Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

νομιζω πως δεν βρισκω ακρη...

Σελίδα : 1

DRDRAK

# 1 στις 19/1/2006
author
Ανδρας / 35 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Μενεμένη
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 32
'Aρεσαν+: 0%

νομιζω πως δεν βρισκω ακρη...

απευθηνομαι σε ολους οσους θα διαβασουν το θεμα μου. και τους ευχαριστω νιωθω χαμενος και πλεον δεν ξερω εαν η επομενη μερα που θα ξημερωσει θα με βρει ζωντανω η οχι. συνεχιζω να ειμαι χρηστης ναρκωντικων ομως παρολα αυτα σε λιγο καιρο θα γεννηθει το παιδι μου. σας ορκιζομαι σε ο,τι εχω πιο ιερο οτι προσπαθω να τελειωνω με αυτον τον μπελα αλλα ειλικρινα δεν ειναι ευκολο. δεχομαι σαν αντρας αν μπορω πλεον να λεγομαι ετσι οτι ηταν δικο μου λαθος και κανενος αλλου επομενως δεν θα πω οτι παρασυρθηκα. θελω οταν θα γεννηθει το παιδι μου να ειμαι διπλα του αλλα δεν μπορω καθε φορα λεω να σταματησω μονο και μονο γι αυτο το παιδι ομως ειδικα οταν νυχτωνει με πιανει κρυος ιδροτας εκει που ειμαι ηρεμος ξαφνικα πεφτω κατω και σπαρταραω σαν το ψαρι χτυπιεμαι στο πατομα στους τοιχους λιωνω καθε μερα και περισσοτερο. υπαρχουν ομως και στιγμες οπως τωρα που σας γραφω που ειμαι νηφαλιος σκεφτομαι ψυχραιμα και θετικα. ομως αυτο παντα κραταει λιγο, ηδη τα χερια μου παγωνουν ομως θελω οπωσδιποτε να πω και να ξαναπω προσοχη γονεις στα παιδια σας μην τα αφησετε ποτε ακομη και αν καταλαβετε οτι εχουν μπλεξει βοηθηστε τα οσο μπορειτε. εμενα οι γονεις μου δυστηχως δεν θελουν ουτε να με ξερουν ειδικα ο πατερας μου. εχω μεινει μισος απ οτι ημουν και παρολο που πηγα και σε κεντρο αποτοξινοσης τιποτα δεν εγινε. εκει αμα δεν εχεις φραγκα και μεσο σε εθιζουν ακομη περισσοτερο.
σε δυο μηνες φιλοι μου θα γεννηθει ο γιος μου ευτηχως η κοπελα μου φροντισε να με ενημερωσει εστω και πριν ενα μηνα και κατι οτι περιμενει το παιδι μου και αφου ειχαμε χωρισει. εκεινη τουλαχιστον με στηριζει την ευχαριστω εκεινη πλεον ειναι η ζωη μου εκεινη και το παιδι μας.το μονο που ευχομαι απο τα βαθη της ψυχης μου ειναι να ζησω μεχρι την στιγμη που θα ακουσω το κλαμα του παιδιου μου αν τα καταφερω δυο μηνες τοτε μπορει και να ξαναειμαι οπως παλια να μπορω να γευομαι ολες τις χαρες της ζωης.
carpe diem = αδραξε την μερα σου

DR.DRAK

Dardana

# 2 στις 20/1/2006
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651

Παράθεση:
Originally posted by DRDRAK

Φιλε μου, δεν ξερω τι να σου πω ωστε να βοηθηθεις πρακτικα, δεν ετυχε να ειμαι κοντα σε καποιο ατομο με το ιδιο προβλημα. Απλα ευχομαι ειλικρινα οτι θα βρεις τη δυναμη μεσα σου...υποψιαζομαι οτι ειναι διπλά δυσκολο οταν δεν εχεις κοντα σου τους δικους σου ή οταν τα εξειδικευμενα κεντρα δεν λειτουργουν οπως θα επρεπε...αν ειχες καποιον που μπορει να ειναι κοντα σου περισσοτερο τις ωρες που "υποτροπιαζεις";;
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

DRDRAK

# 3 στις 20/1/2006
author
οταν σκεφτομαι οτι θελω να τελειωνω επιτελους με αυτο το πραγμα ερχονται καποιες στιγμες που λεω θεε μου παρε την ζωη μου δεν θελω ουτε να βλεπω ουτε να ακουω τιποτα. ειναι τοσο μαγικο που το μονο πραγμα που με κανει να θελω να ζησω ειναι ενα αγγενητο πλασμα.

# 4 στις 20/1/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Το μόνο που εχω να σου πως και να σου δωσω εστω και λιγο θαρρος, ειναι οτι: Παρα πολλοι χρήστες έχουν καταφέρει να απεξαρτηθούν απο τα ναρκωτικα, μονο και μονο γιατι είχα ΤΗΝ ΘΕΛΗΣΗ, ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ, ΠΙΣΤΕΨΑΝ ΣΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΨΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΖΩΗ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ...

Και τωρα οσοι τα κατάφεραν αυτοί την στιγμής εχουν την δική τους ευτυχισμένη και δεμένη οικογένεια/σχεση/αγάπη...

Οποτε κι ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ!!!! ειμαι σιγουρη γιατι υπαρχει αυτο το κατι που σε σπρώχνει να τα καταφέρεις ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ!!!!!!!

Θεληση, υπομονή και δύναμη και σίγουρα θα τα καταφέρεις...

Dardana

# 5 στις 7/2/2006
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651

Χαρηκα πολυ με το νεο της γεννησης του γιου σου!

Δυστυχως δεν μπορω να κανω ποστ απαντηση στο καινουριο θεμα που εβαλες, γι αυτο το κανω εδω.

Χαιρομαι πολυ, συγκινηθηκα πραγματικα με αυτα που εγραψες, και ευχομαι ολοψυχα κι εσυ και το παιδι σας, και η κοπελα σου, να ειστε καλα, να ξεπερασεις τον εφιαλτη των ναρκωτικων και να γινετε μια πολυ ευτυχισμενη οικογενεια! Τις θερμοτερες ευχες μου και παλι.
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

# 6 στις 7/2/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αν και δεν είχα γράψει κάποια απάντηση σε κάποιο από τα θέματά σου παρόλαυτά τα έχω διαβάσει. Σου εύχομαι και από μεριάς μου τα καλύτερα με το θέμα της εξάρτησής σου από τα ναρκωτικά και θέλω να πιστεύω πως θα βρεις την εσωτερική δύναμη να απεξαρτηθείς. Τα θερμά μου συγχαρητήρια σε σένα και στην κοπέλα σου για την γέννηση του γιού σας. Να είστε πάντοτε καλά, γεροί, υγιείς και ενωμένοι.

# 7 στις 7/2/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Φίλε ένα πράγμα μόνο θα σου πω:
Κάθε φορά που πονάς, να σκέφεσαι ΔΥΝΑΤΑ κάτι που αγαπάς πολύ!!!

Πολλοί είναι αυτοί που έχουν ξεφύγει από αυτά τα γ....α τα ναρκωτικά! Γιατί όχι και 'συ???
Φώναζε δυνατά λοιπόν και λέγε στον εαυτό σου συνέχεια οτι θέλεις να ζήσεις για αυτά τα άτομα που αγαπάς και (θα) σε αγαπούν!!
Άλλωστε είσαι ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ να ζήσεις!!!!

Ο Γολγοθάς κάποτε τελειώνει!!!!! Φτάνεις στην κορυφή και μετά "αγναντεύεις" για το κατόρθωμα σου!!!!

Καλή δύναμη παλικάρι !!!!

BIBOYLA

# 8 στις 8/2/2006
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Περιστέρι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 53
σκεψου το παιδι σου και οτι θελεις να εισαι συνεχεια διπλα του! εγω πιστευω οτι σιγουρα εχεις τη δυναμη μεσα σου να απεξαρτηθεις. απευθυνσου και σε καποιο αλλο κεντρο απεξαρτησης μηπως σε βοηθησουν πιο πολυ

DRDRAK

# 9 στις 17/2/2006
author

ευχαριστω παιδια!!

ΠΑΙΔΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ ΣΩΤΗΡΗ ΜΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΥΓΓΕΝΩΝ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΙΝΗΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΖΩ. ΤΩΡΑ ΤΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΣΟΒΑΡΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΔΥΝΑΜΗ ΑΜΥΝΑ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΥΠΕΥΘΗΝΟΣ ΝΙΩΘΩ ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΟΣΟ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΕΓΓΥΟΣ ΗΤΑΝ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΜΟΥ. ΤΟ ΑΜΕΣΩΣ ΕΠΟΜΕΝΟ Ο ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΣΑ ΚΕΝΤΡΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΑ ΔΙΝΟΥΝ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΑΤΑ ΝΑΡΚΩΝΤΙΚΩΝ ΟΥΣΙΩΝ, ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΑΠΕΞΑΡΤΗΘΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΩ!!! ΟΜΩΣ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΣΤΙΓΜΗ ΞΕΧΝΑΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΑΝΕ ΟΛΑ!! ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ. Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΑΛΕΨΕ ΣΑΝ ΑΝΤΡΑΣ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΛΛΟΝ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΛΕΨΩ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ . ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΙ ΕΙΔΙΚΟΙ ΟΠΩΣ ΟΙ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΕΖΟΝΙΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ <<ΚΩΔΙΚΑ>> ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Το μέλος DRDRAK έχει επισυνάψει το αρχείο: kleftes.jpg (14.53KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 432 φορές

BIBOYLA

# 10 στις 18/2/2006
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Περιστέρι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 53
μη σε παιρνει παλι απο κατω! εχεις το γιο σου!!!!!!!!!!!!!! παλεψε γιαυτον! ψαξε για μια δουλεια η οποια θα σε βοηθησει.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε