Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Η προδωσια

Σελίδα : 1

depyy

# 1 στις 2/10/2006
author
Γυναίκα / 32 / Διαζευγμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 18
'Aρεσαν+: 0%

Η προδωσια

τη γνωρισα το προηγουμενο καλοκαιρι.στην αρχη δεν την ειχα συμπαθησει καθολου.πιστευε οτι ηθελα να τησ κλεψω το αγορι.για ενα διαστημα δεν μιλουσαμε καθολου.οταν αρχισε το σχολειο ημασταν στην ιδια ταξη και τοτε αναπτυξαμε πολυ καλεσ σχεσεις.ειχαμε γινει πραγματικεσ φιλες,κολλητες. εκανε πραγματα τα οποια δεν συμβαδηζαν με την ηλικια μας.τισ εδινα συμβουλεσ αλλα δεν τισ ακουγε.μου ελεγε μικρα ψεματα και τα ανακαλυπτα αλλα παντα τησ το συσχωρουσα.μεχρι που η κτασταση εφτασε στο απροχωρητο.μου εκρυψε ομωσ το πιο σημαντικο πραγμα τησ ζωησ τησ.εκανε ερωτα και μου το εκρυψε.το εμαθα απο το αγορι που εγινε το συμβαν.πηγα και την ρωτησα αν ισχυει αυτο που εμαθα.τα απαρνηθηκε ολα.το αγορι ομωσ μου εδειξε χειροπιαστεσ αποδειξεισ και δεν μπορω να την πιστεψω σε οτι κι αν μου λεει.τι σταση να κρατησω απεναντι τησ;;;;;;;;;;;

bouklitsa

# 2 στις 3/10/2006
author
Γυναίκα / 41 / Παντρεμένη
Ν. Αχαϊας / Αιγείρα
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 1.507
Oταν λες χειροπιαστές αποδείξεις??????
Τι ακριβώς σου έδειξε δηλαδή?

# 3 στις 3/10/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Δεν κατάλαβα. Ζευγάρι είστε;

Και γιατί θα έπρεπε να σου αποκαλύψει την ιδιωτική της ζωή;
Δικαίωμά της ήταν να σου κρύψει ότι έκανε έρωτα.
Μη κοιτάς που ο άλλος ο λακαμάς πιάνει και λέει δεξιά κι αριστερά πράγματα που δεν έχει κανένα δικαίωμα να λέει.
Μήπως γίνεσαι αδιάκριτη μαζί της;

lucretia

# 4 στις 3/10/2006
author
Γυναίκα / 47 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 3.330

Παράθεση:
Originally posted by bouklitsa
Oταν λες χειροπιαστές αποδείξεις??????
Τι ακριβώς σου έδειξε δηλαδή?

Υποθετω οτι ο μαγκας κρατησε το σεντονι ως λαφυρο και το περιεφερε προκειμενου να αποδειξει ποσο αντρας ειναι.
Καλα αυτος...
Εσυ ρε κοπελια εισαι τοσο καλη φιλη υποτιθεται, που καθεσαι και ακους εναν καραγκιοζη να διασυρει με αυτον τροπο τη φιλη σου?

Ελεος!

Dardana

# 5 στις 3/10/2006
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651

Παράθεση:
Originally posted by depyy
τη γνωρισα το προηγουμενο καλοκαιρι.στην αρχη δεν την ειχα συμπαθησει καθολου.πιστευε οτι ηθελα να τησ κλεψω το αγορι.για ενα διαστημα δεν μιλουσαμε καθολου.οταν αρχισε το σχολειο ημασταν στην ιδια ταξη και τοτε αναπτυξαμε πολυ καλεσ σχεσεις.ειχαμε γινει πραγματικεσ φιλες,κολλητες. εκανε πραγματα τα οποια δεν συμβαδηζαν με την ηλικια μας.τισ εδινα συμβουλεσ αλλα δεν τισ ακουγε.μου ελεγε μικρα ψεματα και τα ανακαλυπτα αλλα παντα τησ το συσχωρουσα.μεχρι που η κτασταση εφτασε στο απροχωρητο.μου εκρυψε ομωσ το πιο σημαντικο πραγμα τησ ζωησ τησ.εκανε ερωτα και μου το εκρυψε.το εμαθα απο το αγορι που εγινε το συμβαν.πηγα και την ρωτησα αν ισχυει αυτο που εμαθα.τα απαρνηθηκε ολα.το αγορι ομωσ μου εδειξε χειροπιαστεσ αποδειξεισ και δεν μπορω να την πιστεψω σε οτι κι αν μου λεει.τι σταση να κρατησω απεναντι τησ;;;;;;;;;;;

Δεν ηταν υποχρεωμενη να σου αποκαλυψει κατι τοσο προσωπικο της, παρολο που οι φιλες ειναι σύνηθες να τα μοιραζονται αυτα. Οσον αφορα τον νεαρο που λεει προφανως απο δω κι απο κει οτι εκανε ερωτα μαζι της, ειναι απαραδεκτος, αλλα κι εσυ δεν πας πισω που καθεσαι και τον ακους και μετα κανεις "δικαστηριο" στη φιλη σου. Αναρωτιεμαι, τι χειροπιαστες αποδειξεις μπορει να εχει επ' αυτου; Τραβηξε βιντεο και φωτογραφιες;
Λες επισης οτι εκεινη κανει πραγματα που δεν συναδουν με την ηλικια σας, δεν ξερω βεβαια για ποια πραγματα μιλας, αλλα γενικα μιλωντας, αυτο ειναι υποκειμενικη αντιληψη και η φιλια δεν μας δινει το δικαιωμα να κανουμε συνεχεια κριτικη και να προσπαθουμε να επιβαλουμε τις αποψεις και τα θελω μας στους φιλους μας. Τελος, να εισαι πιο επιφυλακτικη στη χρηση της λεξης "φιλη" οταν η σχεση ειναι τοσο φρεσκια ακομα. Οι φιλιες φαινονται στον χρονο.
Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

# 6 στις 3/10/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
μαλλον εσυ δεν εισαι και τοσο ενταξει
απεναντι στην φιλη σου...!!!!!!!!!!!!

το το κανει στο κρεβατι της δεν σε αφορα..
ουτε τιθεται θεμα εμπιστοσυνης αν εγω δεν
κανω αναλυση στην κολητη μου για το τι κανω
και με ποιον πηγαινω!!!!!!

κι εσενα στο κατω κατω τις γραφης φυλακα
στο απαυτο της σε βαλαν?!?!?!?!?!?!

bouklitsa

# 7 στις 4/10/2006
author
Γυναίκα / 41 / Παντρεμένη
Ν. Αχαϊας / Αιγείρα
Θέματα: 8
Απαντήσεις: 1.507
Η αλήθεια είναι ότι ο κάθε άνθρωπος αντιλαμβάνεται διαφορετικά το τι θέλει να μοιραστεί με τους φίλους του και τους κολλητούς του και τι όχι. Υπάρχουν άνθρωποι που τα λένε αναλυτικά και με κάθε λεπτομέρεια γιατί γουστάρουν να τα μοιραστούν και άλλοι τα κρατάνε μόνο για τον εαυτό τους. Δεν βλέπω καμμία προδοσία από την μεριά της φίλης σου.
Αντίθετα, εσένα βλέπω να την προδίδεις, γιατί δεν φρόντισες να βάλεις στην θέση του εκείνον τον ψευτόμαγκα που κάθεται και την εκθέτει!

melita18

# 8 στις 5/5/2007
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Νίκαια
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 25
mesa se mia sxesh erwtikh prepei na uparxoun kai pragmata ta opoia prepei na menoun mesa sto zeugari den einai upoxrewmwnos na to peis stous filous sou...poso mallon an milame gia toso proswopikes stigmes....parol auta skefthkes giati den sto eipe?mhpws ntrepotan?mhpws einai ligo kairo me ayto to agori kai den hthele na thn parexhghseis?h gnwmh mou einai na mhn ths peis tipota...asthn na sto pei oatn tha nisei etoimh kai apomakryne thn apo to agori ayto giati den einai kai oti kalutero...filia...
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε