Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

'Ερωτας...

Σελίδα : 1

yupiii

# 1 στις 9/6/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

'Ερωτας...

Φατσούλες,βρήκα τον άνθρωπο που με κάνει να νιώθω το πιο χαρούμενο ον του πλανήτη....
Ποτέ δεν ήμουν τόσο καλά με κάποιον,ούτε με μεγαλύτερες σχέσεις. Πιστεύω ότι τον αγαπάω πραγματικά γιατί δεν τολμάω καν να σκεφτώ να κάνω καμια βλακεία που θα τον πλήγωνε,πράγμα που έκανα σε όσους είχα πριν,σκεφτόμουν μόνο πως θα περνούσα εγώ καλά. Του έχω ανοιχτεί,μπορούμε να επικοινωνήσουμε,να κάνουμε μία κουβέντα,να καταλάβει ο ένας τον άλλον και μέσα σ'αυτόν τον καιρό όταν χρειάστηκα κάτι ή είχα τις μαύρες μου ήταν ο πρώτος που έτρεξε και ήταν δίπλα μου κι αυτό δεν το έχει κάνει κανένας και το εκτιμώ. Ανταποκρίνεται,πρώτη φορά νιώθω ότι μ'αγαπάει κάποιος σ'αυτήν την κ@λοζωή!!
Η κάθε στιγμή που είμαστε μαζί μου φαίνεται σαν όνειρο..δεν ξέρω πόσο θα κρατήσει κι αν θα ξανανιώσω έτσι γι'αυτό θέλω να το ζήσω όσο καλύτερα γίνεται..
Απλά είμαι τόσο happy που θέλω να το μοιραστώ με όλους,γι'αυτό και σας ζαλίζω!!

# 2 στις 9/6/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

χαιρομαι για σενα!!! μακαρι να το βρουμε ολες (οι ελευθερες) αυτο μια μερα και να εχουμε το μυαλο να το κρατησουμε!!!

ειμαι κι εγω σε τετοια φαση...αλλα το τελος μας ειναι αβεβαιο!!!

φιλακιαααα

madpoet

# 3 στις 9/6/2006
author
Ανδρας / 49 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Ιωνία
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 1.449
'Aρεσαν+: 0%
''God upon the sea, danger and abyss bestowed but He also made on it, the sky to be shown''

# 4 στις 9/6/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ζήσε τη κάθε στιγμή σαν είναι μοναδική.Εξάλλου τι είναι η ζωή ένα τεράστιο σύνολο από μικρές στιγμές
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε