Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

φοβαμαι

Σελίδα : 1

depyy

# 1 στις 3/10/2006
author
Γυναίκα / 33 / Διαζευγμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 18
'Aρεσαν+: 0%

φοβαμαι

τα ειχα για ενα χρονο με ενα παιδι το με πιεζε να ολοκληρωσουμε τη σχεση μασ.την πρωτη φορα του ειπα οτι δεν γνωριζομαστε πολυ καιρο και οτι δεν νιωθω ακομα ετοιμη.την δευτερη του ειπα οτι δεν εχω νιωσει ακομα ετοιμη την τριτη φορα του ειπα οτι προκειται να παω σε γυναικολογο για να μου δωσει τισ απαραιτητεσ συμβουλεσ(ψεματα)την τεταρτη φορα οτι ειμαι αδιαθετη(αληθεια)την πεμπτη φορα και παλι οτι ειμαι αδιαθετη(ψεματα).σε μια εκρηξη θυμου του μου ειπε πωσ αμα δεν κανουμε ερωτα θα με παρατησει.τοτε κι εγω του ειπα πωσ αν θελει μπορει να φυγει.ετσι κι εγινε.απο τοτε δεν τον ξαναπηρα τηλ.αυτοσ προσπαθησε να με συναντησει πολλεσ φορεσ αλλα δεν τα καταφερε. δεν ειμαι ερωτευμενη μαζι του ομωσ τι πρεπει να κανω για να σταματησει να με ενοχλει::ειναι ενα ατομο αρκετα επικυνδυνο)

# 2 στις 4/10/2006
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Γιατί τον θεωρείς επικίνδυνο;
Σε απείλησε;
Μήπως του έδωσες λάθος μηνύματα και πρέπει να του πεις ευθέως ότι δεν θελεις πια να σε ενοχλεί;

gingertania

# 3 στις 17/10/2006
author
Γυναίκα / 36 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 33
'Aρεσαν+: 0%
den katalavainw giati ton thewreis epikibdino
einai antras kai logiko einaina zitaei sex
poso mallon an eiste kai ro mazi
oi antres den antehoun kai poli mi nomizeis .min ton fovasai an einai mono giafto to logo ki an thes na eisai mazi tou kanto
an pali ontws to thewreis peikindino gia tous dikous sou logous kalitera na ton ksexaseis
μμννν
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε