Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

δεν το εχω καταλαβει..

Σελίδα : 1

eleni_freud

# 1 στις 13/2/2006
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

δεν το εχω καταλαβει..

πρίν απο περίπου 3 εβδομάδες πήγα σε ενα παρτι. Είχα στο ματί ενα αγόρι. Στο τελός ήρθε και έκατσε δίπλα μου. Όταν ηταν έτοιμος να φύγει τον ρωτάει μια φίλη μου που μένει. ¨εμενε κοντά μου και τον ρώτησα αν μπορεί να με πάει σπιτι. Τελος πάντων είμασταν μαζί στο αυτοκίνητο και ξαφνικα μου ειπε πως θελει να παει μια βολτα. Ετσι πηγαμε στο κολονακι. Πηγαμε στο κολωνακι καθησαμε στο αυτοκινητο και μιλησαμε. Μετα πηγαμε μια βολτα.. Μου ειπε για την πρωην του-μου ειπε να γνωρισω τους φιλους του. Μετα μπαινουμε στο αυτοκινητο για να με παει σπιτι. Σταματαει μπροστα στο σπιτι. Ανταλλαζουμε τηλεφωνα, μου λεει πως δεν θα χαθουμε και μου φιλαει το χερι.. Δεν παιρνει για μια εβδομαδα. Του στελνω ενα μηνυμα. Με παιρνει τηλεφωνο ακριβως μετα. λεμε πως θα βρεθουμε. Δεν με παιρνει. Του στελνω μηνυμα παλι. Παλι λεει πως θα βρεθοθμε την αλλη μερα. Δεν με παιρνει... Τον παιρνω ενα τηλεφωνο φιλικο εχτες. Αυτπς προτεινει να βρεθουμε. Μου λεει αν ειναι θα με παρει..

Τι τρεχει εδω?

BIBOYLA

# 2 στις 13/2/2006
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Περιστέρι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 53
μπορει να μην προλαβαινει. αφου σου λεει οτι θα σε παρει αυτος τηλεφωνο μην τον ξαναπαρεις. αν περασουν αρκετες μερες και δε σε παρει απλα ξεχασετον. αν κανει απο τωρα ετσι... σκεψου να κανεις και σχεση μαζι του!

akrat

# 3 στις 13/2/2006
author
Ανδρας / 60 / Σε σχέση
Θέματα: 138
Απαντήσεις: 1.676

Τι πως είπατε???

Τώρα δεν έχω τι να πω... αλλά πείτε μου πως γίνατε αντινιστράτορ τόσο γρήγορα??? χιχι
Αυτά. Α ξέχασα ότι ο έρωτας αν δεν συνοδεύετε και από άλλα πράγματα είναι κουτσός. Εκτίμηση φιλία κλπ.

# 4 στις 15/2/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
η απαντηση ειναι πολυ απλη και 100% σιγουρη.. ακομα δεν ειχει ξεκαθαρισει το τοπιο με την πρωην του.. να σαι σιγουρη γιαυτον..Αστον θα παρει μονος του μολις ξεκαθαρισει. μην πιεζεις τζαμπα και χαλιεσαι εσυ... Παιζει πρωην σιγουρα.

# 5 στις 15/2/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by eleni_freud
Ανταλλαζουμε τηλεφωνα, μου λεει πως δεν θα χαθουμε και μου φιλαει το χερι.. Δεν παιρνει για μια εβδομαδα. Του στελνω ενα μηνυμα. Με παιρνει τηλεφωνο ακριβως μετα. λεμε πως θα βρεθουμε. Δεν με παιρνει. Του στελνω μηνυμα παλι. Παλι λεει πως θα βρεθοθμε την αλλη μερα. Δεν με παιρνει... Τον παιρνω ενα τηλεφωνο φιλικο εχτες. Αυτπς προτεινει να βρεθουμε. Μου λεει αν ειναι θα με παρει..

Τι τρεχει εδω?

Ωχ, αυτός πρέπει να είναι το alter ego μου: κακή σχέση με το χρόνο, κακή σχέση με το κινητό, αναβλητικότητα, μπερδεψούρα γενικώς.

Εξάλλου, στο τέλος ενός πάρτυ συνήθως έχεις πιει και ανακατέψει τη μισή κάβα, ό,τι περίσσεψε κλπ (αν όντως, δηλαδή, μου μοιάζει τόσο ) και μπορεί να αρχίσεις να μιλάς με τον κόσμο γενικώς χωρίς απαραίτητα να αρχίσεις και φιλίες μαζί τους. Μπορεί να είχε και την ανάγκη να μιλήσει σε κάποιον (είναι ανακουφιστικό καμιά φορά να μιλάς σε ανθρώπους που δεν ξέρεις γι' αυτά που σε απασχολούν) χωρίς αυτό να σημαίνει ότι εννοούσε όλα όσα σου είπε, να γνωρίσεις τους φίλους του κλπ.

Αν συμβαίνει όντως αυτό, μπορεί να ντρέπεται να σου πει ότι δεν θέλει-δεν μπορεί να βγείτε και γι' αυτό όλο το αναβάλλει.

Από την άλλη, ποτέ δεν ξέρεις τι συμβαίνει αν δεν τον ρωτήσεις, όλοι υποθέσεις κάνουμε

selini

# 6 στις 15/2/2006
author
Γυναίκα / 50 / Παντρεμένη
Ν. Καβάλας / Καβάλα
Θέματα: 142
Απαντήσεις: 5.733
συμφωνω κι εγω με την Τζοκοντα....
ιδιως εκει που λεει:

Παράθεση:
Originally posted by Gioconda

........ Μπορεί να είχε και την ανάγκη να μιλήσει σε κάποιον (είναι ανακουφιστικό καμιά φορά να μιλάς σε ανθρώπους που δεν ξέρεις γι' αυτά που σε απασχολούν) ...............

Η προδοσία μου αρχίζει και πάλι: "όλα πάνε καλά..."

nina_skg

# 7 στις 15/2/2006
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 43
ψηφίζω και γω Τζοκόντα!!

Παράθεση:
Από το μέλος akrat - 13/02/06 09:31
... ... αλλά πείτε μου πως γίνατε αντινιστράτορ τόσο γρήγορα??? ...

Παράθεση:

...μάλλον έχει να κάνει με το επίπεδο σπουδών,όσοι είναι επιπέδου ΑΕΙ γίνονται αντμινιστρέιτορ αυτομάτως!

aragone

# 8 στις 6/3/2006
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3

Χα χα χα χα

Λοιπόν ως νέος στο κλάμπ θα σου δώσω μια συμβουλή , χαλάρωσε!!!

Ο τύπος μπορεί να έχει λέγειν, να είναι ωραίος , να είναι καλό παιδί ή μπορεί να είναι κανένας καμμένος , ψυχάκιας κτλ η ουσία όμως είναι οτι εισαι απλώς ενθουσιασμένη για κάποιον που δεν ξέρεις τίποτα. Επειδή πρόσφατα μου έτυχε με μια κοπέλα κάτι αντίστοιχο, σου λέω να μην το κουράζεις όπως έρθουν τα πράγματα. Εξάλλου αν είσαι τσιτωμένη και να προκύψει κάτι (δεν το λέω για να πάρεις θάρρος) δεν θα το απολαύσεις όπως πρέπει.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε