Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Εγω ? Αυτος ?

Σελίδα : 1

joanLib

# 1 στις 26/1/2007
author
Γυναίκα / 34 / Ελεύθερη
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 12
'Aρεσαν+: 0%

Εγω ? Αυτος ?

Η δικια μου ιστορια ειναι με τον καθηγητη και συναδελφο μου στη δουλεια......Μπερδεμα ε?για μενα σιγουρα...Ετυχε και τη πατησα κι εγωωωωω
και ασχημα μαλιστα τη δαγκωσα τη λαμαρινα και εμεινε και η μασελα πανω.Λοιπον ας τα παρω απο την αρχη.Τον ειδα στη δουλεια αλλα τοτε ειχα σχεση 4 χρονια και δεν με ενδιεφερε κατι αλλο.Αυτος με ειδε στη δουλεια δεν ηξερα το ενδιαφερον του δεν το εδειχνε ωσπου μια χρονια (περσυ) εγινε καθηγητης μου.Καποια στιγμη στη διαρκεια της χρονιας και ενω ημουν πληγωμενη και χωρισμενη μαζι μπαινει στο προσκυνιο ο "κυριος Λ" και μου ζηταει να βρεθουμε για καφε κρυφα λογω σχολειου.Με τα λιγα με τα πολλα πηγα καναμε οτι καναμε και ο καθενας σπιτι του.Τελος παντων οχι ακριβως ετσι.Οι προσκλησεις για "καφε" εγιναν πολυ συχνες σχεδον καθημερινες.Γνωριζα απο οτι μου ειχε πει οτι δεν ειναι για σχεση ακομα αλλα κι εγω δεν ημουν για σχεση.Τελος παντων μετα απο λιγο καιρο μου ετυχε ενα προβλημα υγειας και χαθηκα και απο δουλεια και απο σχολειο (εμαθα αργοτερα οτι ρωτουσε για μενα με εψαχνε συνεχεια).Γυρισα φετος το καλοκαιρι στη δουλεια και μολις με ειδε ηρθε να μου μιλησει να μου ζητησει το τηλ. μου κι εγω το εδωσα.Η προσκληση δεν αργησε να ερθει αλλα ειχα μαθει οτι εχει σχεση και ετσι εφαγε παλι τα ακυρα του.Γυρησα αλλα γυρισα τελειως αλλαγμενη απο την περιπετεια μου.Κι ετσι δεν ηθελα να θεωρει οτι ειμαι για μια νυχτα μονο.Μια δυο τρεις του ειπα οχι καιτου εξηγησα μεσες ακρες οτι θελω παραπανω πραγματα αποενα πη..μα.Εκανα πισω....Αλλα δεν σταματησαν ουτε οι μπιχτες ουτε τα βλεματα τα σπρωξιματα τα ακουμπηματα και οι εντονες ολο νοημα ματιες.Τον ερωτευτηκα τρελα τι να κανωμε καταφερε.Τοφανταζεται αλλα δεν του το λεω ουτε το επιβεβαιωνω.Λοιπον αυτη η κατασταση συνεχιζεται κι εγω απλα περιμενω.Μπορω να κανω και αλλιως???????????????????????????????????????????ΤΟΝ Θ Ε Λ Ω τρελα τινα κανω τι να πω πως να αντιδρασω και το κακο ειναι οτι δεν μαφηνει σε ησυχια ααααχχχ θα τον ορμιξω!!!!!!!!!!!!
ξοανψ

sunnefoula_

# 2 στις 26/1/2007
author
Γυναίκα / 55 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 11.028
'Aρεσαν+: 0%
Καλά εσύ τη δάγκωσες τη λαμαρίνα.....

εμείς τι φταίμε??????????

---------------------------------------
ΤΟΝ Θ Ε Λ Ω τρελα τινα κανω τι να πω πως να αντιδρασω και το κακο ειναι οτι δεν μαφηνει σε ησυχια ααααχχχ θα τον ορμιξω!!!!!!!!!!!!
Κάντο!!!!!

# 3 στις 26/1/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Μπρε συ κοπελιά...

Το καταλάβαμε ότι είσαι ερωτευμένη, αν συνεχίσεις να ανεβάζεις το ίδιο θέμα σε όλες τις ενότητες, σε λίγο θα το καταλάβει και ο server...
Relax

# 4 στην 1/3/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Τι; Ποιος με φώναξε;

# 5 στις 2/3/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Κάτσε βρε JoanLib γιατί λίγο χάσαμε τη μπάλα. Ο άνθρωπος αυτός τώρα έχει σχέση ή όχι? Αν δεν έχει, πάει καλά, αλλά αν έχει, δεν μου φαίνεται και πολύ σόι.

Πολύ καλά έκανες που του έδωσες το μήνυμα ότι δεν είσαι για μια νύχτα μόνο. Αλλά δείξτο και στη πράξη αυτό που λες.

Αν ορμήξεις θα αναλάβεις και την ευθύνη του τι θα επακολουθήσει. Οπότε μετά αυτός θα σου πει "εσύ με όρμηξες" και θα βγάλει την ουρά του απ' έξω. 'Ασε καλύτερα να κάνει αυτός την κίνηση.

Παράθεση:
Originally posted by joanLib
Γυρισα φετος το καλοκαιρι στη δουλεια και μολις με ειδε ηρθε να μου μιλησει να μου ζητησει το τηλ. μου κι εγω το εδωσα.Η προσκληση δεν αργησε να ερθει αλλα ειχα μαθει οτι εχει σχεση και ετσι εφαγε παλι τα ακυρα του.

Κι ετσι δεν ηθελα να θεωρει οτι ειμαι για μια νυχτα μονο.
περιμενω.Μπορω να κανω και αλλιως???
ααααχχχ θα τον ορμιξω!!!!!!!!!!!!

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost