Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ο γαιδουράκος...free lancer!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

# 21 στις 28/1/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by Flymoon
και λεω υλικα γιατι αυτα ειναι τα οποια δινονται ως ανταμοιβη για την ανοδο στην ``κορυφη ``............

Κάποιοι όμως θα ανέβουν στην «κορυφή» έτσι κι αλλιώς, φοβάμαι. Και θα ψάχνουν και για άλλες «κορυφές» μετά.

rc-31

# 22 στις 29/1/2006
author
Ανδρας / 42 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 217
Απαντήσεις: 798
'Aρεσαν+: 0%
Η εξέλιξη και η κατακτηση κορυφων ειναι το μονο προγμα που δεν μπορεις να εμποδισεις . Οπως η φυση ετσι και ο ανθρωπος παντα βρισκει τροπο να ξεπερασει τα προβληματα και να κατακτησει !!!!!

Στο ενδιάμεσο μεταξύ γέννησης και θανάτου , ολα είναι δανεικά ,είτε νομίζουμε οτι μας ανήκουν είτε όχι Ο χρόνος δεν κλείνει τις πληγές , απλως απαλύνει τον πονο !

# 23 στις 29/1/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Θα σου αναφερω...

Τις κορυφες.....των Ωναση..........του Bill Gates.....της Contolisa Rice......της Γιαννας........
και του πατερα Παισιου.......του πατερα Πορφυριου......της μητερας Τερεζας....του Μαχατμα.....

Κι ομως δεν ανεβηκαν ουτε ενα σκαλι οι τελευταιοι.....
Δεν ζητησαν αναγνωριση........
Αγνοι ηρθαν........αγνοι εφυγαν..........

Διαλεξε..................εσυ το οπλο με το οποιο θες να αυτοκτονησεις

# 24 στις 8/2/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by rc-31

Παράθεση:
Originally posted by Ignorant

Το όνειρο μου: να έχω την δικιά μου επιχείρηση! Δεν ξέρω ακριβώς (ακόμα) πώς θα τα καταφέρω, αλλά θα το κάνω!
Ευτυχώς οι μέχρι τώρα επιλογές μου (βασικά η επιλογή των σπουδών μου) ευνοούν την πραγματοποίηση του ονείρου.

Μου την σπάει όμως που οι περισσότεροι είναι αρνητικοί και μου λένε ότι "δεν θα τα καταφέρεις", "θα πτωχεύσεις" κτλ. κτλ.
Εντάξει, είναι αλήθεια ότι τα πράγματα είναι δύσκολα, αλλά αρκετοί τα καταφέρνουν! Γιατί όχι και εγώ;

Στο παρελθόν οι επιλογές ήταν Υπάλληλος (ανυπαρξία κεφαλαίου) ή Αφεντικό (ύπαρξη κεφαλαίου).
Σήμερα ένα σωρό επιχειρήσεις παρέχουν την δυνατότητα , να δημιουργήσεις μια δικιά σου επιχείρηση χωρίς την ανάγκη ύπαρξης κεφαλαίου.

Το μόνο που ζητάνε για αντάλαγμα ειναι σκλήρη,μεθοδική και συστηματική εργασία. Άνθρωποι που ασπαστίκανε αυτην την φιλοσοφία σήμερα κερδίζουν χρήματα που δεν θα κερδίζανε ουτε σε 20 χρόνια εργασίας.
Φυσικά αυτο δεν σημαίνει οτι ολος ο κόσμος είναι κατάλληλος και πρόθημος να πάρει ενα ρίσκο και να γίνει ανεξάρτητος.

Απο την εμπειρία μου και μόνο , μπορώ να πω οτι για μένα άξιζε το ρίσκο που πήρα

Αλήθεια, εδώ μιλάς συγκεκριμένα για το franchising;
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε