Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

υποψία απιστιας

Σελίδα : 1

xazo_moro

# 1 στις 5/7/2006
author
Γυναίκα / 41 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

υποψία απιστηας

Δεν μπορώ να καταλάβω τι τον οδήγησε να δεχτεί το έντονο πρόστυχο φλέρτ μπροστά μου απο μία φίλη του δήθεν.

Είχα βγεί με έναν φίλο μου για καφέ, του το είχα πει λιγα λεπτά πριν βγω....λύσαξε στα τηλεφωνήματα ενώ ήμουνα έξω.... εκνευρίστηκα.... μου πρότεινε την ίδια μέρα να βγούμε για ποτάκι εξω με αλλα 2 ζευγάρια φίλους του και μία φίλη του που είχε ήδη κανονίσει να βρίσκεται εκεί. Εντελώς τυχαία τα 2 αλλα ζευγαρια του το ακυρώσανε και θα γνωριζα την φίλη του που μου μιλούσε συχνά για εκεινη ότι ήτανε τοσο ωραια οπως την ζετα μακρυπουλια.... Μολις την ειδα διαπιστωσα οχι μονο οτι δεν εχει καμιά σχέση αλλα ήτανε χειροτερη απο εμενα εμφανισιακα....Αυτή μετα απο καποια στιγμή υποτείθεται οτι ηπιε αρκετα αρχισε να του κολλαει καθότανε δίπλα του του πετουσε παγακια με στοχο το επιμαχο σημειο στο σώμα ενός άντρα..... ειχα εκνευριστει αφανταστα το αποκορύφωμα ήτανε οτι δροσιζότανε με ένα παγακι καθότανε δίπλα του και τον κοιτουσε.... πολυ προστυχο και αυτος δεν εκανε τιποτα να το σταματησει ενώ ημουνα μπροστα.... του είπα οτι φεύγω με ακολούθησε και σε όλο τον δρομο φωναζα... και έβριζα για πρώτη φορά .... στην ζωή μου.... οι υποψίες μου είναι οτι συναντιουνται .... και έχουν σεξουαλική επαφή χωρις να το ξερω.... ήθελα να ξερα τι του ελειπε απο εμενα και πηγε στην αλλην. Πως μπορω να το αποκαλύψω τι να κανω??? Η ψυχολογία μου ειναι χαλια..... νιωθω οργη ειναι το μοναδικο πραγμα που δεν μπορω να συχγωρήσω.... αποφευγω να βγω μαζί του γιατι ξερω οτι θα τον ειρωνευομαι και θα τα κανω χειροτερα...

alternative

# 2 στις 6/7/2006
author
Ανδρας / 42 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 832
'Aρεσαν+: 0%
μπά, ζήλεψε που βγήκες για καφέ με έναν άλλο άντρα. Λίγο να μην υπάρχει εμπιστοσύνη μεταξύ σας, λίγο ο εγωισμός, τον ώθησε σε αυτό που είδες. Πιστεύω πώς το είχε προσχεδιάσει να συμβεί έτσι. Βέβαια αυτή είναι η πιο ακραία περίπτωση. Κ εμένα σε πιθανή ερωτική σχέση θα πήγαινε το μυαλό μου αλλά μέχρις αποδείξεως του εναντίον. Σου είχε δείξει στο παρελθόν ότι μπορεί να στα φοράει?
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε