Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

AΓAΠH υπάρχει?

Σελίδα : 1

tasos237

# 1 στις 15/1/2007
author
Ανδρας / 44 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 5
'Aρεσαν+: 0%

AΓAπH υπάρχει?

ΓIATI EXEI πάψει NA υπάρχει AΓAΠH?ΓIATI OΛOI μας ψάχνουμε TO γρήγορο ΦAΓHTO με OΛEΣ TIΣ επιπτώσεις του KAI ΔEN βλέπουμε TO μέλλον AΛΛA κυρίως TO παρών με ΠOIO ρομαντικό μάτι?

fofarast

# 2 στις 16/1/2007
author
Γυναίκα / 32 / Σε σχέση
Ν. Ιωαννίνων / Ιωάννινα
Απαντήσεις: 14
Ισως γιατί δεν υπάρχει τόσος ελεύθερος χρόνος και όλοι πιστε΄θουμε ότι το παρών ειναι αυτό που πρέπει να σκεφτόμαστε.Να περνάμε τώρα καλά και δεν βαριέσαι τι θα γίνει αύριο?Δυστυχώς σήμερα έτσι είναι οι σχέσεις των ανθρώπων..Καθαρά χρησιμοθυρικές!!Σήμερα οι περισσότεροι <<βολέυονται >> με μια καθαρα σεξουαλική σχέση, ΄χανοντας κάθε ψυχική επαφή και συναίσθημα.Γίνονται υστερόβουλοι και κυνικοί.Ζουν μόνο για να ικανοποιήσουν προσωπικές ανάγκες.Γι'αυτό πλέον έπαψε να υφίσταται η αγάπη......

pigassos71

# 3 στις 16/1/2007
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες
Θέματα: 41
Απαντήσεις: 14.060
Εδώ ρε Τάσο δεν υπάρχει γύρος
Για λαδερά είναι να ψάχνουμε;
Α.Μ.Βα.Ν.ς Ατομο με βαριά νοητική στέρηση Παρακαλώ να είστε συγκαταβατικοί μαζί μου.

TAXAKI

# 4 στις 16/1/2007
author
Ανδρας / 51 / Παντρεμένος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 1.376

Παράθεση:
Originally posted by tasos237
ΓIATI EXEI πάψει NA υπάρχει AΓAΠH?ΓIATI OΛOI μας ψάχνουμε TO γρήγορο ΦAΓHTO με OΛEΣ TIΣ επιπτώσεις του KAI ΔEN βλέπουμε TO μέλλον AΛΛA κυρίως TO παρών με ΠOIO ρομαντικό μάτι?

"ΓIATI OΛOI μας ψάχνουμε " - Όχι και όλοι μας φίλε Τάσο κάποιοι έχουν βρεί και την αγάπη και την ευτυχία και έχουν στρώσει το μέλλον.

anemona_62

# 5 στις 16/1/2007
author
Γυναίκα / 58 / Ελεύθερη
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 5.218
Αγάπη υπάρχει. Λίγη ίσως, μα είναι το άλας της γης κι αυτό που κάνει τη ζωή να αξίζει.

Δεν έχω γνωρίσει έναν άνθρωπο που να μην επιζητεί, έστω και κάτω από τον μανδύα του κυνισμού, την αγάπη και τον ρομαντισμό στον έρωτα. Απλώς δεν το αντιλαμβάνονται όλοι με τον ίδιο τρόπο. Επίσης μπορεί να το αναζητούν σε λάθος άτομα και με λάθος τρόπο.

Όσο για τα γρήγορα φαγητά παντός τύπου, είναι η ευκολία μας και η πείνα μας που καλύπτουμε, έστω κι αν μακροπρόθεσμα αποδεικνύονται ανθυγιεινά. Συχνά δεν έχουμε την υπομονή και την προσήλωση που χρειάζεται να ...μαγειρέψουμε κάτι καλό.
This world is a comedy for those who think and a tragedy for those who feel. -Horace Walpole

Aggelo

# 6 στις 16/1/2007
author
Ανδρας / 51 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.059
Κάλα είναι να μην είμαστε απαισιόδοξη αγάπη υπάρχει.Σίγουρα τα άτομα που θα μας αγάπησουν είναι ελάχιστα αλλα κι εμείς πρεπει να έχουμε την οξυδέρκεια να τα αντιληφθούμε και να τους προσφέρουμε αυτα που αξίζουν γιατι συνήθως προσφέρουμε λιγότερα στα άτομα που μας αγαπάνε και περισσοτερα σ΄αυτα που μας ταλαιπωρούνε.

sunnefoula_

# 7 στις 16/1/2007
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 11.028
AΓAΠH υπάρχει?

Θα σε γελάσω....εγώ πάντως δεν την είδα ...

pantazis1

# 8 στις 16/1/2007
author
Ανδρας / 57 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αργυρούπολη
Θέματα: 132
Απαντήσεις: 6.595
σίγουρα υπάρχει σε όλους έχει συμβεί , το θέμα είναι ότι χρειάζεται και τύχη και ..προδιάθεση .

σε πετρώδες έδαφος δεν φυτρώνει ....,.

tasos237

# 9 στις 17/1/2007
author
Ανδρας / 44 / Ελεύθερος

Αγαπη

KAI όμως AΓAΠH υπάρχει AΠΛA εμείς ΔEN THN έχουμε γνωρίσει ακόμη.......BEBAIA η AΓAΠH ΠOΛΛEΣ φορές μεταφράζεται ΣE χρήμα AΛΛA KAI αυτό ΕΊΝΑΙ ένα είδος AΓAΠH έστω KAI ψεύτικης ΓIA κάποιους κάποιες........μην ξεχνάμε όμως OTI γύρω μας στην OIKOΓENEIA μας υπάρχουν άτομα TA οποία OTI KAI NA γίνει ΠANTA ΘA μας αγαπάνε...TA ΠANTA κρύβονται στο μυαλό μας
τασοσ237

tasos237

# 10 στις 17/1/2007
author
Ανδρας / 44 / Ελεύθερος
καλημέρα....ΔEN διαφωνώ φίλε μου σίγουρα κάποιοι THN έχουν BPEI αυτην THN XAPA TIΣ πραγματικής AΓAΠH.......EΓΩ όμως φίλε μου δυστηχωs KAI μιλάω ΠPOΣΩΠIKA μόνο ΓIA εμένα ΔEN THN εχω BPEI ακόμη......OΣEΣ φορές KAI NA ΠPOΣΠAΘHΣA ΠANTA ΣE κάποιο εμπόδιο ΘA έπεφτα επάνω πότε TO ένα πότε TO AΛΛO KAI η ουσία μόνο μια ΓIA αυτό άλλωστε έβαλα KAI αυτό TO θέμα ΓIATI πραγματικά η AΓAΠH EXEI XAΘEI τέλειος ΓIATI όμως?

tasos237

# 11 στις 16/1/2007
author
Ανδρας / 44 / Ελεύθερος

Καλησπερα

ΧΡΟΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ.....ΑΠΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΟΙ ΕΠΟΧΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΛΟ ΤΟ ΦΛΕΡΤ ΤΟ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΦΙΛΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ..........ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΜΗΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΜΗΠΩΣ Η ΠΛΥΣΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΜΜΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΦΤΑΙΜΕ................ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΟΛΛΟΙ ΜΑΣ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΗΤΕ ΑΝΔΡΕΣ ΗΤΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ..........ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΙ ΚΕΡΔΙΖΟΥΜΕ ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΗ ΜΟΝΑΞΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΣΥΝΟΔΕΥΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ.........ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑ ΕΑΝ ΜΙΛΑΩ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΝΟΣ.......ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
τασοσ237

slashaxl

# 12 στις 15/2/2007
author
Ανδρας / 37 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γαλάτσι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 11
h agapi yparxei. na eisai sigouros gia ayto. apla kai esy na prospa8eis na agapas san na min se exoune pligwsei pote. kai na agapas ton eayto sou
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost