Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Άκατα μάκατα σούκουτου μπε! - Αυστηρώς δια τα θήλεα Νο.129

Επιλέξτε σελίδα: (1-108)
Σελίδες Αρχική«567891011121314Τελ.»

emilian

# 181 στις 24/2/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by livelusulina

Παράθεση:
Originally posted by emilian

Ναι, εχεις δικιοΚι εγω ψηφιζω κοντοκουρεμενο μαλλι...ειδικα τα σγουρα μαλλια δεν μου αρεσουν να ειναι μακρια..Εγω λατρευω τα πιο κοντα κουρεματα και μαλιστα αν ειχα σγουρο μαλλι θα τα ειχα μονιμα κοντα..εννοω στο σαγονι περιπου οχι ανδρικο κοντο...Θα σας ανεβασω φωτο απο το διαδικτυο να δειτε τι εννοω..

εσυ Εμιλυ ηθελα να σε πω πως εισαι μια κουκλα!!!!

Να, εισαι καλα βρε σουλινακι ...Ενεση αυτοπεπιθησης μου εκανες Τους τελευταιους μηνες ολοι μου λενε οτι το προσωπο μου παρα ειναι αδυνατο και να παχυνω καθολου ,γιατι με ασχημαινει...Τι να κανω ,ομως, που στο σωμα δεν ειμαι καχεκτικη...Αν παχυνω μετα θα μου λενε οτι εχω μεγαλο κωλο κι ομορφη μουρη

Dardana

# 182 στις 24/2/2012
author
Γυναίκα / 42 / Παντρεμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.641
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by livelusulina
εντωμεταξυ ειδα στον υπνο μου την αδερφη του πρωην μακακα...
και οποτε βλεπω καποιον απο εκεινους εχω στεναχωρια...

ε λοιπον ειχα...
ειχαμε παρει το καλοκαιρι απο το λιντλ ενα πιεστικο...και χαλασε ενα εξαρτημα...και ολο θααα περναμε να μας πουν πως θα μας το στειλουν...και ολο το ξεχνουσαμε....εχουμε την αποδειξη αλλα σημερα ανακαλυψα πως εχασα η μαλλον πεταξα στην ανακυκλωση το βιβλιαρακι με τις οδηγιες που εχει μεσα και τους κωδικους...
και με επιασε ενα σφιξιμο...δεν ειναι δυνατον...να κραταω ενα σωρο και να πεταξα εκεινο..

τελικα πηρε ο Σουλινος...μας βρηκαν ποιο ανταλακτικο ειναι...και θα το στειλουμε με φαξ την αποδειξη και τα στοιχεια μας....ουφφφφφ..ολα ενταξει αλλα πηρα μια λαχταρα....

συμπεθερα μου..μακάρι αυτες να'ναι οι στεναχωριες σου..
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

emilian

# 183 στις 24/2/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Dardana

Παράθεση:

Παράθεση:
σου το'χω ξαναπει, μοιαζεις πολυ στην Πεμη Ζουνη νομιζω να κανεις τα μαλλια σου οπως εκεινην..σοβαρα μιλαω. πιο κοντα, και καστανοκοκκινα (ετσι οπως την ειχα δει τελευταια φορά δηλαδη απο φωτογραφιες δεν ξερω τι κανει η γυναικα) πειτε ρε κοριτσια..δεν της μοιαζει καταπληκτικα;;

Ναι, εχεις δικιοΚι εγω ψηφιζω κοντοκουρεμενο μαλλι...ειδικα τα σγουρα μαλλια δεν μου αρεσουν να ειναι μακρια..Εγω λατρευω τα πιο κοντα κουρεματα και μαλιστα αν ειχα σγουρο μαλλι θα τα ειχα μονιμα κοντα..εννοω στο σαγονι περιπου οχι ανδρικο κοντο...Θα σας ανεβασω φωτο απο το διαδικτυο να δειτε τι εννοω..

ιδιο γουστο εχουμε και στα αξεσουαρ απο τον "παγκο" που ελεγες προηγουμενως..κι εμενα αυτα μ'αρεσουν. δεν φοραω κοσμηματα. αν ερθεις καμια φορα σπιτι μου...θυμησε μου να σου δειξω ποσα εχω.. ανετα ανοιγω μαγαζι.. απλα τα τελευταια χρονια δεν τα φοραω οπως πριν, τα περισσοτερα πρωινα τρεχω τοσο πολυ που δεν προλαβαινω, κι επισης με την μικρη οταν ειμαι δε βολευομαι γιατι μου τα τραβαει (σκουλαρικια, κολιε κτλ)

Εγω δεν αγοραζω πλεον ..αγοραζει η αδερφη μου που εχει ιδιο γουστο με εμενα και της τα δανειζομαιΑν δεις στο δωματιο της που τα εχει κρεμασει τι κομματια εχει θα σου αρεσουν σιγουρα ...Καλα η αδερφη μου παλιοτερα εφτιαχνε και μονη της..ειναι καλλιτεχνικη φυση

Dardana

# 184 στις 24/2/2012
author
Γυναίκα / 42 / Παντρεμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.641
εγω εχω πολυ καιρο που της ειπα οτι ειναι κουκλα συγκεκριμενα τρελλαινομαι με τις γραμμες του προσωπου της (για την Εμιλ λεω ετσι;; )
εφοσον εχεις λεπτο προσωπο και τετοιες γραμμες, σιγουρα θα σου πηγαινει το σγουρό-σπαστό.

Ελιανα, εσυ ακριβως επειδη εχεις λεπτο προσωπο επισης..το σγουρο σου πηγαινει. απλα πρεπει λιγο να το κοντυνεις (δεν εννοω κοντα-κοντα), αλλά ως τους ωμους ή λιγο πιο κατω. οχι τοσο οσο το εχεις τωρα.
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

Eliana-

# 185 στις 24/2/2012
author
Γυναίκα / 38 / Παντρεμένη
Κύπρος
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 7.603

Παράθεση:
να, αυτο το χρωμα να κανεις

Πολύ σκούρο μοου φαίνεται!!!
Κάτι πιο ανοιχτό?
Τα πιο μεγάλα όνειρα τα κάνεις όταν όλοι σε ξεχνάνε!!!

Eliana-

# 186 στις 24/2/2012
author
Κύπρος
Αυτό θα μου άρεσε!!!

livelusulina

# 187 στις 24/2/2012
author
Γυναίκα / 36 / Παντρεμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Οσσα
Θέματα: 17
Απαντήσεις: 26.560

Παράθεση:
Originally posted by Eliana-
Αυτό θα μου άρεσε!!!

ωραιο ειναι αλλα αν κοκκινιζε λιγααακι πιο πολυ?

εχω τρελα με το κοκκινο....
οτι δεν λυνεται...κοβεται!

emilian

# 188 στις 24/2/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Αυτό θα μου άρεσε!!!

Αυτο μου κανει χαλκινο, μπρονζε...γενικοτερα οι χαλκινες αποχρωσεις μετα απο λιγο καιρο ανοιγουν πολυ προς στο ξανθο χαλκινο...που δεν μου πολυ αρεσει και χλωμαινει το προσωπο..Φοιτητρια στο πρωτο ετος ειχα φαει ενα κολλημα και τα εβαφα σε αυτη την αποχρωση ..μετα απο λιγες μερες ανοιγε πολυ το χρωμα και με χλωμιαζε...Καλα δεν μου πηγαινε καθολου ,αλλα αργησα να το παρω χαμπαρι..Σε εσενα θα προτιμουσα κστανο σκουρο -κοκκινο ..

emilian

# 189 στις 24/2/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
http://3.bp.blogspot.com/_Kno7n1XYi1Y/TPbL6vDtruI/AAAAAAAACDM/FEa_-1FxzBE/s1600/MCX050108BERED017-med.jpg

Αυτο μου αρεσε και δεν διαφερει πολυ η αποχρωση απο αυτο που εβαλες πιο πανω..θα προτιμουσα και πιο σκουρα απο χρωση ,αλλα μαλλον δεν θα σου πολυ αρεσε εσενα..

naughtyM

# 190 στις 24/2/2012
author
Γυναίκα / 25 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 18.081
Kalhspερα κοριτσια!

Ελιανα μπορεις να κανεις ενα συνδιασμο βαφων...τουλαχιστον αυτο εκανα κ εγω οταν το χα καστανοκοκκινο.
Ενα ανοιχτο καστανο και λιγο χαλκινο μεσα...

κατι τετοιο;
(τα ειχα κ εγω ετσι ειναι τελειο χρωμα!)

http://www.zimbio.com/pictures/eR4hPmuxcQ3/2008+MTV+Video+Music+Awards+Arrivals/fh5ilrRrk8p/Ashlee+Simpson+Wentz

εεε;;;

Οσο αγια τα ρουχα κοριτσια κ εγω ειχα λιγοτερα αλλα απο το καλοκαιρι ψωνιζω συνεχεια γιατι θελω να μαι πιο ανετη...
Τζην πολλα μονο δεν εχω γιατι δε μαρεσουν
Don't forget to fall in love with yourself first...

Eliana-

# 191 στις 24/2/2012
author
Κύπρος

Παράθεση:
http://3.bp.blogspot.com/_Kno7n1XYi1Y/TPbL6vDtruI/AAAAAAAACDM/FEa_-1FxzBE/s1600/MCX050108BERED017-med.jpg

Αυτο μου αρεσε και δεν διαφερει πολυ η αποχρωση απο αυτο που εβαλες πιο πανω..θα προτιμουσα και πιο σκουρα απο χρωση ,αλλα μαλλον δεν θα σου πολυ αρεσε εσενα..

Μπράβο, αυτό θέλω!!!!

Eliana-

# 192 στις 24/2/2012
author
Κύπρος

Παράθεση:
Originally posted by naughtyM
Kalhspερα κοριτσια!

Ελιανα μπορεις να κανεις ενα συνδιασμο βαφων...τουλαχιστον αυτο εκανα κ εγω οταν το χα καστανοκοκκινο.

κατι τετοιο;

http://www.zimbio.com/pictures/eR4hPmuxcQ3/2008+MTV+Video+Music+Awards+Arrivals/fh5ilrRrk8p/Ashlee+Simpson+Wentz

εεε;;;

Οσο αγια τα ρουχα κοριτσια κ εγω ειχα λιγοτερα αλλα απο το καλοκαιρι ψωνιζω συνεχεια γιατι θελω να μαι πιο ανετη...

Ναουτένια κι αυτό είναι τέλειο!!!!
Κάτι τέτοιο θα ήθελα!!!

Μια απορία που μου ήρθε τώρα? Βρε κόρες θα πρέπει να βάψω και τα φρύδια?

emilian

# 193 στις 24/2/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Kalhspερα κοριτσια!

κατι τετοιο;

εεε;;;

Καλησπερα Νοτυ μου! Στο κομμωτηριο ετσι κι αλλιως θα τις ανακατεψουν τις βαφες για να πετυχουν την αποχρωση...τωρα μονη της δεν θα της συνιστουσα να τα βαψει ,γιατι το ανακατεμα βαφων απαιτει εμπειρια..ολοκληρη χημεια....
Κι εμενα μου αρεσει καστανο σκουρο κοκκινο..δηλαδη καστανη ανοιχτη βαφη(ισως και ξανθο σαντρε αν τα μαλλια της ειναι ηδη πολυ σκουρα) με χαλκοκκινο..Βασικα ,εκει ειναι η δυσκολια οταν τα βαφεις μονος π.χ. η ξαδερφη μου που τα βαφει σκουρα καστανο κοκκινα ανακατευει ξανθο σαντρε...αν δεν εχεις εμπειρια δεν θα σκεφτοσουν να βαλεις ξανθο σαντρε ,γιατι θα φοβοσουν οτι θα γινεις ξανθια...Βεβαια, το καστανο σκουρο μονο με ντεκαπαζ γινεται ξανθο...Εγω να φανταστειτε ειχα βαλει καστανο στα μαλλια μου πριν πολλα χρονια για να τα φερω στο καστανο σκουρο που ειναι το φυσικο μου και βγηκα μαυρο κατραμι

Νοτυ δεν σου αρεσουν τα τζην ;; εμενα μου αρεσουν αλλα δυσκολα βρισκω τζην που να μου καθεται οπως το θελω..Η αληθεια ειναι οτι τα κολλαν και τα φορεματα ειναι πιο ανετα...αλλα και το τζην ειναι διαχρονικη αξια

emilian

# 194 στις 24/2/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Παράθεση:
Kalhspερα κοριτσια!

κατι τετοιο;

εεε;;;

Κάτι τέτοιο θα ήθελα!!!

Οχι καλε...τουλαχιστον για τις αποχρωσεις που αναφερομαστε δεν χρειαζεται...Το φρυδι σου καστανο σκουρο δεν ειναι ετσι κι αλλιως;

Eliana-

# 195 στις 24/2/2012
author
Κύπρος

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:
Kalhspερα κοριτσια!

κατι τετοιο;

εεε;;;

Κάτι τέτοιο θα ήθελα!!!

Οχι καλε...τουλαχιστον για τις αποχρωσεις που αναφερομαστε δεν χρειαζεται...Το φρυδι σου καστανο σκουρο δεν ειναι ετσι κι αλλιως;

Πιο καστανό δεν γίνεται!!!

naughtyM

# 196 στις 24/2/2012
author
Γυναίκα / 25 / Σε σχέση
Eiana μου εγω τα φρυδια τα ειχα βαψει. Δε φαινοταν διαφορα! ισα ισα μια μικρη αποχρωσουλα...

Εμιλ.. για κομμωτηριο ελεγα να τα βαψει, δεν υπεθεσα μονη της
Οσο για τα τζην.. Μαρεσουν μωρε, αλλα δε τρελλαινομαι κιολας...
και μενα να σου πω δε μου καθονται ευκολα!Και γενικως τα τζην που μαρεσουν ειναι τα skinny.

μπλουζοφορεματα ή φορεματα με κολαν και καλσον με σχεδια μαρεσουν κ μενα πολυ. και γενικως τα κολαν τα λατρευω. Απιστευτα ανετα ρε παιδι μου! για χειμωνα και γενικα οσο ο καιρος ειναι δροσερος

naughtyM

# 197 στις 24/2/2012
author
Γυναίκα / 25 / Σε σχέση
Τι εγινε ρε κουριτσα...;; Εξαφανιζολ;;;

Μολις βγηκε η ανακοινωση για την ορκωμοσια μας. 27/03,11.30 το πρωι
2 μαθηματακια περιμενω....αντε να δουμε τι θα γινει...Θα το παρουμε; ή οχι;

Αγχωνομαι!
Βγηκα απο το μπανιο κ ετοιμαζομαι.. Θα δω σημερα το παιδι μου...

Σας χαιρετω γιατι βλεπω να μιλαω μονη

livelusulina

# 198 στις 24/2/2012
author
Γυναίκα / 36 / Παντρεμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Οσσα
Θέματα: 17
Απαντήσεις: 26.560
ααχχχχ...ξεβρωμιστικα και ηρθα

εγω κοπελες ειμαι η χαρα του κομμωτηριου...δεν εχω παει ΠΟΤΕ να τα βαψω σε κομμωτηριο...
παντα στο σπιτι τα εβαφα... και εχω πετυχει πολλες και διαφορες αποχρωσεις...και εχω κανει επισης και μιξη με βαφες...

τα τζιν πλεον ουτε εμενα δεν με βολευουν..περισσοτερο με μπλουζοφορεματα γυρναω και κολαν....
και ειχα παρει ενα την Τεταρτη απο την λαικη μας...εχει καιρο που το βλεπω...με 12 ευρακια...σε καφε αποχρωσεις και μπροστα εχει σκισιματα που φαινεται απο μεσα μπλουζα....πολυ ομορφο ειναι...η Αντι το ειδε...αυτο φορουσα οταν ηρθε
οτι δεν λυνεται...κοβεται!

naughtyM

# 199 στις 24/2/2012
author
Γυναίκα / 25 / Σε σχέση
Σουλινακι μονη τα βαφεις παντα;
εγω φοβαμαι...μη με κανω κλοουν
Τωρα θα μου πεις να βαλω καποια να μου τα βαψει που ξερει...
Δεν εμπιστευομαι καμια ασε που αν βγω κλοουν και απο την αλλη...δε θελω να ξερω πως θα μαι μετα Καλυτερα να γιω χαλια απο το δικο μου χερι

methismeno_troufaki

# 200 στις 24/2/2012
author
Γυναίκα / 24 / Ελεύθερη
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 19.678

Παράθεση:

Παράθεση:

Παράθεση:
σου το'χω ξαναπει, μοιαζεις πολυ στην Πεμη Ζουνη νομιζω να κανεις τα μαλλια σου οπως εκεινην..σοβαρα μιλαω. πιο κοντα, και καστανοκοκκινα (ετσι οπως την ειχα δει τελευταια φορά δηλαδη απο φωτογραφιες δεν ξερω τι κανει η γυναικα) πειτε ρε κοριτσια..δεν της μοιαζει καταπληκτικα;;

Τα μαλλιά μου είναι σγουρά με χοντρή τρίχα και έχω λεπτό πρόσωπο, αυτός είναι και ο λόγος που αποφεύγω κοντό κούρεμα!!! Θα πρέπει να είμαι συνεχώς στα κομμωτήρια!!!

To κοντό μαλλί γοητεύει πολύ το λεπτό πρόσωπο καλέ!
Όταν έχεις μάγουλο το αποφεύγεις!
Μην ψάχνεις την ευτυχία, είναι πάντα μέσα σου...
Επιλέξτε σελίδα: (1-108)
Σελίδες Αρχική«567891011121314Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε