Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

μια συμβουλη..

Σελίδα : 1

olgaki25

# 1 στις 31/7/2006
author
Γυναίκα / 39 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Κηφισιά
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

μια συμβουλη..

γεια σε ολους εδω μεσα..
ειμαι η ολγα και μολις μετακομισα καπου αλλου.απο τοτε εχω χασει τον εαυτο μου.εδω και 6 χρονια εμενα καπου αλλου οπου και σπουδαζα ειχα βρει και μια δουλεια στο επαγεελμα μου ειχα και εχω ακομα μια σχεση περιπου τρια χρονια με ενα μικροτερο μου 21 ενω εγω 24.αφησα την δουλεια μου και το φιλο μου πισω και ηρθα στην αθηνα μη με ρωτατε γιατι ειναι μεγαλη κ πονεμενη ιστορια.τελος παντως.. εχω φρικαρει και αυτο γιατι ο φιλος μου συνεχιζει τη ζωη του κανονικα (ετσι πρεπει) και κανει μια δουλεια που εμενα δε μου αρεσει καθολου δουλευει νυχτα..πανο στην φρικη μου του εχω ζυτηση να χωρισουμε πολλες φορες και εκεινος μου λει να κανω υπομονη εως ποτε ομως δε μου λεει και ξερω πως θα συνεχισει να δουλευει εκει..

το προβλημα της φρικης μου επειδηνώθηκε και ετσι αποφασισα να ρωτησω πως βλεπει τη σχεση μας!!!!!

η απαντηση ηταν πως δεν ξερει και πως δε γινεται να με ακολουθησει ( το καταννοω ) αλλα και πως ειναι μικρος ακομα για παντρολογηματα και το μελλον δεν μπορει να σχεδιασει.. ουτε καν να μου πει θα ημαστε μαζι και θα βρουμε ενα τροπο να λυσουμε ολα τα προβληματα !!!!

γενικα δε βλεπει καμια λυση παρα να κανω εγω υπομονη χωρε να ξερει εως ποτε και χωρις να μπορει να προσδιορισει το μελλον μσς αλλα με αγαπαει!!!

μηπως ειμαι το κοροιδο στην ιστορια αυτη!!! μηπως την πατησω για δευτερη φορα στην ζωη μου!!! μηπως ειμαι πολυ ρομαντικη για τα συμερινα δεδομενα!!!

αυτα, ενομιζω πως θα καταρρευσω και με το ζορι κρατιεμαι μου επεσαν ολα μαζεμενα...

καλη συνεχεια..

# 2 στην 1/8/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
βλεπω τον εαυτο μου πριν 2 χρονια ακριβως!!!!!

αν πιστευεις σε αυτο... μπορειτε να το κρατησετε!!!
εν ξερω ποση ειναι η αποσταση σας... αλλα σιγουρα
μπορειτε.. φτανει να ξερεις τι θελεις... να εμπιστευεται
ο ενας τον αλλον, και να εχετε μια καλη και ειλικρινη
επικοινωνια!!!

εμεις ειχαμε πει πως αν εφευγα θα τελειωνε εκει... οπως
και τελειωσε με τις καλυτερες αναμνησεις... μιλαμε στο
τηλ και ειμαστε φιλοι!!!!!! εγω μπορει και να το παλευα
αλλα το πως και το γιατι... ειναι αλλο θεμα... αφου ετσι
αποφασισαμε!!!

ειναι δυσκολο αλλα γινεται!!!!

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε