Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

αγαπω την φιλη μου

Σελίδα : 1

Rony28

# 1 στις 24/6/2006
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

αγαπω την φιλη μου

ειμαι χαλια,πολυ μπερδεμενος...γνωρισα μια κοπελα πριν 3 μηνες και συμπαθησε αμεσως ο ενας τον αλλον.το προβλημα ειναι οτι στην πορεια την ερωτευτηκα ενω αυτη με εβλεπε φιλικα.επειδη ηταν μονη της εκεινη την περιοδο σκεφτηκα οτι επρεπε να εκδηλωσω αυτο που ενιωθα,επειδη ηταν μαθηματικα αδυνατο να ειναι μονη για πολυ καιρο.να δοκιμασω οσο λιγες ελπιδες ειχα.ετσι πανω στον ενθουσιασμο και τον αυθορμητισμο μου ξεκινησα ενα ανοητο φλερτ που ειχε ως αποτελεσμα να αισθανθει αβολα και στην τελικη να ξενερωσει...πριν εναμισυ μηνα εκανε σχεση με καποιον αλλον.ειπαμε να μην κοψουμε επαφες,ειναι πολυ καλος χαρακτηρας και πολυ σοβαρο ατομο.ομως τωρα εκτος οτι εχουν αραιωσει τα μηνυματα και οτι αποφευγει να με δει,το θεμα ειναι αν μπορω να την δω σαν φιλη,αυτο δεν ξερω...βοηθεια χριστιανοι κοντευω να σαλταρω...μου λειπει...και νομιζω οτι εχασα και την φιλια που ειχαμε..

taxideftis39

# 2 στις 29/10/2006
author
Ανδρας / 53 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Αγιος Κωνσταντίνος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2
distixos eine polly diskolo anametaksi 2 filon an anaptixthi mia erotiki elksi tou adra pros ti gineka alla i gineka den niothi to idio me ton filo tis kai ton vlepi monon san filo meta eine sinithos katastrofiki i sinexeia tis filias.logo amixanias kai ton 2

nightstalker

# 3 στις 19/12/2006
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ν. Χαλκιδικής / Κασσάνδρεια
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 16
πρώτα από όλα γιατι λεσ οτι έχασεσ και μια φίλη?εσύ το επέλεξες να κάνεις την κίνησή σου.προφανώς και η κοπέλα δεν ειναι χαζή.κατάλαβε οτι ήθελες κατι παραπάνω και επειδή πιθανόν δεν ήθελε αυτή,θεώρησε σωστό να απομακρυνθεί αφού δεν μπορούσε ή δεν ήθελε να ικανοποιήσει τι δικέσ σου επιθυμίες.ξέχασέ την και να θυμάσαι:ο έρωτας με έρωτα περνά.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost