Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Aνασφάλεια

Σελίδα : 1

ZIZZEL81

# 1 στις 11/7/2006
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 5
'Aρεσαν+: 0%

ανασφάλεια

EIMAI 25 XRONON EXO KANEI ARKETES SXESEI APO TIS OPIES I PIO MAKROXRONIA ITAN 4 XRONIA TO PROVLIMA M EINAI OTI EXO MEGALES ANASFALIES STIS SXESEIS M , DOKSA TO THEO METRAO SAN GINEKA DEN IPARXEI FORA POU NA VGO EKSO K NA MIN ME FLERTAROUNE GENIKA DEN EXO PROBLIMA STIN EPIKINONIA , TO PROVLIMA M EINAI OTI ME TO POU KSEKINISO MIA SXESI K EROTEUTO PEFTO ME TA MOUTRA K M PIANOUN K OI ANASFALIES M MIPOS TO ENA MIPOS TO ALLO ME APOTELESMA O SINTROFOS M NA ME XORIZI K NA PLIGONOME AUTO EXEI GINI IDI 4 FORES 4 FORES EXO KANEI TA IDIA LATHI DEN KSERO AN PREPI NA PA SE PSIXOLOGO DEN KSERO TI FTEEI ENO GENIKA EXO AUTOPEPITHISI OTAN KSEKINAO KATI META KSEKINAN OI ANASFALIES M FOVAME POS PANTA THA ME PARATANE GIA AUTO TON LOGO.
EIMAI APOGOITEUMENI.

Dardana

# 2 στις 11/7/2006
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651
'Aρεσαν+: 0%
Χαιρομαι που συνειδητοποιεις την ανασφαλεια σου, κι εμας εδω στο φορουμ μας τα'χες ψιλοκανει τσουρεκια. Αυτο (το οτι καταλαβαινεις πως εισαι ανασφαλης) ειναι μια αρχη.
Καταρχην, το υγιες θα ηταν στη ζωη μας να υπαρχουν κι αλλα ενδιαφεροντα, κι οχι μονο οι ερωτικες σχεσεις με το αλλο φυλο. Αν δεν εχεις αλλα ενδιαφεροντα, λογικο ειναι οτι θα πεφτεις με τα μουτρα πανω στον αντρα με τον οποιο εχεις σχεση. Ομως θα'πρεπε να ξερεις οτι στις ζωες των ανδρων χωρανε (ευτυχως λεω γω) κι αλλα πραγματα, οπως η δουλεια, οι φιλοι τους, το ποδοσφαιρο, , η πολιτικη, τα αυτοκινητα, ενιοτε και αλλες γκομενες. Κι ο "ανταγωνισμος" πολυ μεγαλος . Αν εχεις την αξιωση να εισαι το κεντρο της υπαρξης ενος αντρα, και να θελεις να ασχολειται μαζι σου αποκλειστικα 24 ωρες το 24ωρο, θα συνεχισεις να δυστυχεις με τον ιδιο τροπο.
Απεκτησε κι εσυ ενδιαφεροντα οπως π.χ. σπουδες, δουλεια, φιλες, χομπυς/ ασχολιες, υπαρχουν χιλιαδες πραγματα με τα οποια μπορεις να γεμισεις το χρονο αλλα και το μυαλο σου, και μαλιστα να περνας ομορφα με αυτα. Οι αντρες γοητευονται (ενιοτε και "αιχμαλωτιζονται") πολυ περισσοτερο απο γυναικες που ειναι ανεξαρτητες και οχι κολλημενες. Παψε να περιστρεφεσαι συνεχεια γυρω απο εναν αντρα. Αυτο ακριβως ειναι που τους κανει και ασφυκτιουν, γι αυτο και φευγουν. Αν δεν μπορεις αυτο να το καταλαβεις μονη σου, τοτε ναι, για οχι; Ζητα τη βοηθεια απο εναν ψυχολογο.
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

# 3 στις 11/7/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Είδα μια ταινία προ ημερών, How to lose a guy in 10 days λεγόταν, και μου είχε φανεί ψιλοβλακώδης, κι αναρωτιόμουν, μα καλά, υπάρχουν γυναίκες που ζουν μες στη χαρά του κοσμοπόλιταν και βδελώνουν πάνω στους άντρες και τους πρήζουν από το πρώτο ραντεβού με τηλέφωνα, μηνύματα, αρκουδάκια, καρδουλίτσες, επετείους των 6 ωρών και 45 δευτερολέπτων και λοιπά φιφικουλίνια?
Εχω αρχίσει να αναθεωρώ...

# 4 στις 12/7/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by MANINA_
Είδα μια ταινία προ ημερών, How to lose a guy in 10 days λεγόταν, και μου είχε φανεί ψιλοβλακώδης, κι αναρωτιόμουν, μα καλά, υπάρχουν γυναίκες που ζουν μες στη χαρά του κοσμοπόλιταν και βδελώνουν πάνω στους άντρες και τους πρήζουν από το πρώτο ραντεβού με τηλέφωνα, μηνύματα, αρκουδάκια, καρδουλίτσες, επετείους των 6 ωρών και 45 δευτερολέπτων και λοιπά φιφικουλίνια?
Εχω αρχίσει να αναθεωρώ...

Βδελωνουν?

Φιφικουλινια?

να γιατι απο τα ποστακια της μανινας παντα γινεσαι σοφοτερος!
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost