Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΤΙ ΛΕΤΕ??? ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΩ??? ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΘΕΛΩ ΓΥΝΑΙΚΙΕΣ ΣΥΝΒΟΥΛΕΣ!!!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

crhistos

# 1 στις 12/11/2010
author
Ανδρας / 24 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 42
'Aρεσαν+: 0%

Τι λετε??? Καλα το παω??? Ποιο πολυ θελω γυναικιες συνβουλες!!!

ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΣ ΚΑΙ ΤΡΥΦΕΡΟΣ(ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ)
ΠΡΙΝ 2ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ, ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΓΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΘΑΙΝΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΕΥΟΜΟΥΝ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ, ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΕΠΙΣΚΕΠΤΟΤΑΝ ΝΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΤΙ ΝΙΩΘΩ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ!! ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΟΥ ΦΙΛΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΠΙΣΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ! ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ!ΟΜΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΤΟΤΕ ΕΜΕΝΕ ΤΡΙΠΟΛΗ ΚΑΙ ΕΡΧΩΤΑΝ ΚΑΘΕ ΧΡΗΣΤΟΥΓΕΝΝΑ,ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ(ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΡΙΛΙΟ)! ΜΕΤΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΚΟΛΗΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!ΜΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΜΗΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ!ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΙΝΗΣΗ!ΟΜΩΣ ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ ΑΡΧΗ!ΕΠΙΔΗ ΤΟΤΕ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΝΤΡΟΠΑΛΟΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΑ ΖΗΤΗΣΑ ΜΕΣΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ(ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΓΩ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΑΛΛΑ ΤΕΣΠΑ)ΑΦΟΥ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟΤΕ ΔΙΑ ΜΑΓΕΙΑΣ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΝΙΩΘΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΟΜΠΛΑΡΩ ΛΕΠΤΟ!!! ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΦΙΛΙΚΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ!!!ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΕΥΘΕΩΣ ΑΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΤΑ ΛΕΕΙ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΛΗΓΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΛΕΕΙ ΑΛΗΘΕΙΑ! ΕΤΣΙ ΚΙ ΕΓΩ ΗΛΠΙΖΑ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΜΕΙΝΕ ΑΛΥΤΟ! ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΗΜΟΥΝΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ! ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΠΡΙΖΑ ΑΠΛΩΣ ΚΑΘΕ ΝΥΧΤΑ ΣΤΙΣ 11 ΤΗΣ ΕΣΤΕΛΝΑ ''ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ'' ΑΥΤΟ ΓΙΝΟΤΑΝ ΓΙΑ 1 ΜΗΝΑ! ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ!ΟΤΑΝ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΜΕ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕ ΕΜΑΣ! ΤΟΤΕ ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ ΦΙΛΟ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!! ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ, ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΕ ΠΛΗΓΩΣΕΙ!!! ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΕΝΙΩΣΑ ΤΟΣΟ ΒΛΑΚΑΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟΣΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΨΕΜΜΑΤΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!!ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΘΗΚΑ!ΝΕΥΡΙΑΣΑ!ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΩΡΑ ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΜΕ ΜΙΑ ΤΗΣ ΜΑΤΙΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΛΙΩΝΩ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΑ ΣΑΝ ΕΧΘΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΣΤΑΣΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΝΑΡΟΤΙΕΜΑΙ ''ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥΣ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ;''ΤΩΡΑ ΑΥΤΗ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΓΛΥΚΕΣ,ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΑ!! ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΒΡΑΧΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΔΙΔΩ ΟΤΑΝ ΜΕ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΛΙΩΝΩ!!! ΟΜΩΣ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΑΛΩΣΕΙ ΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΨΕΜΜΑΤΑ! ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ Η ΝΑ ΜΑΛΑΚΩΣΩ????

# 2 στις 12/11/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Συνεχισε ετσι!!

Οτι ηταν να πεις και να κανεις,το εκανες!

Στις ηλικιες αυτες,τα κοριτσια ελκονται απο το ''φτυσιμο''.

hns1602

# 3 στις 12/11/2010
author
Γυναίκα / 37 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 5.898
Χρήστο, θεωρώ ότι υπάρχουν σημεία τα οποία χειρίστηκες σωστά και άλλα που χειρίστηκες λάθος. Όμως μη φοβάσαι να τσαλακωθείς, θα φλερτάρεις πολλές φορές στη ζωή σου, θα εισπράξεις και θετικές και αρνητικές ανταποκρίσεις.

Δεν είναι λάθος το να είσαι γλυκός και τρυφερός, τα σωστά κορίτσια, αυτά που δεν παίζουν δηλαδή με τα αισθήματα των άλλων, το εκτιμούν αυτό.

Θέλω να σε ρωτήσω, αφού δεν έγινε τίποτα με το φίλο σου, γιατί πίστευες ότι αυτή ήταν κολλημένη μαζί του;

Ήταν πράγματι κακή ιδέα το να της μιλήσεις από το τηλέφωνο για τα αισθήματά σου και εφόσον το έχεις συνειδητοποιήσει αυτό, φαντάζομαι δεν θα το επαναλάβεις.

Κοίτα τώρα πως λειτουργούν τα κορίτσια.
Της χάρισες απλόχερα το ενδιαφέρον σου και την ξάφνιασες.
Προφανώς, δεν σε είδε ποτέ με διαφορετικό μάτι, γι' αυτό και σου είπε πως σε βλέπει φιλικά.
Παράλληλα, τη γοήτευε το ότι της έδειχνες το ενδιαφέρον σου, ήσουν δηλαδή το "σιγουράκι" της.
Όταν ξεκαθαρίσατε το ότι θα είσαστε μόνο φίλοι, εσύ άλλαξες συμπεριφορά. Αυτή, νιώθοντας πως χάνει το "σιγουράκι" της προσπαθεί να σε προσεγγίσει πάλι.

Για να δεις αν το ενδιαφέρον της είναι πλέον πραγματικό, κάν' την να ζηλέψει. Μόνο τότε θα δεις αν πραγματικά ενδιαφέρεται για 'σένα.

Αν ενδιαφέρεται για 'σένα, τότε απλά ήθελε χρόνο το να δουλέψει στο μυαλό της την ιδέα του να είστε μαζί. Αν πάλι σε βλέπει ακόμα σαν φίλο, τότε κοίταξε και εσύ παρακάτω.

Και επειδή τα κορίτσια ξέρουν και ελίσσονται στα λόγια, γι' αυτό σου προτείνω να την κάνεις να ζηλέψει.
I want a perfect body... I want a perfect soul...

aseglio

# 4 στις 12/11/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Οταν μια κοπέλα σου λέει "όχι" σήμερα, γιατι να σου πει "ναι" σε ένα μήνα; Τι θα αλλάξει; Λάθος το σκέφτηκες αρνητικά. Δηλαδη τι; Επειδή ένα μήνα ήσουν καλός απεναντί της, πρέπει να σου κάτσει κιολας; Δεν πάει έτσι. Το αντίθετο, όπως ανέφεραν και οι προηγούμενοι.

Ας πούμε ότι ήσουν άπειρος και δεν κατάλαβες το υπονοούμενο, όταν σε έβαλε stand by.

Τώρα που την φτύνεις, σου κωλοτρίβεται. Συνέχισε το έτσι, μέχρι τα αγκαλιάσματα και οι υπόλοιπες οικειότητες νίωσεις ότι ξεφευγουν απο τα απλά φιλικά, και τότε σε κάποια στιγμη, πες της "ααα μη μου κάνεις τέτοια γιατι θα σε στριμώξω πουθενά", μεταξύ σοβαρού και αστείου.

Αν μετά απο αυτήν την "προειδοποιηση" συνεχίσει ακάθεκτη καποια επόμενη φορά που είστε μόνοι σας, πετάς μια αντίστοιχη ατάκα, κι αν δε κόψει, ε την βουτάς!

Να καταλάβει ότι δεν έχει να κάνει με αυτόν που νόμιζε

fefgati

# 5 στις 12/11/2010
author
Γυναίκα / 29 / Σε σχέση
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 36
Δε νομίζω ότι θα πετύχεις κάτι αν την κάνεις να ζηλέψει. Αν ζηλέψει θα ζηλέψει εξαιτίας του εγωισμού της και όχι επειδή ενδιαφέρεται για σένα. Δεν της άρεσες στις αρχές και τώρα σε πλησιάζει μόνο και μόνο επειδή την έφτυσες. Ένα μήνα να της στέλνεις αυτό μνμ και αυτή να μην λέει την αλήθεια είναι μεγάλο το διάστημα. Έχεις σκεφτεί ότι μπορεί να της άρεσε κάποιος άλλος και να ήθελε να τον κάνει να ζηλέψει έχοντας εσένα; Μετά να έφαγε χυλόπιτα και να κολλάει σε σένα. Δεν ξέρεις ποτέ.
Πάντως εσύ να είσαι ο εαυτός σου και σε όποια αρέσεις! Δεν είναι όλες οι γυναίκες ίδιες για να επηρρεάζεσαι από μία συγκεκριμένη.

questionmark

# 6 στις 12/11/2010
author
Γυναίκα / 45 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Περιστέρι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 126
''ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥΣ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ;''ΤΩΡΑ ΑΥΤΗ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΓΛΥΚΕΣ,ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΑ!! ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΒΡΑΧΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΔΙΔΩ ΟΤΑΝ ΜΕ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΛΙΩΝΩ!!! ΟΜΩΣ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΑΛΩΣΕΙ ΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΨΕΜΜΑΤΑ! ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ Η ΝΑ ΜΑΛΑΚΩΣΩ????
Υπάρχουν πολλές κοπέλες που θέλουν καλά παιδιά
πιστέυω οτι η κοπελιά,να μην ήθελε να σε στενοχωρήσει και να την έφερες σε
δύσκολη θέση γι αυτό δεν σου είπε τίποτα απ'την αρχή...

τώρα λες οτι είναι όλο γλύκες...τι να πω...άβυσσος η ψυχή της γυναίκας

εσύ να είσαι ο εαυτός σου και θα βρεις μια καλή κοπελα...να μην σου
κάνει ...κορδελίτσες.

jimj1

# 7 στις 13/11/2010
author
Ανδρας / 25 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 54
ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΩΣ Η ΚΟΠΕΛΑ ΣΕ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΗΚΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΙΛΗΚΡΙΝΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ

# 8 στις 13/11/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Eγω πάλι πιστευω ότι η κοπέλα ξεκαθάρισε τη θεση της και τις προθέσεις της από την ΑΡΧΗ, απλώς εσυ δεν ήθελες να το δεις. Πόνταρες σε ενα παιχνιδι που ήξερες από την αρχη ότι ειναι χαμμένο. Αδικος κόπος.
Οπότε δε φταιει αυτη. Νομίζω ότι καιρός είναι τωρα που το συνειδητοποιησες έστω και καθηστερημενα, και να ψαξεις για άλλα.

Aggelo

# 9 στις 13/11/2010
author
Ανδρας / 45 / Σε σχέση
Ν. Δωδεκανήσου / Ζηπάρι
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 5.513
crhistos δυσκολα τα πραγματα......και ενω εισαι τραγουδιστης
σε ροκ μπαντα στην συγκεκριμενη περιπτωση δεν εισουνα και πολυ
Rock......τα εκανες και λιγο σαλατα οποτε φτασαμε εδω που φτασαμε...
Δεν ξερω τι περιμενεις απο τη συγκεκριμενη κοπελλα....αλλα γνωμη
μου ειναι να πας παρακατω.......20 χρονων εισαι και η ζωη ειναι μπροστα
σου και δεν τελειωνει σε μια κοπελλα που σου εχει κανει και ξηγα εκτος
των αλλων οτι σε βλεπει σαν φιλο, να θυμασε τα καλυτερα επονται......
Ζήστο με πάθος...και ας είναι λάθος !!!

crhistos

# 10 στις 13/11/2010
author
Ανδρας / 24 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Originally posted by hns1602
Χρήστο, θεωρώ ότι υπάρχουν σημεία τα οποία χειρίστηκες σωστά και άλλα που χειρίστηκες λάθος. Όμως μη φοβάσαι να τσαλακωθείς, θα φλερτάρεις πολλές φορές στη ζωή σου, θα εισπράξεις και θετικές και αρνητικές ανταποκρίσεις.

Δεν είναι λάθος το να είσαι γλυκός και τρυφερός, τα σωστά κορίτσια, αυτά που δεν παίζουν δηλαδή με τα αισθήματα των άλλων, το εκτιμούν αυτό.

Θέλω να σε ρωτήσω, αφού δεν έγινε τίποτα με το φίλο σου, γιατί πίστευες ότι αυτή ήταν κολλημένη μαζί του;

Ήταν πράγματι κακή ιδέα το να της μιλήσεις από το τηλέφωνο για τα αισθήματά σου και εφόσον το έχεις συνειδητοποιήσει αυτό, φαντάζομαι δεν θα το επαναλάβεις.

Κοίτα τώρα πως λειτουργούν τα κορίτσια.
Της χάρισες απλόχερα το ενδιαφέρον σου και την ξάφνιασες.
Προφανώς, δεν σε είδε ποτέ με διαφορετικό μάτι, γι' αυτό και σου είπε πως σε βλέπει φιλικά.
Παράλληλα, τη γοήτευε το ότι της έδειχνες το ενδιαφέρον σου, ήσουν δηλαδή το "σιγουράκι" της.
Όταν ξεκαθαρίσατε το ότι θα είσαστε μόνο φίλοι, εσύ άλλαξες συμπεριφορά. Αυτή, νιώθοντας πως χάνει το "σιγουράκι" της προσπαθεί να σε προσεγγίσει πάλι.

Για να δεις αν το ενδιαφέρον της είναι πλέον πραγματικό, κάν' την να ζηλέψει. Μόνο τότε θα δεις αν πραγματικά ενδιαφέρεται για 'σένα.

Αν ενδιαφέρεται για 'σένα, τότε απλά ήθελε χρόνο το να δουλέψει στο μυαλό της την ιδέα του να είστε μαζί. Αν πάλι σε βλέπει ακόμα σαν φίλο, τότε κοίταξε και εσύ παρακάτω.

Και επειδή τα κορίτσια ξέρουν και ελίσσονται στα λόγια, γι' αυτό σου προτείνω να την κάνεις να ζηλέψει.

flat_line

# 11 στις 14/11/2010
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
Θέματα: 21
Απαντήσεις: 4.401
Αγαπητέ Χρήστο, πιστεύω πως η κοπέλα δεν χειρίστηκε σωστά το θέμα. Καλό θα ήταν να σου είχε ξεκαθαρίσει από την αρχή πως δεν γίνεται να προχωρήσει σε ερωτική σχέση μαζί σου. Προσπάθησε, τελείως αδέξια , να μην σε πληγώσει και τώρα το αποτέλεσμα ήταν και να πληγωθείς και να την μισήσεις. Προφανώς δεν ξέρει να ελίσσεται σωστά, όμως φαίνεται να σε εκτιμά σαν άνθρωπο και να έχει ενοχές για το πόνο που σου προκάλεσε καθώς και από την απορριπτική συμπεριφορά σου. Ο θυμός που νοιώθεις για αυτή είναι απόρροια του πόνου που σου προκάλεσε, σου επέτρεψε να ελπίζεις και αυτό ήταν και το λάθος της, όμως η διάψευση της ελπίδας φέρνει πόνο. Τώρα αυτή σε πλήγωσε, αύριο θα πληγώσεις εσύ άθελά σου κάποια κοπέλα, είναι φαύλος κύκλος που όλοι περνάμε στην ζωή μας εφόσον συμμετέχουμε στο παιχνίδι της αγάπης. Για αυτό προσπάθησε να έρθεις σε επαφή με τον πόνο σου την απογοήτευσή σου και να τους επιτρέψεις να έρθουν στην επιφάνεια, είναι σημαντικό να εκφράσεις όλα αυτά όπως και τον θυμό σου. Ο τρόπος που διαχειριζόμαστε τα συναισθήματα μας σε αυτές τις καταστάσεις είναι το κλειδί για να καταφέρουμε να προχωρήσουμε παρακάτω. Πιστεύω ότι οι επαφές μαζί της δεν σε βοηθούν να προχωρήσεις, όμως νομίζω πως εξαιτίας της τωρινής ανώριμης συμπεριφοράς της, η κοπέλα αισθάνεται προφανώς άσχημα για τον πόνο και την οδύνη που σου προκάλεσε, μέσα σου κάπου έχει αναζωπυρωθεί η ελπίδα πως μπορείς να είσαι μαζί της. Αυτό που θα μπορούσες να κάνεις είναι να συναντηθείς μαζί της και να ξεκαθαρίσετε τι ακριβώς θέλει από εσένα και τι επιζητάς εσύ. Με αυτό τον τρόπο θα μπορέσετε να επαναπροσδιορίσετε την σχέση σας σε σωστές βάσεις, και ποιος ξέρεις μπορεί να εξελιχθεί σε μια όμορφη φιλία, προσπάθησε όμως να μην έχεις μεγάλες προσδοκίες και απογοητευτείς πάλι. Θα σταματήσω κάπου εδώ για να μην γίνομαι κουραστικός και ελπίζω να βγεις ποιο δυνατός και ώριμος από αυτή την ιστορία.

lvrblvrb

# 12 στις 14/11/2010
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Απαντήσεις: 80

Παράθεση:
Originally posted by Aggelo
crhistos δυσκολα τα πραγματα......και ενω εισαι τραγουδιστης
σε ροκ μπαντα στην συγκεκριμενη περιπτωση δεν εισουνα και πολυ
Rock......τα εκανες και λιγο σαλατα οποτε φτασαμε εδω που φτασαμε...
Δεν ξερω τι περιμενεις απο τη συγκεκριμενη κοπελλα....αλλα γνωμη
μου ειναι να πας παρακατω.......20 χρονων εισαι και η ζωη ειναι μπροστα
σου και δεν τελειωνει σε μια κοπελλα που σου εχει κανει και ξηγα εκτος
των αλλων οτι σε βλεπει σαν φιλο, να θυμασε τα καλυτερα επονται......

τα καλύτερα έπονται

# 13 στις 14/11/2010
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by crhistos
ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΣ ΚΑΙ ΤΡΥΦΕΡΟΣ(ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ)
ΠΡΙΝ 2ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ, ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΓΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΘΑΙΝΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΕΥΟΜΟΥΝ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ, ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΕΠΙΣΚΕΠΤΟΤΑΝ ΝΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΤΙ ΝΙΩΘΩ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ!! ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΟΥ ΦΙΛΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΠΙΣΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ! ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ!ΟΜΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΤΟΤΕ ΕΜΕΝΕ ΤΡΙΠΟΛΗ ΚΑΙ ΕΡΧΩΤΑΝ ΚΑΘΕ ΧΡΗΣΤΟΥΓΕΝΝΑ,ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ(ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΡΙΛΙΟ)! ΜΕΤΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΚΟΛΗΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!ΜΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΜΗΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ!ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΙΝΗΣΗ!ΟΜΩΣ ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ ΑΡΧΗ!ΕΠΙΔΗ ΤΟΤΕ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΝΤΡΟΠΑΛΟΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΑ ΖΗΤΗΣΑ ΜΕΣΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ(ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΓΩ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΑΛΛΑ ΤΕΣΠΑ)ΑΦΟΥ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟΤΕ ΔΙΑ ΜΑΓΕΙΑΣ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΝΙΩΘΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΟΜΠΛΑΡΩ ΛΕΠΤΟ!!! ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΦΙΛΙΚΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ!!!ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΕΥΘΕΩΣ ΑΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΤΑ ΛΕΕΙ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΛΗΓΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΛΕΕΙ ΑΛΗΘΕΙΑ! ΕΤΣΙ ΚΙ ΕΓΩ ΗΛΠΙΖΑ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΜΕΙΝΕ ΑΛΥΤΟ! ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΗΜΟΥΝΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ! ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΠΡΙΖΑ ΑΠΛΩΣ ΚΑΘΕ ΝΥΧΤΑ ΣΤΙΣ 11 ΤΗΣ ΕΣΤΕΛΝΑ ''ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ'' ΑΥΤΟ ΓΙΝΟΤΑΝ ΓΙΑ 1 ΜΗΝΑ! ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ!ΟΤΑΝ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΜΕ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕ ΕΜΑΣ! ΤΟΤΕ ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ ΦΙΛΟ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!! ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ, ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΕ ΠΛΗΓΩΣΕΙ!!! ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΕΝΙΩΣΑ ΤΟΣΟ ΒΛΑΚΑΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟΣΑ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΨΕΜΜΑΤΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!!ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΘΗΚΑ!ΝΕΥΡΙΑΣΑ!ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΩΡΑ ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΜΕ ΜΙΑ ΤΗΣ ΜΑΤΙΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΛΙΩΝΩ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΑ ΣΑΝ ΕΧΘΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΣΤΑΣΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΝΑΡΟΤΙΕΜΑΙ ''ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥΣ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ;''ΤΩΡΑ ΑΥΤΗ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΓΛΥΚΕΣ,ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΑ!! ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΒΡΑΧΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΔΙΔΩ ΟΤΑΝ ΜΕ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΛΙΩΝΩ!!! ΟΜΩΣ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΑΛΩΣΕΙ ΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΨΕΜΜΑΤΑ! ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ Η ΝΑ ΜΑΛΑΚΩΣΩ????

XYLOPITA

ANTE KAI KALI XONEPSH!

DimiSan

# 14 στις 14/11/2010
author
Ανδρας / 27 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ζωγράφου
Απαντήσεις: 209
filarako m areseis polu san anthrwpos k th apantisw euthews se auta pou rwtas. k gw etsi niwthw alla ekeini tin kopela m tin opoia empleksa mporei n tin lew "xazi" k "amuali" alla gnwrizw pws tin agapw akoma.

Par ola auta k gw opws esu dustuxws to blepw etsi me misos to pragma.

I apantisi stin erwtisi

''ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΠΕΛΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥΣ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ;"

Oxi koitane mono emfanisi. Auto einai. Trexoun apo pisw sou MONO otan adiaforeis! Apla tous aresei k autes n liwnoun gia kapoion. Mi les pote euthews auto pou niwtheis giati tha se thewrisoun dedomeno.

Egw prin duo xronia pou xa gnwrisei k egw ekeini tin kopela xontroulis egw xontroula k ekeini. Den ithele n kanoume kati mazi. Egw den edina simasia stin emfanisi mou ekeini OMWS nomize oti ntunotan kala. Me aperupse par olo pou kana polla g autin.

Twra pws exoun ta pragmata. Exasa para pollaaaa kila, egina stulaki apo xontroulis egina "slim" swmatika prosexw emfanisi gumnazomai k ola. mou tin peutoun polles k twra egw rixnw tis pites (mesa se ena xrono pita se 7 kopeles pou me plisiasan k de tis eixa plisiasa pote pragma pou pote den eixa kanei sti diki mou zoi mexri tora). Tis bariemai oles.
Giati gnwrizw oti mou tin peftoun mono giati eimai "oraios" g autes k me ksenerwnei. Giati gnwrizw pws liwnoun gia mena oxi giati eimai kalos mazi tous alla mono ORAIOS (g autes panta giati par ola auta thewrw ton eauto mou pali skata)! KAI AUTO EMENA DE ME KOLAKEUEI KATHOLOU. k nai protimw n mai monos...

Oso gia tin alli akousa pws exei meinei idia k oti paxune ligo perissotero. Gia mena omws sunexizei na nai auti i pio omorfi kopela pou na xw sunantisei pote! k as MIN ISXUEI!

K mporei n min tis stelnw minumata tipota n min tin enoxlw katholou alla emena na mou LEIPEI PARA POLU! K oxi oti den sunexizw n zw tin zwi mou.. Na prospathw sunexws n brw mia pou na mou ekpempei oti mou ekpempe auti kati pou n m aresei mesa alla na MIN MPORW na brw!

Par olo pou otan milaw m mia fili tis mou tin anaferei sunexeia otan milame enw kapote mou lege "Tin prizeis m ta minumata" sto ksafniko enw egw eixa stamatisei n tis milaw g autin n kathetai k mou mila auti "A ksexasa n sou pw prin ligo milisa mazi tis sto tilefwno" i pali "A ksexasa n sou pw bgika exthes mazi tis" i pou kathetai k n to grafei sto facebook sto wall tis "bgika m tin _ simera!" k gw n tis apantw "Xairomai pou akouw oti einai kala" k n min tis ekfrazomai parapanw giati n xasa tin empistosuni m se autin!

K na eimai polu pio anoixtos se sxesi m tote k par olo pou xw allaksei PARA polu san anthrwpos na niwthw KOTA n mi tis stelnw oute ena minuma pia. Alla na mou leipei APEIRWS....

De kserw mporei meta apo kati eksetaseis pou tha xw n dwsw n ginei polemos k pali...

Na i diafora enos antra m mia gunaika. Tin agapas g auto pou einai , s agapa giati eisai oraios... k as einai lathos ola auta pou lew pou kserw oti tha me kraksoun...

crhistos

# 15 στις 15/11/2010
author
Ανδρας / 24 / Ελεύθερος

Εχει και συνεχεια!!!

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕ ΕΙΧΕ ΚΑΛΕΣΕΙ Ο ΝΤΡΑΜΕΡ ΤΗΣ ΜΠΑΝΤΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΜΠΑΝΤΑΣ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΛΟΙΠΑΝΕ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ!!!1 ΩΡΑ ΠΡΙΝ ΠΑΜΕ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΕΤΣΙ ΣΤΟ ΑΚΥΡΟ ΜΥΝΗΜΑ Η ΚΟΠΕΛΙΑ!!!!ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΑΓΕ ΤΙ ΚΑΝΩ, ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΦΕΡΕ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΝΤΡΑΜΕΡ!ΤΟΤΕ ΑΥΤΗ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ "ΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ"?
ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΤΟΤΕ ΕΝΤΑΞΕΙ(ΤΟΝ ΝΤΡΑΜΕΡ Η ΚΟΠΕΛΙΑ ΤΟΝ ΗΞΕΡΕ)ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΟΚ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ!!!!ΑΦΟΥ ΗΡΘΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΘΗΣΑΜΕ ΕΙΔΑΜΕ ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΙΖΑΜΕ ΚΑΤΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ(ΜΕ ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΚΙΘΑΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ)ΑΥΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΠΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΦΩΝΗ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ!!!!ΑΦΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ,ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΤΑ ΦΩΤΑ, ΑΝΑΨΑΜΕ ΚΕΡΙΑ ΚΑΙ ΒΑΛΑΜΕ ΑΠΑΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ!!!ΤΟΤΕ ΕΓΩ ΚΑΘΗΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΟΝΟΘΕΣΙΑ ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ
ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΣΤΡΙΜΩΧΘΗΚΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ!!!ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑ'Ι'ΔΕΥΕΙ ΤΑ ΜΑΛΙΑ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝΑ ΑΝΕΚΦΡΑΣΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΕΔΙΔΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΟΜΩΣ..............................ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΝΕΔΩΣΑ ΣΤΑ ΧΑΔΙΑ ΤΗΣ!!!!!!!!!!ΑΡΧΙΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΗΣ ΠΙΑΝΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑ'Ι'ΔΕΥΩ!!! ΜΥΡΙΖΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΡΩΜΑ ΤΗΣ,ΧΑ'Ι'ΔΕΥΑ ΤΟ ΑΠΑΛΟ ΤΗΣ ΔΕΡΜΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΜΙΣΟΣ ΥΠΗΡΧΕ ΜΑΓΙΑ!!!
ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΓΡΙΟΣ ΝΑ ΗΜΟΥΝΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!!!!!!!!!! ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΚΛΗΡΟΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΣΟ ΜΕ ΠΟΝΕΣΕ!!!!ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΚΟΙΤΑΓΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΑΛΑΖΙΑ ΤΗΣ ΜΑΤΙΑ...........ΑΧ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΑΦΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΦΙΛΟΙ;;;;
ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΠΩ ΠΩΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ ΑΚΟΜΑ!!!ΑΣ ΒΡΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΘΕΛΕΙ!!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΟΝΕΣΩ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΗΝ ΞΕΠΕΡΑΣΩ!!!
ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΛΕΓΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΙΑ ΤΙ ΝΙΩΘΩ!!!ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΣΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ................!

crhistos

# 16 στις 15/11/2010
author
Ανδρας / 24 / Ελεύθερος

Ευχαριστω για τις συμβουλες!Ομως εγιναν κι αλλα!!!

ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ!!!!
ΧΘΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΑΚΥΡΟ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΜΥΝΗΜΑ!
ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΤΙ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ(ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΕΓΩ ΤΙΣ ΕΣΤΕΛΝΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΑΚΥΡΟ)ΚΑΙ ΕΠΙΔΗ Ο ΝΤΡΑΜΕΡ ΤΗΣ ΜΠΑΝΤΑΣ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΜΠΑΝΤΑΣ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑΙΝΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ! ΟΠΩΣ ΜΙΛΑΓΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΤΟ ΕΦΕΡΕ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΝΤΡΑΜΕΡ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ(ΕΝΩ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΟΥΝ ΚΟΛΗΜΕΝΟΣ, ΕΓΩ ΤΗΣ ΖΗΤΑΓΑ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ)ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΚ!
(ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΛΟΙΠΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ)ΟΠΩΣ ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΙΘΑΡΕΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΑ! ΑΥΤΗ ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΝΑ ΛΕΕΙ "ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΑΧ ΤΙ
ΩΡΑΙΟ"ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΑ ΤΟ TONIGHT ΕΙΠΕ "ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΘΟΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΟΥΣΕ,ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΒΡΑΧΟΣ, ΔΕΝ ΕΝΕΔΙΔΑ! ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ, ΣΒΗΣΑΜΕ ΤΑ ΦΩΤΑ, ΑΝΑΨΑΜΕ ΚΕΡΙΑ ΓΙΑ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΑΜΕ ΑΠΑΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ! ΤΟΤΕ ΕΓΩ ΚΑΘΙΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΟΝΟΘΕΣΙΑ ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΚΑΙ ΕΙΡΘΕ ΚΑΙ ΚΑΘΙΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΣΤΡΙΜΩΧΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑ'Ι'ΔΕΥΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ.......................ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΝΕΔΩΣΑ!!!!!!!!!!!! ΤΙΣ ΧΑ'Ι'ΔΕΥΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΟΛΑ ΕΙΧΑΝ ΓΙΝΕΙ ΟΜΟΡΦΑ!!!! ΓΑΜΩΤΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΜΕ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΣΕ!!!!! ΕΥΧΩΜΟΥΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΧΑ'Ι'ΔΕΥΟΜΑΣΤΑΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΗΧΟΥΣ ΕΡΩΤΙΚΩΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ!!!! ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΑΝ ΕΠΑΙΞΕ ΣΤΟ ΣΤΕΡΕΟΦΩΝΙΚΟ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ ΜΟΥ ΤΟ ΨΥΘΙΡΙΖΕ ΣΤ' ΑΥΤΙ! ΕΝΙΩΘΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΑ ΤΗΣ ΚΑΥΤΗ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΑΠΕΡΝΑ ΤΟ ΔΕΡΜΑ! ΤΡΕΙΣ ΩΡΕΣ ΝΑ ΧΑΙΔΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! ΔΕΝ ΧΩΡΤΕΝΑ ΝΑ ΜΥΡΙΖΩ ΤΟ ΑΡΩΜΑ ΤΗΣ!!!!ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΒΡΑΔΙΑΣ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ(17 ΝΟΕΜΒΡΗ)ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΤΗΣ! ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΦΟΥ ΦΙΛΟΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ???? ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΜΑΤΙ!!!!ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΚΛΗΡΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ! ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙ ΠΩΣ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΘΑ ΜΕ ΚΑΛΜΑΡΕΙ!ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ!

crhistos

# 17 στις 15/11/2010
author
Ανδρας / 24 / Ελεύθερος

ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ!!!!
ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΤΙ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ(ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΕΓΩ ΤΙΣ ΕΣΤΕΛΝΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΑΚΥΡΟ)ΚΑΙ ΕΠΙΔΗ Ο ΝΤΡΑΜΕΡ ΤΗΣ ΜΠΑΝΤΑΣ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΜΑΣ ΚΑΛΕΣΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΜΠΑΝΤΑΣ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑΙΝΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ! ΟΠΩΣ ΜΙΛΑΓΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΤΟ ΕΦΕΡΕ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΝΤΡΑΜΕΡ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ(ΕΝΩ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΟΥΝ ΚΟΛΗΜΕΝΟΣ, ΕΓΩ ΤΗΣ ΖΗΤΑΓΑ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ)ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΟΚ!
(ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΛΟΙΠΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ)ΟΠΩΣ ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΙΘΑΡΕΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΑ! ΑΥΤΗ ΣΕ ΚΑΘΕ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΝΑ ΛΕΕΙ "ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΑΧ ΤΙ
ΩΡΑΙΟ"ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΑ ΤΟ TONIGHT ΕΙΠΕ "ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΘΟΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΟΥΣΕ,ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΒΡΑΧΟΣ, ΔΕΝ ΕΝΕΔΙΔΑ! ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ, ΣΒΗΣΑΜΕ ΤΑ ΦΩΤΑ, ΑΝΑΨΑΜΕ ΚΕΡΙΑ ΓΙΑ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΑΜΕ ΑΠΑΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ! ΤΟΤΕ ΕΓΩ ΚΑΘΙΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΟΝΟΘΕΣΙΑ ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΚΑΙ ΕΙΡΘΕ ΚΑΙ ΚΑΘΙΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΣΤΡΙΜΩΧΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑ'Ι'ΔΕΥΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ.......................ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΝΕΔΩΣΑ!!!!!!!!!!!! ΤΙΣ ΧΑ'Ι'ΔΕΥΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΟΛΑ ΕΙΧΑΝ ΓΙΝΕΙ ΟΜΟΡΦΑ!!!! ΓΑΜΩΤΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΜΕ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΣΕ!!!!! ΕΥΧΩΜΟΥΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΧΑ'Ι'ΔΕΥΟΜΑΣΤΑΝ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΗΧΟΥΣ ΕΡΩΤΙΚΩΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΩΝ!!!! ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΑΝ ΕΠΑΙΞΕ ΣΤΟ ΣΤΕΡΕΟΦΩΝΙΚΟ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΥ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ ΜΟΥ ΤΟ ΨΥΘΙΡΙΖΕ ΣΤ' ΑΥΤΙ! ΕΝΙΩΘΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΑ ΤΗΣ ΚΑΥΤΗ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΑΠΕΡΝΑ ΤΟ ΔΕΡΜΑ! ΤΡΕΙΣ ΩΡΕΣ ΝΑ ΧΑΙΔΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! ΔΕΝ ΧΩΡΤΕΝΑ ΝΑ ΜΥΡΙΖΩ ΤΟ ΑΡΩΜΑ ΤΗΣ!!!!ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΒΡΑΔΙΑΣ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ(17 ΝΟΕΜΒΡΗ)ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΤΗΣ! ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΦΟΥ ΦΙΛΟΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ???? ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΜΑΤΙ!!!!ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΚΛΗΡΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ! ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙ ΠΩΣ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΘΑ ΜΕ ΚΑΛΜΑΡΕΙ!ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΗΔΗ!

crhistos

# 18 στις 15/11/2010
author
Ανδρας / 24 / Ελεύθερος

crhistos

# 19 στις 15/11/2010
author
Ανδρας / 24 / Ελεύθερος

Ευχαριστω για τις συμβουλες και εχετε πολυ ομορφες αποψεισς! Πραγματικα ειστε ολοι σας ενας και ενασ

questionmark

# 20 στις 15/11/2010
author
Γυναίκα / 45 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Περιστέρι
Απαντήσεις: 126
''ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΤΙΣ ΠΩ ΠΩΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ ΑΚΟΜΑ!!!ΑΣ ΒΡΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΘΕΛΕΙ!!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΟΝΕΣΩ ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΘΑ ΤΗΝ ΞΕΠΕΡΑΣΩ!!!
ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΛΕΓΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΙΑ ΤΙ ΝΙΩΘΩ!!!ΜΟΝΟ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΣΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΩ................! ''
και καλά θα κάνεις
αφου σου το έπαιζε δύσκολη στην αρχή ...
μη σου πω να αρχίσεις να ψάχνεις για άλλη κοπέλα...

όχι όμως για εκδίκηση...
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε