Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Γυναικείος οργασμός;

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Karafangala

# 1 στις 23/11/2009
author
Ανδρας / 25 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πετρούπολη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 9
'Aρεσαν+: 0%

Γυναικείος οργασμός;

Ειμαι με μια κοπελα εδω και 1 χρόνο.. ειμαι 19 χρονον οπως και αυτη.. Τις περισσοτερες σεξουαλικες μου εμπειριες της έχω μαζί της.. με βοηθησε στο να ξεπεράσω και πολλα προβληματα που είχα στον τομέα..

απο συζητησεις που είχαμε αναφεροταν υπαρκτος ο οργασμος στις προηγουμενες της σχεσεις...
Σαν μικρος λοιπον και εγω είχα την εντύπωση οτι ο οργασμος κάνει την γυναικα να "χύνει" από την ουρίθρα το λεγόμενο squirting.. αυτο ήταν ανέκαθεν υπόθεση λεπτου για εμενα γιατί χειρίζομαι πολύ καλά τα δαχτυλα μου και καταφέρνω πολύ εύκολα μια κοπέλα... είναι η δευτερη κοπελα που το κανω απο τοτε που ανακαλυψα το ταλεντο μου.. η πρωτη είχε καλά αποτελέσματα με το να δείχνει να τα εχει χαμενα αφου της το έκανα..η τωρινη μου κοπελα έδειξε σαν να της περασε αδιαφορο σωματικά αλλά μου εδειξε οτι το εβλεπε πρωτη φορα αυτο που της συνεβει και οτι δεν ήξερε οτι αυτο ήταν ο οργασμος... και εχω την εξης απορια... ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΡΓΑΣΜΟΣ; η εντονη ηδονη και ευχαρίστηση της σεξουαλικης πράξης; ή κάτι υγράκια παραπάνω; υπάρχει τρόπος να τον ξεχωρίσουμε;

Το οτι καταφερνω μια κοπέλα με τα χερια μου δεν με κάνει να νιωθω εντονη αυτοπεποίθηση γιατι πιστέυω οτι το πεος πρέπει να είναι το "joystick" σε μια σεξουαλικη σχέση... για να την κάνω να "χύσει" με το πεος μου πρέπει να χύσω εγώ πολύ ιδρώτα και να μην τελειώσω πριν απο αυτη...

τις περισσοτερες φορες δεν εχω καποια αποδειξη οτι εχει ερθει σε οργασμο αλλα αυτη ισχυρίζεται οτι εχει περασει πολυ καλα και οτι της αρεσε.. εγω δεν μπορω να το πιστεψω και της εκφραζω τις ανασφαλειες μου και αυτο μας κανει να τσακωνομαστε γιατι λεει οτι την λεω ψευτρα και οτι δεν θα το εκανε ποτε αυτο...

τελικα τι να πιστεψω;
μια κοπελα ποτε ερχετε σε οργασμο;
πρεπει να τελειώσει απο την ουρίθρα;
πρεπει απλα να κατεβάσει τα "κερατα" της απο τον κολπο;
μου λεει ψεματα;

τα οποιαδίποτε tips τα οποια θα μπορουσαν να κανουν την σεξουαλικη μας σχεση καλύτερη είναι δεκτα...
σιγνομυ γεια τα ωρθογραφηκα μου λάθει...

# 2 στις 23/11/2009
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Γιατι δεν της ζητας να σου δειξει πώς της αρεσει?
Sit back and watch....

wise_boy

# 3 στις 23/11/2009
author
Ανδρας / 28 / Ελεύθερος
Ν. Αχαϊας / Πάτρα
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 131
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΕΡΩΤΗΜΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ'ΓΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
Work less...Play more...

Karafangala

# 4 στις 23/11/2009
author
Ανδρας / 25 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πετρούπολη
Απαντήσεις: 9

Παράθεση:
Originally posted by korallenia
Γιατι δεν της ζητας να σου δειξει πώς της αρεσει?
Sit back and watch....

Γιατί δεν της αρέσει να κάνει κάτι μόνη της... Λέει οτι δεν ξέρει να ικανοποιεί τον εαυτό της.. Της το έχω ζητήσει πολλές φορές να το κάνει και μπροστά μου αλλά αρνείτε... Και κάθε φορά που την ρωτάω τι της αρέσει η απάντηση της είναι: "όλα όσα μου κάνεις εσύ μου αρέσουν".
Άντε τώρα να βγάλω εγώ άκρη...

# 5 στις 23/11/2009
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
...τόσα χρόνια φούρναρης αυτό το squirting πρώτη φορά το ακούω ομολογουμένως.. εκτός κι αν το ξέρω και δεν το 'χω καταλάβει..

...επειδή όμως είμαι φιλομαθής πάνω απ' όλα...

...μπορείς να περάσεις το επόμενο Σάββατο, 10-12 μμ να μου το δείξεις??!

...και για να σοβαρευτώ..

...κατ' αρχήν, είστε μικροί και οι δύο.. πόσες εμπειρίες μπορεί να είχε πια η κοπέλα σου πριν από σένα για να κατέχει το θέμα οργασμός?! μην την πιέζεις αφού εκείνη δηλώνει ικανοποιημένη.. φαντάζομαι ότι δύσκολα ένα νέο κορίτσι κάθεται σε μια σχέση 1 χρόνο και υποκρίνεται πώς της αρέσει το σεξ μαζί σου..
δεν στέκει, με καταλαβαίνεις?!

..το ότι θες να βελτιώσεις την <τεχνική> σου είναι στα συν σου, αλλά προσπάθησε να στέκεσαι στην ίδια πλευρά με την κοπέλα σου και όχι απέναντι.. και ξεκολλάτε επιτέλους από το θέμα του οργασμού... πράγματι μια γυναίκα μπορεί να ευχαριστηθεί πάρα πολύ χωρίς να "χύνει τα κέρατά της από τον κόλπο" δεν είναι κάθε φορά το ίδιο..

BottomLine

# 6 στις 23/11/2009
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 24

Παράθεση:
Originally posted by Syrup
...τόσα χρόνια φούρναρης αυτό το squirting πρώτη φορά το ακούω ομολογουμένως.. εκτός κι αν το ξέρω και δεν το 'χω καταλάβει..

...επειδή όμως είμαι φιλομαθής πάνω απ' όλα...

...μπορείς να περάσεις το επόμενο Σάββατο, 10-12 μμ να μου το δείξεις??!

Δε δοκιμάζεις κάποια μηχανή αναζήτησης στο Ίντερνετ πρώτα; Λίγο φροντιστήριο δεν έβλαψε ποτέ κανένα...

# 7 στις 23/11/2009
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
...πάντα προτιμούσα την δια ζώσης εκπαίδευση

Heptamer

# 8 στις 23/11/2009
author
Ανδρας / 47 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηράκλειο
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 11.029
To squirting ειναι προνομιο μονο λιγων γυναικών και ειναι κατι σα γυναικεια εκσπερματιση. Πολλες γυναικες νιωθουν πως θα ουρησουν και για αυτο το καταπιεζουν συνηθως,ενω αυτο που αποβαλλεται δεν ειναι ουρα μα ενα αχρωμο υγρό.

Η γυναικα δεν ειναι απαραιτητο να squirt-ίσει,ουτε να κατεβασει "κερατα" απο τον κολπο,προκειμενου να εχει οργασμό. Υπαρχουν ωστοσο αλλα σημασια που προδιδουν το γυναικειο οργασμο και εφοσον οπως λες εισαι μαέστρος με το χερι,δες το ως ασκηση στο να μαθεις και πως να γινεις και μαεστρος στο να καταλαβαινεις την υναικεια οργασμικη υποκρισια...

Μονο οταν γινεις δεινος εραστης,θα μπορεσεις να αντιλαμβανεσαι ποτε μια γυναικα σε κοροϊδευει και ποτε οχι.
ωινδοως με: ψραπ! ωινδοως χπ: αωεσομε! ωινδοως βιστα: ψραπ! ωινδοως 7: αωεσομε! ωινδοως θ: (ψραπ!)

BottomLine

# 9 στις 23/11/2009
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 24

Παράθεση:
...πάντα προτιμούσα την δια ζώσης εκπαίδευση

Δε διαφωνώ, κι εγώ της ίδιας γνώμης ήμουν πάντα. Αλλά το συγκεκριμένο θέμα είναι γυναικείο... τι να σε διδάξει ο άλλος; Μόνο να... σπρώξει κάπως την κατάσταση μπορεί...

# 10 στις 23/11/2009
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
...επειδή συμβαίνει στη γυναίκα, δεν είναι "γυναικείο" το θέμα.. με την ίδια λογική και η σεξουαλική διέγερση ή ο περιβόητος οργασμός είναι επίσης γυναικεία θέματα... αμ έλα που δεν είναι όμως

_Christina_

# 11 στις 23/11/2009
author
Γυναίκα / 30 / Παντρεμένη
Κύπρος
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 132

Παράθεση:
.. φαντάζομαι ότι δύσκολα ένα νέο κορίτσι κάθεται σε μια σχέση 1 χρόνο και υποκρίνεται πώς της αρέσει το σεξ μαζί σου..
δεν στέκει, με καταλαβαίνεις?!

Και αν το κάνει κακό του εαυτού της δεν νομίζεις? Μην την πιέζεις και εσυ κάθε φορά... Της το ανάφερες, τώρα αν δεν θέλει να το συζητήσετε λάθος της...

# 12 στις 23/11/2009
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μονο οταν γινεις δεινος εραστης,θα μπορεσεις να αντιλαμβανεσαι ποτε μια γυναικα σε κοροϊδευει και ποτε οχι.

Δεν είναι προσωπικό αλλά καθε φορά που το ακουω αυτό μου έρχεται στο νου η καταπληκτική σκηνή του fake οργασμου από το όταν ο Χάρυ γνώρισε τη Σαλλυ

http://www.youtube.com/watch?v=5nNhOH4Y0bI

anemona_62

# 13 στις 24/11/2009
author
Γυναίκα / 52 / Ελεύθερη
Θέματα: 24
Απαντήσεις: 4.735
Είσαι πολύ προχωρημένος ως προς τη γνώση σχετικά με το σεξ για την ηλικία σου μάλιστα, έχεις μάθει και για το squirting, και πώς να το προκαλείς σε μια γυναίκα, μπράβο σου!

Λοιπόν, όταν "αυτη ισχυρίζεται οτι εχει περασει πολυ καλα και οτι της αρεσε.. " να την πιστεύεις. Τι λόγο έχει να σου πει ψέμματα? Κακώς που εσύ δεν την πιστεύεις και κάθεστε και τσακώνεστε και χαλάτε τις καρδιές σας για κάτι τόσο όμορφο, τη στιγμή μάλιστα που περνάτε και ωραία!

Ο γυναικείος οργασμός αποτελεί μυστήριο ακόμα και για τις ίδιες τις γυναίκες. Πόσο μάλλον για μια νεαρή κοπέλα, χωρίς πολλές εμπειρίες και που δεν της αρέσει το self service, άρα έχει μια σχετική άγνοια για το πώς λειτουργεί το κορμί της. Αν ήμουν ο εραστής της, αυτό θα το θεωρούσα γοητευτικό σημείο, εσύ όχι?

Υπάρχουν οργασμοί και οργασμοί, καθώς και Οργασμοί, και κάθε φορά είναι διαφορετικό, όπως διαφορετική είναι και η φασολάδα κάθε φορά που τη μαγειρεύεις, δεν παύει όμως να είναι νόστιμη και χορταστική!

Ειδικά βέβαια με τις συντριβανάτες γυναίκες υπάρχουν και απτά πειστήρια! Ωστόσο κι εδώ, μπορεί να έχει λιγότερα υγρά αλλά όχι λιγότερη ευχαρίστηση. Δηλαδή, το πόσα υγρά χύνει δεν είναι απόλυτο τεκμήριο γαι το πόσο έντονο οργασμό έχει. Είναι όμως ένας δείκτης

Δεν είναι μειωνεκτικό να χρησιμοποιείς τα χεράκια σου επί αρκετή ώρα πριν ξεκινήσεις για διείσδυση, τουναντίον μάλιστα, από κάθε άποψη!
Είναι αξιέπαινο που προσπαθείς κι ενδιαφέσαι να μάθεις περισσότερα, κι εννοείται ότι η πράξη θα σε διδάξει πολλά περισσότερα από τη θεωρία, ωστόσο μην το παρακουράζεις κι αγχώνεσαι, χρειάζεται και ν' αφήνεσαι λιγάκι, για να το ευχαριστιέσαι. Δεν είναι ακριβώς αγώνας δρόμου, ούτε παίζετε για το πρωτάθλημα κάθε φορά!

Ελπίζω να βοήθησα
Καλή συνέχεια!
This world is a comedy for those who think and a tragedy for those who feel. -Horace Walpole

cerise

# 14 στις 24/11/2009
author
Γυναίκα / 49 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πεύκη
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 7.207
Για δεκαεννιάχρονο σε βρίσκω σε πολύ καλό δρόμο.
Καλά κάνεις και δεν πιστεύεις εύκολα......
Πάντως έχεις μεγάλες προοπτικές αν το καλλιεργήσεις περισσότερο.
Μπράβο!

mimita

# 15 στις 25/11/2009
author
Γυναίκα / 29 / Σε σχέση
Απαντήσεις: 116
Μπορείς να καταλάβεις αν μια κοπέλα έρχεται σε οργασμό απο τις συσπασεις του κόλπου.Αν βάλεις δαχτυλο θα νιώσεις αρκετά εντονες συσπάσεις με φθίνουσα πορεία την ώρα που τελειωνει.Βέβαια υπαρχει και περίπτωση να μην το καταλάβεις.
Η ποσότητα των υγρών εξαρταται απο τη φύση της γυναίκας και επισης απο το γεγονός πότε κάνεις σεξ πχ. συνήθως ακριβώς μετά την περίοδο οι γυναίκες βγάζουν λιγότερα υγρα σε αντίθεση με τις γόνιμες μέρες.
Για να κάνεις μία γυναίκα να τελειωσει μόνο με το ''joystick" σημαντικό ρόλο παιζει πόσο σεξουαλικά ωριμη είναι,πόσο καλά γνωρίζει τι της αρέσει και πως θα στήσει το σώμα της,ώστε το ''joystick' να πιέζει το κατάλληλο σημειο.Οπότε εσύ το μόνο που θα πρέπει είναι να εχεις αντοχές και "σωστή" κίνηση.
Κάτι που βοηθάει πολλές γυναίκες να τελειώσουν είναι κατά τη σεξουαλική πράξη να χαιδευονται.
Οσο για το squirting εχω ακούσει διάφορες αποψεις.Λίγες γυναίκες έχουν αυτόν τον οργασμό και χρειάζεται να είναι αρκετά ωριμη γι΄αυτο και συμβαίνει κυρίως σε μεγαλύτερες ηλικίες.
Σε μία συζήτηση που είχα με ενα doctor μου έλεγε ότι το "συστημα" της γυναικας δεν είναι φτιαγμένο έτσι ώστε να βγάζει υγρα απο την ουρηθρα και αυτό γιατί υπαρχει ένα "σωληνάκι" που είναι για το πιπί σε αντίθεση με του αντρα που υπαρχουν δυο "σωληνακια" ,ενα για πιπί και ενα για εκσπερματωση,τα οποία ενωνονται σε κάποια φάση και καταλήγουν στην ίδια εξοδο.
Δεν ξέρω τι να πιστεψω! Αλλά αφού εσύ το εχεις πετύχει,μάλλον πρέπει να μας κανεις κανενα σεμινάριο!!!

modexristos

# 16 στις 25/11/2009
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 7.894

Κυρια-κυρια...

Παράθεση:
Originally posted by mimita
Μπορείς να καταλάβεις αν μια κοπέλα έρχεται σε οργασμό απο τις συσπασεις του κόλπου.Αν βάλεις δαχτυλο θα νιώσεις αρκετά εντονες συσπάσεις με φθίνουσα πορεία την ώρα που τελειωνει.Βέβαια υπαρχει και περίπτωση να μην το καταλάβεις.

Αντι για δαχτυλο, μπορει να βαλει κατι αλλο
Θα παρακαλουσα να συνοδευτει η απαντηση απο φωτογραφια ή και βιντεο.
Ετσι ειναι, αν ετσι πιστευεις οτι ειναι.

# 17 στις 25/11/2009
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by modexristos
Αντι για δαχτυλο, μπορει να βαλει κατι αλλο

...να δεις που εννοεί το τηλεκοντρόλ?!

(...εξυπακούεται ότι βλέπει και τηλεόραση εκείνη την ώρα γιατί παίζει μπάλα και δεν λέει να χάσει καμιά φάση.. )

modexristos

# 18 στις 25/11/2009
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος

Παράθεση:

...να δεις που εννοεί το τηλεκοντρόλ?!

(...εξυπακούεται ότι βλέπει και τηλεόραση εκείνη την ώρα γιατί παίζει μπάλα και δεν λέει να χάσει καμιά φάση.. )

Δεν εννοω το τηλεκοντρολ, γιατι ετσι και το βαλεις εκει, και αλλαξει κατα λαθος καναλι την εβαψες

KOLORS

# 19 στις 25/11/2009
author
Ανδρας / 49 / Παντρεμένος
Τατζικιστάν
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 2.748
εγω θελω να δω πως θα τα μπαλωσετε ολα αυτα που λετε,
αν η Λουκα διαβαζει το φορουμ.

modexristos

# 20 στις 25/11/2009
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Originally posted by KOLORS
εγω θελω να δω πως θα τα μπαλωσετε ολα αυτα που λετε,
αν η Λουκα διαβαζει το φορουμ.

Δεν διαβαζει το φορουμ
Μπαινει κατευθειαν στο chat
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε