Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Να χωρίσω;

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

# 21 στις 16/6/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by elix_geo

Dardana

# 22 στις 16/6/2006
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by elix_geo

Kαλα, εχει χαλασει κι αυτος τελειως.
Ουτε μια αλληγορια ρε φουστη μου;;

Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

_GIANNIS3

# 23 στις 16/6/2006
author
Ανδρας / 43 / Σε σχέση
Ελλάδα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 17
καλημερα σε ολους!χθες περασα πολυ ωραια με το μωρο μου μερικες φορες γινεται πολυ μωρακι μαζι μου και ολα πανε καλα.δεν νιωθω να δινει δικαιωμα σε κανεναν και ξεχναω-ξεπερναω τις κακες σκεψεις.βγαζει μια γλυκα που με κανει να θελω να την σφιξω στην αγκαλια μου και να την φιλαω τρυφεραστο λαιμουδακι..η βραδια εξελιχθηκε πολυ ερωτικα και καταληξαμε να κανουμε ερωτα.λατρευω το κορμι της και θελω να την φαω.οταν ειμαστε ετσι δεν σκεφτομαι να χωρισω.μου εκαναν καλο και οι αποψεις σας κυριως οι θυληκες.νομιζω οτι με αυτον τον τροπο απανταω στον φιλο σταυρο οτι δεν εχω παρει καμια αποφαση.πολλες φορες σκεφτηκα οπως αυτος οτι μαλλον κοροιδευω και τον εαυτο μου και αυτην και ουσιαστικα εχει τελειωσει και περιμενω την πρωτη αφορμη.και ειναι αληθεια οτι δεν θα αντεξω ουτε 10% απο τις συμπεριφορες που με εκαναν να χανω την εμπιστοσυνη μου και να ανατρεχω στο παρελθον.ακομα και χθες μου εσκασε ενα φλας.ειχε παλιοτερα περισσοτερα κιλα και με ρωτησε αν θα μου αρεσε περισσοτερο.της ειπα οχι αν και φανταζομαι οτι θα μου αρεσε και με περισσοτερα κιλα ισως και περισσοτερο γιατι θα ηταν και πιο χυμωδης.τοτε θυμηθηκα παλιοτερη συζητηση μας που την ελεγα για πλακα φακλανιτσα(οτι ηταν παλια) και μου ελεγε χμ εγω και με τα κιλακια μου ειχα πολυ περαση...φτου!!!παλι τα ιδια.τι στο διαλο εκανε παλια?εννοω οτι ναι να εχει περαση αλλα οχι να εχει πεσει τοσο χαμηλα.δεν ξερω αν με καταλαβαινετε.να καταληγει οτι εχει κανει πολλα λαθη στο παρελθον και απο την αλλη να κοκορευεται για το παρελθον της.εμαθε τιποτα απο τον εγκλωβισμο της?και κατι ακομα πολυ σημαντικο για μενα.συζητουσαμε καποτε και καποιες φορες γιακαποιες κοπελες οι οποιες μαλλον σιγουρα με γουσταρανε και για να τις βγαλει σκαρτες απο τη ζηλια της μου ειπε οτι ειναι πουτανακια!της λεω γιατι το λες αυτο και μου απανταει και οι δυο σου κολλουσαν(φλερταραν) ενω ημασταν μαζι εσυ οχι αλλα δεν τις απομακρυνες.πρωτον.και δευτερον η μια σε συζητηση που ειχαμε μας αποκαλυψε οτι ειχε 3-4 ερωτικους συντροφους και γυρισε και μου ειπε σιγα μην εχει παει μονο με τοσους το πουτανακι.αν κοπελα μου εσυ εχεις κανει τοσα πως μπορεις να κρινεις τοσο σκληρα το συγκεκριμενο θεμα?με δυο μετρα και δυο σταθμα?εγω δεν εχω κανει αυτο εγω δεν εχω κανει το αλλο ουσιαστικα και τα εχει κανει ολα και μετα ηθικολογει κ ολας.γαμωτο.θα δεχομουν ενα αλλο επιπεδο συνηδειτοποιησης.μωρο μου να μου ελεγε μην κρινεις καμια κοπελλα δεν ξερεις απο τι φασεις εχει περασει.που αυτη εκρινε.ρε παιδια για να κλεινω εχει μαθει τιποτα?νιωθω οτι ακομα και αν χωριζαμε θα ξαναγυρνουσε στον προτερο βιο της αναμοχλευοντας την ιδια καραμελα "εχω πληγωθει".εσεις θα το σκεφτοσασταν?δεν θα σας ενοχλουσε για το μελλον?ειμαι λαθος που το εξεταζω ετσι και πεφτει στα ματια μου?και απομακρυνομαι?

_GIANNIS3

# 24 στις 16/6/2006
author
Ανδρας / 43 / Σε σχέση
Ελλάδα
κανεις?ενταξει μπορει τα λεγομενα μου να ειναι καπως αλλοπροσαλα η να απορρεει απαντηση απο αυτα δεν ξερω.σε τετοια θεματα ομως νιωθω ευαλωτος γιατι δεν εξωτερικευομαι ευκολα φοβαμαι την κριρικη ισως η το να μην γινομαι αποδεκτος.αλλα καποιος εχει πει οτι εχεις να πεις πεστο ακριβως οπως το σκεφτεσαι μονο τοτε θα κανεις λαθος και θα διορθωθεις μεσα απο αυτα.διαφορετικα θα χτιζεις την εξωτερικη σου εικονα χωρις να αλλαζεις εσωτερικα και θα μενεις ο ιδιος θα κανεις τα ιδια λαθη.καταθετω ακριβως ολα οσα σκεφτομαι και η ανωνυμια μου το επιτρεπει πολυ ευκολα.οπως και εσεις μπορειτε να με χαρακτηρισετε σκληρα αν χρειαζεται.νιωθω σαν μικρο παιδι που δεν εμαθα τιποτα και τωρα διψαω να να τα απορροφησω σαν σφουγγαρι.με τον αλλο τον υποτιθεμενο φιλο που φλερταριζε χωρις ενδοιασμο τι να κανω?αν του πω κατι θα μου πει μα τι λες τωρα!μηπως να το θεσω στην κατηγορια φιλικες σχεσεις?μηπωςο ερωτας αν ειναι αληθινος ειναι πολυ παραπανω και απο χρονιες φιλιες?μηπως δεν πρεπει να αφηνουμε τον εαυτο μας να υποβαλλεται σε ρυθμους ερωτα?αυτος ο "φιλος" πισω απο την πλατη μου χαμογελαει στο κοριτσι μου αλλα και σε αλλα "απαγορευμενα" εννοω φιλων ενεργοποιωντας ολον τον ερωτισμο και την γοητεια του για να τους τραβηξει την προσοχη.ειναι φυσιολογικο αυτο?και τους την τραβαει συνηθως.παλιοτερα ηταν ο μεγαλυτερος κομπλεξικος αλλα καλυτερη ψυχη και τωρα νομιζω οτι θελει να παρει το αιμα του πισω.σαν να θελει να επιβεβαιωνεται με τις κοπελες μας.θα τον χτυπησω καμια ωρα.διπλωματης μεχρι το κοκκαλο και υποκριτης.αλλα καλυπτει τοσο πολυ τα νωτα του κραταει τοσο την ψυχραιμια του που μας βγαζει τρελλους ολους [email protected]#$$%^[email protected]%$%^$%^*

# 25 στις 16/6/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
ειναι τραγικα δυσαναγνωστα καλε μου τα κειμενα σου... δοκιμασε να βαζεις παραγραφους να χωριζεις λιγο να νοηματα..
τι σκατα... εκθεση δεν εκανες στο σχολειο???

τα εχω διαβασει 2 φορες...ακρη δεν βγαζω.... μικρες παραγραφοι θα δευκολυναν νομιζω!!!!

# 26 στις 16/6/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by _GIANNIS3
.και ειναι αληθεια οτι δεν θα αντεξω ουτε 10% απο τις συμπεριφορες που με εκαναν να χανω την εμπιστοσυνη μου και να ανατρεχω στο παρελθον.

Παράθεση:
ειχε παλιοτερα περισσοτερα κιλα και με ρωτησε αν θα μου αρεσε περισσοτερο.της ειπα οχι αν και φανταζομαι οτι θα μου αρεσε και με περισσοτερα κιλα ισως και περισσοτερο γιατι θα ηταν και πιο χυμωδης.τοτε θυμηθηκα παλιοτερη συζητηση μας που την ελεγα για πλακα φακλανιτσα(οτι ηταν παλια) και μου ελεγε χμ εγω και με τα κιλακια μου ειχα πολυ περαση...φτου!!!παλι τα ιδια.τι στο διαλο εκανε παλια?εννοω οτι ναι να εχει περαση αλλα οχι να εχει πεσει τοσο χαμηλα..

καλα σου ειπε... με την εξωτερικη εμφανιση δεν κανουμε πλακες...γιατι τα ακουμε στο τελος... ειτε ισχυουν ειτε οτι.... ΓΑΜΩΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗς ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΣΕΞ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΠΕΦΤΕΙ ΧΑΜΗΛΑ?????
ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΤΡΩΓΕΣΑΙ ΕΛΕΟΣ!!!!

Παράθεση:

και κατι ακομα πολυ σημαντικο για μενα.συζητουσαμε καποτε και καποιες φορες γιακαποιες κοπελες οι οποιες μαλλον σιγουρα με γουσταρανε και για να τις βγαλει σκαρτες απο τη ζηλια της μου ειπε οτι ειναι πουτανακια!της λεω γιατι το λες αυτο και μου απανταει και οι δυο σου κολλουσαν(φλερταραν) ενω ημασταν μαζι εσυ οχι αλλα δεν τις απομακρυνες.πρωτον.και δευτερον η μια σε συζητηση που ειχαμε μας αποκαλυψε οτι ειχε 3-4 ερωτικους συντροφους και γυρισε και μου ειπε σιγα μην εχει παει μονο με τοσους το πουτανακι...

αντιστοιχα την κρινεις κι εσυ... και οτι λες για εκεινη λεει κι εκεινη για σενα!!!! σε φλερταρουν και δεν τις απομακρυνεις...
Κοψτε τα σαπια χαπια και κοιταξτε την σχεση σας!!!

Παράθεση:
ειμαι λαθος που το εξεταζω ετσι και πεφτει στα ματια μου?και απομακρυνομαι?

ΝΑΙ ΕΙΣΑΙ ΛΑΘΟΣ ψαχνεις να δεις πραγματα που εχουν γινει και τερμα... δεν αλλαζει το παρελθον... Η την αγαπα την ετσι οπως ειναι με το παρελθον της... η παρατα την!!!! αν ειναι να βασανιζεσαι και να την βασανιζεις... δεν κανετε σχεση αλλα βασανιστηρια....(τι ειπα παλι...?)

_GIANNIS3

# 27 στις 16/6/2006
author
Ανδρας / 43 / Σε σχέση
Ελλάδα
σεβαστες οι αποψεις σου..με τον "φιλο" τι να κανω?

# 28 στις 17/6/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μα τι να πούμε φίλε μου τώρα;;; Η μόνη στιγμή που όλες οι απορίες που έχεις για εκείνη και όλες οι ανασφάλειες φαίνονται να σβήνουν είναι όταν το κάνεται!!!
Ότι και να πούμε τώρα άμα η κοπελιά σε έχει στο βρακί της....καλά να πάθεις ότι και να πάθεις!!!
Αν συνεχίσεις έτσι όταν κάνει κάτι χοντρό αντί να της σκάσεις κανά χαστούκι και να πάρεις το καπελάκι σου και να φύγεις θα σε πηγαίνει κρεβάτι κια θα κάνεις μόκο γιόκο τσόκο μετά!!!
Δείξε πυγμη dude... μην είσαι push over!!

_GIANNIS3

# 29 στις 23/6/2006
author
Ανδρας / 43 / Σε σχέση
Ελλάδα
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΓΙΑ ΗΜΕΡΕΣ ΛΟΓΩ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΟΥΝΤΙΑΛΙΚΩΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ

ΑΝΤΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΥΣΑΝΑΓΝΩΣΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ.

ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΛΑ ΜΕ ΠΡΟΤΕΡΟ ΒΙΟ ΚΑΤ ΕΜΕΝΑ ΑΜΑΡΤΩΛΟ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ?ΔΙΑΦΩΝΩ ΠΛΗΝ ΑΚΡΑΙΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ

ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΛΑ ΠΟΥ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΕΙΣ ΟΤΙ ΦΛΕΡΤΑΡΕ ΜΕ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ?

ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΛΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙ ΤΟΝ ΠΡΟΤΕΡΟ ΒΙΟ ΤΗΣ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΙΧΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΚΕΣ ΦΗΜΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΙΣΧΥΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΝΟΙΩΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ?

ΕΙΝΑΙ ΜΕΜΠΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΛΑ ΜΕ ΤΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 5-6 ΦΙΛΟΥΣ ΤΗΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΔΥΟ?

ΠΩΣ ΚΡΙΝΕΤΕ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ ΕΙΜΑΙ ΠΛΗΓΩΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΟΙ ΠΑΡΕΕΣ ΜΟΥ?

ΠΩΣ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΛΑΣ ΣΟΥΝΑ ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΣΕ ΟΣΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΕΝΩ ΕΣΥ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΥΠΟΤΙΜΑΕΙ ΤΗΝ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ?

ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΕΠΙΔΕΙΚΝΥΕΤΑΙ ΣΤΟ ΦΙΛΙΚΟ ΣΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ?

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙΣ ΚΑΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΤΗΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ?

ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΦΙΛΕ Η ΦΙΛΗ ΑΝ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΑΝ ΧΩΡΙΣΕΙΣ Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΣΟΥ ΘΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΛΙΓΟ Η ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΤΟ-Η ΣΟΥ?

ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΙΣΩΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ!

giannis4

# 30 στις 25/6/2006
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Θρακομακεδόνες
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2
ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΛΑ ΜΕ ΠΡΟΤΕΡΟ ΒΙΟ ΚΑΤ ΕΜΕΝΑ ΑΜΑΡΤΩΛΟ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ?ΔΙΑΦΩΝΩ ΠΛΗΝ ΑΚΡΑΙΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ
Αν εχει ωριμασει πραγματικα και ξερει τι θελει τοτε μπορεις να την αντιμετωπισει καποιος με σοβαροτητα. Ειδάλλως ειναι για να φευγεις μακρια για την περιπτωση που θελεις κατι σοβαρό.

Οχι φιλε δεν αξιζει αν φλερταρει με φιλο. Την στελνεις στην μαμακα της και ησυχαζεις. Κανεις πετρα την καρδια αλλα καλυτερα να πονεσεις μια φορα παρα συνεχεια. Στο τελος, αν καθησεις πολυ σε μια τετοια σχεση, θα εχεις τετοιες ανασφαλειες που θα υποψιαζεσαι τους παντες. Θα τρελαθεις. Θα ξεσπας με το παραμικρο.

ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΛΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙ ΤΟΝ ΠΡΟΤΕΡΟ ΒΙΟ ΤΗΣ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΙΧΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΚΕΣ ΦΗΜΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΙΣΧΥΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΝΟΙΩΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ?
Δυσκολο να ξερεις. Αλλα οταν πας να συγκρινεις πραγματα και να βρεις δικαιολογιες τοτε αυτο δεν ειναι καλο σημαδι.

ΕΙΝΑΙ ΜΕΜΠΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΛΑ ΜΕ ΤΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 5-6 ΦΙΛΟΥΣ ΤΗΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΔΥΟ?
Αν συμβαινει κατι τετοιο τοτε το ηθος ειναι ...

ΠΩΣ ΚΡΙΝΕΤΕ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ ΕΙΜΑΙ ΠΛΗΓΩΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΟΙ ΠΑΡΕΕΣ ΜΟΥ?
Δεν μπορουν να την πουλανε ολες οι παρεες της. Κατι συμβαινει. Μονο οι αλλοι φταινε?

ΠΩΣ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΛΑΣ ΣΟΥΝΑ ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΣΕ ΟΣΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΕΝΩ ΕΣΥ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΥΠΟΤΙΜΑΕΙ ΤΗΝ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ?

Δηλαδή? Τι εννοεις οταν λες επιδεικνυεται?

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙΣ ΚΑΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΤΗΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ?
Μεχρι ποτε θα τα συγχωρεις? Μεχρι ποτε θα κανεις υπομονη? Καποια στιγμή αν καταπιεζεσαι θα ξεσπασεις, οποτε καλυτερα ολα να ξεδιαλυνονται οσο το δυνατο πιο γρηγορα.

ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΦΙΛΕ Η ΦΙΛΗ ΑΝ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΑΝ ΧΩΡΙΣΕΙΣ Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΣΟΥ ΘΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΛΙΓΟ Η ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΤΟ-Η ΣΟΥ?
Αν χωρισεις μπορει να κανει οτι θελει. Αυτο ομως δεν δειχνει το οτι δεν σου αξιζει? Δεν ειναι καλυτερα να παρει ο καθενας τον δικο του δρομο. Ειναι συντομη η ζωη για πολλες στενοχωριες.

Φιλε ειναι ψυχοφθορο το ολο κλιμα που εχει δημιουργηθει και για τους δυο σας. Λυστε το γρηγορα. Εχω ενα γνωστο σε ακριβως ιδια κατασταση ( θα μπορουσα να πω οτι μπορει, εσυ ο ανωνυμος, εισαι ο γνωστος μου ) που καθε μερα μαλωνει, καυγαδιζει, ξεσπαει ακομα και σε κλαματα. Ουτε αυτος το παιρνει αποφαση να το τελειωσουν. Δεν ταιριαζουν ομως δεν το παραδεχεται. Μαλωνουν και δεν την αφηνει να φυγει οποτε το σκηνικο συνεχιζεται. Παιζονται συνεχεια σε επαναληψη τα ιδια επεισοδια.

giannis4

# 31 στις 25/6/2006
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Θρακομακεδόνες
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2
Αν εχει ωριμασει πραγματικα και ξερει τι θελει τοτε μπορεις να την αντιμετωπισει καποιος με σοβαροτητα. Ειδάλλως ειναι για να φευγεις μακρια για την περιπτωση που θελεις κατι σοβαρό.

Οχι φιλε δεν αξιζει αν φλερταρει με φιλο. Την στελνεις στην μαμακα της και ησυχαζεις. Κανεις πετρα την καρδια αλλα καλυτερα να πονεσεις μια φορα παρα συνεχεια. Στο τελος, αν καθησεις πολυ σε μια τετοια σχεση, θα εχεις τετοιες ανασφαλειες που θα υποψιαζεσαι τους παντες. Θα τρελαθεις. Θα ξεσπας με το παραμικρο.

Δυσκολο να ξερεις. Αλλα οταν πας να συγκρινεις πραγματα και να βρεις δικαιολογιες τοτε αυτο δεν ειναι καλο σημαδι.

Αν συμβαινει κατι τετοιο τοτε το ηθος ειναι ...

Δεν μπορουν να την πουλανε ολες οι παρεες της. Κατι συμβαινει. Μονο οι αλλοι φταινε?

Δηλαδή? Τι εννοεις οταν λες επιδεικνυεται?

Μεχρι ποτε θα τα συγχωρεις? Μεχρι ποτε θα κανεις υπομονη? Καποια στιγμή αν καταπιεζεσαι θα ξεσπασεις, οποτε καλυτερα ολα να ξεδιαλυνονται οσο το δυνατο πιο γρηγορα.

Αν χωρισεις μπορει να κανει οτι θελει. Αυτο ομως δεν δειχνει το οτι δεν σου αξιζει? Δεν ειναι καλυτερα να παρει ο καθενας τον δικο του δρομο. Ειναι συντομη η ζωη για πολλες στενοχωριες.

Φιλε ειναι ψυχοφθορο το ολο κλιμα που εχει δημιουργηθει και για τους δυο σας. Λυστε το γρηγορα. Εχω ενα γνωστο σε ακριβως ιδια κατασταση ( θα μπορουσα να πω οτι μπορει, εσυ ο ανωνυμος, εισαι ο γνωστος μου ) που καθε μερα μαλωνει, καυγαδιζει, ξεσπαει ακομα και σε κλαματα. Ουτε αυτος το παιρνει αποφαση να το τελειωσουν. Δεν ταιριαζουν ομως δεν το παραδεχεται. Μαλωνουν και δεν την αφηνει να φυγει οποτε το σκηνικο συνεχιζεται. Παιζονται συνεχεια σε επαναληψη τα ιδια επεισοδια.

# 32 στις 17/7/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
εγω πιστευω οτι -οσον αφορα το παρελθον της- δεν σημαινει οτι ειναι"πουτανα" οπως θα λεγανε, και ψαχνεται πιστευω οτι ειχε πολλες ανσφαλειες και ως γνωστο οι ανασφαλεις ανθρωποι επιδη ψαχνουν την επιβεβαιωση συνεχως γινονται και εκμεταλευσιμοι και πιστεψε με επειδη υπαρχουν πολλοι αντρες που σου σου ταζουν λαγους με πετραχηλεια μεχρι να σε ριξουν ουτε καταλαβαινεις πως αρχιζει και αυξανεται ο αριθμος.συμφωνω με τους αλλους εαν θες να συνεχισεις μαζι της πρεπει να ξεχασεις το παρελθον της σου εξηγω όμως και μια άλλη σκοπια των πραγματων.τωρα οσον αφορα το φιλο σου εισαι σιγουρος οτι του την πεφτει ή ειναι η παρανοϊκη σου ζηλεια επιδη την θες πολυ,δεν θες να την χασεις και ξερεις οτι εκανε συντομες σχεσεις στο παρελθον;εγω πιστευω πως κατι τετοιο παιζει εκτος αν δεν καταλαβα κατι καλα.1)εαν θες μια ευκαιρια για να εισαστε μαζι και καλα πστεψε στον εαυτο σου , οταν ενας ανθρωπος εχει αυτοπεποιθηση και δειχνει πως δεν φοβαται υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να συνεχιστει μια σχεση.οταν δειχνεις στον αλλον οτι φοβασαι πως θα τον χασεις τον χανεις τελικα.δεν στο παιζω εξυπνη και εγω αυτο εκανα προσφατα μολις αλλαξα εγω τακτικη αλλαξε και αυτος.2)δεν πιστευω οτι ενας ανθρωπος του αρεσει συνεχως να αλλαζει συντροφους,ισως σε καποια περιοδο μονο της ζωης τουγια να αποκτησει εμπειριες απο κει και περα αν βρεις στη ζωη σου αυτο που θες συγκεκριμενα αν σε θελει περναει καλα μαζι σου γενικοτερα γιατι να κοιταξει αλλου;εγω θα λεγα να επικεντρωθεις σ'αυτο στη σχεση σας οπωσ σου ειπε και η mel.πιστεψε με ειναι πολυ συγχυτικο να αλλαζεις συνεχεια συντροφους.εκτος αν εχεις πεσει πια στην περιπτωση.3)οτι και να σου πουμε εμεις εδω θα κρατησεις τις αποψεις που σε βολευουν πιστεψε με ολοι αυτο κανουμε και εγω αυτο κανω καλο ειναι να κοιταμε την λογικη αλλα αν ηταν τοσο απλο δεν θα καναμε ολοι λαθη στα αισθηματικα μας.απλα ολα τα πραγματα πρεπει να κανουν τον κυκλο τους,αν ερθει η ωρα του για να κλεισει θα το καταλαβεις δεν νομιζω οτι ηρθε ακομα.περνα καλα και οτι ειναι να γινει θα γινει για καλο θα ειναι παντως!

# 33 στις 17/7/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
εγω πιστευω οτι -οσον αφορα το παρελθον της- δεν σημαινει οτι ειναι"πουτανα" οπως θα λεγανε, και ψαχνεται πιστευω οτι ειχε πολλες ανσφαλειες και ως γνωστο οι ανασφαλεις ανθρωποι επιδη ψαχνουν την επιβεβαιωση συνεχως γινονται και εκμεταλευσιμοι και πιστεψε με επειδη υπαρχουν πολλοι αντρες που σου σου ταζουν λαγους με πετραχηλεια μεχρι να σε ριξουν ουτε καταλαβαινεις πως αρχιζει και αυξανεται ο αριθμος.συμφωνω με τους αλλους εαν θες να συνεχισεις μαζι της πρεπει να ξεχασεις το παρελθον της σου εξηγω όμως και μια άλλη σκοπια των πραγματων.τωρα οσον αφορα το φιλο σου εισαι σιγουρος οτι του την πεφτει ή ειναι η παρανοϊκη σου ζηλεια επιδη την θες πολυ,δεν θες να την χασεις και ξερεις οτι εκανε συντομες σχεσεις στο παρελθον;εγω πιστευω πως κατι τετοιο παιζει εκτος αν δεν καταλαβα κατι καλα.1)εαν θες μια ευκαιρια για να εισαστε μαζι και καλα πστεψε στον εαυτο σου , οταν ενας ανθρωπος εχει αυτοπεποιθηση και δειχνει πως δεν φοβαται υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να συνεχιστει μια σχεση.οταν δειχνεις στον αλλον οτι φοβασαι πως θα τον χασεις τον χανεις τελικα.δεν στο παιζω εξυπνη και εγω αυτο εκανα προσφατα μολις αλλαξα εγω τακτικη αλλαξε και αυτος.2)δεν πιστευω οτι ενας ανθρωπος του αρεσει συνεχως να αλλαζει συντροφους,ισως σε καποια περιοδο μονο της ζωης τουγια να αποκτησει εμπειριες απο κει και περα αν βρεις στη ζωη σου αυτο που θες συγκεκριμενα αν σε θελει περναει καλα μαζι σου γενικοτερα γιατι να κοιταξει αλλου;εγω θα λεγα να επικεντρωθεις σ'αυτο στη σχεση σας οπωσ σου ειπε και η mel.πιστεψε με ειναι πολυ συγχυτικο να αλλαζεις συνεχεια συντροφους.εκτος αν εχεις πεσει πια στην περιπτωση.3)οτι και να σου πουμε εμεις εδω θα κρατησεις τις αποψεις που σε βολευουν πιστεψε με ολοι αυτο κανουμε και εγω αυτο κανω καλο ειναι να κοιταμε την λογικη αλλα αν ηταν τοσο απλο δεν θα καναμε ολοι λαθη στα αισθηματικα μας.απλα ολα τα πραγματα πρεπει να κανουν τον κυκλο τους,αν ερθει η ωρα του για να κλεισει θα το καταλαβεις δεν νομιζω οτι ηρθε ακομα.περνα καλα και οτι ειναι να γινει θα γινει για καλο θα ειναι παντως!

Nikoyla27

# 34 στις 17/7/2006
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 18
Απαντήσεις: 1.737
ε αφου τα "καταπιε" ολα πρεπει να την χωρισεις...

# 35 στις 17/7/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Nikoyla27
ε αφου τα "καταπιε" ολα πρεπει να την χωρισεις...

ενω εν ειχε αφησει λιγα απ'εξω να μην την χωρισει...???

# 36 στις 17/7/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
-ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΛΑ ΜΕ ΠΡΟΤΕΡΟ ΒΙΟ ΚΑΤ ΕΜΕΝΑ ΑΜΑΡΤΩΛΟ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ?ΔΙΑΦΩΝΩ ΠΛΗΝ ΑΚΡΑΙΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ

απαντησες ηδη μονος σου....

-ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΛΑ ΠΟΥ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΕΙΣ ΟΤΙ ΦΛΕΡΤΑΡΕ ΜΕ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ?

το φλερτ οταν παραμενει εκει... δεν ειναι απαραιτητα κακο....
-ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΛΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙ ΤΟΝ ΠΡΟΤΕΡΟ ΒΙΟ ΤΗΣ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΙΧΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΚΕΣ ΦΗΜΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΟΥ ΙΣΧΥΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΝΟΙΩΜΕΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ?

το παρελθον μας ειναι δικο μας...και δεν οφειλουμε εξηγησεις σε κανενα... ρε φιλε αμα θες καμια ανεγκιχτη... εχει και κατηχητικα... λυπησουμε... αν θες δεξου την με το παρελθον της και υπερασπισου το ατομο που αγαπας!!!

-ΕΙΝΑΙ ΜΕΜΠΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΛΑ ΜΕ ΤΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 5-6 ΦΙΛΟΥΣ ΤΗΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΔΥΟ?

αν ηταν ασχετοι...θα το συζητουσες... καμια φορα κοριτσακια με ανασφαλειες μπορει να μπλεξουν καπως ετσι... δεν ειναι απαρετητα τατανα... μπορει απλα να ειναι ευκολοπιστη...
-ΠΩΣ ΚΡΙΝΕΤΕ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ ΕΙΜΑΙ ΠΛΗΓΩΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΟΙ ΠΑΡΕΕΣ ΜΟΥ?

Join us!!! ολους λιγο πολυ μας εχουν πατησει αλλα και την εχουμε πατησε... so what!!

-ΠΩΣ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΛΑΣ ΣΟΥΝΑ ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΣΕ ΟΣΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΕΝΩ ΕΣΥ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΥΠΟΤΙΜΑΕΙ ΤΗΝ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ?

δικη σου κριση... εσυ την ξερεις... εσενα κοιταει στα ματια οταν σου μιλαει...

-ανασφαλειες you know... (τι επαθα με τα αγγλικα σημερα...)

-ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΥΓΧΩΡΕΣΕΙΣ ΚΑΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΤΗΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ?

δυσκολα... αλλα με καλη θεληση και κουβεντα.... ολα μπορουν να γινουν... εξαρταται τωρα και τι κακως κειμενα ενωουμε....

-ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΦΙΛΕ Η ΦΙΛΗ ΑΝ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΑΝ ΧΩΡΙΣΕΙΣ Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΣΟΥ ΘΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΛΙΓΟ Η ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΤΟ-Η ΣΟΥ?

ανωριμη αντιδραση... για σε σε πικαρει... κι εκει θα γινομουν σκροφα... αν ημουν αντρας... θα του ελεγα σκισε την...γιατι δεν κανει για τιποτα αλλο η σαν γυναικα... αν αξιζε... θα ελεγα στην φιλη μου "βουρ στο πατσα θα φας καλα..." η αν δεν αξιζε... χεχ... m/^_^m/ που σημαινει οτι θα γινομουν πολυ κακια...

-ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΙΣΩΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ!
ουφ............ προσεξε μην καψεις καμια φλαντζα... ξερεις... σκεψη στην σκεψη... χαλαει το γλυκο!!!!

_GIANNIS3

# 37 στις 24/7/2006
author
Ανδρας / 43 / Σε σχέση
Ελλάδα
ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΜΑΚΡΙΑ...

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΥΧΡΩΜΙΑ ΤΩΝ ΑΠΟΨΕΩΝ ΣΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΤΕ ΠΟΛΥ.ΠΟΥ?

ΜΑ ΝΑ ΤΑ ΔΩ ΠΙΟ ΣΦΑΙΡΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΙΟ ΑΠΟΣΤΑΣΙΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΧΥΜΑ..ΠΟΥ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΑΚΟΥΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΝΤΙΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ!

ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΛΕΟΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ.ΑΦΟΣΙΩΣΗ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΚΑΙ ΕΡΩΤΙΚΗ ΕΛΞΗ.

ΔΕΝ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΛΕΟΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΑΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΒΑΣΑΝΙΖΟΜΑΙ ΜΕ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗ ΒΑΣΑΝΙΖΩ.

ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΧΥΜΑ ΚΑΙ ΡΕΥΣΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΕΣ ΚΑΙ ΙΔΕΑΤΕΣ-ΡΟΜΑΝΤΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΝΕΙ ΠΙΣΩ.

ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΕΥΡΩΤΙΚΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑΚΟΣ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟΣ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΕΞΩΠΡΑΓΜΑΤΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΤΟΝΕΙ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ.

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΜΕΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΤΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΥΠΟΓΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΦΥΣΗ ΝΑ ΠΑΛΕΨΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΣΤΕΡΟΦΗΜΙΑ ΤΟΥ ΩΣ ΜΙΑ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ ΦΥΣΙΟΓΝΩΜΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΖΗΣΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΡΑΧΝΙΑΣΜΕΝΟΥΣ ΠΑΡΟΜΟΙΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ.

ΜΠΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ.

ΟΥΤΕ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΝΑΜΕ ΜΕ ΑΓΧΟΣ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΑ?

ΟΧΙ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΜΗΣΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΗΚΑ ΑΤΟΜΑ.

ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΠΡΟΣΕΞΙΑ.

ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΑΝ ΠΑΡΑΣΥΡΜΕΝΟ ΚΟΥΤΣΟΥΡΟ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ.ΣΑΝ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΤΙΤΑΝΙΚΟ ΙΣΩΣ ΠΟΥ ΕΜΠΝΕΕΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΠΟΛΛΩΝ.ΠΟΥ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΝΕ ΚΑΙ ΕΥΧΟΝΤΑΙ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΨΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.

ΘΑ ΕΧΩ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΑΝΤΙΕΡΑ(ΤΟ ΜΠΟΥΦΑΝ ΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ..ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΤΙ ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΑ!).ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΒΥΘΙΣΤΩ ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΤΙ ΜΕΓΑΛΟ.ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ...

ΘΑ ΓΙΝΩ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΠΙΤΑΣΣΕΤΑΙ.

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΦΕΥΓΩ ΑΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΠΟΙΗΘΩ.

ΘΑ ΦΛΕΡΤΑΡΩ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΤΑΝΕ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΜΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΕΡΑ.

ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.

ΙΣΩΣ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΚΑΙ ΓΕΥΤΩ ΝΕΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΖΩΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ.Ε?

ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ, ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΡΕΥΣΤΑ!

ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΡΑΖΩ.ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΜΟΥ.

ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΤΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ.

ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΥΝΙΚΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?

ΟΤΑΝ ΑΠΟΤΙΝΑΞΕΙΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΤΙΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ ΕΠΙΤΑΓΕΣ ΚΑΙ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΣΥΝΔΥΑΣΤΙΚΑ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΚΡΙΝΟΥΝ?

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΚΑΘΕ ΤΟΥΣ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΑΠΟ ΦΟΒΟ ΜΗΝ ΚΡΙΘΟΥΝ ΚΑΙ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΠΙΔΙΩΚΑΝ ΝΑ ΧΤΙΣΟΥΝ ΕΙΤΕ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ.

ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ?

ΠΡΑΚΤΙΚΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΛΑΣΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΛΑ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΩΣ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΠΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΟΤΙ ΣΥΝΕΠΑΓΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΟΠΩΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΣΕ ΓΑΜΟ Η ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΥ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΕΧΕΙ ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΑ.

ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΞΕΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΠΟΤΕ.

ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ.

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΜΠΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΣ ΟΤΙ Η ΚΟΠΕΛΛΑ ΣΟΥ ΦΛΕΡΤΑΡΕ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΜΕ ΦΙΛΟ ΣΟΥ.

Η ΑΝ ΣΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΝΩΡΙΣ ΟΤΙ ΤΗΝ ΚΑΤΕΧΕΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΕΡΑΣΤΕΣ.

Η ΑΝ ΥΠΗΡΞΕ ΑΝΑΣΦΑΛΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.

ΚΑΙ ΑΝ ΜΕΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΙΑ ΥΠΟΓΕΙΑ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ?

ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΚΡΙΤΕΟ?

ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ?ΧΜ?

ΕΔΩ ΣΑΣ ΘΕΛΩ.

ΑΣΕ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΨΙΡΙΣΕΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΗ ΜΑΣ ΤΑ ΠΡΗΖΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ.ΤΟΝ ΑΡΡΩΣΤΟ ΑΔΕΡΦΟ ΜΑΣ ΤΟ ΨΩΜΙ ΠΟΥ ΤΟ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΤΡΙΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.Η ΕΣΤΩ ΤΟ ΝΤΕΛΙΒΕΡΙ ΜΠΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΒΡΑΔΥ ΟΤΑΝ ΕΣΥ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΟΥΣΕΣ ΣΤΗ ΜΠΑΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΤΑΚΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΑΥΤΟΣ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΠΙΤΣΑ ΠΟΥ ΔΙΕΝΕΙΜΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΧΕΙ.

ΚΑΙ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΤΕ.ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ!

ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ.Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΡΕΕΕ!

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΘΑ ΠΟΡΕΥΘΟΥΜΕ Η ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΩΜΑ.

ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΗΣΩ ΛΙΓΟ!Μ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΘΥΜΑΤΑ ΧΕΧΕ!

ΣΑΣ ΕΚΤΙΜΩ ΟΛΟΥΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ.

ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΘΕΛΕΤΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΦΟΡΑΕΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΤΕ.ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.

ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΔΙΝΩ ΣΤΟΡΓΗ ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΑΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ.ΑΛΛΑ ΝΑ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΑΠΑΤΑΕΙ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΣΤΑΘΗΚΑ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΙΠΑ Σ ΑΓΑΠΩ ΟΤΑΝ ΠΟΛΕΜΗΣΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΝΑΒΡΗΚΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΤΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ?

ΦΕΥΓΩ?ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΜΕ ΤΗ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΦΥΓΑ.ΙΣΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΜΟΥ ΑΣΧΗΜΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΛΙΓΟΣ.
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΦΕΥΓΕ ΑΥΤΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?

ΑΠΟ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΤΑ ΛΕΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΛΕΩ ΕΓΩ.

ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΙΤΕ ΛΟΓΩ ΩΡΙΜΟΤΗΤΑΣ(ΕΠΕΙΔΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ) ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΔΗΛΑΔΗ ΟΚ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙ ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΡΟΜΕΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΕΙ ΕΝΤΟΝΑ ΚΑΙ ΑΝΙΔΙΟΤΕΛΩΣ.

Η ΠΡΩΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΗ ΝΟΜΙΖΩ.

ΤΟΥΣ ΔΕΥΤΕΡΟΥΣ ΤΟΥΣ ΘΕΩΡΩ ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΕΦΕΤΖΙΔΕΣ-ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ.

ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΣΕ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΝΤΕ ΤΕ.

Η ΣΕ ΚΕΡΑΤΩΝΕΙ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΒΡΕΙ ΑΛΛΑ ΣΕ ΕΚΤΙΜΑΕΙ...!

ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΓΑΜΟΣ ΤΕΙΝΕΙ ΝΑ ΕΚΛΕΙΨΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΒΙΒΑΣΜΟΣ Η ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΠΧ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΘΑ ΠΑΙΞΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΘΑ ΖΗΣΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΠΟΥ ΔΙΑΜΟΡΦΩΘΗΚΑΝ ΣΕ ΒΑΘΟΣ ΧΡΟΝΟΥ.ΦΛΕΡΤ, ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΟΧΙ,ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΟΥ ΤΥΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΟΧΙ.

ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΑΡΕΘΩ Η ΤΑ ΑΡΩΜΑΤΑ Η ΝΑ ΠΕΙΣΤΩ ΟΤΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΔΙΠΛΩΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΦΥΛΛΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ.

fyri_fyri

# 38 στις 25/7/2006
author
Γυναίκα / 47 / Σε σχέση
Αλλη χώρα
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 2.622
Αγαπητέ Γιάννη...

Μη στεναχωριέσαι...
Πάντα υπάρχει κάποια για τον καθένα...
Και για σένα υπάρχει σίγουρα...
Κρίμα το το εως τώρα "μωρό" σου δεν το κατάλαβε από την αρχή...

Είναι εξαιρετικά απλό το concept για άντρες σαν κι εσένα...

Ας πούμε...την πρώτη φορα...έπρεπε να σου πει...
"αχ μη...όχι έτσι...πονάω...ντρέπομαι...έχω πολύ καιρό να το κάνω"

Μετά σε...τάχα εξομολόγηση να σου πει...
"είσαι ο τρίτος άντρας στη ζωή μου"
"ποτέ πριν δεν είχα νοιώσει έτσι"

Μετά σιγά σιγά...να μεταμορφωνόταν (στο θέμα του σεξ)...
Οπότε εσύ...θα ένοιωθες περήφανος για αυτά που θα της είχες μάθει...

Μ'αρέσει που θέλεις να είναι ειλικρινής απέναντί σου...
Θα πρέπει να ξέρεις αγαπητέ Γιάννη...
(κι αυτό ισχύει για όλους μας)

Οτι ΠΟΤΕ δεν κάνουμε ερωτήσεις...
Αν δεν είμαστε έτοιμοι να πάρουμε...οποιεσδήποτε απαντήσεις...

Ο κόσμος είναι πολύς για να κάνεις σε όλους το χατίρι...

# 39 στις 25/7/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΘΑ ΠΑΙΞΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΘΑ ΖΗΣΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΠΟΥ ΔΙΑΜΟΡΦΩΘΗΚΑΝ ΣΕ ΒΑΘΟΣ ΧΡΟΝΟΥ.ΦΛΕΡΤ, ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΟΧΙ,ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΟΥ ΤΥΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΟΧΙ.

ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΑΡΕΘΩ Η ΤΑ ΑΡΩΜΑΤΑ Η ΝΑ ΠΕΙΣΤΩ ΟΤΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΔΙΠΛΩΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΦΥΛΛΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ.

σεβασμος στην κοπελα σου και κανα κερατακι που και που να 'χαμε να λεγαμε... αι κουνα λιγο το κεφαλι σου...

θα πηδας απο εδω κι απο εκει..και οταν αποφασισεις θα κατασταλαξεις στο σιγουρο.... ειπες κατι για σεβασμο στην κοπελα σου????

ξανακουνα λιγο το κεφαλι σου... γιατι καπου κολησες στην στροφη...

dylanthomas

# 40 στις 25/7/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
[ να την τρελανω η να τρελαθω.
Συγνώμη, αλλά νομίζω πως πέτυχες το στόχο σου!!!!
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε