Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Άγχος

Σελίδα : 1

melagxolia

# 1 στις 19/2/2006
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ελληνικό
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

ΆΓχος

Εχω σχέση εδώ και 2 χρόνια.Υπάρχει αγάπη και απ τους δύο.Δεν υπήρηε όμως κάτι δυνατό,ο γνωστός έρωτας.Έίναι όμως μία ποιοτική σχέση όσον αφορά την επικοινωνία ειλικρίνεια και σεβασμό.
Υπάρχει όμως ένα πρόβλημα.Προκαταρκτικά.Δεν έκανε ούτε κάνει.Μίλησα πολλές φορές με πολύ όμορφο τρόπο.Και κατά τη διάρκεια με κινήσεις μου,μιας και γνωρίζω καλά τι μου αρέσει αλλά και με όμορφα αισθησιακά λόγια.Εχουμε συζητήσει και άλλες στιγμές αλλά διακρίνω ότι δεν μπορεί.Εχει μάθει κάπως και παραμένει εκεί.Δεν κοιτάει την πάρτη του ούτε εκσπερματώνει πρόωρα.Αντίθετα και έχει συνέχεια επιθυμία για σεξ και αντοχές μεγάλες και περιμένει εμένα.
Αλλά εγώ ποτέ δεν είμαι ερεθισμένη από πριν και κατά τη διάρκεια μόνη μου ερεθίζομαι και καταλήγω να αυτοσυγκεντρώνομαι σε ένα σημείο-ερωτογενή ζώνη για να κορυφώσω.
Ούτε χαλαρώνω,ούτε απολαμβάνω μυρωδιές και το γενικό ερωτικό κλίμα,διότι δεν υπάρχει ερωτικό κλίμα.
Μου μεταδιδει ένα άγχος,ότι θα πρεπε με το που αντικρύζει μια γυναίκα έναν άνδρα να ερεθίζεται και να τελειώνει γρήγορα.Πως τον κάνω να ξεχάσει αυτό το πρέπει;
Επίσης,γιατί πολλοί άντρες ενοχλούνται με τον κλειτοριδικό οργασμό;

# 2 στις 20/2/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Πες μου λιγο τι εννοεις οι αντρες ενοχλουνται με τον κλειτοριδικο οργασμο???

Που υπάρχει ενόχληση??.. και μια δευτερη ερωτηση ποσο καιρο τα εχεις με το παλικαρι?

# 3 στις 20/2/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by NIGHTELF
Πες μου λιγο τι εννοεις οι αντρες ενοχλουνται με τον κλειτοριδικο οργασμο???

Που υπάρχει ενόχληση??.. και μια δευτερη ερωτηση ποσο καιρο τα εχεις με το παλικαρι?

οπω σορρυ δεν το προσεξα το 2 χρονια!!! συνήθως θελει μερικους μηνες να συνιθισεις το σωμα του αλλου και να τα κανεις ολα..τωρα περασαν 2 χρονια και δεν κανετε καθολου προκταταρκτικα??? χμμ μηπως συμβιβαστηκε με αυτην την ιδεα και αφου δεν ζητάς εσυ ....δεν κανει και αυτος τιποτα... μηπως μια απευθειας ερωτηση θα ελυνε την απορια... με μια σχεση που ειχα .τον πρωτο μηνες δεν της εκανα ποτε στοματικο ενω αυτη συνεχεια..βασικα δεν ειχα συνιθισει λιγο το σωμα της , την γευση της και την μυρωδια της και δεν το προτιμουσα..αλλα μου πεταξε μπηχτη μια μερα και απο τοτε αλλαξαν τα πραγματα πως το καλυτερο!! μηπως θα επρεπε να κανεις και εσυ το ιδιο??

melagxolia

# 4 στις 22/2/2006
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ελληνικό
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Άγχος-συνέχεια

Αχχχχχχχχχ,λες να μην μίλησα;Από την πρώτη στιγμή κιόλας.Με αρκετούς τρόπους και φυσικά χωρίς να τον προσβάλλω ή να τον κάνει να νιώσει άβολα.

Η απάντησή του πάντα η ίδια:Δεν χρειάζονται πολύ ώρα.Αρκεί που η γυναίκα αντικρύζει τον άνθρωπο που αγαπά και ποθεί το ανδρικό σώμα-γυμνό.Θα πρεπε με τη μία να ερεθιστεί και ακολούθως να έρθει σε οργασμό.

Απλά έχει μάθει έτσι...Δυστυχώς.

Και τι επιλέγω λοιπόν;

Αγάπη ή ίσως μία παράλληλη σχέση;

Το μέλος melagxolia έχει επισυνάψει το αρχείο: love_011.jpg (5.64KB)
Αυτό το αρχείο έχει γίνει download 515 φορές

# 5 στις 22/2/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by melagxolia
Αχχχχχχχχχ,λες να μην μίλησα;Από την πρώτη στιγμή κιόλας.Με αρκετούς τρόπους και φυσικά χωρίς να τον προσβάλλω ή να τον κάνει να νιώσει άβολα.

Η απάντησή του πάντα η ίδια:Δεν χρειάζονται πολύ ώρα.Αρκεί που η γυναίκα αντικρύζει τον άνθρωπο που αγαπά και ποθεί το ανδρικό σώμα-γυμνό.Θα πρεπε με τη μία να ερεθιστεί και ακολούθως να έρθει σε οργασμό.

Απλά έχει μάθει έτσι...Δυστυχώς.

Και τι επιλέγω λοιπόν;

Αγάπη ή ίσως μία παράλληλη σχέση;

τι απαντηση ειναι αυτη?? ρε μελαγχολια μηπως δεν πολυ γουσταρει το παλικαρι και απλα εχει σχεση μαζι σου απλα για να εχει σχεση μαζι σου!!! Αυτο μου βγαινει με τα λεγομενα σου
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost