Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Να χωρίσω;

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

# 41 στις 25/7/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by _GIANNIS3
ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΗΣΩ ΛΙΓΟ!Μ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΘΥΜΑΤΑ ΧΕΧΕ!

αν και η Φυρι με καλυψε στο μεγαλυτερο ποσοστο,εχω να προσθεσω κατι..
φιλε(μπουχαχαχαχαχ) Γιαννη...
καλα ολα αυτα που διαβασες και αποστηθισες,αλλα δεν κανεις εσυ γι αυτα..
εσυ εισαι γεννημενος για "αντρας με παντελονια" και ολα αυτα που ανεφερες δεν εχουν καμμια σχεση...
μεινε λοιπον με το μυαλο που διαθετεις,ασε την "βαρια" φιλοσοφια και μεινε με την "γκομενα" που δεν μπορεις να αποχωριστεις γιατι εισαι μικρος για επαναστασεις..
ασε το σαρακι που σου τρωει τα σωθικα ησυχο,γιατι για να βγεις απεναντι του θελεις πολυ αντερο και συ προς το παρον υπολειπεσαι...
μιλα με μας που ειμαστε ευκολα θυματα και μετα βρες και παρεα στο μπαρακι που θα γινεσαι σταφιδα γιατι η "γκομενα" εχει ζησει 10 ζωες περισσοτερες απο σενα...
και το τραγικο ειναι οτι η "γκομενα",πραγματικα θα τις εχει ζησει ενω εσυ,απλα θα εχεις ακουσει γι αυτες...

καλη αυτοκαταστροφη και χαιρετισματα στην χαμενη σου αυτοεκτιμηση..

# 42 στις 25/7/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΗΣΩ ΛΙΓΟ!Μ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΘΥΜΑΤΑ ΧΕΧΕ!

αυτο δεν το ειχα προσε3ει.... ευχαρισουμε για την εκτιμηση ρε...
εμεις μπορει να ειμαστε ευκολα θυματα για να φιλοσοφεις εσυ...
αλλα αν θεωρεις θυματα οσους μalακες κατσαμε και σου
απαντησαμε... και φαγαμε και λιγο χρονο να διαβαζουμε τα
κακογραμμενα σου... (που εξακολουθεις ακομα να γραφεις με κεφαλαια... παρολο που σου λεμε οτι ειναι κουραστικα...) τοτε ναι...
ειμαστε θυματα και μ α λ α κ ε ς που νιαστηκαμε να απαντησουμε σε καποιον...

anemona_62

# 43 στις 26/7/2006
author
Γυναίκα / 60 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 5.218
'Aρεσαν+: 0%
Ας πω κι εγώ το λογάκι μου τώρα κι ας πέσει στο κενό....

Αυτό με τα θύματα δεν το εννοούσε ο Γιάννης, είναι ακόμα μια απόρροια της ανασφάλειάς του (= σιγά τώρα μην καθίσει κανείς να ασχοληθεί με το θέμα μου. Τι??? Υπάρχουν παρόλα αυτά τύποι που ασχολούνται? Α, τότε είναι τα εύκολα "θύματα", ενώ στην πραγματική ζωή δύσκολα συναντάς κάποιον να σε ακούσει και να σου απαντήσει). Πάρτε το ανάποδα. Στην ουσία μας ευγνωμονεί που ασχολούμαστε (όχι εγώ μέχρι αυτή τη στιγμή) αλλά ντρέπεται να μας το πει ευθέως!

Ας πάμε λίγο στην αρχή. Μια κοπέλα κάνει στοματικό έρωτα με ένα αγόρι και καταπίνει το σπέρμα του. Ααααααα, αυτό φανερώνει ότι έχει πάει με 200 πριν από αυτόν για να το κάνει τόοοσο καλά, σωστά?
Κι όμως μπορεί και όχι! Μπορεί να είναι και τελείως άβγαλτη και πρωτάρα, αλλά ο ενθουσιασμός και ο έρωτας να την εμπνεύουν σε τέτοιο βαθμό που όντως να το κάνει πολύ καλά. Να θέλει να ευχαριστήσει τον αγαπημένο της, να θέλει να τον καταπλήξει, να θέλει να τον εγκολπωθεί ολόκληρο από έρωτα!

Αλλά μπορεί όντως να έχει πάει και με άλλους, ίσως και αρκετούς πριν από αυτόν. Και λοιπόν? Μειώνει αυτό την αξία των συναισθημάτων της για τον τωρινό αγαπημένο της? Μην τρελλαθούμε τώρα! Ούτε τη δική της αξία μειώνει σαν ανθρώπου. Μήπως δικαίωμα στον έρωτα έχουν μόνο οι παρθένοι και μετά γιοκ? Αν ήταν έτσι τότε θα είχαμε θαφτεί όλοι ωραία-ωραία από τα νιάτα μας και νεότερον ουδέν.

Μεταξύ δυο ακραίων τύπων ανθρώπου, του ανέραστου από τη μια και του έντονα ερωτικού από την άλλη, προσωπικά θα προτιμούσα και ως ταίρι αλλά και γενικότερα το δεύτερο. Ένας ή μία που έχει αγαπήσει, που έχει κάνει κι έχει χαρεί τον έρωτα θα μπορεί και να το ξανακάνει (και μαζί μου). Τι καλύτερο από τις εμπειρίες που μας έχουν διδάξει και μας έχουν σμιλέψει? Σημασία δεν έχει το παρελθόν, παρά μόνο στο βαθμό που έχει συμβάλλει να γίνουμε αυτό που είμαστε τώρα. Σημασία έχει το παρόν.

Επομένως, άμα έχεις βρει την κοπέλα που σου αρέσει, που σε δονεί, που σε κανει να ζεις τόσο έντονα την κάθε στιγμή, τι κάθεσαι και ψειρίζεις τι έκανε πριν, με πόσους πήγε και τα τοιαύτα? Τζάμπα σε αρρωσταίνουν.

Αλλά, εκτός από το ......σκοτεινό παρελθόν, έκανε κι άλλο αμάρτημα, φλέρταρε το φίλο σου μπροστά στα μάτια σου. Να μη σε φοβίζει αυτό. Αυτό ήταν καθαρά παιχνίδι. Αν ήθελες να σε απατήσει βρε κουτό, μπροστά σου θα το έκανε? Ούτε να το παίζεις δάσκαλος και πυγμαλίων ("Αν δεν την συγκρατούσα εγώ, ποιος ξέρει σε τι βούρκο θα είχε πέσει η ίδια!") Δεν είσαι ο Σούπερμαν και δεν είναι η Μεσσαλίνα. Χαλάρωσε κι απόλαυσε αυτό που έχεις. Δείξε της εμπιστοσύνη αληθινή και θα δεις ότι θα σου το αναταποδώσει στο πολλαπλάσιο, γιατί απ'ό,τι φαίνεται σε αγαπάει και σε εκτιμάει, αλλιώς θα την είχε κάνει από καιρό. Κι εσύ το ίδιο.

Η ανασφάλεια και η χαμηλή αυτοεκτίμηση είναι που δημιουργούν τα προβλήματα. Αν πιστεύεις σε σένα, σε κείνη και στο δεσμό σας τίποτα σημαντικό δε θα τον διασαλεύει. Αλλά αυτό, η κατάκτηση της ουσιαστικής αυτοπεποίθεσης εννοώ, είναι ομολογουμένως δύσκολο πράγμα.
This world is a comedy for those who think and a tragedy for those who feel. -Horace Walpole

# 44 στις 26/7/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
να παρατηρησω και κατι αλλο...

δινει μεγαλη σημασια στο ερωτικο παρελθον της...
πιο πολυ θα με ενδιαφερε σε καποιον το
παρελθον του ως χαρακτηρας... και πιστεψε με...
εχω μπλεξει με τα χειροτερα απο αποψη χαρακτηρα
αλλοι ειχαν πολλες ερωτικες σχεσεις αλλες λιγες...
τα ιδια κωλοπαιδια ηταν και παλι...

εδωσα ευκαιριες απλα... στο κωλοπαιδο με τις
λιγοτερες ερωτικες εμπειριες... επαιξα και εχασε...
στο αλλο με τις πολλες... κερδισα ενα μεγαλο ερωτα...

μεγαλη διαφορα!!!

_GIANNIS3

# 45 στις 26/7/2006
author
Ανδρας / 43 / Σε σχέση
Ελλάδα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 17
....ΟΚ ΤΑ ΠΑΡΑΕΙΠΑ ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΟΜΩΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ.ΟΥΤΕ ΣΑΣ ΘΕΩΡΩ ΘΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ.ΑΤΥΧΕΣ ΧΙΟΥΜΟΡ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΣΤΟ ΓΡΑΠΤΟ ΛΟΓΟ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙΤΑΙ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΑ.

ΦΙΛΕ ΣΟΥΙΝ Η ΟΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΛΕΓΕΣΑΙ ΟΥΤΕ ΦΙΛΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΟΥΤΕ ΕΧΕΙΣ ΦΙΛΟΥΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ.ΕΙΜΑΙ 27 ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΔΕΝ ΞΕΠΕΤΑΧΤΗΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΔΙΝΩ ΧΡΟΝΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΣΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΤΟ ΕΒΑΖΕΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ.

ΒΑΣΙΚΟ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΦΙΕΡΩΣΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΣΕ ΦΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΙΟ ΡΟΜΑΝΤΙΚΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΛΥΨΩ ΛΙΓΟ ΤΑ ΜΕΤΟΠΙΣΘΕΝ.

ΥΣΤΕΡΩ ΠΟΛΥ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΜΑΘΩ.ΠΟΙΟΣ Ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΕΔΩ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΑΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΣΑΣ.

# 46 στις 26/7/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

ΘΑ ΦΛΕΡΤΑΡΩ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΤΑΝΕ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΜΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΕΡΑ.
ΙΣΩΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΚΑΙ ΓΕΥΤΩ ΝΕΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΖΩΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ.Ε?

ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΡΑΖΩ.ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΜΟΥ.

ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΤΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.

"φίλε" Γιάννη,

Ο Ερμής είναι στα 4 που λέει κι η Νταρντάνα
και κανονικά θα έπρεπε να κάνω τουμπεκί ψιλοκομμένο,
αλλά...
όχι ως συνάνθρωπος
αλλά ως γυναίκα
δεν μπορώ να κρατηθώ να μη σου απαντήσω...

Να κατουράμε και λίγο !

# 47 στις 26/7/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

σταματα καλε να γκαριζεις πρωινιατικα!!!!!!!
τι φωναζεις...!!!!!!!!!

σε ακουμε ετσι κι αλλιως...

καπου το π΄ληκτρολογιο σου εχει ενα κουμπακι
που λεει Caps Lock
πατα το... δεν θα εκραγει ο υπολογιστης...
στο εγυωμαι!!!

_GIANNIS3

# 48 στις 26/7/2006
author
Ανδρας / 43 / Σε σχέση
Ελλάδα
ΠΑΙΔΙΑ ΓΡΑΨΤΕ ΛΑΘΟΣ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΠΟΚΟΜΙΣΑΤΕ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΓΚΡΙΚΟΥΛΑΣ ΟΥΤΕ ΦΑΝΤΑΣΜΕΝΟΣ.

ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΣΩ...

ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΤΟΣΟ..

ΑΛΙΜΟΝΟ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΠΙΣΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΚΑΠΟΙΟΣ.

ΜΕΛ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΡΙΘΜΟ ΤΩΝ ΕΡΑΣΤΩΝ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΛΑ.ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΝΑ ΜΗ ΣΕΒΕΤΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΕΠΕΚΤΑΣΗ ΕΜΕΝΑ.

ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΤΗΣ -ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΣ- ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΗΣ.ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΚΑΤΑΚΡΙΝΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΚΟΛΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΗΣ.

ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΚΡΙΤΕΟ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΑΡΕΑ ΣΚΕΠΤΟΜΕΝΗ ΤΟΥΣ ΠΑΙΖΩ ΣΤΑ ΔΑΚΤΥΛΑ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ.
ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΣΜΟ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ?ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΒΡΗΚΑ ΜΑΖΕΜΕΝΟΥΣ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΑΩ ΟΛΟΥΣ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΤΗ ΛΙΜΠΙΝΤΟ.

ΚΑΤΣΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΤΕ.ΑΥΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΟΝΟ "ΑΡΙΘΜΟ ΕΡΑΣΤΩΝ"?

ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΗΣ?

ΑΝ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΥΚΟΛΟ ΣΕΞ.ΕΜΕΙΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΚΤΙΜΑΩ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΠΕΛΕΞΑΝ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΟ ΣΕΞ.

ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΜΑΙ.ΤΟ ΥΦΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΠΩΣ ΕΙΡΩΝΙΚΟ ΚΥΝΙΚΟ.ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΘΑ ΤΗΝ ΑΠΑΤΗΣΩ.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΣΦΑΛΙΑΡΑ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΛΘΩ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΠΑΡΩ ΤΑ ΙΣΙΑ ΜΟΥ.ΟΥΤΕ ΑΠΑΤΗΛΟΥΣ ΡΟΜΑΝΤΙΣΜΟΥΣ ΟΥΤΕ ΖΑΜΑΝΦΟΥΤΙΣΜΟΥΣ.ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΜΕΣΗ..

ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΑΝ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ Η ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ.ΟΧΙ.

ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΝΑ ΩΡΥΕΣΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΟΥΤΕ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ.ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΣΑΣ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ.ΕΔΩ ΔΕ ΛΕΜΕ ΨΕΜΑΤΑ ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ?

ΙΣΩΣ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΛΑΘΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΘΩ.ΓΙΑΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΩ ΟΤΙ Ο,ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΠΑΛΙΑ Η ΤΩΡΑ ΗΤΑΝ ΑΘΩΑ Η ΑΠΟ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ?

_GIANNIS3

# 49 στις 26/7/2006
author
Ανδρας / 43 / Σε σχέση
Ελλάδα
ΥΓ:ΑΝΕΜΟΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΣΑ.ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΗ ΑΥΤΟΕΚΤΙΜΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΥΡΝΑΣ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΟΥΤΕ ΣΕ ΦΙΛΟ.ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ...

ΥΓ2:συγνώμη ρε μελ για τα κεφαλαία φιλακια!

_GIANNIS3

# 50 στις 26/7/2006
author
Ανδρας / 43 / Σε σχέση
Ελλάδα
και κατι ακομα "φιλε" σουινγκ-χορεψετουιστ με την πυρινη γλωσσα.εχεις δικιο για τη βαρια φιλοσοφια και την κοβω.καταλαθος εγινε και οχι για να εντυπωσιασω.εισαι 45 απο οτι γραφεις και απο σενα δεχομαι και καυστικα σχολια ελπιζοντας αν και αμφιβαλλω οτι εχεις αγνες προθεσεις.

_GIANNIS3

# 51 στις 26/7/2006
author
Ανδρας / 43 / Σε σχέση
Ελλάδα
και κατι ακομα "φιλε" σουινγκ-χορεψετουιστ με την πυρινη γλωσσα.εχεις δικιο για τη βαρια φιλοσοφια και την κοβω.καταλαθος εγινε και οχι για να εντυπωσιασω.εισαι 45 απο οτι γραφεις και απο σενα δεχομαι και καυστικα σχολια ελπιζοντας αν και αμφιβαλλω οτι εχεις αγνες προθεσεις.

# 52 στις 26/7/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
σου ειπα και αλλη μια φορα...
ευαισθητες και ανασφαλεις κοπελες πευτουν
σε αυτην την λουμπα...και ο καραγκιοζηδες
"δηθεν" φιλοι κοιτανε να φανε απο αυτο...

το σκεφτηκες ποτε ετσι??

# 53 στις 26/7/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
ελπιζοντας αν και αμφιβαλλω οτι εχεις αγνες προθεσεις.

να μην αμφιβαλλεις.
αγνες ειναι οι προθεσεις μου.
κι αμα μαθω και σουϊνγκ,ποιος με πιανει!!!

_GIANNIS3

# 54 στις 26/7/2006
author
Ανδρας / 43 / Σε σχέση
Ελλάδα
δεν μαθαινεις και λαμπαντα τι με νοιαζει εμενα?

το χω σκεφτει μελ αυτο και χαιρομαι τελικα που εμαθα κατι παραπανω για την ανασφαλεια και την εμπιστοσυνη μεταξυ φιλων.μηπως ειναι το τελευταιο που θα μαθουμε?χαιρομαι αν αποκατεστησα λιγο την εικονα μου!

# 55 στις 26/7/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
χαιρομαι αν αποκατεστησα λιγο την εικονα μου!

# 56 στις 26/7/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by svinnnnnnn

Παράθεση:
ελπιζοντας αν και αμφιβαλλω οτι εχεις αγνες προθεσεις.

να μην αμφιβαλλεις.
αγνες ειναι οι προθεσεις μου.
κι αμα μαθω και σουϊνγκ,ποιος με πιανει!!!

Καλα ρε
δεν σε φτανουν ολες οι αλλες διαστροφες σου, εισαι και swinger????????
Για ονομα του Θεου!!!!
(εμεις λεμε οταν παντρευτουμε με την Νταρντυ, να εχουμε τους οριζοντες μας ανοιχτους...χμ χμμμμ)
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost