Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ανεκπλήρωτοι έρωτες

Σελίδα : 1

tzenaki

# 1 στις 23/6/2006
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 11
'Aρεσαν+: 0%

Ανεκπλήρωτοι έρωτες

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΟΙ ΑΝΕΚΠΛΗΡΩΤΟΙ ΕΡΩΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΗ ΓΗ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ.ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΝΑΣ ΑΝΕΚΠΛΗΡΩΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ.ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΝΟΙΩΣΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ;ΔΕΝ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΓΙΝΟΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΤΟ ΤΩΡΑ.ΠΩΣ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΙΟ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ;
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!ΑΠΟ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΩ ΔΗΛΑΔΗ;!

# 2 στις 26/6/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

καλημερα

υπαρχουν πολλοι τροποι για να νιωσεις καλυτερα.καταρχην φυγε οσο ειναι νωρις απο την κατασταση που λες οτι δεν βγαζει πουθενα,βγες με φιλους και βγαλε απο το μυλο σου αυτο που σε βαρενει.στην αρχη θα ειναι δυσκολο,προσπαθησε να αποκτηεις νεα ενδιαφεροντα και απασχολησε το μυαλο σου με κατι αλλο ωστε να μη σκεφτεσε την ολοι κατασταση.γενικα μη κλαις τη μοιρα σου η ζωη ειναι μικρη.παντως να ξερεις πως ολοι εχουμε περασει απο τη φαση αυτη σιγα σιγα ομως και με λιγη προσπαθεια και αν το θελεις φυσικα μπορεις να βγεις απο την ολη κατασταση.μπορει να χρειαστει να περασει αρκετος χρονος ομως μπορεις να τα καταφερεις.μη ξεχασεις την ολη κατασταση απλα εχε την ως παραδειγμα και προσπερασε την.ειμαι σιγουρη οτι με τον καιρο θα τα καταφερεις.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε