Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

apostasi+zileia+anasfaleies=xwrismos?

Σελίδα : 1

lady_username

# 1 στις 23/1/2007
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Κηφισιά
Θέματα: 17
Απαντήσεις: 63
'Aρεσαν+: 0%

αποστασι+ζιλεια+ανασφαλειεσ=χωρισμος?

geia sas !! exw sxesi edw k 1 xrono apo apostasi..aptin arxi i sexsi mas itan eksapostasews..to kserame alla thelame poly o enas ton allon..erxotan syxna,pigaina egw , eimastan synexeia sto til k gnk to palevame..ton teleftaio kairo omws exw arxisei k zilevw ypervolika..oi ypopsies arxisan otan stamatise na pairnei synexeia til k orismenes fores pou prospathousa den to sikwne..ekeinos eipe pws genika den einai typos tou tilefwnou k prospathise na pairnei syxnotera..omws twra zilevw tis kopeles pou gnwrizei se sites..leei pws apla psaxnei parea na milaei oso einai sto pc k asxoleitai me ergasies..k pws psaxnei atoma san ekeinon na kanei parea stin eparxia..alla gt ta perissotera atoma einai koritsia? den eimai asximi k einai i prwti fora pou me pianoun tetoies anasfaleies..thelw na stamatisw gt pistevw oti tha mas dyalisoun..idi exw kanei arketous kavgades k niwthw oti exume apomakrynthei..ti na kanw?? pistevete oti den thelei na maste mazi k me ton tropo t me diwxnei??

ginara

# 2 στις 29/1/2007
author
Γυναίκα / 42 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 9
α ρε κοπελια εδω εγω μαζι μου τον εχω θελω να πω ειμαστε στη ιδια πολη και μπαινει στο msn και μιλαει ολο με κοπελες.οταν καναμε σκηνη γιαυτο μου ειπε οτι απλα μπαινει για να περναει η ωρα του.έιναι δυνατον τι ψαχνει να βρει¨μια χαρα κοπελα ειμαι δε μου λειπει τιποτα και κανει τετοιες χαζομαρες΄.κοπελια μαλλον θελει να εχει και εκει που μενει καμια καβατζα.δυσκολα τα πραματα.καλυτερα να χωρισεις.

loukoumi24

# 3 στις 12/5/2007
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 5

Υπαρχει λυση!!!

Ασε κοπελιά και εγώ το ίδιο έχω.Σκέψου ότι εγώ είμαι αρραβωνιασμένη κιόλας. Από καιρό μου είχαν μπεί υποψίες στο κεφάλι μου. Πολλές ώρες στον υπολογιστή και τέτοια. Εμένα εργάζεται στο εξωτερικό και μου είπε ότι είναι απλά για να περνάει την ώρα του. Τελικά όμως δεν ήταν έτσι. Ανακάλυψα τον κωδικό του στο msm και μπήκα με τον δικό του όνομα και τσακ μου απάντησε μια από αυτές και της έπιασα την συζήτηση. Το αποτέλεσμα συγκλονιστικό έπιασα λαβράκι είχαν κάνει έρωτα και εγώ έμεινα άφωνη. Ψάξτο καλύτερα αν τον θέλεις ή ανακάλυψε τι είναι αυτό που του λείπει. Αν αξίζει η σχέση θα κρατήσει. Κράτα και μια πισινή για καλό και για κακό. Ή κάνε αυτό που έκανα εγώ αγόρασε υπολογιστή αν είναι να μιλάει κάπου για να μην είναι μόνος του ας μιλάει και ας βλέπει καλύτερα εσένα! Υπάρχουν πρόθυμα κοριτσάκια να εξυπηρετήσουν παντού βλέπεις καλύτερα εσύ παρά οι άλλες.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost