Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

εκσπερματωση..

Σελίδα : 1

swtiris147

# 1 στις 19/5/2012
author
Ανδρας / 23 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

εξπερματωση..

γεια σαs ειμαι 23 χρονων εχω εντονη σεξουαλικη ζωη..το θεμα μου ειναι οτι εχω καθυστερημενη εκσπερματωση..δηλαδη μπορει να ειμαι πανω στην πραξη και 1 ωρα παντα σε στυση και να μην εχω καταφερει να τελειωσω ακομα ενω η κοπελα μου να εχει ερθει σε οργασμο 3-4 φορεs..γενικοτερα μπορω πολυ ευκολα να το ελεγχω..πειτε μου την γνωμη σαs κοριτσια..αραγε ειναι πλεονεκτημα αυτο η οχι??

# 2 στις 19/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Eσυ εισαι ρε που δεν με αφηνεις να κοιμηθω?
Τακα τουκα τακα τουκα μια ωρα...τι το περασες να πουμε?
Οχι τιποτε αλλο αλλα το ακουει ο αλλος και γλυκαινεται και απλωνει μες στη νυχτα τα ξερα του. Και ορεξη ειχα να πιανω εργολαβια στις 4 το πρωι...

Αιντε πια.... και σηριαλ να σουν 45 λεπτα θα κραταγες.Εχει πιαστει να πουμε η αλλη εχει παθει 10 κραμπες και εσυ νομιζεις οτι τελειωνει!!!!!!!!!!!!!!!!

inioxos52

# 3 στις 19/5/2012
author
Ανδρας / 59 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 6.525
Επιτελους ρε γμτ και ενας αντρας που δεν τα αμολαει στα ενα δυο πρωτα λεπτα. Πως τα καταφερνεις ρε δικε μου? Πες και στους υπολοιπους τους προωροχυνοντες αδικημενους το μυστικο, και θα μαζεψεις του κοσμου τις ευχες απο τα κοριτσια, κι οχι μονο.
Υ.Γ
Φιλαρακι, τα μνμ που περιμενεις να παρεις, μαλλον δεν θαρθουν. Εκτος κι αν ειναι καμμια πολυ αγαμητη σου λεω, η καμμια πολυ αρρωστη. Σε καθε περιπτωση, να περασεις καλα σε ευχομαι, και να μην σε πεφτει ποτε. (Οπως παρατηρεις, δεν θεωρω το θεμα σου μουφα ετσι)?

...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

tzoulia49

# 4 στις 19/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
και ποιος σου ειπε ρε φιλε σωτηρη οτι ειναι προνομιο να αργεις να τελειωσεις ?

στα ειπα η νικιτα πολυ σωστα ...

εχεις πολυ κουραση ...

και τις κραμπες της κοπελλιας τις περασες για οργασμους ...

α ρε φιλε σωτηρη ....

εισαι πολυ κουραση ...

δεν θα σε προτιμησουμε ....

tzoulia49

# 5 στις 19/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
α και μην παρερμηνευτει γιατι εδω μεσα ολο κατι τετοια ακουμε ...

ν αργεις ...αλλα οχι παρα πολυ ε .....

karkinakos88

# 6 στις 21/5/2012
author
Ανδρας / 26 / Διαζευγμένος
Ν. Βοιωτίας / Αλίαρτος
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 12

.Δυνατα

ΕΤΣΙ ΓΕΡΑ ΣΥΝΕ(ΧΙΣΕ) ΕΣΥ ΜΕΓΑΛΕ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΑΝΑΛΑΒΕΙ Ο ΣΥΡΙΝΑΚΙΣ ΠΩΣ Κ ΔΕΝ ΣΕ ΦΩΝΑΞΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΖΟΥΛΙΑ ΑΠΩΡΟ.... ΠΡΟΣΕΧΕ ΟΜΩΣ ΜΗΝ ΡΕΨΕΙΣ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΒΑΡΑΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΟΧΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Κ ΝΑ ΤΡΩΣ ΚΑΛΟ ΠΡΩΙΝΟ....

adriana7676

# 7 στις 23/5/2012
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 10

Παράθεση:
Originally posted by inioxos52
Επιτελους ρε γμτ και ενας αντρας που δεν τα αμολαει στα ενα δυο πρωτα λεπτα. Πως τα καταφερνεις ρε δικε μου? Πες και στους υπολοιπους τους προωροχυνοντες αδικημενους το μυστικο, και θα μαζεψεις του κοσμου τις ευχες απο τα κοριτσια, κι οχι μονο.
Υ.Γ
Φιλαρακι, τα μνμ που περιμενεις να παρεις, μαλλον δεν θαρθουν. Εκτος κι αν ειναι καμμια πολυ αγαμητη σου λεω, η καμμια πολυ αρρωστη. Σε καθε περιπτωση, να περασεις καλα σε ευχομαι, και να μην σε πεφτει ποτε. (Οπως παρατηρεις, δεν θεωρω το θεμα σου μουφα ετσι)?

# 8 στις 24/5/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by swtiris147
γεια σαs ειμαι 23 χρονων εχω εντονη σεξουαλικη ζωη..το θεμα μου ειναι οτι εχω καθυστερημενη εκσπερματωση..δηλαδη μπορει να ειμαι πανω στην πραξη και 1 ωρα παντα σε στυση και να μην εχω καταφερει να τελειωσω ακομα ενω η κοπελα μου να εχει ερθει σε οργασμο 3-4 φορεs..γενικοτερα μπορω πολυ ευκολα να το ελεγχω..πειτε μου την γνωμη σαs κοριτσια..αραγε ειναι πλεονεκτημα αυτο η οχι??

Εγώ πάντως θα σε βαριόμουν μετά τον 2ο οργασμό σίγουρα... Μπορεί κι από τον 1ο...Αυτό ίσχυε κι από τότε που ήμουν κορίτσι... Μάλλον δεν το βλέπω σαν πλεονέκτημα

alistrath

# 9 στις 23/5/2012
author
Γυναίκα / 25 / Παντρεμένη
Ν. Σερρών / Αλιστράτη
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 61
mprabo sou bre agori mou.
den 3erw ti lene oi upoloipoi alla egw etsi eixa sunh8isei.gia mena einai megalo pronomio na argei o allos kai na kanei thn kopela tou na teleiwnei 3 kai 4 fores!!!!

Sporty88

# 10 στις 31/5/2012
author
Ανδρας / 26 / Σε σχέση
Ν. Μαγνησίας / Βόλος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 14
Κοιταξε,αφου η κοπελα σου τελειωνει 3-4 φορες (αν τελειωνει οντως) τοτε δε νομιζω να ειναι προβλημα.

Εγω κανω 30-40 λεπτα,κι αυτο οχι επειδη δε μπορω να τελειωσω νωριτερα αλλα επειδη περιμενω την κοπελα μου γιατι αργει αρκετα..οση ωρα γραφω δηλαδη..αφου τελειωσει μετα για μενα ειναι υποθεση 3-4 λεπτων να τελειωσω και γω.Μου τη δινει παντως που ενω ειμαι ετοιμος να φτασω στην κορφη στο 20λεπτο πχ σταματαω,περιμενω να περασουν οι πεζοι,δινω προτεραιοτητα απο δεξια και συνεχιζω την πορεια μου.

Μερικες φορες αναρωτιεμαι γιατι αργει τοσο,εχω καταλαβει ομως οτι φταιει και το γεγονος οτι το κανουμε στο σπιτι με τους δικους μου και δεν εχουμε την πολυτελεια θορυβου (γιατι ειναι και φωνακλου ) ενω οταν το κανουμε στο αμαξι πχ στα 15-20 λεπτα τελειωνει.Απο κει και περα ομως ενω εγω μπορει να συνεχισω και να φτασουμε στα 40 λεπτα μεχρι και μια ωρα εχουμε φτασει,δεν τελειωνει αλλη φορα.

Μια ωρα και βαλε ομως οπως λες εσυ καθε φορα..ειναι πολυ..χαρα στο κουραγιο σου.Εμενα που το πηγαινα σιγα σιγα για να φτασω στην ωρα 1-2 φορες που ετυχε ειχα πτωση σημαιας

# 11 στις 8/6/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εκσπερματιση !!!

Παράθεση:
Originally posted by swtiris147

Πρωτα μαθε οτι η σωστη λεξη ειναι "εκσπερματιση"και δευτερον ενας σοβαρος Κυριοςδεν βγαινει στα κεραμιδια να φωναζει οτι εχει στυση μια ωρα και να ρωταει ,ταχα μας ,τα κοριτσια αν αυτο ειναι πλεονεκτημα η οχι.
Γιατι οι γυναικες σημερα δεν τα τρωνε κατι τετοια που τρωγανε οι παληες στα "Βουρλα"
Τωρα οι γυναικες σε πουλανε και σ'αγοραζουν.
Αυτα που μας λες συμβαινουν σε ολους τους νορμαλ ανδρες που το δειχνουν χωρις πολλα λογια και φιγουρες ,εκει που πρεπει .
Δεν σε ξερω αλλα με τον τροπο που μας "τη βγηκες" μαλλον στο τελευταιο σταδιο της αποσυνθεσης εισαι και προσπαθεις να σταθεις στα ποδια σου.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε