Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

σχετικα με το ιδανικο μεγεθος του πεους... ποιος ειναι ο μεσος ορος?

Σελίδα : 1

niknat

# 1 στις 23/4/2005
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

σχετικα με το ιδανικο μεγεθος του πεους... ποιος ειναι ο μεσος ορος?

με απασχολει εντονα το μεγεθος του πεους μου.... δεν ντρεπομαι να σας πω οτι ειναι 13 εκατοστα. παιζει ρολο τελικα το μηκος? το παχος? και τα δυο?

Psy-Ery

# 2 στις 25/4/2005
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Κηφισιά
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 563
Φίλε μου αρχικά καλώς ήλθες στην παρεά του sxeseis. Εύχομαι να βρεις εδώ όσα αναζητούσες μπαίνοντας αλλά και ακόμα περισσότερα. Χαιρόμαστε πολύ όταν μας ζητούν τη γνώμη μας άντρες οπότε σε ευχαριστούμε πολύ.

Λοιπόν πράγματι τόσο το πάχος όσο και το μήκος είναι κάτι που σας απασχολεί περισσότερο από ότι απασχολεί εμάς τις ίδιες που το απολαμβάνουμε! Λοιπόν, υπάρχει μία περίπτωση όπου μετράνε αυτά. Είναι η περίπτωση των one-night-stand, η περίπτωση του -ένα-γρήγορο-κάπου-και-φεύγουμε και η περίπτωση του τύπου ο οποίος θέλει να ρίχνει τις γυναίκες επειδή είναι καλός στο κρεβάτι. Κι αυτό βέβαια μόνο στις περιπτώσεις όπου το μέγεθος συμβαδίζει και με την τεχνική του.

Σε όλες τις άλλες περιπτώσεις όμως, ο τρόπος, η μέθοδος, η ταχύτητα, ο ρυθμός, η ανάσα, η ομιλία, το άγγιγμα μπορούνα να φέρουν μια γυναίκα σε οργασμό συμβάλλοντας σ' αυτό πολύ περισότερο από το πέος. Η σύντροφός σου κάνει έρωτα μαζί σου επειδή σε θέλει επειδή μαζί σου θέλει να ικανοποιήσει και αυτή την ανάγκη της όπως και όλες τις άλλες και όχι μόνο αυτήν.

Αν εσύ πάψεςις να έχεις στο μυαλό σου το μέγεθος, δε θα το σκεφτεί ούτε κι εκείνη. Νιώσε αυτοπεποίθηση. Δείξε στον εαυτό σου πόσο όμορφα κάνις έρωτα και τότε θα καταλάβεις ότι δεν έχει σημασία.

Και να θυμάσαι, μια γυναίκα κάνει έρωτα με έναν άντρα και όχι με το πέος του. Αυτό σημαίνει ότι όλο σου το σώμα είναι το μέσο για να την ικανοποιήσεις. Το ότι σε θέλει όμως είναι η αιτία.

Ελπίζω να σε βοήθησα κάπως.
Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ που θέλησες να συζητήσεις τον προβληματισμό σου μαζί μας.

Φιλικά,
Psy - Ery
Άσ' τα να πάνε... ...και θα 'ρθουνε πάλι

Dardana

# 3 στις 25/4/2005
author
Γυναίκα / 42 / Παντρεμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.639

Παράθεση:
Originally posted by niknat
με απασχολει εντονα το μεγεθος του πεους μου.... δεν ντρεπομαι να σας πω οτι ειναι 13 εκατοστα. παιζει ρολο τελικα το μηκος? το παχος? και τα δυο?

Το φυσιολογικό μήκος του πέους κυμαίνεται από 11 εως 20 εκατοστά.
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

# 4 στις 25/4/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by Dardana

Έχουμε δει όμως και κάτι 8άρια , όπως και κάτι 23άρια.

sarantaris40

# 5 στις 25/4/2005
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 37

Καθολου

Παράθεση:
Originally posted by niknat

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΓΙΑ...... ΚΑΤΟΥΡ... ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟ ΜΕΓΕΘΟΣ
ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΞΗΓΕΙ ΚΑΙ Η ΕΙΔΙΚΟΣ ,,,,,,,,ΑΦΟΥ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟ........ ΠΕΟΣ ΤΙ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ

inkos

# 6 στις 25/4/2005
author
Ανδρας / 44 / Παντρεμένος
Απαντήσεις: 11
ΜΗΝ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧςΙ Η ΚΑΤΑΛΗΛΗ
ΧΥΜΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΩΤΙΚΟ ΣΟΥ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΝΕ ΠΕΡΙΠΑΤΟ.

sarantaris40

# 7 στις 25/4/2005
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος

11 ΟΤΑΝ ΚΑΤ....ΜΕ ΚΑΙ 20;ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΜΕ ΡΕ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΤΕ ....
...

Dardana

# 8 στις 26/4/2005
author
Ουζμπεκιστάν

Παράθεση:
Originally posted by zoumeri

Παράθεση:

Έχουμε δει όμως και κάτι 8άρια , όπως και κάτι 23άρια.

Το παλαμαρι του βαρκαρη το ειδες;;

# 9 στις 26/4/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Περίπου

Σκέψου να βάζεις τις δυο χούφτες σου τη μια πάνω από την άλλη και να περισσεύει κι άλλο από πάνω ! Ο αέρας που λέμε.

Psy-Ery

# 10 στις 26/4/2005
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Θα θελα να παρακαλέσω το μέλος sarantaris40 όπως και όλα τα μέλη φυσικά να μην κάνει πλάκα όταν γράφει εδώ και αναφέρεται σε λεπτά θέματα τα οποία κάποιος θέλησε να συζητήσει μαζί μας. Το ίδιο και όταν αναφέρεται σε απαντήσεις που δώσαμε και μάλλον φαίνεται να μην κατανοεί. Υπάρχει πολύς χώρος στο φόρουμ όπου μπορούμε να κάνυομε την πλάκα μας και εκεί την κάνουμε όλοι, όχι όμως εδώ. Εδώ μέχρι τώρα έχουμε χειριστεί με λεπτότητα και σοβαρότητα τα θέματα που τέθηκαν προς συζήτηση.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Φιλικά,
Psy - Ery

Dardana

# 11 στις 26/4/2005
author
Ουζμπεκιστάν

Παράθεση:
Originally posted by zoumeri

Παράθεση:

Περίπου

Σκέψου να βάζεις τις δυο χούφτες σου τη μια πάνω από την άλλη και να περισσεύει κι άλλο από πάνω ! Ο αέρας που λέμε.

Εγω παλι οταν το ειδα αρχισα να τρεχω προς την εξοδο...(τυφλα να'χει ο Κεντερης!!)

sarantaris40

# 12 στις 26/4/2005
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος

Καλε αυτο δεν το ειδα πριν

Παράθεση:
Originally posted by Psy-Ery
Θα θελα να παρακαλέσω το μέλος sarantaris40 όπως και όλα τα μέλη φυσικά να μην κάνει πλάκα όταν γράφει εδώ και αναφέρεται σε λεπτά θέματα τα οποία κάποιος θέλησε να συζητήσει μαζί μας. Το ίδιο και όταν αναφέρεται σε απαντήσεις που δώσαμε και μάλλον φαίνεται να μην κατανοεί. Υπάρχει πολύς χώρος στο φόρουμ όπου μπορούμε να κάνυομε την πλάκα μας και εκεί την κάνουμε όλοι, όχι όμως εδώ. Εδώ μέχρι τώρα έχουμε χειριστεί με λεπτότητα και σοβαρότητα τα θέματα που τέθηκαν προς συζήτηση.

Φιλικά,
Psy - Ery

19 ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΤΕ; ...........ΕΝΤΑΞΕΙ ........ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ ΚΑΤΑΣΗΜΑΤΟΣ ΜΕ ΕΡΩΤΙΚΑ ...ΕΙΔΗ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΤΙ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΑ ΑΠΟ 20 ΚΑΙ ΠΑΝΩ .......ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΑΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ Η ΜΟΝΕΣ ....ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ

sarantaris40

# 13 στις 26/4/2005
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Originally posted by Psy-Ery

Φιλικά,
Psy - Ery

ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΝΟΩ ;

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΙΔΙΚΟΥ Η ΣΑΝ ΓΥΝΑΙΚΑΣ;

Psy-Ery

# 14 στις 27/4/2005
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη

Παράθεση:
Originally posted by sarantaris40
19 ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΤΕ; ...........ΕΝΤΑΞΕΙ ........ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ ΚΑΤΑΣΗΜΑΤΟΣ ΜΕ ΕΡΩΤΙΚΑ ...ΕΙΔΗ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΤΙ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΑ ΑΠΟ 20 ΚΑΙ ΠΑΝΩ .......ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΑΤΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ Η ΜΟΝΕΣ ....ΜΕΤΡΑΕΙ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ

Η ηλικία μου δεν έχει σε τίποτα να κάνει με τις απαντήσεις που δίνω. Αν ψάξεις θα δεις ποια υπήρξε η θέση μου σ' αυτό το χώρο εδώ και κάποιο διάστημα πάνω σε σοβαρά θέματα.
Αν μπορείς λοιπόν εσύ ως 40άρης δώσε στον άνθρωπο που ζητάει τη γνώμη μας και σε όλους τους υπόλοιπους μια σοβαρή γνώμη, άποψη ή συμβουλή. Όσο όμως συνεχίζεις είτε να κάνεις πλάκα με τους θεματοθέτες, είτε να χλευάζεις αυτούς που απάντησαν, ο λόγος για τον οποίο υπάρχει αυτή η στήλη δεν μπορεί να επιτευχθεί.
Και επειδή εσένα μπορεί να μη σε ενδιαφέρει, αλλά πολλούς άλλους τους νοιάζει θα σε παρακαλούσα να λήξουμε το θέμα εδώ καθώς το φόρουμ και ακόμα περισσότερο η συγκεκριμένη στήλη δεν είναι χώρος διενέξεων.

Ευχαριστώ,
Psy - Ery

# 15 στις 27/4/2005
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Aλήθεια, τώρα το πρόσεξα.
Γιατί σε ένα θέμα για ειδικούς μπορούν και απαντούν όλοι;

Εγώ δεν ζήτησα να γίνω ειδικός.

sarantaris40

# 16 στις 28/4/2005
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Η ηλικία μου δεν έχει σε τίποτα να κάνει με τις απαντήσεις που δίνω. Αν ψάξεις θα δεις ποια υπήρξε η θέση μου σ' αυτό το χώρο εδώ και κάποιο διάστημα πάνω σε σοβαρά θέματα.
Αν μπορείς λοιπόν εσύ ως 40άρης δώσε στον άνθρωπο που ζητάει τη γνώμη μας και σε όλους τους υπόλοιπους μια σοβαρή γνώμη, άποψη ή συμβουλή. Όσο όμως συνεχίζεις είτε να κάνεις πλάκα με τους θεματοθέτες, είτε να χλευάζεις αυτούς που απάντησαν, ο λόγος για τον οποίο υπάρχει αυτή η στήλη δεν μπορεί να επιτευχθεί.
Και επειδή εσένα μπορεί να μη σε ενδιαφέρει, αλλά πολλούς άλλους τους νοιάζει θα σε παρακαλούσα να λήξουμε το θέμα εδώ καθώς το φόρουμ και ακόμα περισσότερο η συγκεκριμένη στήλη δεν είναι χώρος διενέξεων.

Ευχαριστώ,
Psy - Ery [/quote
ΜΗΠΩΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΕΧ ΜΕ ΤΗΝ ....ΑΝΑΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΟΥΛΑ ΕΠΙΜΗΚΥΝΣΗΣ 4-5 ΕΚΑΤ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΤΖΑΤΖΙΚΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ

Μυρτώ

# 17 στις 2/5/2005
author
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πετρούπολη
Θέματα: 974
Απαντήσεις: 16.756
To θέμα κλειδώνεται λόγω παραβίασης των όρων χρήσης του Sxeseis.gr περί σεβασμού τον απόψεων των μελών και περί προσωπικής επίθεσης.
Hereβs to the crazy ones. The rebels. The troublemakers. The ones who see things differently. While some may see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε