Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Tρελό αδιέξοδο!

Σελίδα : 1

nksstyle

# 1 στις 8/6/2006
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Ν. Φθιώτιδας / Λαμία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3
'Aρεσαν+: 0%

Τρελο αδιεξοδο

Χαιρετω ολα τα μελη που βρισκονται στο ποιο γλυκο site.Πριν απο 4μηνες περιπου χωρισα απο μια σχεσει 6χρονων εκ τον οποιον τα 2 ημουν αρραβωνιασμενος.Πολλα εδωσα απο την αρχη 1η αγαπη τις ζωης μου ετσι πιστευα και πολυ κερατω πηρα και ειπαν οτι εγω φταιω.Με πονεσε δεν λεω αλλα τωρα δεν με νοιαζει δεν αξιζε τελικα.τελοσπαντον το θεμα ειναι αλλου γνωριζω μια κοπελιτσα την (Ε) φοιτητρια.Αρχισαμε καλη παρεα καθε μερα μαζι σχεδον.Με καλεσε και το Πασχα σπιτι τις γνωρισα και τους δικους κυριλε κατασταση αρχισε να κοιματε σπιτι μου σχεδον καθημερινα χωρις να παιζει σεξ και αρχισα σιγα σιγα να την εκτιμο διαφορετικα (ερωτικα).Επειδη εκτιμησα καποια πραγματακια μικρα που αλλος ομως δεν μου τα ειχε δωσει αρχισα να κανω τα παντα για την παρτη τις πραγματικα κινησα θεους και δαιμονες για θεματα που δεν γινονται και εγιναν και δεν το πιστευε χωρια η εκπληξης.Οταν με ρωτησε μια φορα τη ζηταω απο την παρτη τις ειπα οτι ειμαι ερωτευμενο μαζι τις και εμεινε το θεμα εκει συνεχισαμε να κανουμε παρεα ξεχασα να πω οτι εχει μια σχεσει εδω και 1,5 χρονια αλλα απ'οτι μου ειχε πει δεν πανε καλα.πεχτηκε ενα σκηνικο μια φαση δηλαδη 2 φιλακια μικρη διαρκειας και εκει αρχιζει ολο το μπερδεμα μου.το σκηνικο το συζητησαμε τις αρεσε μου ειπε και οτι αρχισε να μην με βλεπει φιλικα.το ιδιο βραδυ πεφτουν αλλα φιλια μονο φιλια και εκει ερχεται το ξενερωμα οτι αυτο που εγινε δεν επρεπε να γινει και κατι τετοια.και ψυχρενεται απο πλευρα τις.χανομαστε για κανα 2 μερες αλλα μετα παλι μαζι παλι παρεα χαβαλες αλλα χωρις φιλια και αγκαλιες μετα απο λιγο καιρο πριν καμια βδομαδα παιζεται παλι το ιδιο σεναριο και χωρις να πουμε τιπ αρχισε μερα με την μερα να απομακρινεται.βρισκομαστε τα λεμε κανουμε χαβαλε αλλα δεν ειναι οπος πριν .Την θελω και πιστευω οτι αξιζει αλλα δεν εχω αλλους τροπους να τις το δειξω.απο την πλευρα τις δεν ξερω τη ζηταει τι θελει δεν μου λεει κατι ξεκαθαρο η το λεει και δεν το καταλαβενω.μια ειναι κρυο μια ειναι ζεστα.Εχω ξενερωσει πραγματικα δεν μπορει να συνεχιστη αλλο αυτη η κατασταση η τελος η μαζι αλλα πως τις το λες χωρις να πληγωθει η το αντιθετο.Sorry αν εγινα βαρετος αλλα τα ειπα οσο ποιο περιλιπτηκα μπορουσα.Σας Ευχαριστω ολουςςςςςςςςς

kavalarisa

# 2 στις 9/6/2006
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Ν. Καβάλας / Καβάλα
Θέματα: 18
Απαντήσεις: 521

Παράθεση:
Originally posted by nksstyle
Χαιρετω ολα τα μελη που βρισκονται στο ποιο γλυκο site.

Σε χαιρετώ κι εγώ

Πριν απο 4μηνες περιπου χωρισα απο μια σχεσει 6χρονων εκ τον οποιον τα 2 ημουν αρραβωνιασμενος.Πολλα εδωσα απο την αρχη 1η αγαπη τις ζωης μου ετσι πιστευα και πολυ κερατω πηρα και ειπαν οτι εγω φταιω.Με πονεσε δεν λεω αλλα τωρα δεν με νοιαζει δεν αξιζε τελικα.

δεν φαίνεσαι να το έχεις ξεχάσεις πάντως, άλλωστε είναι πολύ πρόσφατος ακόμη ο χωρισμός σου.

τελοσπαντον το θεμα ειναι αλλου γνωριζω μια κοπελιτσα την (Ε) φοιτητρια.Αρχισαμε καλη παρεα καθε μερα μαζι σχεδον.Με καλεσε και το Πασχα σπιτι τις γνωρισα και τους δικους κυριλε κατασταση αρχισε να κοιματε σπιτι μου σχεδον καθημερινα χωρις να παιζει σεξ και αρχισα σιγα σιγα να την εκτιμο διαφορετικα (ερωτικα).

Είναι φυσικό, έτσι όπως παραγνωριστήκατε να αρχίσετε να βλέπετε ο ένας τον άλλο ερωτικά, αφού ξεπεράσατε πλέον σαν άντρας και γυναίκα τα φιλικά πλαίσια.

Επειδη εκτιμησα καποια πραγματακια μικρα που αλλος ομως δεν μου τα ειχε δωσει αρχισα να κανω τα παντα για την παρτη τις πραγματικα κινησα θεους και δαιμονες για θεματα που δεν γινονται και εγιναν και δεν το πιστευε χωρια η εκπληξης.

Ηρθαν και οι συγκρίσεις σε σχέση με την προηγούμενη και ληγμένη σχέση.

Οταν με ρωτησε μια φορα τη ζηταω απο την παρτη τις ειπα οτι ειμαι ερωτευμενο μαζι τις και εμεινε το θεμα εκει συνεχισαμε να κανουμε παρεα

εδώ έπρεπε να αντιδράσει η ίδια της, αλλά τονώθηκε η φιλαρέσκειά της
ξεχασα να πω οτι εχει μια σχεσει εδω και 1,5 χρονια αλλα απ'οτι μου ειχε πει δεν πανε καλα.

ας τα πάρουμε με τη σειρά
είναι φοιτήτρια
άρα μακρυά από το σπίτι της
έχει σχέση 1,5 χρόνο με άλλον

πεχτηκε ενα σκηνικο μια φαση δηλαδη 2 φιλακια μικρη διαρκειας και εκει αρχιζει ολο το μπερδεμα μου.το σκηνικο το συζητησαμε τις αρεσε μου ειπε και οτι αρχισε να μην με βλεπει φιλικα.το ιδιο βραδυ πεφτουν αλλα φιλια μονο φιλια και εκει ερχεται το ξενερωμα οτι αυτο που εγινε δεν επρεπε να γινει και κατι τετοια.και ψυχρενεται απο πλευρα τις.

κάπως έτσι ξεκινούν τα θέλω - δεν κάνει, θέλω - δεν μπορώ, μη άσε μεεεεεεε αααααααχχχχ

χανομαστε για κανα 2 μερες αλλα μετα παλι μαζι παλι παρεα χαβαλες αλλα χωρις φιλια και αγκαλιες μετα απο λιγο καιρο πριν καμια βδομαδα παιζεται παλι το ιδιο σεναριο και χωρις να πουμε τιπ αρχισε μερα με την μερα να απομακρινεται.βρισκομαστε τα λεμε κανουμε χαβαλε αλλα δεν ειναι οπος πριν .

προσπαθεί πάντως η κοπέλα να συγκρατηθεί (

Την θελω και πιστευω οτι αξιζει αλλα δεν εχω αλλους τροπους να τις το δειξω.απο την πλευρα τις δεν ξερω τη ζηταει τι θελει δεν μου λεει κατι ξεκαθαρο η το λεει και δεν το καταλαβενω.μια ειναι κρυο μια ειναι ζεστα.

Είναι μια κρύο μια ζέστη γιατί έτσι αισθάνεται. Ρώτα την τι θέλει τελικά, δεν θα πρέπει να διαλέξει? Ή στο κάτω - κάτω να ξεκαθαρίσει αν σε θέελι για να περνάει μόνο καλά σαν φοιτήτρια μακριά από τον δικό της. Να γνωρίζεις τουλάχιστον, χωρίς να επενδύσεις συναισθηματικά σε αυτήν.
χω ξενερωσει πραγματικα δεν μπορει να συνεχιστη αλλο αυτη η κατασταση η τελος η μαζι αλλα πως τις το λες χωρις να πληγωθει η το αντιθετο.

Μα το θέμα δεν είναι μην πληγωθεί αυτή, αλλά μην πληγωθείς εσύ. Ουσιαστικά αυτή πρέπει να αποφασίσει για το τι θέλει και να μην σε έχει στο πήγαινε έλα... Κακώς σου δίνει ελπίδες και παίζει μαζί σου γιατί δεν ξέρει τι να κάνει. Γνώμη μου είναι ότι αυτή πρέπει να πάρει τις αποφάσεις της για τον εαυτό της. Στο κατω κάτω εσύ ελεύθερος είσαι, ενώ εκείνη όχι. Αφού όμως βλέπεις ότι δεν το κάνει και σε παιδεύει έτσι, απλά απομακρύνσου εσύ. Ή όπως έγραψα παραπάνω, ας σου ξεκαθαρίσει ότι ίσως είσαι μόνο μια φοιτητική περιπέτεια γι αυτήν.

Sorry αν εγινα βαρετος αλλα τα ειπα οσο ποιο περιλιπτηκα μπορουσα.Σας Ευχαριστω ολουςςςςςςςςς

εύχομαι να βγάλεις άκρη
οχι σκουπιδια οχι καποτες σε θαλλασες και ακτεσ

allegria

# 3 στις 10/6/2006
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 703
Σου συνιστώ να διαβάσεις ένα άλλο θέμα του φόρουμ περί πουτανιάς. Νομίζω ότι είναι σχετικό με την κοπέλα της περίπτωσής σου.

nksstyle

# 4 στις 11/6/2006
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Ν. Φθιώτιδας / Λαμία
hello again.Ευχαριστω για τις συμβουλες η την καθοδηγηση kavalarisa+allergia.Kavalarisa δεν με ενδιαφερη ουτε με νοιαζει η προηγουμενη σχεσει δεν αξιζε μπηκε τελος ουτε την συγκρινω με καμια εισαγωγη εκανα.Μου λες να απομακρυνθω αλλα ποιος ειναι ο σωστος δρομος??Εκανα την προσπαθεια διακριτηκα να ξεκοψω αλλα ματαια αρχισε να μου λεει κατι παλαβα του τυπου(οτι την γραφω,οτι δεν την περνω ενα τηλ,δεν τις μιλω γλυκα οτι με ψαχνει κ.α τετοια)που δεν ισχυουν στην ουσια κατα γραμμα αλλα με στεναχωρει που στεναχωριεται και ετσι υποχωρω.Δεν ξερω αν ειναι σωστο βεβαια.Ειχαμε χαζοτσακωθη για μαλακιες πριν λιγο+ελεγε οτι δεν θελει να τσακωνομαστε ουτε να φωναζουμε ο ενας στον αλλον γιατι την στεναχωρει οπως και εμενα.Τι κανω εγω τωρα ?Την θεση της δεν την ξεκαθαριζει η την εχει Ξεκαθαρισει δεν λεω να το καταλαβω(πως να το καταλαβω αφου μιλαει με γριφους).Τελικα εγω δεν ξερω τη ζηταω ετσι καταλαβα.tnx anyway for your time

nksstyle

# 5 στις 11/6/2006
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Ν. Φθιώτιδας / Λαμία
allergia poy tha to brw to 8ema pou mou eipes
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost