Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΑΝ ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ....

Σελίδα : 1

stef1

# 1 στις 26/7/2006
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 17
Απαντήσεις: 56
'Aρεσαν+: 0%

Αν δε βαριεστε διαβαστε...

Μεγαλη ιστορια, θα προσπαθησω να ειμαι οσο το δυνατον συντομοτερη.
Ξανασυναντιομαστε μετα απο χρονια (ειχαμε γνωριστει καποτε, δεν ειχαμε ομως ως τοτε κατι) και ενθουσιαστηκαμε κ οι δυο πολυ.
Και οι δυο με σχεση, εγω χωρισα εκεινος οχι.
Ειχαμε κρυφες συναντησεις, κ εγω εκανα υπομονη για να χωρισει (ειμαι ηλιθια, ναι).
Αυτο για ενα διαστημα 3 μηνων περιπου, οπου ειχαμε μια σχεση που μας εδεσε πολυ (διοτι περνοθσαμε πολυ χρονο μαζι, μιλαγαμε πολυ, κτλ).
Τοτε αποφασιζω να ξεκοψω γιατι δεν οδηγουσε πουθενα, φευγω διακοπες, γυριζω και εκεινος ειχε χωρισει τελικα.
Και εδω ειναι που μπαινουμε σε εναν φαυλο κυκλο, ο οποιος ειχε διαρκεια 10 μηνων, και να ειμαστε μια μαζι - μια χωρια. Πότε ζευγαρι κανονικα και πότε χωρις "ταμπελακι", μετα απο λιγο αυτος να εξαφανιζεται, και παλι απο την αρχη.
Και το ποτηρι ξεχειλισε οταν πριν 1 μηνα ενω ειμασταν μαζι (3 μηνες) - παρα πολυ καλα - μια ωραια πρωια, εκεινος αποφασισε οτι "δενει" πολυ η κατασταση, οτι ειναι πολυ ερωτευμενος, και γιαυτο φοβαται οτι θα τον παρατησω καποια στιγμη και πως θα το ξεπερασει το κακομοιρο??????????, οποτε θεωρησε οτι πρεπει να χωρισουμε...
Το δεχτηκα, αλλα δεν ηθελα να εχω καμια επαφη μαζι του πλεον.
Κατοπιν, κανονιζει διακοπες στο ιδιο μερος που θα παω, με το ιδιο καραβι, τη ιδια μερα και ωρα, και οπου βρεθει με κοινους γνωστους κακολογει τις συνηθειες μου, αλλα παντα "πλαγιως". Και εχει σχεση (απ'οτι λεει τουλαχιστον).
Ακουω γνωμες....

bouklitsa

# 2 στις 27/7/2006
author
Γυναίκα / 42 / Παντρεμένη
Ν. Αχαϊας / Αιγείρα
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 1.507
Tο μόνο που έχω να σου πω αγαπητή μου φίλη, είναι ότι έκανες παααααρα πολύ μεγάλη υπομονή, μέσα σε μια κατάσταση που ούτε καν μπορούσες να προσδιορίσεις. (ήταν σχέση? Δεν ήταν σχέση? Χώρισα... Χώρισες? κ,τ,λ,)
Η δικαιολογία που σου προέβαλλε για να σηκωθεί και να φύγει, κατ'εμέ ήταν πολύ γελοία!!!
Προχώρα, κοίτα μπροστά σου και άστον αυτόν μια ζωή να ζει μονάχος του, από τον φόβο του να μην τον παρατήσουνε...
Α μα πια!!!

anemona_62

# 3 στις 27/7/2006
author
Γυναίκα / 59 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 5.218
'Εχει και καλύτερα Στεφάκι!
This world is a comedy for those who think and a tragedy for those who feel. -Horace Walpole

# 4 στις 27/7/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
η πλακα ξερεις ποια ειναι...

οτι θα τον αφησεις...γιατι εχεις κουραστει
απο την καταταση... και θα γυρισει να σου πει
"ειδες το ηξερα οτι θα με αφηνες"

Ειναι απο τους ανθρωπους που κανουν
οτι μπορουν για να προκαλεσουν αυτο
που φοβονται οτι θα παθουν...

αστο ειναι ψυχοφθορο και απιστευτα κουραστικο!!
βρες κατι καλυτερο!!!

yupiii

# 5 στις 27/7/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost