Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ?

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

zahir

# 1 στις 8/2/2006
author
Ανδρας / 51 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 6
'Aρεσαν+: 0%

Ενδιαφερεται?

ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΜΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ,ΧΑΖΟ Η ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΤΙ ΑΛΛΟ. ΕΙΜΑΙ 35 ΕΤΩΝ,ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ,ΧΩΡΙΣΜΕΝΟΣ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΙΑ.ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑΝ ΧΡΟΝΟ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ 25 ΕΤΩΝ.ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ, ΒΓΗΚΑΜΕ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ.ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΘΕΑΤΡΟ ΜΑΖΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ.ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΚΡΑΤΗΣΑΜΕ ΜΙΑ ΕΠΑΦΗ,ΑΡΚΕΤΑ ΑΡΑΙΗ ΟΜΩΣ.ΛΟΓΩ ΘΕΣΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΗ ΒΟΗΘΗΔΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΩ ΔΟΥΛΕΙΑ & ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΦΕΡΕΙ ΣΕ ΠΙΟ ΣΥΧΝΗ ΕΠΑΦΗ.ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΠΗΓΑ ΕΝΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΡΩΜΗ.ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΜΑΘΕ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ "ΠΑΡΑΠΟΝΟ",ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΤΟ ΕΙΠΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ!!!ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΨΑ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΚΑ & ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΑΩ ΛΟΝΔΙΝΟ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΕΧΟΝΤΑΣ ΥΠΟΨΗ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΡΩΜΗ, ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ! ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΕΡΟΣ (ΕΚΑΝΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ & ΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΟ ΕΚΕΙ) ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ ΓΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ!ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΤΟΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΗ (ΓΙΑΤΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΤΕΘΕΙΜΕΝΟΣ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΤΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ).ΤΕΛΙΚΑ, ΕΨΑΞΕ,ΔΑΝΕΙΣΤΗΚΕ, ΜΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΗ.ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ,ΑΛΛΑ ΣΕ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΚΡΕΒΒΑΤΙΑ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ Η ΕΡΩΤΗΣΗ:ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ?ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΤΗΣ ΕΔΩ?ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ?ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΤΗΣ?ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΔΙΣΤΑΖΩ.ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ, ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ!ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ:ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ?ΕΓΩ ΛΕΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ,ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΛΑΘΟΣ ΚΙΝΗΣΗ & ΝΑ ΧΑΛΑΣΩ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ, ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΞΩ.ΠΩΣ ΛΕΤΕ ΝΑ ΧΕΙΡΙΣΤΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ?(ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΑΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΧΑΖΗ Η ΕΡΩΤΗΣΗ,ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΓΝΩΜΕΣ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΥΔΕΤΕΡΟΙ).

observer1

# 2 στις 8/2/2006
author
Ανδρας / 50 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 74
Απαντήσεις: 3.742
Πες μας πως κάνεις πλάκα
Πάλι καλά που υπάρχουν αυτές οι εκπομπές μαγειρικής και παίρνουμε καμιά ιδέα για κανένα νέο τατουάζ.

xanumBurek

# 3 στις 8/2/2006
author
Γυναίκα / 58 / Ελεύθερη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 1.449
...........................

τι να πω....
καλυτερα ας σιωπησω,,,
τελικα αυτο το εκπαιδευτικο μας συστημα..σκατα ειναι...
αλλα παλι..αν μια στο εκατομμυριο δεν μας κανεις πλακα?
δε γυστηβυς ετ ψολοριβυς νον δυσπυτανδυμ.

BIBOYLA

# 4 στις 9/2/2006
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Περιστέρι
Απαντήσεις: 53
εννοειται οτι ενδιαφερεται!αν ειχε σοβαρη σχεση δε θα ερχοταν μαζι σου στο λονδινο και δε θα συμφωνησουσε να μεινετε στο ιδιο δωματιο!εσενα σε ενδιαφερει για να κανεις σχεση μαζι της η απλα σου αρεσει η παρεα της? συζητησετο απεξω-απεξω μαζι της για να δεις τι θα σου πει.

# 5 στις 9/2/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by BIBOYLA
εννοειται οτι ενδιαφερεται!αν ειχε σοβαρη σχεση δε θα ερχοταν μαζι σου στο λονδινο
εμ,βεβαια...
οσοι εχουν σοβαρη σχεση αντε να πανε μεχρι το Πογραδετς,αλλα οχι και στο Λονδινο!!!
και δε θα συμφωνησουσε να μεινετε στο ιδιο δωματιο!
φυσικα!!!
μπορει να δανειστηκε απο παντου λεφτα για να παει,αλλα διαολε,την διπλασια τιμη για εναν υπνο θα μπορουσε να την πληρωσει!!
συζητησετο απεξω-απεξω μαζι της για να δεις τι θα σου πει.

ναι !! ναι !!!!
και μετα πες μας και μας τι εγινε,να εχουμε να συζηταμε τις κρυες νυχτες του χειμωνα...
δοξασμενο το ονομα της Kaiser...

# 6 στις 9/2/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αυτά είναι πταίσματα. Πού να σας διηγηθώ τί σατανικά σχέδια κατέστρωσα εγώ για να πάω στη Βαρκελώνη

# 7 στις 9/2/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Εγω πραγματικα δεν καταλαβαινω γιατι εχεις τοσο μεγαλη ανησυχια για το πως να χειριστεις την κατασταση στο Λονδινο.
Η κοπελα δηλωσε εξαρχης οτι ο μονος λογος που ερχεται ειναι για να ενημερωθει για τα μεταπτυχιακα προγραμματα.
Γι αυτο και μονο το λογο χτυπησε πορτες, ισως και παραθυρα, για να καταφερει να βρει τα χρηματα.

Αρα το θεμα ειναι απλο.
Οταν με το καλο ερθει η ωρα να κοιμηθητε....... καταρχην θα την σκεπασεις καλα, μετα θα της πεις μια γλυκια καληνυχτα και για το τελος μη ξεχασεις να την σταυρωσεις τρεις φορες..... ειναι φαρμακο αυτο, οπως ελεγε και μια μακρινη συμπεθερα, δεν πλησιαζει κανενα κακο πνευμα το βραδυ..........
Οχι μονο της kaizer δοξασμενο το ονομα.......αλλα και της amstel.....

zahir

# 8 στις 9/2/2006
author
Ανδρας / 51 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Originally posted by -koimismeni-
Εγω πραγματικα δεν καταλαβαινω γιατι εχεις τοσο μεγαλη ανησυχια για το πως να χειριστεις την κατασταση στο Λονδινο.
Η κοπελα δηλωσε εξαρχης οτι ο μονος λογος που ερχεται ειναι για να ενημερωθει για τα μεταπτυχιακα προγραμματα.
Γι αυτο και μονο το λογο χτυπησε πορτες, ισως και παραθυρα, για να καταφερει να βρει τα χρηματα.

Αρα το θεμα ειναι απλο.
Τελικά έχεις τόση σχέση με το θέμα όσο ο φάντης με το ρετσινόλαδο! Ενδιαφέρεται τόσο πολύ για τα μεταπτυχιακά που ούτε μια ερώτηση δεν μου έκανε, ούτε καν έχει προγραμματίσει επίσκεψη σε πανεπιστήμιο! Αν μπορείτε να βοηθήσετε οκ, αλλά να προσπαθείτε να κάνετε πνεύμα, μάλλον δεν σας τιμά!!

zahir

# 9 στις 9/2/2006
author
Ανδρας / 51 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Originally posted by xanumBurek
...........................

τι να πω....
καλυτερα ας σιωπησω,,,
τελικα αυτο το εκπαιδευτικο μας συστημα..σκατα ειναι...
αλλα παλι..αν μια στο εκατομμυριο δεν μας κανεις πλακα?

ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΟ ΕΞΗΓΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΟΥΣ???

zahir

# 10 στις 9/2/2006
author
Ανδρας / 51 / Ελεύθερος
Ειλικρινα απορώ: Διαβάζετε αυτά που γράφετε????

zahir

# 11 στις 9/2/2006
author
Ανδρας / 51 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Originally posted by sviinnn

Παράθεση:
εννοειται οτι ενδιαφερεται!αν ειχε σοβαρη σχεση δε θα ερχοταν μαζι σου στο λονδινο
εμ,βεβαια...
οσοι εχουν σοβαρη σχεση αντε να πανε μεχρι το Πογραδετς,αλλα οχι και στο Λονδινο!!!
και δε θα συμφωνησουσε να μεινετε στο ιδιο δωματιο!
φυσικα!!!
μπορει να δανειστηκε απο παντου λεφτα για να παει,αλλα διαολε,την διπλασια τιμη για εναν υπνο θα μπορουσε να την πληρωσει!!
συζητησετο απεξω-απεξω μαζι της για να δεις τι θα σου πει.

ναι !! ναι !!!!
και μετα πες μας και μας τι εγινε,να εχουμε να συζηταμε τις κρυες νυχτες του χειμωνα...
δοξασμενο το ονομα της Kaiser...

Τελικά μάλλον δεν κατάλαβεσ λέξη...Κρίμα

BIBOYLA

# 12 στις 10/2/2006
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
εγω σου ειπα οτι για μενα ενδιαφερεται η κοπελα και οτι καλο ειναι να συζητησεις μαζι της για να δεις τι θα σου πει. τωρα αν ο sviinnn εχει αλλη αποψη...δεκτη αλλα, απο το να κριτικαρει αυτα που λεω εγω καλο ειναι να πει τη δικη του γνωμη.ο καθενας διατυπωνει την αποψη του προσπαθοντας να βοηθησει καπως οποιον εχει προβλημα.δε νομιζω οτι χρειαζονται οι "ειρωνες!"

# 13 στις 10/2/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Χουφτωστη ... χουφτωστη ... μετά απο ένα pint μπύρας !

# 14 στις 10/2/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
η γνωμη ΜΑΣ οταν αναφερεται σε ανθρωπινες σχεσεις καλο θα ηταν να κραταει και μια πισινη και οχι να ξεκιναει με το ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ,ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ,ΣΤΡΑΒΟΣ ΕΙΣΑΙ,και τα λοιπα...

υπαρχει λοιπον και η περιπτωση να μην εχω να απαντησω σ'αυτο το δυσκολο ερωτημα,αυτο σημαινει οτι δεν μπορω να αναγνωρισω μια λαθος "βοηθεια"...??
αυτες οι "βοηθειες" ειναι που με ανησυχουν..

οι ειρωνες,παπαρες,αμπλαουμπλες και καμμια 10ρια ακομα επιθετα χρειαζονται,μη σου πω οτι ειναι και αναγκαιοι..
πως θα ξεχωρισουν οι σουπερ-ντουπερ ανθρωποι με πλουσιο εσωτερικο κοσμο,ανησυχο καλλιτεχνικο πνευμα,αποθεμα ψυχης και αγαπης και τα ρεστα,αν δεν ειμαστε εμεις ενα μεγεθος..??
οπως τραγουδαει και ο Χατζης σε ενα ποιημα του Μακη Χριστοδουλοπουλου..
"αν δεν υπηρχαμε εμεις,πως θα υπηρχανε οι αλλοι
αν δεν υπηρχαν οι μικροι,πως θα υπηρχαν οι μεγαλοι??? "

θα σας βαριοσασταν...
αλλα για να πω και μια αληθεια..(να δω και πως ειναι βρε αδερφε!!)
ο λογος που δεν απαντησα ειναι οτι ενας ανθρωπος 35 χρονων,χωρισμενος με 2 παιδια,μορφωμενος και με αρκετες εμπειριες απο γυναικες κανει μια ερωτηση που θα επρεπε να ειχε απαντησει μονος του εδω και αρκετο καιρο,εκτος κι αν κανει γκαλοπ...
οποτε και στις δυο περιπτωσεις....

# 15 στις 10/2/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by sviinnn
αλλα για να πω και μια αληθεια..(να δω και πως ειναι βρε αδερφε!!)
ο λογος που δεν απαντησα ειναι οτι ενας ανθρωπος 35 χρονων,χωρισμενος με 2 παιδια,μορφωμενος και με αρκετες εμπειριες απο γυναικες κανει μια ερωτηση που θα επρεπε να ειχε απαντησει μονος του εδω και αρκετο καιρο,εκτος κι αν κανει γκαλοπ...
οποτε και στις δυο περιπτωσεις....

# 16 στις 10/2/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by zahir

Παράθεση:
Originally posted by -koimismeni-

Αρα το θεμα ειναι απλο.
Τελικά έχεις τόση σχέση με το θέμα όσο ο φάντης με το ρετσινόλαδο! Ενδιαφέρεται τόσο πολύ για τα μεταπτυχιακά που ούτε μια ερώτηση δεν μου έκανε, ούτε καν έχει προγραμματίσει επίσκεψη σε πανεπιστήμιο! Αν μπορείτε να βοηθήσετε οκ, αλλά να προσπαθείτε να κάνετε πνεύμα, μάλλον δεν σας τιμά!!

Φυσικα και δεν εχει προγραμματισει ουτε μια επισκεψη σε καποιο πανεπιστημιο.
Ποιος ειπε πως η κοπελα ερχεται στο Λονδινο για να ενημερωθει για τα μεταπτυχιακα προγραμματα?????

Δεν προσπαθησα να "κανω πνευμα".

Ποσο σοβαρα ομως μπορω να απαντησω σε τετοιου ειδους αποριες??

Να επαναλαβω και γω για αλλη μια φορα αυτα που σου εγραψε ο sviinn...

Eισαι 35 χρονων, με αρκετες εμπειριες......., πατερας 2 παιδιων και εχεις τετοιου ειδους προβληματισμους??

Αναρωτιεμαι...περιμενεις πραγματικα "σοβαρες" απαντησεις?

BIBOYLA

# 17 στις 10/2/2006
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη

απαντηση στο sviinnn

κι εγω οταν πρωτοδιαβασα το θεμα σκεφτηκα: "καλα μας δουλευει ο τυπος?". μετα ομως ειπα να του απαντησω σα να μην ηταν 35 ετων, ουτε με εμπειριες. συμφωνω με την γνωμη σου αλλα οσο να'ναι με πειραξε που ειρωνευτηκες την δικη μου αποψη.

# 18 στις 10/2/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
αλλα οσο να'ναι με πειραξε που ειρωνευτηκες την δικη μου αποψη.

ελα ρε Βιβουλα,θα με συνηθισεις !!
μην τα παιρνεις προσωπικα,νο χαρντ φηλινγκς.

selini

# 19 στις 10/2/2006
author
Γυναίκα / 50 / Παντρεμένη
Ν. Καβάλας / Καβάλα
Θέματα: 142
Απαντήσεις: 5.733
φιλε, αν θες μια σοβαρη απαντηση, εγω ειμαι εδω!

αλλα θα σου κανω πρωτα μια ερωτηση...

ειπες, εισαστε απλως γνωστοι με την κοπελα...
και θα κοιμηθητε μαζι στο ιδιο δωματιο...

το κανει συχνα αυτο;
να κοιμαται στο ιδιο δωματιο με τους απλους γνωστους της;

γιατι, αν το κανει για να ξεστραβωθεις και να της κανεις προταση, τοτε δικαιολογειται...

αν ομως, το κανει συχνα με γνωστους και φιλους, τοτε την εχεις βαψει!!!

πρωτα πρωτα λοιπον, αυτο να ξεκαθαρισεις...

Η προδοσία μου αρχίζει και πάλι: "όλα πάνε καλά..."

# 20 στις 10/2/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by selini

φιλε, αν θες μια σοβαρη απαντηση, εγω ειμαι εδω!
Ζαχιρ, ειδες??
οχι που θα σε αφηναμε χωρις βοηθεια....

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε