Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

aunanismos???????

Σελίδα : 1

alistrath

# 1 στις 11/6/2012
author
Γυναίκα / 25 / Παντρεμένη
Ν. Σερρών / Αλιστράτη
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 61
'Aρεσαν+: 0%

αυνανισμος???

kalhspera se olous,
euxaristw ek twn prwterwn gia tis apanthseis sas.
to 8em mou exei na kanei perissotero me antres...autoi mporounna me boh8hsoun giati einai antriko to erwthma mou.
kai rwtaw loipon : uparxei antras pou na mhn exei k...s kai na mhn aunanizetai?mporei na ante3ei xwris aunanismo?
oles autes mou oi apories einai aporia mias katastashs pou biwnw edw kai kairo.
exw 3anagrapsei sto forum se allo uema alla katelh3a oti isws to problhma mou na einai allou.
to problhma twra poio einai 8a mou peite?swsta....
to problhma loipon einai oti o antras mou den me plhsiazei se3oualika.....den exei ormes?den exei anagkh na kanei sex?kai ok ante den me goustarei
(eimaste molis 2 xronia mazi ton 1 pantremenoi kai kanoume sex mia sto dimhno peripou h kai pio araia-gkomena sigoura den exei giati eimaste sunexeia mazi.h meta3u mas sxesh einai kalh.exoume epikoinwnwia.dustuxws omws apla sugkatoikoume.sex giok!!!!!)
pws ginetai na mhn 8elei na kanei sex estw kai gia na ektonw8ei se3ouallika?
apo emfanish eimai mia xara.sunexeia me peirazoun sto dromo kai monh mou kai otan eimaste mazi oloi tou lene wraia logia gia mena sxetika me thn emfanish panta.
ti mporei na sumbainei?????????

# 2 στις 13/6/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Με τα σημερινα δεδομενα και συνθηκες που επικρατουν (17 κινητα και αδιαφορια για την γυναικα που συνοδευουν) εισαι παρα πολυ τυχερη με το μια φορα το διμηνο.
Για προσπαθησε ομως αφου ειστε παντα μαζι να ακολουθησεις την συμβουλη μου!
Μια μερα που θα ειναι αραχτος με τις πυτζαμες του και πλαστικες παντοφλες στον καναπε ( χομπυ των περισσοτερων σημερα) φερε τη σκαλα και ανεβα να ξεκρεμασεις τις κουρτινες.Φωναξε τον να κραταει τη σκαλα και ανεβα στο τελευται σκαλοπατι.Εαν δεν κοιταξει προς τα πανω,δεν υπαρχει περιπτωση επανασυνδεσης.Κατεβα και φτιαχτου ενα "αφεψημα" απο δενδρολιβανο να του επαναφερει τη μνημη!

# 3 στις 13/6/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
λυσιστρατη, στειλτου μηνυμα στο κινητο....
"γκαβλιαρη... αποψε θελω να τα πιουμε και μετα να γαμ@@θουμε...και αν δεν θες να πηδ@@χτουμε, πως θα ικανοποιουμαι???"....
αντε και καλο ξεβουλωμα...

achinos

# 4 στις 13/6/2012
author
Γυναίκα / 49 / Ελεύθερη
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 6.673
Κοιτα πως τις εχουνε μερικοι τις γυναικες...μετα θ αναρωτιεται γιατι του τα φορεσε...

ρε αλιστρατη...ανιατη παθηση λεμε...κανουν λιγο ντου για να σε...κουκουλωσουν κ μετα φαινεται το αληθινο τους προβλημα...μην στεναχωριεσαι...ειναι η παθηση μας σα...χωρα...αλλιως δε θα υπηρχε ο αστικος μυθος του γκρικ λαβερ...για να θολωνει τα νερα ειναι...ολα εχουν το λογο τους...
Παω στοιχημα ο, τι, πως οταν ο νεαρος δε θελει την κοπελα, ενω ολα φαινονται μελι-γαλα, αυτος ειναι ο λογος...
Τοσο που το βλεπω να μεταδιδεται, καταλαβαινω γιατι οι σχεσεις καθηλωνονται αποτομα σ ενα σημειο...

Κ ναι ,θα σου πει να πατε στο γιατρο (τωρα εσυ γιατι να πας δε ξερω...για την τιμη των οπλων μαλλον ), μολις καταλαβει οτι το...σχωροχαρτι τουρχεται με αστρονομικη ταχυτητα στο κουτελο...
Τοχω δει...

http://www.youtube.com/watch?v=yRIMlBoMJXE
Προσεξε μονο χρυση μου, γιατι οποιοι δεν μπορουνε να...αμα τους παραζορισεις δειχνουν το...αντριλικι τους αλλιως...

Mystik_Male

# 5 στις 13/6/2012
author
Ανδρας / 45 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 34
Απαντήσεις: 1.825
Έχοντας αποκλείσει την πιθανότητα να έχει άλλο νταραβέρι [είτε με άλλη γυναίκα, είτε με κάποιον άντρα], κατά την ταπεινή μου γνώμη πρέπει πρώτα να δεις αν συμβαίνει κάτι στην υγεία του άντρα σου.
Να κάνει κάποιες εξετάσεις σε κάποιον καλό παθολόγο, για να δει αν είναι εντάξει από διαβήτη κλπ.

Αφού αποκλειστούν τα οργανικά αίτια, ίσως πρέπει να σκεφτείς την πιθανότητα ο άντρας σου να είναι εθισμένος σε κάποια ουσία [να καπνίζει χασίσι, να υπερκαταναλώνει αλκοόλ κλπ.]

Υπ' όψιν ότι το χασίσι και η υπερκατανάλωση αλκοόλ είναι από τις πρώτες ουσίες που μειώνουν δραματικά τη λίμπιντο.

Αφού αποκλειστούν και οι ουσίες, το καλύτερο πράγμα που έχετε να κάνετε [εφόσον δεν υπάρχουν οικονομικά προβλήματα] είναι να αφήνετε τα παιδιά με μια βοήθεια στο σπίτι 1-2 φορές την εβδομάδα και να πηγαίνετε σε κάποιο ξενοδοχείο.

Αν όμως ο άντρας σου φέρει αντίρρηση [και] σε αυτό, λυπάμαι που θα το πω, αλλά κάπου έχεις χάσει κάποια επεισόδια και πρέπει να αναθεωρήσεις...

inioxos52

# 6 στις 14/6/2012
author
Ανδρας / 59 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 6.526
Κοντα σε ολα οσα σκεφτεσαι η σου λενε οι συνδικτυοι προσπαθωντας να καταλαβετε γιατι ο τυπος δεν πηδαει, προσθεσε και ακομη μια εκδοχη. Την κυριοτερη κατα την γνωμη μου. Γιατι σε βαρεθηκε, και δεν του κανει καμμια αισθηση πλεον να σε αγγιξει. Θα μου πεις. "Τοτε γιατι δεν το λεει ρε γμτ να το διαλυσουμε να τελειωνουμε"? Προφανως γιατι μπορει να μην του κανεις ερωτικα, αλλα του κανεις μια χαρα στο πλυσιμο, στο μαγειρεμα, στο σιδερωμα. Κι αν το διαλυσετε, που και μετα απο ποσο καιρο θα βρει αλλην, για να τον εχει αρχοντα και να του κραταει το σπιτι?

Φυσικα, αποκλειω το γεγονος να μην πηδαει. Πηδαει, οπως σε βλεπω και με βλεπεις. Το ποιαν πηδαει, το ποτε πηδαει, και το που πηδαει, η που θα το ανακαλυψεις μονη σου και θα τον σουταρεις, η που θα τον σουταρεις χωρις να χρειαστει να ανακαλυψεις τπτ, αρκουμενη στο γεγονος πως δεν πηδαει εσενα, και αυτος ειναι απο μονος του σοβαρος λογος χωρισμου.

Υπαρχει βεβαια και αλλη μια λυση. Να πιασεις και συ γκομενο, και ετσι να γινεται μια συγχρονη και ευτυχισμενη Ελληνικη οικογενεια γαμιομαστε, και μαυτον τον τροπο ναστε βολεμενοι και οι δυο. Ε? Τι λες?

Σε καθε περιπτωση παντως, μην αφηνεις τον χρονο να περνα, γιατι σου ειναι πολυτιμος, και δυστυχως για ολους μας, οταν φευγει δεν ξαναγυρνα.
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

alistrath

# 7 στις 14/6/2012
author
Ν. Σερρών / Αλιστράτη
agafile phte inioxe den sumbainei kati apo osa mou aneferes.oute gkomena exei,oute me bare8hke,oute boleuetai me to na tou kanw tis douleies.den einai tetoios tupos.zouse kai prin monos tou kai mia xara ka8aro kai peripoihmeno spiti eixe kai ekane kai oles tis douleies.apo 8ema gkomenas twra ti na sou pw....ektos an g@m@ei sth douleia kai den ton exei parei kanenas xampari pragma duskolo logo ths fushs ths douleias.
file mou mistik male,to mono pou isws brhskw oti eustauei einai o diabhths giati ola ta alla den sumbainoun.tou aresoun polu ta gluka kai isws auto na einai endei3h diabhth.....me exeis problhmatisei.8a tou pw na kanei genikes e3aitesaeis aimatos na to doume kai auto.isws to mono pou eusta8ei apo osa exw akousei giati den ginetai enas antras na mhn goustarei na phdh3ei alla kai sto telos telos oute na ton paizei!!!!!!
edw egw gunaiak eimai kai eidika twra pou kalokairiase skeftomai to sex sxedon ka8hmerhna(oxi pws prin den to skeftomoun)upoth8etai pws enas antras 8a prepei na to skeftetai kaue mera!!!!
euxaristw gia tis skepseis sas kai perimenw kai alles apanthseis mhpws kai brw mia akrh.....

kritikos_33

# 8 στις 22/6/2012
author
Ανδρας / 37 / Σε σχέση
Ν. Ρεθύμνου / Ανώγεια
Απαντήσεις: 22
Καλησπερα θεματογραφε.

πιστευω οτι το καλυτερο ειναι να το συζητησης ευθεος μαζι του,να του απαιτησεις να σου πει τους λογους που δεν εισαι πλων θεμιτη σεξουαλικα προς αυτον.
Υπαρχει βεβαια και το ενδεχομενο να αυτοοικανοποιητε μονος του,με αποτελεσμα μετα να μην εχει διαθεση για σεξ,αλλα ακομα και αυτο να συμβαινει χρειαζετε συζητηση,το οτι εισαστε ολη μερα μαζι δεν μου λεει κατι,καλεστα μπαινει στο μπανιο και το κανει μονος.Εαν συμβαινει ομως αυτο (και δεν ειναι το προβλημα οργανικο-παθολογικο,π.χ. εαν περνει φαρμακα αντικαταθληπτικα που ριχνουν την λιμπιτο στο 0 σχεδον) τοτε εχετε προβλημα σαν ζευγαρη,εχετε προβλημα σαν εραστες,που αυτο σημαινει οτι καπου η σχεση σας εχει κλονιστη, οποτε μονο εαν καθησετε κατω και μιλησετε με ειληκρινια θα βρειτε λυση.Διαφορετικα το προβλημα θα μεγαλωσει θα φερει νεα διαφορετικα προβληματα και στο τελος η αποκατασταση των μεταξυ σας σχεσεων θα ειναι αδυνατη.

alistrath

# 9 στις 25/6/2012
author
Ν. Σερρών / Αλιστράτη
agaphte file kritike,se euxaristw polu gia to sxolio sou.to kako einai oti to exw kanei koubenta alla dustuxws opws to megalutero pososto twn antrwn exoun 8ema na suzhthsoun kati tetoio kai eidika otan uparxei kai 8ema.
pws mporw na tou kanw suzhthsh xwris na katallh3oume se kabga?auto me apasxolei.basika ekei pou exw katallh3ei einai opti epeidh tou eixa kanei 8ema kai tou eipa oti otan kaname sex den eftana se orgasmo giati logo tou sxhmatos tou peous tou den ta kataferna.to exei parei kapws.kai epeidh einai polu egwisths den dexetai na tou kanoun tetoies krhtikes.to kako einai oti gia to sxhma pou exei to peos tou ftaiei ekeinos.kai kapou kathgorei emena pou den mporw na er8w se orgasmo.oti kai kala exw problhma egw.to epsa3a omws kai eida oti den exei na kanei me mena alla me ekeinon.pws ginetai sta 33 mou na alla3w sunh8ies panw sto 8ema sex?kai otan lew sunh8ies ennow to sxhma.einai san na grafeis me to de3i kai sta 33 sou na sou pwn na grafeis me to aristero kai na se boleuei kiolas......eilikrina den 3erw pws na to xeiristw to 8ema.....

# 10 στις 29/6/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by alistrath
agaphte file kritike,se euxaristw polu gia to sxolio sou.to kako einai oti to exw kanei koubenta alla dustuxws opws to megalutero pososto twn antrwn exoun 8ema na suzhthsoun kati tetoio kai eidika otan uparxei kai 8ema.
pws mporw na tou kanw suzhthsh xwris na katallh3oume se kabga?auto me apasxolei.basika ekei pou exw katallh3ei einai opti epeidh tou eixa kanei 8ema kai tou eipa oti otan kaname sex den eftana se orgasmo giati logo tou sxhmatos tou peous tou den ta kataferna.to exei parei kapws.kai epeidh einai polu egwisths den dexetai na tou kanoun tetoies krhtikes.to kako einai oti gia to sxhma pou exei to peos tou ftaiei ekeinos.kai kapou kathgorei emena pou den mporw na er8w se orgasmo.oti kai kala exw problhma egw.to epsa3a omws kai eida oti den exei na kanei me mena alla me ekeinon.pws ginetai sta 33 mou na alla3w sunh8ies panw sto 8ema sex?kai otan lew sunh8ies ennow to sxhma.einai san na grafeis me to de3i kai sta 33 sou na sou pwn na grafeis me to aristero kai na se boleuei kiolas......eilikrina den 3erw pws na to xeiristw to 8ema.....

Α πές το έτσι... ότι εσύ τον έχεις ευνουχίσει τον άνθρωπο .
Και τι έχει το σχήμα του πέους του ? είναι τρίγωνο ? παραλληλόγραμμο ?
Και γιατί να είναι το σχήμα του δικού του πέους που έχει πρόβλημα και να μην είναι
το σχήμα του δικού σου αιδοίου ?

Του άνρθωπου του είπες το εξής
"Δεν θα με φέρεις ποτέ σε οργασμό !!! Και δεν διορθώνεται γιατί φταίει το πέος σου !!! "

Κάνε τα κουμάντα σου και πρώτα δες τις δικές σου ευθύνες .

# 11 στις 28/6/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
μια ερωτησούλα ..πριν παντρευτείτε, όλα ήταν εντάξει? διότι μπορεί να είναι και κάπως έτσι η ιδιοσυγκρασία του...να μην έχει και τόση ανάγκη ..εξάλλου μήν ξεχνάς οτι είμαστε και 2012..πολλοί άνθρωποι είναι σε αρχή κατάθλιψης και το μόνο που δεν σκεφτονται είναι το sex...

AMARYLLIS_30

# 12 στις 29/6/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Όχι δεν υπάρχει άντρας που να μην έχει σεξουαλικές ορμές όπως και δεν υπάρχει πρόβλημα σε έναν γάμο που να είναι μόνο του ενός.Ξέρεις πότε δημιουργήθηκε το θέμα αλλά δεν μπορείς να το παραδεχτείς γιατί αποδίδεις τις αιτίες σε πιθανές δυσλειτουργίες.Είναι πιο εύκολο έτσι.Φοβάμαι ότι ο άντρας σου εκτονώνεται με διαφορετικούς τρόπους που ακόμη δεν έχεις ανακαλύψει.Στο μέλλον μπορεί να μάθεις και σίγουρα τότε 8α αισθανθείς τύψεις που δεν αντιμετώπισες το πρόβλημα στην αρχή, 8α μπορούσες ακόμη και να του συμπαρασταθείς αν συνέβαινε κάτι και να τον βοηθούσες να το ξεπεράσει από το να το αφήνεις να δηλητηριάζει τη ζωή σου.Όμως σου είναι πιο εύκολο επιμένω να θεωρείς ότι εκείνος είναι υπεύθυνος.Φαντάζομαι όταν του μιλάς θα τον κατηγορείς και θα είσαι επικριτική...Αυτά σκοτώνουν οποιαδήποτε σεξουαλική διαθεση και τον στρεφουν αλλου...Μίλησέ του, πλησίασέ τον διαφορετικά και δείξε διάθεση να το παλέψετε μαζί, αν παλεύεται ακόμη, διαφορετικά ετοιμάσου για αλλαγές στη ζωή σου τις οποίες επέτρεψες να συμβούν με την ανοχή σου και την κριτική διάθεση τόσο καιρό.

# 13 στις 29/6/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by inioxos52
Κοντα σε ολα οσα σκεφτεσαι η σου λενε οι συνδικτυοι προσπαθωντας να καταλαβετε γιατι ο τυπος δεν πηδαει, προσθεσε και ακομη μια εκδοχη. Την κυριοτερη κατα την γνωμη μου. Γιατι σε βαρεθηκε, και δεν του κανει καμμια αισθηση πλεον να σε αγγιξει. Θα μου πεις. "Τοτε γιατι δεν το λεει ρε γμτ να το διαλυσουμε να τελειωνουμε"? Προφανως γιατι μπορει να μην του κανεις ερωτικα, αλλα του κανεις μια χαρα στο πλυσιμο, στο μαγειρεμα, στο σιδερωμα. Κι αν το διαλυσετε, που και μετα απο ποσο καιρο θα βρει αλλην, για να τον εχει αρχοντα και να του κραταει το σπιτι?

Φυσικα, αποκλειω το γεγονος να μην πηδαει. Πηδαει, οπως σε βλεπω και με βλεπεις. Το ποιαν πηδαει, το ποτε πηδαει, και το που πηδαει, η που θα το ανακαλυψεις μονη σου και θα τον σουταρεις, η που θα τον σουταρεις χωρις να χρειαστει να ανακαλυψεις τπτ, αρκουμενη στο γεγονος πως δεν πηδαει εσενα, και αυτος ειναι απο μονος του σοβαρος λογος χωρισμου.

Υπαρχει βεβαια και αλλη μια λυση. Να πιασεις και συ γκομενο, και ετσι να γινεται μια συγχρονη και ευτυχισμενη Ελληνικη οικογενεια γαμιομαστε, και μαυτον τον τροπο ναστε βολεμενοι και οι δυο. Ε? Τι λες?

Σε καθε περιπτωση παντως, μην αφηνεις τον χρονο να περνα, γιατι σου ειναι πολυτιμος, και δυστυχως για ολους μας, οταν φευγει δεν ξαναγυρνα.

Ετσι είναι Δάσκαλε όπως τα λες,με έβγαλες από τον κόπο να απαντήσω

alistrath

# 14 στις 2/7/2012
author
Ν. Σερρών / Αλιστράτη
agaphtoi filoi,diabasa tis apopseis epi tou 8ematos kai apla exw na pw ta e3eis.(o ka8enas 8a katalabei pou tou apantaw)
to 8ema me to sxhma tou peous tou to suzhthsa me giatro kai auto pou mou eipe einai oti logo sxhmatos den mporei na me kanei na er8w se orgasmo ka8e fora ektos ean ginontai kapoies sugkekrimenes staseis.alliws den 8a ginetai!!!!!!!kai den exei na kanei me to diko mou kolpo.einai fusiologhkotatos,to peos dustuxws tou antra mou einai periergo.
oso anafora to 8ema na phdaei allh den hfhstatai!!!!!!se kamia periptwsh!!!!to exw tsekarei polles fores se polles stigmes kai se polla merh!!!
to 8ema oti ton exw eunouxisei lektika den to katlabainw?mhpws eisai ki esu arketa ews para polu egwisths kai to blepeis etsi?emena dld giati den me 'eunouxizei' otan mou leei na to kanw to ena h to allo panw sto sex alliws epeidh den tou aresei etsi?egw giati prosarmozomai ki ekeinos oxi?to sex einai mia pra3h pou exei na kanei me thn ikanopoihsh kai twn duo oxi mono tou enos kai malista paratetamena!!!!
oso anafora to 8ema epi8umias auto den mporw na to e3hghsw dustuxws....leitourgei alliws apo oti oi perissoteroi.p.x. otan piei ligo parapanw auto pou skeftetai einai na koimh8ei!!!!nomizw oti oi perissoteroi 8a skeftomastan to sex automata!!!!
sto 8ema ean me exei bare8ei pali exw na apanthsw oti den pisteuw na me bare8hke kai na me krataei gia oikiakh boh8w.den einai apo tis gunaikes pou einai me to sfouggaropanw sunexeia.anti8etos.den trellainomai kiolas.uparxoun polu kaluteres mou se auto ton tomea kai den ntrepomai na to paradextw!!!sto 8ema emfanishs twra den usterw kapou.isa isa malista mporw na pw.den pernaw aparathrhth.
auta eixa na pw stous filous pou apanthsan sto 8ema mou kai perimenw nees apanthseis....

A-GNOSTOS

# 15 στις 4/7/2012
author
Ανδρας / 50 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 74
Διαβάζοντας όλα τα μηνύματα με προσοχή και από ότι είδα ακόμα δεν έχετε κάνει κάποια εξέταση αν πραγματικά έχει ζάχαρο (που επηρεάζει πολύ ..) αυτό το βλέπω πιο λογικό σαν το μόνο "άλλοθι" του.

(Παρακαλώ σε ΌΛΟΥΣ..!!! να γράφετε με Ελληνικά για να είναι πιο εύκολα στο διάβασμα ... μόνο εσύ θεματογράφε γράφεις με γκρίκλις ..)

Επανέρχομαι στο θέμα..:

Ναι πραγματικά μπορεί να τον έχεις ευνουχίσει λεκτικά .. βλέπεις το μόνο προσόν που έχει ο Άντρας για το σεξ, (το όργανο του) εσύ αναφέρεις ότι δεν κάνει σωστά την δουλειά του και δεν σε φέρνει σε οργασμό.. !! (Δεν είμαι γιατρός για να το εξετάσω ..), αλλά σου κάνω μερικές ερωτήσεις ..

1) Βλέπεις ότι δεν φτάνεις γιατί δεν "παίζεις" εσύ με τον εαυτό σου πριν τελειώσει έτσι που να φτάσετε μαζί ??

2) Από όσα λες ότι δεν έχει σχέσεις .. Έχεις δοκιμάσει να του κάνεις εσύ στοματικό σεξ σε στιγμή που δεν το περιμένει και αν ναι, η ποσότητα των υγρών είναι αρκετή και πυκνή ??
......

alistrath

# 16 στις 4/7/2012
author
Ν. Σερρών / Αλιστράτη
αγαπητε a-groste , αθτο με το θεμα του ευνουχισμου ειλικρινα δεν το καταλαβαινω.γιατι εσεις οι αντρες ευνουχιζεστε και εμεις οι γυναικες οχι?τι περισσοτερο εχετε εσεις που εμεις δεν δικαιουμαστε να το εχουμε?θεωρω οτι ενας αντρας αυτο που εχει ειναι το προσον να κανει καλο και ποιοτικο σεξ.εαν αυτο δεν το εχει παει το εχασε το παιχνιδι.στην δικη μου περιπτωση δυστυχως δεν ισχυει κατι τετοιο.δυστυχως ο αντρας μου δεν ειναι σε αυτους που το εχουν και τοσο.να μην ξαναναφερω τη γνωμη μου για τις κατηγοριες αντρων που θεωρω οτι υπαρχουν,τις εχω αναφερει σε προηγουμενη απντηση μου πιο πανω.
οπως σου ανεφερα λοιπον το εκανα συζητηση με γιατρο και μου απαντησε οτι λογο του σχηματος δεν μπορει να με φερει σε οργασμο καθε φορα συν το οτι τελειωνει αρκετα γρηγορα.(σημαδι αυξημενου ζαχαρου θα σημειωσω εδω).το οτι του ειπα οτι το σχημα του πεους του για το οποιο ευθυνεται εκεινος σε πολυ μεγαλο βαθμο,ετσι μου ειπε ο γιατρος,ειναι ο λογος που δεν μπορω να ερθω σε οργασμο δεν αντεδρασε.σαν να αφορουσε καποιον αλλο το θεμα.θα μπορουσε να κανει κατι για να προσπαθησει να βελτιωσει την κατασταση αλλα δεν.....τι δειχνουν ολα αυτα?ευνουχισμο?δεν μιλαμε για κατι που το λεω εγω αλλα γιατρος.γιατι σημειωτεων μεχρι τωρα θεωρουσε οτι εγω εχω το προβλημα κατι που με εκανε να το ψαξω για να δω εαν οντως εινα ιετσι και να το βελτιωσω.ποιος λοιπον ευνουχιζεται στην προκειμενη περιπτωση?
στις ερωτησεις σου τωρα
1)γιατι να παιξω με τον εαυτο μου?αν ειναι να ειμαι μαζι του και να το κανω μονη μου για ποιο λογο να μην το κανω απο την αρχη μονη μου που θα ξερω οτι θα εχει και αποτελεσμα?
2)η ποσοτητα του σπερματος ειναι φυσιολογικη.οση ειχε παντα.

xedos

# 17 στις 16/7/2012
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Υμηττός
Απαντήσεις: 4
εχεις σκεφτει να βρεις καποιον να σε ικανοποιει?
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε