Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Μεγαλο μπερδεμα!

Σελίδα : 1

osiris82

# 1 στις 18/6/2012
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Μεγαλο μπερδεμα!

Καλησπερα
Θα ηθελα να περιγραψω την εμπειρια μου συντομα και να ακουσω αν καποιος εχει να με βοηθησει σε κατι γιατι "εχω χασει την μπαλα".
Ειχα-εχω (μαλλον) μια σχεση με μια κοπελα 4 μηνες με την οποια χωρισαμε τον Μαιο. Ενω ημασταν καλα μαλωσαμε και χωρισαμε απο μερους της. Εγω επαθα ενα σοκ γιατι χωρισαμε απο τηλεφωνο και εκανα τις γνωστες βλακειες με τα παρακαλετα κλπ κλπ. με αποτελεσμα να μου λεει δεν σου δινω καμια ελπιδα να τα ξαναβρουμε. Μαυρα πανια εγω... Εν το μεταξυ δεν σταματησαμε να μιλαμε. Σε μια κουβεντα που καναμε την ρωταω "εμεις τωρα ως τι μιλαμε ? ως φιλοι? ως γνωστοι? ως τι? " και η απαντηση ειναι οτι δεν βαζει ταμπελες στους ανθρωπους.
Να μην πολυλογω αποφασισα μια μερα να τις πω να σταματησουμε να επικοινωνουμε για να αρχισω κι εγω να ορθονομαι. Το αποτελεσμα ηταν να αρχισουν τα μηνυματα του στυλ "να σαι παντα καλα" "να προσεχεις" τα γνωστα δηλαδη και μια μερα που της ειπα οτι θα βγω σε ενα μπαρ με κατι φιλους αρχισε τα μηνυματα του στυλ "θα μου κανεις παρεα να μιλαμε με μηνυματα γιατι ειμαι μονη" και "μακαρι να ημουνα εκει κι εγω " κλπ.
Αφου λοιπον ειπα ναι το "ζωον" γιατι την θελω ακομα και τωρα ξεκινησαμε να μιλαμε παλι οπως οταν ημασταν μαζι μονο που τη θεση των "μωρο μου, αγαπη μου , ψυχη μου κλπ" πηραν φρασεις οπως "καλο μου , ματια μου κλπ" και μετα αρχισαν και τα σε θελω και μου λειπεις κλπ αλλα παρολα αυτα δεν θελει να ειμαστε μαζι.
Και ρωταω εγω τωρα καποιον /α να μου πει, ρε παιδια τι παιζει?
Εν το μεταξυ φιλοι της, γνωστοι συγγενεις κλπ ξερουν οτι εχουμε χωρισει...

φφφφφφφφφφφφφφ

aseglio

# 2 στις 18/6/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Αν μεινει και το σεξ μεσα σε όλο αυτο, μη το πεις του του παπά. Σου 'φεξε!!

maraki_lar

# 3 στις 18/6/2012
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 1.930

Παράθεση:
Originally posted by osiris82
Καλησπερα
Θα ηθελα να περιγραψω την εμπειρια μου συντομα και να ακουσω αν καποιος εχει να με βοηθησει σε κατι γιατι "εχω χασει την μπαλα".
Ειχα-εχω (μαλλον) μια σχεση με μια κοπελα 4 μηνες με την οποια χωρισαμε τον Μαιο. Ενω ημασταν καλα μαλωσαμε και χωρισαμε απο μερους της. Εγω επαθα ενα σοκ γιατι χωρισαμε απο τηλεφωνο και εκανα τις γνωστες βλακειες με τα παρακαλετα κλπ κλπ. με αποτελεσμα να μου λεει δεν σου δινω καμια ελπιδα να τα ξαναβρουμε. Μαυρα πανια εγω... Εν το μεταξυ δεν σταματησαμε να μιλαμε. Σε μια κουβεντα που καναμε την ρωταω "εμεις τωρα ως τι μιλαμε ? ως φιλοι? ως γνωστοι? ως τι? " και η απαντηση ειναι οτι δεν βαζει ταμπελες στους ανθρωπους.
Να μην πολυλογω αποφασισα μια μερα να τις πω να σταματησουμε να επικοινωνουμε για να αρχισω κι εγω να ορθονομαι. Το αποτελεσμα ηταν να αρχισουν τα μηνυματα του στυλ "να σαι παντα καλα" "να προσεχεις" τα γνωστα δηλαδη και μια μερα που της ειπα οτι θα βγω σε ενα μπαρ με κατι φιλους αρχισε τα μηνυματα του στυλ "θα μου κανεις παρεα να μιλαμε με μηνυματα γιατι ειμαι μονη" και "μακαρι να ημουνα εκει κι εγω " κλπ.
Αφου λοιπον ειπα ναι το "ζωον" γιατι την θελω ακομα και τωρα ξεκινησαμε να μιλαμε παλι οπως οταν ημασταν μαζι μονο που τη θεση των "μωρο μου, αγαπη μου , ψυχη μου κλπ" πηραν φρασεις οπως "καλο μου , ματια μου κλπ" και μετα αρχισαν και τα σε θελω και μου λειπεις κλπ αλλα παρολα αυτα δεν θελει να ειμαστε μαζι.
Και ρωταω εγω τωρα καποιον /α να μου πει, ρε παιδια τι παιζει?
Εν το μεταξυ φιλοι της, γνωστοι συγγενεις κλπ ξερουν οτι εχουμε χωρισει...

φφφφφφφφφφφφφφ

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ, ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΔΩ ΜΑΣ ΛΕΣ.

ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ, ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΥΡΙΡΑΧΙΑΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΥ ΕΚΑΤΕΡΩΘΕΝ, ΕΙΤΕ ΕΣΥ ΤΟ ΞΕΝΙΝΑΣ, ΕΙΤΕ Ο ΑΛΛΟΣ ΔΡΑ ΚΙ ΕΣΥ ΑΝΤΙ-ΔΡΑΣ.

ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ, ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΘΑΡΑ(ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ).ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΑΠΟΜΥΘΟΠΟΙΗΣΕΙΣ, ΤΟΤΕ ΘΑ ΔΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΑΜΑΤΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ...

ΜΗΝ ΑΝΑΛΩΝΕΣΑΙ ΤΣΑΜΠΑ ΣΚΕΠΤΟΜΕΝΟΣ ΤΟ ΤΙ ΕΧΕΤΕ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΣΗ ΑΥΤΟ, ΓΙΑΤΙ ΣΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΣΕ ΘΕΛΕΙ ΓΙΑ ΦΡΕΕ ΚΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΣΧΕΣΗ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ ΚΤΛ

ΕΙΝΑΙ Π[ΟΛΥ ΑΠΛΟ: ΕΙΝΑΙ ΚΙΑ ΥΤΟ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΤΡΙΚ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΗΝ ΠΛΗΡΗ ΣΥΝΘΗΚΟΛΟΓΗΣΗ ΣΟΥ ΣΕ ΑΥΤ ΠΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΘΕΛΕΙ, ΤΕΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΘΕΛΕΙ!

ΠΟΣΟ ΕΓΩΙΣΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΑΝΤΙΓΡΑΣ(ΠΑΘΗΤΙΚΑ ΟΜΩΣ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ).

ΔΡΑΣΕ ΑΜΜΕΣΑ ΚΑΙ ΘΕΣΕ ΟΡΙΑ.

ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΠΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ, ΕΣΥ ΜΟΝΟ ΘΑ ΤΟ ΚΡΙΝΕΙΣ.

ΕΓς ΣΟΥ ΕΔΩΣΑ ΜΙΑ ΓΡΑΜΜΗ ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΕ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΩ ΛΙΓΟ....ΟΛΟΙ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΑΥΤΑ...ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΠΑΙΞΑΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΙΧΝΙΣΙΑ...ΠΟΙΑΝΟΥ ΤΟ ΘΕΛΩ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΔΛΔ!!!

ΚΑΙ ΦΥΣΚΙΚΑ ΚΕΡΔΙΖΕ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕ ΦΟΒΑΤΑΙ ΝΑ ΓΚΡΕΜΙΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΟΙΚΟΔΟΜΗΜΑ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ, ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ.

ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΑΣ, ΕΚΕΙΝΗ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΗ ΑΝΑΣΤΡΕΨΙΜΟ!

ΣΚΕΨΟΥ ΤΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ!

ΤΩΡΑ, ΑΜΕΣΑ...
ΠΡΙΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ!
Επιτυχία είναι το να ξεπερνας τις αποτυχίες αι τα εμποδια, χωρις να χάνεις το κουράγιο σου...

inioxos52

# 4 στις 18/6/2012
author
Ανδρας / 59 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Απαντήσεις: 6.381
Αφου εκανες την βλακεια να την παρακαλας, τωρα κανε το σωστο και γραφτηνα εντελως. Αν συνεχισει να σου στελνει, στειλε ΕΝΑ μνμ μονο. "Αν μετανοιωσες και με θελεις πισω, ξεκινα να με διεκδικεις απο την αρχη. Εαν δεν με θελεις πισω, μη με ξαναενοχλησεις".
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

maraki_lar

# 5 στις 18/6/2012
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Απαντήσεις: 1.930

Παράθεση:
Originally posted by inioxos52
Αφου εκανες την βλακεια να την παρακαλας, τωρα κανε το σωστο και γραφτηνα εντελως. Αν συνεχισει να σου στελνει, στειλε ΕΝΑ μνμ μονο. "Αν μετανοιωσες και με θελεις πισω, ξεκινα να με διεκδικεις απο την αρχη. Εαν δεν με θελεις πισω, μη με ξαναενοχλησεις".

ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΒΣ!

ΚΑΙ ΜΗ ΜΑΣΑ, ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΥΤΗ.ΑΝ ΔΕ ΣΕ ΗΘΕΛΕ ΠΙΑ, ΘΑ ΤΗΝ ΕΚΝΕ ΜΕ ΕΛΑΦΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΕΙ ΤΠΤ ΙΣΩΣ.
ΑΦΟΥ ΜΕΝΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΦΡΙ, ΤΗΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙΣ ΑΚΟΜΑ.

ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΛΟΙΠΟΝ

ΔΕΙΞΕ ΤΗΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ, ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΦΑΝΕΙΣ ΑΞΕΣΤΟΣ.

ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΣΤΑ ΑΚΡΑ Η ΚΟΠΕΛΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΜΑΓΚΙΤΣΑ...ΡΙΞΤΗΣ ΕΝΑ ΑΚΥΡΟ...ΚΙ ΑΜΑ ΔΕ ΓΙΝΕΙ ΑΡΝΑΚΙ ΜΕΤΑ...ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΡΙΑ!!!

Ισως κι αυτη να δοκιμαζει τα ορια σου, να δει ποσο δυναμικος εισαι, προκλαωντας σε ετσι να χτυπησεις το χερι στο τραπεζι!
ε χτυπα το με δυναμη και θα με θυμηθεις!
Επιτυχία είναι το να ξεπερνας τις αποτυχίες αι τα εμποδια, χωρις να χάνεις το κουράγιο σου...

somebody961

# 6 στις 18/6/2012
author
Ανδρας / 53 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 91
Απαντήσεις: 7.695

Παράθεση:
με αποτελεσμα να μου λεει δεν σου δινω καμια ελπιδα να τα ξαναβρουμε. Μαυρα πανια εγω...
Οι γνωστές γυναικουλίστικες παπαριές. (γυναικείες και παπαριές δε πάνε ποτέ μαζί).

Να μην πολυλογω αποφασισα μια μερα να τις πω να σταματησουμε να επικοινωνουμε για να αρχισω κι εγω να ορθονομαι.
Σωστός!
Το αποτελεσμα ηταν να αρχισουν τα μηνυματα του στυλ "να σαι παντα καλα" "να προσεχεις"
Τραγικά αναμενόμενο..

Αν παρ' όλα αυτά επιμένεις να τη θέλεις, κάνε ότι σου είπε η maraki_lar.
Γνώμη μου όμως είναι ότι μέσα σου το γυαλί ράγισε.. Και εννοώ ότι αν τη θέλεις είναι καθαρά εγωιστικοί οι λόγοι ή λόγοι ρεβάνς.

Και μαζί να είσαστε, η ψυχή σου την έχει χωρίσει οριστικά..
Εεεϊ, που πας, είναι γκρεμός εκεί! Ε, τότε καλά πάω.

rominaki_18

# 7 στις 18/6/2012
author
Γυναίκα / 20 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Συκιές
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 5
ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ Π ΣΟΥ ΛΕΕΙ???ΑΦΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΓΤ ΣΕ ΠΡΙΖΕΙ ΕΤΣΙ?????ΡΩΤΑ ΤΝ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΜΑΖΙ Κ ΑΝ ΠΕΙ ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΜΗ ΞΑΝΑΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΣΕ ΜΝΜ ΟΥΤΕ ΣΕ ΤΠΤ Κ ΒΡΕΣ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΙΟ ΝΟΡΜΑΛ

# 8 στις 18/6/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by somebody961

Οι γνωστές γυναικουλίστικες παπαριές. (γυναικείες και παπαριές δε πάνε ποτέ μαζί).

ακριβώς έτσι

tzoulia49

# 9 στις 18/6/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
το ισχυροτερο οπλο του αντρα .....σε σχεση με την γυναικα ειναι ....

οτι μπορει να διαχειριστει τα συναισθηματα του ....

η γυναικα για να μαθαινεται οι αμαθοι αντρες... πεφτει με επιμονη και δυνατα αισθηματα ....

η γυναικα ....οχι ο αντρας επαναλαμβανω ....

εχοντας λοιπον ως αρχη στο μυαλο σου φιλε... και βλεποντας καρα μπαμ οτι η νεαρα γουσταρει ....

εγω αν ημουν στη θεση σου ....θα την εκανα να χτυπιεται σαν χαταποδι ....

οντως ισχυει αυτο στις σχεσεις ....οτι υπαρχει παιχνιδι κυριαρχιας....

και φυσικα νικητης ειναι αυτος που εχει ολιγον γραμμενη την σχεση ....

οπως ειπα και πιο πανω ....

αν ο αντρας ειναι μαγκας ...μπορει να παρει ανετα το παιχνιδι στα χερια του ....
διοτι αυτο θελει επι της ουσιας η γυναικα ....
τον αντρα κυριαρχο στην σχεση ...

αν ομως διαπιστωνει οτι ειναι χαπατο ...

εκει πλεον κοιταζει να τον εξοντωσει και να τον πεταξει απ εξω ...

εδω λοιπον τα μηνυματα για σενα ειναι ευοιωνα ...

η μικρη ειναι ευκολη ιστορια ....

καντης δυο γυμνασια ....

κακο κοριτσι ...κακος κι εσυ ...

ουτε μηνυματα ...ουτε τηλεφωνηματα ...νεκρα ...

ουτε μανα μου ...γλυκο μου ....χρυσο μου και τετοια ...

μολις ομως γινει καλο κοριτσι ....αν αγαπας δωστα ολα ......

αντε και με τη νικη .....

achinos

# 10 στις 18/6/2012
author
Γυναίκα / 49 / Ελεύθερη
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Απαντήσεις: 6.126
Τζουλια μη τα λες αυτα τα περι του οτι η γυναικα θελει τον ανδρα κυριαρχο κ τετοια...γιατι παιρνουν τα μυαλα τους αερα...κ δεν μπορω να σταυρωσω οχι γκομε νο...ουτε εργατη για μετακομιση...ημαρτον δλδ ειναι τοσο παραλογο να γουσταρεις μια σχεση χωρις...καραγκιοζιλικια...αντε γιατι η πολλη...μπουρτζιλα μου φερνει...ξερατο...αντιστοιχα κ η πολλη...που τα νια...βαφτισαμε τωρα τα κομπλεξ του αλλουνου φυλετικη συμπεριφορα...κ καθαρισαμε...αντε ρε...

Ran_Tan_Plan

# 11 στις 19/6/2012
author
Ανδρας / 55 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Χίος
Απαντήσεις: 9.688
Παρμενιωνα κρατα επαφη με την Λιτσα να ριχνεις κανα πριονι οποτε ξεμενεις απο γκομενα και μην ζοριζεσαι περισσοτερο με τα "τι ειπε" πως το ειπε" , "τι θελει" κλπ.

Παιζει και μαλλον επειδη την εφτυσες ξηγιεται γραμματοσημάτα. Συνηθισμενο φαινομενο.
Εσυ ως τοσο ριχνε κανα βλεφαρο για κανενα πιο σωστο γκομενακι να ισιωσεις.
"Πρεπει να'σαι λερα για να κυβερνας γαλερα"

Aggelo

# 12 στις 19/6/2012
author
Ανδρας / 45 / Σε σχέση
Ν. Δωδεκανήσου / Ζηπάρι
Απαντήσεις: 5.525
osiris82 μεταξυ μας μ αυτα που κανεις δνε προκειται ποτε ν κανεις
προκοπη....η τυπισσα μαλλον η μαλλον σιγουρα σ εχει για καβατζα
οταν θα νιωθει μοναξια τις κρυες νυχτες του χειμωνα....
και εσυ καθε φορα που εμφανιζεται εσυ κλαρινο !!!....

Ακου λοιπον τα πισωγυρισματα δεν οδηγουν πουθενα ! η χωριζεις η μενεις
αυτο ξερω...τα πηγαινε ελα...χειροτερα τα κανουν τα πραγματα παρα
καλυτερα...
Ζήστο με πάθος...και ας είναι λάθος !!!

wish_

# 13 στις 19/6/2012
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 1.483
Η κοπέλα βρίσκει και τα κάνει.Θέλει απλά να της δείξεις ότι την θες και σ΄εχει να τρέχεις γι΄αυτό και σε παίζει.

Θέλεις να την έχεις?Γράψτην και εσύ...μην είσαι διαθέσιμος όποτε θέλει..άργησε ν΄απαντήσεις και να μην απαντάς καν.Κ κάποια στιγμή αμά συνεχίζει να στέλνει στείλτεις ότι δεν γουστάρεις τετοιες συμπεριφορές και παιχνιδιά.Ή σε θέλει και είστε μαζί ή άντε γεια.

Πιστεύω πάντως ότι γουστάρει απλά θέλει να παίξει λίγο ειδικά αν έφταιγες εσύ για το λόγο που χωρίσατε.

Αλήθεια ποιος ο λόγος που μαλώσατε?
Η ζωή δεν είναι όπως θα έπρεπε να είναι,είναι όπως είναι! Ο τρόπος που την αντιμετωπίζεις κάνει τη διαφορά.

# 14 στις 19/6/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
ειναι αλλου..το πιο πιθανων
φοβηθηκε μην χασει το σιγουρακι της , γιατι ετσι της περασες πως εισαι και γι αυτο τσιτοθηκε...

ειναι αλλου αλλα δεν περναει καλα....

σιγουρα....

μην ασχολισε σοβαρα, εχει προβληματα στην σχεση που νομιζει πως εχει και εσυ εισαι η σανιδα σωτηριας , την ανεβαζεις και ετσι κρατα την σχεση της ....

ανθρωπος που σου αρνιθικε και ξαναενδιαφερθηκε για σενα οταν καταλαβε πως θα σε χασει να ξερεις
1. οτι την ανεβαζεις , που αυτο ειναι σιμαντικο

2. εχει σχεση και δεν περναει καλα και εσυ της την κρατας

3 παραμυθιαζει τον εαυτο της οποτε θα παραμυθιασει και σενα για να σε εχει στο περιμενε

4. πολυ σιμασια εδωσες , της φερθηκες καλα , δεν το δεχτηκε . φιλοι μποροστα φιλοι και πισω ...αλαργα και αγαπημενη..

αστη να φαει τις σφαλιαρες της που επελεξε.

πολυ ασχολιθικες σοβαρα , μονο για πλακα και στην πλακα και απο μακρια...

αυτο ισχυει και για αντρες που το κανουν αυτο... αλαργα, ασε τον καθενα να ειναι εκει που εχει επιλεξει ...

osiris82

# 15 στις 23/6/2012
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
Λοιπον η εν λογω κοπελα ηρθε στην Αθηνα για εξετασεις μουσικης. Ολες αυτες τις μερες και επειδη η σχολη της ειναι στον Αγιο Παντελεημονα την πηγαινοεφερνα εγω λογω περιοχης. Στο διατημα αυτο βρεθηκαμε 2-3 φορες τη μια με συγγενη της μαζι (επειδη μενει στο σπιτι του ηρθε μαζι για καφε) και τις αλλες μονοι μας. Καναμε σεξ και γενικα οποτε βρισκομαστε κανονικα αγκαλιες φιλια κλπ. Οι συγγενεις της δεν γνωριζουν κατι για μας,ξερουν οτι ειμαι πρωην...
Anyway προ ολιγου κανονιζουμε να βγουμε με ενα φιλικο ζευγαρι και μαζι κολλαουζος η ξαδερφη της και καλα για να μην μεινει μονη σπιτι. Την ρωταω λοιπον να πω και στο φιλο μου οτι δεν ειμαστε μαζι? και μου λεει φυσικα αφου δεν ειμαστε!!!
ΦΦΦΦΦΦΦ μα το θεο και την παναγια θελω να την βρισω τοσο πολυ που να μην μπορει να σηκωσει κεφαλι. Απο την αλλη σκεφτομαι οτι μαλλον δεν αξιζει ....

# 16 στις 28/6/2012
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Λοιπον η εν λογω κοπελα ηρθε στην Αθηνα για εξετασεις μουσικης. Ολες αυτες τις μερες και επειδη η σχολη της ειναι στον Αγιο Παντελεημονα την πηγαινοεφερνα εγω λογω περιοχης. Στο διατημα αυτο βρεθηκαμε 2-3 φορες τη μια με συγγενη της μαζι (επειδη μενει στο σπιτι του ηρθε μαζι για καφε) και τις αλλες μονοι μας. Καναμε σεξ και γενικα οποτε βρισκομαστε κανονικα αγκαλιες φιλια κλπ. Οι συγγενεις της δεν γνωριζουν κατι για μας,ξερουν οτι ειμαι πρωην...
Anyway προ ολιγου κανονιζουμε να βγουμε με ενα φιλικο ζευγαρι και μαζι κολλαουζος η ξαδερφη της και καλα για να μην μεινει μονη σπιτι. Την ρωταω λοιπον να πω και στο φιλο μου οτι δεν ειμαστε μαζι? και μου λεει φυσικα αφου δεν ειμαστε!!!
ΦΦΦΦΦΦΦ μα το θεο και την παναγια θελω να την βρισω τοσο πολυ που να μην μπορει να σηκωσει κεφαλι. Απο την αλλη σκεφτομαι οτι μαλλον δεν αξιζει ....

μπα μυαλο δε βαζεις...ξαναδιαβασε τα παραπάνω ..απο αρσενικους και θηλυκους

και πράξε ...

εισαι 30..(άντε είδα και το προφίλ σου ) δεν είσαι 15...

εκτος κι αν σου αρέσει το όλο σκηνικό...οπότε...

πάσο..
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε