Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Μισος, κακια ή ζηλεια?

Σελίδα : 1

antio_zoh

# 1 στις 12/1/2007
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιοι Ανάργυροι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 8
'Aρεσαν+: 0%

Μισος, κακια ή ζηλεια?

Ειμαι ο Ε.Ειχα εναν πολυ καλο φιλο, τον Β.Πριν 1 χρονο και, γνωρισα την αδελφη του και 'δαγκωσα' την λαμαρινα αμεσως.Ομως δεν την ηξερα καλα και δεν ηξερα επισης τον χαρακτηρα της,αν ηταν μονη και γενικα τι ρολο 'επαιζε'.Οι συναντησεις με τον αδελφο της γινοντουσαν ολο και πιο συχνες και ετσι εβλεπα εναν τροπο να την γνωρισω καλυτερα και να καταλαβω τι μπορει να σκεφτεται αυτη για μενα.Πραγματι η κοπελα ηταν πολυ δεκτικη απεναντι μου,αρχισε να βγαινει μονο μαζι μας και απο τις 'κινησεις' τις καταλαβα οτι μπορει να ειχα ελπιδες.Μαλιστα οι δυο τους μου προτεινανε περσυ τετοια εποχη να κανουμε διακοπες στο νησι τους και να με φιλοξενησουνε.Η Ν (κοπελα) μου ανοιγοταν πιο πολυ ακομα-οπως και εγω- και μια μερα γνωρισα εναν φιλο του Β και της Ν(αυτος που θα με φιλοξενουσε τελικα σπιτι του στο νησι).Ειχαν καταλαβει το δικο μου ενδιαφερον για την Ν και πετουσαν αρκετες σποντες.Καναμε παρεα σχεδον καθημερινη και οι 4 μας και η Ν εδειχνε καθαρα πλεον τον 'δρομο' να προχωρησω.Πραγματι της ζηταω να βγουμε μονοι μας,της εκφραζω ολα αυτα που ενιωθα για αυτην και μου απαντησε οτι το ειχε καταλαβει.Η απαντηση της ηταν μαλλον αρνητικη αλλα οχι ξεκαθαρη.Μετα απο 2 μερες ξαναεπιμενω και τρωω επισημως την χυλοπιτα.
Βλεπετε κατι παραξενο μεχρι τωρα?Εγω οχι.
Η αλλαγη της συμπεριφορας μου ηταν αμεση, δεν εδειχνα κανενα ενδιαφερον για αυτην,απεφευγα να καθομαι διπλα της οπως παλια και δεν ημουν ο stand-by man.Γιατι να δειχνω τοσο ενδιαφερον καπου χωρις ανταποκριση? Η Ν αρχισε να αλλαζει συμπεριφορα σιγα-σιγα, μου την ελεγε για τα ρουχα μου,για την εμφανιση μου,ζηλευε τις φιλες μου,και τελος εφτασε να προσβαλει εμενα και την μητερα μου.Το λαθος μου ηταν οτι εδινα τοπο στην οργη οπως αποδειχτηκε.Λιγες μερες πριν φυγουμε για διακοπες διαπιστωσα πως ο φιλος του Β (ο Μ) ειχε ερθει 'πολυ κοντα' με την Ν και για να μην υπηρχαν παρεξηγησεις 'εκατσα ενα βημα μακρυα τους' και εκανα τον αδιαφορο γιατι η Ν στην τελικη δεν μου ειχε δωσει και κανενα δικαιωμα.
Βλεπετε καποιο λαθος?
Φτανουμε στο νησι τους και αρχιζει λεκτικες επιθεσεις ο Μ απεναντι μου χωρις λογο και αιτια και εγω καθομαι ακομα πιο 'αλαργα'!Αυτο τους εκανε ακομα πιο επιθετικους απεναντι μου (με πραξεις κιολας) και ξαφνικα η Ν αρχιζει να μου κανει τα 'γλυκα ματια' μπροστα στον Μ ενω και καλα ηταν ζευγαρι οι δυο τους.Εγω δεν επεφτα στην παγιδα και αυτο τους εκανε ακομα πιο επιθετικους.Το 'πεσιμο' της Ν απεναντι μου ηταν καταφανες και αφου εκανα τον αδιαφορο μονο που δεν με σπρωχνανε για να γλωσοφιλιουνται γιατι με βαζανε επιτηδες αναμεσα τους.Ο φιλος μου ο Β και αδελφος της Ν εκανε πως δεν εβλεπε.
Εκανα καποιο λαθος μεχρι τωρα?
Για καλη μου τυχη ηρθανε να με βρουν 2 φιλαρακια δικα μου και παραλληλα ανακαλυπτω με υπουλο τροπο ομως οτι ο Μ ειναι gay και αρχιζω εγω να τους πεταω σποντες πλεον και να απομακρυνομαι απο την παρεα τους. Μαλιστα μου δειξανε οτι στεναχωρηθηκανε κιολας!!!Οταν τους παρατησα και εφυγα απο το νησι τους η Ν εκλαιγε με μαυρο δακρυ...
Οταν γυρισαμε και επιασα τον φιλο μου τον Β να τα πουμε ενα χερακι (η Ν ηταν τσαντισμενη κιολας μαζι μου και δεν μου μιλαγε!!!) πηγε να με βγαλει και τρελο. Σε αυτα που δεν μπορουσε να διαψευσει κατεβαζε το κεφαλι κατω,και στο τελος εριξε το λαθος σε μενα (γιατι δεν τον επιασα αμεσως να του τα πω) και στην αδερφη του.Για τον φιλο του τον Μ δεν ειπε τιποτα (μπορει να ειχαν και καμια αλλη σχεση περιεργη μεταξυ τους) και ενω μου εκανε τον φιλο για λιγες μερες ξαφνικα εξαφανιστηκε....(οπως ολοι τους). Θα καταλαβε μαλλον οτι ειχα μαθει πολλα για αυτους....
Το θεμα ειναι οτι δεχομαι 'περιεργες' κλησεις στο σταθερο μου, στο κινητο μου και στο κινητο της δουλειας μου(παντα με αποκρυψη).Εχω βεβαιοτητα 99% οτι για το κινητο της δουλειας τουλαχιστον, οι κλησεις ειναι της Ν.
Ολα τα παραπανω ειναι η πιο συντομη περιληψη που θα μπορουσα να κανω.Οι λεπτομερειες ειναι πολλες και ανατριχιαστικες.Οι φιλοι οι δικοι μου που ειδανε μονο τα μισα φρικαρανε!!!
Τι μπορουν να θελουν απο μενα?Και ποιος?Και γιατι?
Απιστευτος φθονος παντου....
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε