ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΡΥΣΕΙΣ ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΜΕ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΠΗΓΑ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΕΚΑΝΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΕΙΜΟΥΝ ΚΑΛΑ .ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΙΕΣΗ ΤΟΥ ΠΕΡΙΓΥΡΟΥ ΜΟΥ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΛΑ ΔΙΕΚΟΨΑ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΑΡΧΙΣΑ ΠΑΛΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ . Η ΜΕΡΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΒΡΑΔΙΑΖΕΙ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΤΡΕΜΩ ΣΑΝ ΤΟ ΨΑΡΙ .ΕΧΩ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΑ ΔΙΑΡΟΙΑ ΔΥΣΠΝΟΙΑ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΠΕΘΑΙΝΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ ΕΝΑ ΓΕΝΙΚΟ ΤΣΕΚ ΑΠ ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ .ΕΧΩ ΣΥΓΓΕΝΙΚΟ ΜΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΟΣΟΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΗ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ ΣΕ ΨΥΧΙΑΤΡΟ . ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΗ ΛΕΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ . ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΟΜΩΣ ΑΝ ΔΕ ΤΟ ΖΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!
ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟΝ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΞΕΡΩ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ.
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΕΠΟΧΗ Ο ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΤΑΜΠΟΥ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΣΤΟΝ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ Η ΣΤΟΝ ΠΑΘΟΛΟΓΟ ΕΙΝΑΙ ΝΟΡΜΑΛ ΑΛΛΑ ΑΝ ΠΑΣ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΣΕΚΟΙΤΑΝΕ ΜΕ ΜΙΣΟ ΜΑΤΙ?

Heptamer

# 26 στις 8/5/2009
author
Ανδρας / 47 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηράκλειο
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 11.059

Μακροχρόνιο

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ,
ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ ΕΠΕΣΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΛΥΣΕΙΣ.. ΘΑ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΚΑΘΕ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ.
ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ 2005 ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΑΡΝΗΣΗΣ ΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΨΕΙ, ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΕ..
ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ 36 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΔΕΝ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΚΑΝ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ. ΑΡΝΕΙΤΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΝ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ. ΕΠΙΣΚΕΦΘΗΚΑΜΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ-ΨΥΧΟΛΟΓΟΥΣ-ΨΥΧΙΑΤΡΟΥΣ ΚΛΠ ΑΛΛΑ ΑΡΝΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ. ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΚΑΝ ΠΑΥΣΙΠΟΝΟ ΠΟΤΕ ΤΟΥ. ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΛΕΙΝΕΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ. ΖΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΒΙΩΣΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΙΑΖΥΓΙΟ. ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΕΧΟΥΝ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΖΩΗ. Ο ΦΟΒΟΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΜΟΝΙΜΟΣ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΟΥ ΝΑ ΛΕΙΨΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΖΙ ΛΟΓΩ ΚΑΠΟΙΑΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗΣ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΕΙ "ΑΠΕΙΛΗΤΙΚΑ" ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ.
ΑΡΧΙΚΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΤΩ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΓΕΝΙΚΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ "ΚΑΛΟΜΑΘΗΜΕΝΟ" ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ "ΒΟΛΕΥΤΗΚΕ" ΚΑΙ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΡΟΣΠΟΙΕΙΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΤΙΜΑ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ. ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΑ ΤΗ ΠΛΑΤΗ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.. ΘΥΜΩΝΑ ΠΟΛΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ.. ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΟΜΩΣ ΒΡΕΘΗΚΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΡΙΣΗ ΤΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΘΥΜΩΣΑ ΚΑΙ ΧΤΥΠΗΣΑ ΤΗ ΠΟΡΤΑ ΠΙΣΩ ΜΟΥ, ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΦΡΟΝΤΙΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΩ ΑΥΤΟ.. ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟ.. ΘΥΜΩΣΑ ΠΑΛΙ.. ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΜΕΝΑ.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ.. ΤΩΡΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ; ΕΦΟΣΟΝ ΑΡΝΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ;

mixmaria

# 27 στις 15/4/2010
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Καλαμαριά
Απαντήσεις: 1
ποσο σε καταλαβαινω...
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε