Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ

Σελίδα : 1

PINK040

# 1 στις 11/6/2006
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Κηφισιά
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Το σωμα μου

ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΚΟΝΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΕΝΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΒΑΡΟΣ.ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΕΓΩ ΜΕ ΘΕΩΡΩ ΧΑΛΙΑ.ΦΑΙΝΟΜΑΙ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ ΜΟΥ.ΠΟΛΛΟΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΩΜΑΤΟΤΥΠΟ ΑΘΛΗΤΡΙΑΣ.ΝΑΙ ΟΜΩΣ ΟΙ ΑΘΛΗΤΠΙΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ.

# 2 στις 13/6/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

και γιατι χαλιεσαι???

οπως τα λες πρεπει να εισαι το στυλ της κοπελιτσας που εγω και πολοι αλλοι αντρες επιζητω απεγνωσμενα γιατι ειναι το πιο χαριτωμενο και σεξυ απο ολα!!!!!!!!!!τα ωραια αρωματα χωρανε στα μικρα μπουκαλακια κοριτσι μου!!!!!!!!!!!!θα χαρω πολυ να σε γνωρισω αν ειναι εφικτο!

MonikaBeloutsi

# 3 στις 13/6/2006
author
Γυναίκα / 43 / Ελεύθερη
Ν. Φθιώτιδας / Αγ. Γεώργιος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 6

Παράθεση:
Από το μέλος PINK040 - 11/06/06 09:23
... Και τι εγινε αμα εχεις και λιγο κοιλιτσα ? Αγορι εχεις που να σε αγαπαει? Δε ξερω ποσο παρηγορο μπορει να ειναι αυτο που θα σου πω ,αλλα ευχηθηκα αρκετες φορες να ημουν λιγο πιο κοντη, λιγο πιο παχουλη ...και λιγο πιο "συνηθισμενη" κοπελα . Τι εννοω μ'αυτο ? διαβασε το κειμενο μου ,και θα καταλαβεις . Ετυχε ο Θεος ,να ειχε"κεφια" οταν με εφτιαξε ,και με λιγη βοηθεια δικια μου ...εφτασα σχεδον στο τελειο. so what ? ? ? αυτο που εχουμε σημερα , δε θα το εχουμε και αυριο ...και νομιζω πως εσυ εχεις αγαπηθει περισσοτερο στη ζωη σου απο μενα ...και ας εχω 1.78 υψος .Αγαπα τον εαυτο σου οπως ειναι και μην αγχωνεσαι για την εξωτερικη εμφανιση.Με την ομορφια της ψυχης, κερδιζεις ουσιαστικοτερα πραγματα και πιο μακροχρονια. Η ομορφια βρισκεται μεσα μας , και για ενα πραγμα να εισαι σιγουρη...θα εισουν πιο δυστυχισμενη αν η εξωτερικη σου εμφανιση υπερνικουσε στα ματια των αλλων ,μην αφηνοντας τους να δουν τα ψυχικα σου "καλλη". ...

Παράθεση:

slashaxl

# 4 στις 15/2/2007
author
Ανδρας / 37 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γαλάτσι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 11
NA AGAPAS TON EAYTO SOU
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε