Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

egw aftos kai oi anasfaleies

Σελίδα : 1

gingertania

# 1 στις 2/10/2006
author
Γυναίκα / 36 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 33
'Aρεσαν+: 0%

εγω αυτός και οι ανασφαλειεσ

geia hara eimai mena paidi edw kai ligo kairo kai eimai poli kollimeni mazi tou nomizw oti ehw arhisei na erwtevomai kai emena de mou simvainei efkola kati tetio.apo ti fainetai ki aftos me thelei alla einai pio eswstrefis apo emena as poume egw ton pernw pio poli til apoti aftos .prin apo mena eihe mia shesi 3 hronia ....den ton klserw kai toso kala etsi wste na mi niwthw anasfaleies kai fovamai min ton hasw
genika den tou dihnw kai poli oti eimai kollimeni....apo mesa mou omws skaw
ti na kanw???????
μμννν

depyy

# 2 στις 3/10/2006
author
Γυναίκα / 33 / Διαζευγμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 18
'Aρεσαν+: 0%

δοκιμασε τον

η γνωμη η δικια μου ειναι η εξησ:ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟΝ!!!!!!!τι εννοω;εννοω οτι πρεπει να του δειξεισ οτι δεν ειναι μονο ο εαυτοσ του και κανενασ αλλοσ αντιθετα πρεπει να του δειξεισ την αξια σου με διαφορουσ τροπουσ αλλα πανω απο ολα να μην του δειξεισ οτι ειναι τα παντα για σενα αν το μαθει κινδυνευεισ.αν παλι σου φαινεται μεγαλο ρισκο αυτο που σου λεω μπορεισ να κανεισ το εξης:καθιστε μαζι να συζητησετε να βαλετε κατω τον εγωισμο σασ και οι δυο να ακουσεισ τη μερια του με κατανοηση και να του πεισ και τη δικια σου γνωμη για τη σχεση σασ.πιστευω πωσ ετσι θα καταλαβεισ πολλα πραγματα για αυτον και αυτοσ για σενα.δοκιμασε το αλλωστε δεν εχεισ να χασεισ και τιποτα γιατι η δοκιμη ειναι δωρεαν.καλη τυχη
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε