Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

φιλια (λεμε τωρα)

Σελίδα : 1

stalaktita

# 1 στις 21/3/2006
author
Γυναίκα / 33 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

φιλια (λεμε τωρα)

τι να κάνω? τσακώθηκα με μια φίλη μου και το δίκιο ήταν όλο δικό μου και μου βγήκε και από πάνω κιόλας και δεν μου μιλάει αυτη,αλλα εγω την έχω ανάγκη, δεν έχω με ποιον να μιλάω στην σχολή και την έχω ανάγκη..Συνέχεια είμαι απο πίσω της και της ζητάω συγνώμη και στο κάτω-κάτω χωρισ να φταιω καθόλου..Να συνεχισω να την παρακαλάω απο το συμφέρον μου ή να δείξω πλήρης αδιαφορία;;; help me!!!!!!!!!!

TSOUTSOUKA

# 2 στις 13/4/2006
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση
Ν. Κοζάνης / Κοζάνη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 6
τι να σου κανω ρε κοριτσι...τετοιες βρισκουν κ τα κανουν!!!
τα θελει κ σενα ο πισινος σου...που ειναι καλε η αυτοεκτιμηση σου?αυτη γιατι ειναι πνιγμενη στον εγωκεντρισμο της κ συ την παρακαλας κιολας?
δεν τα καταλαβαινω εγω αυτα...πιο συμφερον?της χρωστας κατι της τυπισσας,αυτη σου χρωσταει χιλια ευχαριστω που καθε μερα φροντιζεις να της φτιαξεις την μερα κ της θυμισεις ποσο σημαντικη ειναι για τον κοσμο κ να της τονωνεις κι'αλλο την αυταρεσκεια της!
αποψη μου: συζηταω,δεν παρακαλαω κανεναν,αποδεχομαι τα λαθη μου,στεναχωριεμαι αν κανω κατι που πιθανον αν στεναχωρεσει τους γυρω μου,αλλα δεν χρεονομια λαθη κανενος!
κ αν "καλη ωρα" προσπαθησουν να μου τα φορτωσουν γινομαι εξαλλη!
τι να σου πω βρε κοριτσι...αν νομιζεις οτι το να βγαινεις μαζι της αξιζει να ριξεις κ αλλο τον εαυτο σου,καν'το!
αλλωστε ο καθενας ειναι υπευθυνος των πραξεων του!
αλλα μην απορεις αν διαπιστωνεις οτι οι γυρω σου δεν σεβονται κ τοσο την γνωμη σου...αυτη ειναι η αυτοεκτιμηση που δειχνεις εσυ στους αλλους!
ευχομαι πραγματικα να σταματησεις να το κανεις αυτο στον εαυτο σου!
φιλια

_mallias

# 3 στην 1/12/2006
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Μαγνησίας / Βόλος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 4
Ena tha sou pw! Ftise me na kollisw! Kane auto me thn "filh" sou kai antistrepse rolous.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε