Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΞΑΝΩ

Σελίδα : 1

MONIKA_BELLUCI

# 1 στις 13/4/2006
author
Γυναίκα / 33 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Δεν ξερω τι να ξανω

ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΛΛΑ ANYWAY!ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΑΠΟ ΠΕΡΣΥ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ.ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΤΟΥ 2004 ΚΑΙ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΜΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΑΡΕΖΕ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ.ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΣΥΜΠΑΘΟΥΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΜΙΣΗ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΗΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΤΟ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΑΜΕ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ.ΚΑΤΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΩ!ΑΡΧΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΤΟΥ 2005 ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ!ΤΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑ ΕΜΜΕΣΑ ΜΕ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΕ ΘΕΩΡΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ!ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ!ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΠΑΛΙ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΕΣ.ΤΕΛΗ ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕ ΑΡΙΘΜΟ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΤΡΙΤΗ ΛΥΚΕΙΟΥ(ΧΑΝΩ ΧΡΟΝΙΑ,ΑΥΤΟΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΠΕΡΣΥ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ) ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΟΡΟ ΠΥ ΕΓΙΝΕ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΗΡΘΕ ΚΙ ΑΥΤΟΣ!ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΑΥΤΟ!ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΓΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΤΗΣΑ ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΕ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΕ ΕΙΔΕ!ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΩ!ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ..ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΟΝ ΕΔΑ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΧΟΡΟ ΣΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ!ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟΝ ΗΘΕΛΑ!ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΒΡΗΚΑ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΠΟΛΥ ΦΙΛΙΚΑ.ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΤΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΤΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΣΚΕΦΤΟΤΑΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ!ΠΑΝΤΩΣ ΓΕΝΙΚΑ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕ ΕΔΕΙΧΝΕ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΕΡΔΙΣΩ!ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.ΤΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΕΧΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΧΑΣΩ ΑΛΛΑ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΟΥ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΕΤΣΙ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ???

allegria

# 2 στις 13/4/2006
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 703
Ε της ηλικίας είναι αυτά. Μετά από χρόνια θα αναπολείς με νοσταλγία τα μαθητικά χρόνια. Πάντως κοίτα να περάσεις τα μαθήματά σου και αν σε θέλει κι ο ίδιος θα βρει τον τρόπο να έρθει κοντά σου. Εσύ έκανες την προσπάθειά σου 2 φορές, καιρός να κάνει και ο ίδιος κάποια κίνηση αν ενδιαφέρεται.

Α, και το nickname σου είναι ανορθόγραφο: Monica Bellucci είναι η σωστή γραφή, εκτός αν το γράφεις από άποψη.

Ran_Tan_Plan

# 3 στις 13/4/2006
author
Ανδρας / 62 / Παντρεμένος
Ν. Χίου / Χίος
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 9.705
Εγω θα ελεγα να ανοιξεις κανενα βιβλιο γιατι σε βλεπω να ξαναχανεις χρονια.
Πολυ στους χορους στα κινητομυνηματα και στον γκομενοπροβληματισμο βλεπω τοχεις ριξει και θα τα φορτωσεις στον κοκορα!
(...κι ειναι και δεσμευμενος κι αμα σε παρει γραμμη η αλλη σε βλεπω και χωρις απολυτηριο και ξεμαλλιασμενη).
"Πρεπει να'σαι λερα για να κυβερνας γαλερα"
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε