Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

αδιεξοδο

Σελίδα : 1

kate15

# 1 στις 29/6/2006
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3
'Aρεσαν+: 0%

αδιεξοδο

εχω 3 χρονια σχεση με ενα πολυ καλο παιδι. που με αγαπαει. με φροντιζει και μου στεκεται. ολα ειναι τελεια αλλα αντιμετοπιζω εδω καιρο το εξης προβλημα:
πριν απο ενα χρονο το κινητο του αρχισε να χτυπαει περιεργες ωρες, ρωτησα ποιος ηταν αλλα μου ειπε ψεματα. τελικα αφου κοιταξα κρυφα το κιν καταλαβα οτι επικοινωνουσε με μια κοπελα που ομως εκεινος ελεγε οτι ηταν φιλοι. μου ελεγε ψεμματα γιατι οπως αποδειχτηκε μιλαγανε κρυφα απο εμενα.χωρισαμε αλλα τα ξαναβρικαμε ακομα και σημερα δε παραδεχεται οτι εκανε κατι εγω ομως δεν το πιστευω και ειμαι πολυ καχυποπτη.τσακωνομαστε γιατι λεει οτι ζηλευω ενω χωρις να καταλαβαινει οτι εχει δωσει αφορμες. τωρα δουλευει νυχτα σε club ξκαι εγω εχω σκασει.εκεινος δεν θελει να σταματησει γιατι παιρνει αρκετα χρηματα ομως εγω φοβαμαι πως θα τον χασω!του ειπα να χωρισουμε αλλα δε το θελω. νομιζω πως δεν θα μου ελεγε αν γνωριζε καποια αλλη και πως θα μου ελεγε ψεματα γιατιοπως πιστευω ετσι εχει κανει παλαιοτερα.... ξεχασα να πω πως εκεινος ειναι μολις 21 ενω εγω 24.νομιζω πως η εμπιστοσυνη εχει χαθει και δεν ξερω αν θα αντεξω παρολο που τον αγαπω πολυ. τι να κανω΄?

allegria

# 2 στις 30/6/2006
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 703
Στα 21 χρόνια και δουλειά τη νύχτα σε club οι πειρασμοί είναι πολλοί. Εγώ θα σου πρότεινα να εξηγηθείς μαζί του τι προσδοκά από τη σχέση σας και αν νομίζεις ότι έχεις πρόβλημα με την απιστία να φύγεις. Αν πάλι είσαι τόσο εξαρτημένη μαζί του μείνε αλλά να μην παραπονιέσαι αν ξενοκοιμάται πού και πού έτσι για ποικιλία. Εξάλλου το ίδιο "φαγητό" για 3 χρόνια στην ηλικία αυτή δεν τρώγεται εύκολα...

# 3 στις 30/6/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Τις απαντησεις στην ερωτηση σου μπορεις να τις δωσεις μονο εσυ!
Ενα μονο θα πω που πιστευω!Αν δεν υπαρχει εμπιστοσυνη τοτε τιποτε δεν μπορει να προχωρησει!Αν λοιπον δεν την εχεις αυτη τοτε εσυ θα κρινεις τι πρεπει να κανεις!

kate15

# 4 στις 30/6/2006
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση

Παράθεση:
Από το μέλος allegria - 30/06/06 12:32
... νομιζω πως εχεις δικοιο. μιλησα παλι σημερα και του ζητησα να παραδεχτει τι εγινε. εκεινος ειπε πως δεν ηταν τιποτα κ πως ηταν ενα παιχνιδι που δεν θα ξαναγινει.δεν ξερω εν λεει αληθεια αλλα θελω να το πιστεψω γιατι τον αγαπω κ το ξερω πως μαγαπαει αλλα ισως φταιει πως ειναι μικρος εξαλλου ειμαστε μαχζι απο τα 18 του. εκεινος δε θελει να ακουσει για χωρισμο κ πως δε θα ξαναδωσει αφορμη. μηπως να χαλαρωσω κ να τον πιστεψω η θα ξανακανει τα ιδια . αλλαζει ο ανθρωπος?? ευχαριστω.. ...

Παράθεση:

kate15

# 5 στις 30/6/2006
author
Γυναίκα / 40 / Σε σχέση

Παράθεση:
Από το μέλος fighter302005 - 30/06/06 12:41
... μπορεις να βρεις παλι την εμπιστοσυνη αν την εχεις χασει?? μπορει να αλλαξει ενας ανθρωπος η κανει παλι τα ιδια? ...

Παράθεση:

bouklitsa

# 6 στην 1/7/2006
author
Γυναίκα / 43 / Παντρεμένη
Ν. Αχαϊας / Αιγείρα
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 1.507
Αμα δεν υπάρχει εμπιστοσύνη...κλάφτα!
Μαύρη ζωή θα περάσετε ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ. Εκείνος με την αφόρητη ζήλια σου και την πίεση από μεριάς σου κι εσύ από ένα συνεχές άγχος για το "που είναι τώρα, τι κάνει,ποια κοιτάει με ποια μιλάει".
Είδες τι παθαίνεις για να κοιτάς κρυφά ξένα κινητά? Μπορεί όντως να μην ήταν τίποτα πονηρό, αλλά επειδή εκείνος ήξερε ότι ζηλεύεις να μην στο είπε για να αποφύγει τα περαιτέρω.
Αφού λέει ότι δεν τρέχει τίποτα, δώσε στην σχέση σας άλλη μια "ευκαιρία" και μην είσαι τόσο καχύποπτη. Ούτως η άλλως, απο ότι έγραψες, δεν έχεις κανένα άλλο παράπονο από μέρους του.
Οσον αφορά την δουλειά του, μην τρελένεσαι! Αν είναι στον άνθρωπο, θα την "ψάξει" παντού.
Φιλικά
Μια πρώην ζηλιάρα και νυν ήρεμη και απηλλαγμένη από γελοία άγχη
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε