Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

το τελευταιο σκαλοπατι

Σελίδα : 1

victoriageras

# 1 στις 21/7/2006
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 34
'Aρεσαν+: 0%

το τελευταιο σκαλοπατι

ποιος ειναι ο χειροτερος χωρισμος που εχετε βιωσει?ο λογος?εχετε φτασει στο σημειο που λεμε να πεσετε χαμηλα για να τον/την κανετε να γυρισει πισω?

Dardana

# 2 στις 21/7/2006
author
Γυναίκα / 50 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651

Παράθεση:
Originally posted by victoriageras
ποιος ειναι ο χειροτερος χωρισμος που εχετε βιωσει?ο λογος?εχετε φτασει στο σημειο που λεμε να πεσετε χαμηλα για να τον/την κανετε να γυρισει πισω?

Τον χειροτερο δεν τον εζησα ακομα. Περιμενω!
Οταν πεφτεις χαμηλα, δε γυριζει κανεις πισω, εκτος κι αν το κανει απο οικτο και φυσικα μονο για λιγο.
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

Nikoyla27

# 3 στις 21/7/2006
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 18
Απαντήσεις: 1.737
οχι σε ολα..

# 4 στις 21/7/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Ποτε αυτο που γνωριζεις δεν ειναι το εσχατο μεχρι να συναντησεις το επομενο

# 5 στις 16/9/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ενα με το δαπεδο!
Ομως δεν το μετανοιωσα.Λετε να εχω προβλημα?

Hameni_Atlantida

# 6 στις 18/9/2006
author
Γυναίκα / 45 / Παντρεμένη
Ελλάδα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2

Παράθεση:
Από το μέλος victoriageras - 21/07/06 02:39
... ...γλυκια μου ...αγαπη με το ζορι ,δε γινεται και να το εχεις κανονα στη ζωη σου .Αφου θελει να φυγει, αστον να φυγει! Αν βρισκεται πλαι σου για διαφορετικους λογους ,πλην της αγαπης...ουσιαστικα δεν σου ''ανηκει'' κιολας ! Εισαι πολυ μικρουλι ακομα για να πονας και να να βασανιζεσαι για αγαπες διχως ανταποκριση...
Κι εγω θυμαμαι να πονεσα,να εκλαψα,να παρακαλεσα...περνωντας ομως ο καιρος ,σιγα σιγα η ωριμοτητα πηρε τη θεση που της αξιζε και με εκανε να δω τα πραγματα απο αλλη σκοπια.Αν η αγαπη δε ρεει σαν το ποταμι,...κανενα τεχνιτο φραγμα δεν ειναι ικανο να ορισει τη ροη της... ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ! ...

Παράθεση:

# 7 στις 18/9/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Δεν είμαστε καλά.

Γυρνώ την πλάτη και δεν γυρίζω καν να δω.

Πάνω απ΄ολα είμαστε Κυρίες, (αυτό μη το ξεχνάς ποτέ στη ζωή σου).
Το περίεργο ξέρεις ποιο είναι;
Ότι σε λίγο καιρό, επιστρέφουν παρακαλώντας.

LLAFILOLOGY1

# 8 στις 17/10/2006
author
Γυναίκα / 35 / Διαζευγμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 13
Ο ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΧΩΡΙΣΜΟΣ ΗΤΑΝ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΗΜΑΣΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΚΤΑΜΗΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ..ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΗΣΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΟΥΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΦΙΛΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟΣ ΛΟΓΟΣ...ΣΥΝΕΧΙΖΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΧΡΟΝΟ...ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΕ ΤΟ ΤΕΡΜΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΑ ΟΥΤΕ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ...ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΝ ΟΧΙ ΟΛΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ...ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ Η ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΕΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,ΕΚΛΑΨΑ,ΜΙΣΗΣΑ(ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕ Η ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΧΑ)ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΕΦΤΑΣΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΜΑΙ ΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΑ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΑΚΡΑΙΟ..ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΟΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..ΚΑΙ ΟΙ ΧΩΡΙΣΜΟΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ...ΑΝ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ''ΔΙΚΟ''ΜΑΣ ΘΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΦΥΓΕΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕ...
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost