Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

na epimino h na thn ksexaso

Σελίδα : 1

maknick

# 1 στις 14/9/2006
author
Ανδρας / 50 / Ελεύθερος
Ν. Πιερίας / Κατερίνη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 6
'Aρεσαν+: 0%

να επιμινο η να την ξεχασο

γνωρισα μια κοπελα την επομενη μερα του χωρισμου μου και ενοιωσα μια απιστευτη χημεια μαζι τησ και αυτη το ιδιο, για 4 μερεσ ολα ηταν τελεια μετα εφυγε για 2 μερεσ ετσι μου ειπε και εκανε να γυρισει μια βδομαδα,εγω απο την ζηλεια μου τησ φερθηκα ασχημα,την εβρισα,πηγα να την πιεσω να κανουμε ερωτα,απο τοτε τησ ζηταω συγγνωμη ...αυτη εφυγε στην χωρα τησ και δεν ηθελε να με ξανα δει,εγω επεμενα για 3 μηνεσ, το γυρισα και στο φιλικο λιγο, εδεικσα πολι ενδιαφερον ,τελικα πηγα στην χορα τησ και την ειδα την προτη μερα ειδα θετικα πραγματα μεπιασε το χερι αγκαλιτσεσ κλπ,την επομενη μερα μου ειπε οτι δεν αισθανεται τιποτε για μενα και δεν θελει να γυρισει στα παλια τι να κανω να επιμεινω κι αλλο?μηπωσ ειναι εγωισμοσ απ αυτην μου ειπε οτι με μισησε και οτι με σεβεται γι αυτο μου μιλαει

# 2 στις 16/9/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Πιστευω οτι το χειριστηκες λαθος για εκεινη αναμενομενα για σενα.
Εσυ πιεσμενενος, στεναχωρημενος ισως και θυμωμενος καθως και με ολα τα παρελκομενα του χωρισμου συναντησες μια γυναικα ελευθερη ισως εαν καταλαβα καλα και σε διακοπες?

Περασες ολη την ενταση σου και την κτητικοτητα σε καποιον που δεν ηξερες καν.Φοβηθηκε νομιζω για να μην πω τρομοκρατηθηκε!Το καταλαβαινεις αλλωστε γιατι και συ σε αντιστροφη περιπτωση θα ειχες σοκαριστει.

Εδωσες ρολους & ευθυνες χωρις να προλαβει να παρει ανασα.
Λογικη η αντιδραση λοιπον.Τωρα εαν αξιζει να επιμεινεις?

Ενστικτο! Ο ερωτας παντα βρισκει δρομο ακομη και στα στεγανα θα κανει διαροη για να περασει.Ειναι καταλυτης ειναι φαινομενο της φυσης ανεξελεκτο.

Το θεμα ειναι να δεις αληθινα μεσα σου εαν ειναι αμοιβαιο.Μονο τοτε θα ξερεις τι να κανεις.Αυτο ειτε θετικο ειτε αρνητικο το ξερεις.

Ακουσε τη εσωτερικη φωνη σου,ειναι η μονη αληθινη.Προσωπικα πιστευω στον κεραυνοβολο ερωτα που μετουσιωνεται σε αγαπη-παθος-σχεση.

Απεφυγε να ξεγελασεις τον ευτο σου λογω εγωισμου.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost