Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ειναι καποιος/καποια απο εδω δασκαλος/α χορού?Help!!!

Σελίδα : 1

Consuelo

# 1 στις 9/4/2006
author
Γυναίκα / 34 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 94
Απαντήσεις: 636
'Aρεσαν+: 0%

Ειναι καποιος/καποια απο εδω δασκαλος/α χορού?Help!!!

Θα ηθελα μια βοηθεια παρακαλω...Ασχολουμαι με τους χορους λατιν,πιο πολυ με salsa και merengue,samba.Ειμαι πλεον σε προχωρημενο επιπεδο και θελω να ασχοληθω επαγγελματικα.Ακουω οτι χρειαζονται εξετασεις,ωστοσο καποια δασκαλα μου ειπε οτι για τους συγκεκριμενους χορους δεν υπαρχει κατι αναγνωρισμενο και οτι χρειαζεται μονο πειρα και τεχνικη.Επισης οτι πτυχιο υπαρχει μονο για balroom χορους,των οποιων οι εξετασεις γινονται στην Αγγλια.Εχετε καποιες πληροφοριες να μου δωσετε?Εαν γινονται εξετασεις και που?Thanks...
Το παθος ειναι σαν τη φωτια:Εντονο,ξαφνικο,επικινδυνο, αλλα σε μεγαλη ποσοτητα μπορει να σε καψει. Η αγαπη ειναι σαν το νερο.Ηρεμη,διαφανη,δροσερη.Ομως η υπερβολικη αγαπη μπορει να σε πνιξει. Ποιος ειναι ο καλυτερος τροπος για να πεθανεις? Διαλεγετε και παιρνετε... Εγω προσωπικα,επιλεγω να καω!

GSTEGAN

# 2 στις 10/6/2006
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
ΓΕΙΑ ΣΟΥ CONSUELO,
ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΕΝΣΤΕΡΝΙΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΧΟΡΟ.. ΑΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΜΕ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΠΟΥ ΑΝΤΙΤΕΙΘΕΤΕ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΠΡΟΣΩΠΗ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.. ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΟΥΜΕ ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΙ ΥΠΗΡΞΑ ΕΠΙ 15 ΣΥΝΑΠΤΑ ΕΤΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΛΑΤΙΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΩΝ/ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ/ ΜΟΝΤΕΡΝΩΝ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝ. ΧΟΡΩΝ , ΕΙΧΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΣΧΟΛΗ ΚΑΙ Η ΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΡΙΑ ΧΟΡΟΔΙΔΑΣΚΑΛΩΝ. ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΣΙΜΑ, ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΕΓΚΡΙΝΕΙ ΑΔΕΙΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΛΑΤΙΝ, Κ.Λ.Π ΘΕΩΡΟΥΝΤΕ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΙ - ΕΜΠΕΙΡΙΚΟΙ ΧΟΡΟΙ , ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Ο ΚΑΘΕ ΑΣΧΕΤΟΣ ΝΑ ΔΙΔΑΣΚΕΙ Ο,ΤΙ ΤΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ, ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΒΑΦΤΙΖΟΥΝ ΒΗΜΑΤΟΛΟΓΙΑ Κ.Λ.Π ΤΑ ΔΙΠΛΩΜΑΤΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΣΕ ΙΣΤΟΡΙΑ ΧΟΡΟΥ/ ΧΟΡΟΓΡΑΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΜΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ Η ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΒΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ ΠΟΥ ΔΙΔΑΞΑ ΗΤΑΝ ΤΗΣ GENE KELLY ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΑΚΟΜΑ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΠΙΣΗΜΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΧΟΡΟΥ ΣΕ ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΕΑΝ ΞΕΚΙΝΟΥΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΤΟ ΧΟΡΟ ΣΑΝ ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ! ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΟΠΟΙΕΙΣ ΤΟ ΤΑΛΑΝΤΟ... ΧΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΤΟΥ...

The-werty

# 3 στις 12/1/2007
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1

χοροσ

geia sou Georgia!
ego ksekinisa xoro prin 2 xronia peripou!pira to epagelmatiko paketo to opoio mou kostise 200 eurw ton mina gia auta ta xronia!esena poso sou kostise?
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε