Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...

Σελίδα : 1

KLAOYNTIA

# 1 στις 5/1/2007
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 9
'Aρεσαν+: 0%

Δεν ξερω τι να κανω...

ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ.. ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΚΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ ΣΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΑ... ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ.. ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΜΑΖΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΤΕΛΕΙΟΣ ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΚΡΙΑ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΡΥΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΜΑΚΡΟΣ. ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ, ΕΦΥΓΕ ΓΙΑ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΧΑΣΑ ΠΑΛΙ. ΕΣΤΕΙΛΑ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΖΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΞΑΝΑΕΝΟΧΛΗΣΕΙ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΕΣ ΔΕΧΤΗΚΑ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ.
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΠΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ.. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΟΠΟΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΑΚΡΗ...

gt_gr

# 2 στις 5/1/2007
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.275
Ειναι απλο....
Ξεκαθαριζεις πρωτα τι θελεις εσυ απο αυτη τη σχεση
και στη συνεχεια το ανακοινωνεις στο παληκαρι!
Αν δεν σεβαστει την αποφαση σου οποια και αν ειναι αυτη....
τοτε δεν αξιζει να χασεις ουτε ενα δευτερολεπτο ακομα γι' αυτον!
Σου μιλω απο πειρα...
Μην χανεις αλλο τον καιρο σου για κατι που μαλλον δεν αξιζει!
Φιλικα,
gt_gr.

Αγαπη δεν ειναι να βρεις καποιον για να ζησεις μαζι του...αγαπη ειναι να βρεις καποιον που δεν μπορεις να ζησεις μακρια του.

Dardana

# 3 στις 5/1/2007
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ουζμπεκιστάν
Θέματα: 414
Απαντήσεις: 64.651

Παράθεση:
Originally posted by KLAOYNTIA
ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ.. ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΚΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ ΣΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΑ... ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ.. ΟΤΑΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΜΑΖΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΤΕΛΕΙΟΣ ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΚΡΙΑ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΡΥΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΜΑΚΡΟΣ. ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ, ΕΦΥΓΕ ΓΙΑ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΧΑΣΑ ΠΑΛΙ. ΕΣΤΕΙΛΑ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΞΕΚΑΘΑΡΙΖΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΞΑΝΑΕΝΟΧΛΗΣΕΙ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΕΣ ΔΕΧΤΗΚΑ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ.
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΠΟΥ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ.. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΟΠΟΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΑΚΡΗ...

Tα πραγματα ειναι απλα μικρη μου.
Αν πραγματικα ηθελε, αν πραγματικα ηταν ετοιμος, θα ηταν εκει μαζι σου. Μην ξοδευεσαι. Αν πραγματικα τον ενδιαφερεις, θα παψει να παιζει παιχνιδακια και θα σε διεκδικησει. Αν οχι, τοτε θα συνεχισει εξαφανιζεται και να εμφανιζεται...για οσο του το επιτρεπεις με τη σταση σου.

Tα πράγματα δεν είναι τόσο άσχημα όσο φαίνονται... είναι χειρότερα...

alternative

# 4 στις 6/1/2007
author
Ανδρας / 41 / Σε σχέση
Θέματα: 15
Απαντήσεις: 832
εγώ θα έλεγα να την κάνεις με ελαφρά πηδηματάκια τώρα που θα πονέσεις λιγότερο. Η σχέση φαίνεται πολύ προβληματική. Εκτός κ αν έχεις μαζοχιστικές τάσεις.

amaretti

# 5 στις 6/1/2007
author
Γυναίκα / 60 / Παντρεμένη
Ελλάδα
Απαντήσεις: 5.225
τρεις στους τρεις, σου απάντησαν ήδη πως "μάλλον δεν αξίζει".....
εγώ θα στο σιγουρέψω..."σίγουρα δεν αξίζει"...

ένας άνθρωπος που ενδιαφέρεται...δεν έχει αυτή την συμπεριφορά ..άσε που είναι και πολύ παιδιάστικη παράλληλα...

από κει και πέρα...έγκειται στο πόσο μαζόχα και τί αντοχές έχεις εσύ πια!

καλή δύναμη!

allegria

# 6 στις 6/1/2007
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 703
Κι εγώ ψηφίζω σύμφωνα με τους υπόλοιπους 4, άρα 5/5.

sviiiinnnn

# 7 στις 6/1/2007
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Ν. Γρεβενών / Σμίξη
Απαντήσεις: 975

Παράθεση:
Originally posted by KLAOYNTIA
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΟΠΟΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΑΚΡΗ...

εγω το διαβασα αναποδα και κατι εβγαλα..

πετα το κινητο σου,φωναξε την αδερφη του στην Αθηνα,φτιαξτε τα και αστον να κουρευεται..
να κοιτας εκει που θες να πας,αλλοιως θα πας εκει που κοιτας... αυτη ειν'η αποψη μου κι αν δεν σας αρεσει,εχω κι αλλες...

amaretti

# 8 στις 6/1/2007
author
Γυναίκα / 60 / Παντρεμένη
Ελλάδα
Απαντήσεις: 5.225

Παράθεση:
Από το μέλος sviiiinnnn - 06/01/07 10:02
... εγω το διαβασα αναποδα και κατι εβγαλα..

πετα το κινητο σου,φωναξε την αδερφη του στην Αθηνα,φτιαξτε τα και αστον να κουρευεται.. ...

Παράθεση:
μόνο εσύ ...θα μπορούσες να το δεις έτσι..
είσαι άπαιχτος πάει και τέλειωσε....

# 9 στις 6/1/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Εμένα μου μυρίζει παντρεμένος.

alternative

# 10 στις 6/1/2007
author
Ανδρας / 41 / Σε σχέση
Απαντήσεις: 832
σωστή η ζουμερή...

TAXAKI

# 11 στις 6/1/2007
author
Ανδρας / 52 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 1.376
Αν είναι όπως τα λές, το άτομο έχει προβλημα και θα σου συνιστούσα να την κάνεις όσο πιο γρήγορα μπορείς. Αλλωστε για να μας ρωτάς έχεις ήδη πάρει την απόφαση σου.ΦΥΓΕ!!!!
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε