Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

akoma??

Σελίδα : 1

djgalanos

# 1 στις 5/1/2007
author
Ανδρας / 33 / Διαζευγμένος
Ν. Αχαϊας / Πάτρα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%

ακομα??

Gia sas k pali..kat'arxin xronia polla k kali xronia.sto proigoumeno mou dimosieuma thimaste pou sas milaga gia ena xwrismo mou me 1 kopela pou ta eixame 8 mines k eixa kollisei mazi tis,enw auti me to pou xwrisame meta apo 1 vdomada ta eftiaxe me allon...to provlima mou einai pos exei perasei enas minas k kai kati meres apo tote pou xwrisame k egw tin skeftome akoma oli tin ora,k milaw gia autin padou..boreite na mou vreiete mia lisi?thelw na tin xexasw telios,na pernw apo dipla tis k na min aisthanome auto to sfiximo pou niwthw tora k to kuriotero apo olla na min tin skeftome
δξγαλανοσ

anastasia21

# 2 στις 6/1/2007
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ανω Λιόσια
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2

Μπορείς!!!

καηλησπέρα.Χρόνια πολλά και καλή χρονια.Πέρασα και εγω από αυτην την φάση.Αρχηκα είχα πέσει πάρα πολύ κάτι που συμβένει σπάνια σε εμενα.Μετα όμως........ σκευτηκα κάτσε εσυ δεν φταις σε τίποτα εξαλου αυτός έχασε.Αυτός δεν εκτιμησε ότι είχε.Ετσι η καλίτερη λοιπόν λύση που σκεύτηκα ήταν όπως και βέβαια έπραξα.
άλλαξα την εμφανηση μου. το μαλλί μου το στύλ μου έτσι ένιωσα καλίτερα πήρα λίγο αυτοπεπήθηση και από την αλαγη αλλά και από τα βλέματα των αλλων και άρχησα να σκεύτωμαι κάτσε δεν χάθηκε και ο κόσμος κοίτα πόσα αγόρια σε κοιτάνε!!!! μετα βρήκα κάποιες άλλες ασχωλίες καινύριες.Γράφτηκα γυμναστηριο στην φωνιτική και άρχησα να μαθένω κιθάρα εκτός τοτι ασχωλιόμουν με κάτι καινούριο και κάτι που μου άρεσε γνωρησα κόσμο και άρχησα να ξεχνιέμαι λίγο λίγο αλλά πρωσπάθησα και εγω.ηθελα να τον ξεχάσω βλέπεις.Εβγενα εξω και να σου πω την αλήθεια έδωσα και λίγο πράσινο φως σε κάποιον που μου άρεσε μήπως και με κέρσισε να σου πω την αλήθεια μπορέι να φένεται λίγο εγωιστικό αλλά είπα τώρα θα με κερδίσουν εγω είμαι αυτη που είμαι δυνατη όμορφη καλό παισί και αξίζω δίνω πολλά και είμαι σχεδόν έτοιμη μετα βέβαια από 2 μήνες και μετα από πολύ πρωσπάθεια και πολύ πόνο και δεν πρόκειται να αφήσω να με ξανα πληγωσει κανενας.Μπορείς λοιπόν και εσυ να σταματησεις να την σκευτεσαι να πρωσπαθησεις εξάλου φάνηκε ότι δεν άξιζε αφού μετα από λίγο έκανε σχέση δεν αξίζε καθόλου για εκείνη ότι περάσατε.Να σου δώσω μια συμβουλή μπορεί να είναι σωστή μπορεί και όχι αλλά πρέπει να είσαι σκληρός με τον ευατό σου και να δεις τα πράγματα καθαρα και να τα αντιμετοπίσεις και να κάνεις κάτι για τον ευατό σου να σχωληθείς με τον ευτό σου να τον κάνεις καλίτερο και αν μπορείς να της το δήξεις κιολας.Ελπίζω να σε βοειθησα έστω και λίγο..

sviiiinnnn

# 3 στις 6/1/2007
author
Ανδρας / 59 / Σε σχέση
Ν. Γρεβενών / Σμίξη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 975
καλησπερα,χρονια πολλα και ευτυχισμενος ο καινουργιος πασχας.

,na pernw apo dipla tis k na min aisthanome auto to sfiximo pou niwthw tora

νοιωθεις το ιδιο και οταν περνας απεναντι της..???

egw tin skeftome akoma oli tin ora,k milaw gia autin padou..

με τα γνωστα "φερθηκε πουστικα,αλλα εγω την αγαπαω ακομα","δεν με νοιαζει που ξεπεταξε την πλατεια μαζι με τις στασεις,εγω την θελω","δεν θα την πετυχω την ποyτανα??θα δει τι σημαινει τα φτιαχνω με αλλον σε μια βδομαδα","αληθεια σας λεω,ειχαμε κλεισει και εκκλησια!!","δεν με νοιαζει τοσο για μενα,οι γονεις μου ειναι απαρηγορητοι.."κ.λ.π,κ.λ.π..????

to kuriotero apo olla na min tin skeftome
την πρωτη μερα,2 ασπιρινες και λιγος υπνος...
την δευτερη,4 ασπιρινες,υπνος προαιρετικος...
την τριτη,ολο το κουτι,υπνος εξασφαλισμενος..

ελπιζω να βοηθησα..

να κοιτας εκει που θες να πας,αλλοιως θα πας εκει που κοιτας... αυτη ειν'η αποψη μου κι αν δεν σας αρεσει,εχω κι αλλες...

djgalanos

# 4 στις 7/1/2007
author
Ανδρας / 33 / Διαζευγμένος
Ν. Αχαϊας / Πάτρα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 4
se euxaristw gia tis symvoules sas..otan tis les einai eukoles,to na tis pragmatopoieis omws einai to dyskolo.makari na pane ola sydoma opws ta thelw k na mou fygoun ola auta giati edw pou ta leme exw kourastei na tin fernw k oli tin ora sto myalo mou!!!
δξγαλανοσ

lady_username

# 5 στις 27/1/2007
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Κηφισιά
Θέματα: 17
Απαντήσεις: 63
katalavainw tin kopela sou..den einai oti den sagapaei alla enthusiastike apti nea zwi tis..asti na fygei..kane k sy nees parees,nea endiaferonta k gemize ti mera sou me pragmata pou saresoun..tha deis oti mporeis na statheis k monos su..k kapoies fores einai kalytera apto na eixes kopela..aksizeis kati poli kalitero ..k einai kapou eksw..psakse ligo..

# 6 στις 21/2/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
to mono pou mporos na kanis ine na vris mia alli kopela an den ehis vri akoma afti hani stin teliki
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε