Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

πιστοποιητικά thace?

Σελίδα : 1

joka84

# 1 στις 12/1/2007
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 4
'Aρεσαν+: 0%

πιστοποιητικά θαψε?

Γειά σας παιδιά! μήπως ξέρει κάποιος πληροφορίες για τα πιστοποιητικά που παρέχει το Τhace στην ψυχολογία? Πρόκειται για οργανισμό δια βίου εκπαίδευσης που στεγάζεται στην Αθήνα. Αξίζει να μπει κανείς στον κόπο? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

pennyva

# 2 στις 16/1/2007
author
Γυναίκα / 47 / Ελεύθερη
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1
Αν θέλεις περισσότερες γνώσεις, εξειδίκευση, επιμόρφωση κλπ νομίζω ότι είναι πολύ καλά προγράμματα.

εγώ είχα ζητήσει πληροφορίες για τη συμβουλευτική, για ψυχολογία έχω πάρει μόνο το υλικό της παιδοψυχολογίας και μου φάνηκε πολύ καλό.

στο σάιτ τους δεν φαίνεται αναλυτικά η διάρκεια σπουδών και στην αρχή δεν ήμουν σίγουρη αν είναι μικρά σεμινάρια ή ολοκληρωμένες σπουδές. τελικά φαίνεται ότι είναι κάτι ανάμεσα στα 2, σχετικά σύντομα αυτόνομα προγράμματα (π.χ η παιδοψυχολογία είναι 60 ώρες).

# 3 στις 17/2/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Προχθές τα κοιτούσα. Καλά φαίνονται, αλλά θέλει αρκετά μπικικίνια η ιστορία, ή κατάλαβα λάθος;

joka84

# 4 στις 23/2/2007
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 4
παιδια εγω είχα στείλει μια αίτηση για να μου στείλουν πληροφορίες πάνω στη δυσλεξία και επικοινώνησε ο υπεύθυνος μαζί μου και μου είπε οτι τα δίδακτρα είναι 2.100 ομως μπορεις να μπεις σε μια λιστα υποτροφιών αν είσαι άνεργος ή έχεις πάρει πτυχίο πρόσφατα και να εχεις εκπτωση 30% οπότε βγαίνει γύρω στα 1300. Πρόκειται για 120 ώρες και αν είσαι εκτός Αθηνών κάνεις μαθήματα 1 σαββατοκύριακο το μήνα και αυτοί σου πληρώνουν μεταφορά και ξενοδοχείο. τα προγράμματα μου φάνηκαν αρκετά οργανωμένα και κάνεισ και κάποιο είδος πρτακτικής όσο αφορά στη δυσλεξία σε δυσλεξικούς. αυτά απο μένα αν υπάρχει κάποιος που έχει παρακολουθήσει κάποιο πρόγραμμα καλοδεχούμενος!!
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε