Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ΠΕΙΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΑΡΙΕΣΤΑΙ-ΚΟΥΡΑΖΕΣΤΑΙ-ΣΙΧΕΝΕΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΙΩΝΕΤΕ

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

pigassos71

# 41 στην 1/2/2007
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες
Θέματα: 41
Απαντήσεις: 14.060
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Originally posted by zoumbi
Ζηλεύουμε???

ολιγον
να γιατι δεν γραφεις ποτε στο "ποιος δεν εκανε σεξ χθες"
Α.Μ.Βα.Ν.ς Ατομο με βαριά νοητική στέρηση Παρακαλώ να είστε συγκαταβατικοί μαζί μου.

# 42 στην 1/2/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
... ας πάμε πίσω λοιπόν στην εποχή του.... χαλκού... που σημειώθηκε η πρώτη και μοναδική μου συμβίωση... κι ας θυμηθώ τι βαριόμουνα ή σιχαινόμουνα πιο πολύ να κάνω καθημερινά?!??!

λοιπόν.... Τ Ι Π Ο Τ Α!... που να οφείλεται στη συμβίωση δηλαδή...

... μια χαρά περνούσαμε και φυσικά καλύτερα από το πώς περνάω μόνη μου... εξάλλου αυτό είναι και το νόημα της συμβίωσης - να ζεις καλύτερα από ότι ζεις μόνος - ίσως γι' αυτό δεν το επιχείρησα ξανά εκ τοτε... δεν βρέθηκε κάποιος που να ζει δίπλα σου χωρίς να αισθάνεσαι ότι σε επιβαρύνει... αυτά!

lucretia

# 43 στην 1/2/2007
author
Γυναίκα / 47 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 3.330
Εγω παλι, αν και φιλοζωη, βαριομουν απιστευτα να ασχολουμαι με τα σκυλια του, ηταν και 4.

Ως γατομαμα, ειχα συνηθισει απλα να αλλαζω την αμμο και να βαζω κροκετουλες στο μπολακι της (και να κανουμε αγκαλιτσες στον καναπε).

Ενω με τα 4 γομαρια, (ο ενας εξ αυτων 90 κιλα) επρεπε να τα λυνω, να τα δενω, να τα ταιζω, να τα ποτιζω, βολτα ευτυχως δεν χρειαζοταν γιατι ζουσαν σε μια τεραστα αυλη, να καθαριζω τα κακα τους απο το γκαζον, να σφουγγαριζω καθε μερα την βεραντα και τα σκαλοπατια που ανεβαιναν και τα γεμιζαν με λασπες απο τον κηπο κτλ κτλ.

# 44 στην 1/2/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
ααα ρε Λουκ... για κάτι τέτοια βγήκε το αρχαίο ρητό...

never mix business with pleasure!

# 45 στην 1/2/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Nα ηταν μονο ενα αυτο που με κουραζει θαηταν καλα αλλα ειναι πολλα!!!! Οτι καθε πρωι πρεπει να του κανω καφε παραπονο το εχω μια φορα να βρω ετοιμο καφε , το μαγειρεμα 2 φορες την ημερα 10 η ωρα το βραδυ που μολις εχουν κοιμηθει τα παιδια και λεω αχ θα κοιμηθω να ακουω τι θα φαμε; το σιδερο επισεις . Ποτε δεν καταλαβα γιατι ολα αυτα ειναι δουλειες της γυναικας και οι αντρες το παιζουν κινεζοι τουριστες με αυτη την απορια μαλλον θα μεινω.

# 46 στην 1/2/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Εγώ βαριέμαι να μαζεύω τα περιτυλίγματα των προφυλακτικών από το πάτωμα...

pigassos71

# 47 στην 1/2/2007
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες

Παράθεση:
Originally posted by katze456

αυτη να δεις που δουλευει σε ντραιβ ιν.
Α.Μ.Βα.Ν.ς Ατομο με βαριά νοητική στέρηση Παρακαλώ να είστε συγκαταβατικοί μαζί μου.

atzispa

# 48 στην 1/2/2007
author
Γυναίκα / 38 / Παντρεμένη
Κύπρος
Θέματα: 9
Απαντήσεις: 398

Παράθεση:
Originally posted by Syrup
... ας πάμε πίσω λοιπόν στην εποχή του.... χαλκού... που σημειώθηκε η πρώτη και μοναδική μου συμβίωση... κι ας θυμηθώ τι βαριόμουνα ή σιχαινόμουνα πιο πολύ να κάνω καθημερινά?!??!

λοιπόν.... Τ Ι Π Ο Τ Α!... που να οφείλεται στη συμβίωση δηλαδή...

... μια χαρά περνούσαμε και φυσικά καλύτερα από το πώς περνάω μόνη μου... εξάλλου αυτό είναι και το νόημα της συμβίωσης - να ζεις καλύτερα από ότι ζεις μόνος - ίσως γι' αυτό δεν το επιχείρησα ξανά εκ τοτε... δεν βρέθηκε κάποιος που να ζει δίπλα σου χωρίς να αισθάνεσαι ότι σε επιβαρύνει... αυτά!

Εντάξει βρε ....

Τώρα δεν είπαμε ότι θα χωρίσουμε για αυτά ..... τώρα γελάμε

Κάτι θα υπήρχε έλα σκέψου ..... δεν μπορεί να ήταν και τόσο παλιά..

atzispa

# 49 στην 1/2/2007
author
Κύπρος

Παράθεση:
Originally posted by pigassos71

Παράθεση:
Originally posted by katze456

αυτη να δεις που δουλευει σε ντραιβ ιν.

Πήγασος και ξερό ψωμί...........

pigassos71

# 50 στην 1/2/2007
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες

Παράθεση:
Originally posted by atzispa

Πήγασος και ξερό ψωμί...........

αν δε βαλεις και μερεντα...............

Μυρτώ

# 51 στην 1/2/2007
author
Γυναίκα / 48 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πετρούπολη
Θέματα: 972
Απαντήσεις: 16.744
Και αν κάτω από την μερέντα βάλεις και λίγο μπριόζ... (αντί ξερού άρτου...)

ΘΑΝΑΤΟΣ....
Hereβs to the crazy ones. The rebels. The troublemakers. The ones who see things differently. While some may see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

pigassos71

# 52 στην 1/2/2007
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες
βασικα εμενα μου αρεσει με το κουταλι
αλλα και με τσουρεκι δε με χαλαει
θου κυριε!!!!!!!!!!!!!

# 53 στην 1/2/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Originally posted by Jan_d_ark
δεν ξερω τι λες ...........αλλα στην ντουλαπα του Ελικα υπαρχουν σιδερωμενα πουκαμισα.....

ματια μου εγω στην ντουλαπα του δεν εφτασα....ουτε καν ως την πορτα της κρεβατοκαμαρας του οποτε δεν μπορω να ξερω τι εχει και τι οχι η ντουλαπα του ...απο δικη του ομολογια ομιλω ορμωμενη α...και την σιδερωστρα που ειδα στην κουζινα τιγκα στο ασιδερωτο πουκαμισο

Τωρα βεβαια μπορει να εχουν αλλαξει τα πραγματα και μακαρι δηλαδη

Εγω να δω ποιον η ποια θα βρω να μου σιδερωσει

fyri_fyri

# 54 στην 1/2/2007
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Αλλη χώρα
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 2.622
Γενικώς...
Αυτά που...βαριέμαι να κάνω...
Τα κάνει η...Μιράντα...
(σιδέρωμα...ξεσκόνισμα...σφουγγάρισμα)

Τα υπόλοιπα δε με πειράζουν...
Μου αρέσει να μαγειρεύω γι αυτόν που αγαπώ...
Μου αρέσει να τον περιποιούμαι...
Μου αρέσει να τον φροντίζω...

(μήπως είμαι...UFO

Ο κόσμος είναι πολύς για να κάνεις σε όλους το χατίρι...

atzispa

# 55 στις 2/2/2007
author
Κύπρος

Παράθεση:
Originally posted by fyri_fyri
Γενικώς...
Αυτά που...βαριέμαι να κάνω...
Τα κάνει η...Μιράντα...
(σιδέρωμα...ξεσκόνισμα...σφουγγάρισμα)

Τα υπόλοιπα δε με πειράζουν...
Μου αρέσει να μαγειρεύω γι αυτόν που αγαπώ...
Μου αρέσει να τον περιποιούμαι...
Μου αρέσει να τον φροντίζω...

(μήπως είμαι...UFO

Όχι φίλη μου καθόλου όταν αγαπάς πραγματικά τα πράγματα που λατρέυεις να κάνεις για αυτό είναι πιο πολλά και πιο δύσκολα από αυτά που βαριέσαι να κάνεις

martinadek

# 56 στις 13/2/2007
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Θέματα: 247
Απαντήσεις: 5.864
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Originally posted by atzispa
ΠΕΙΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΑΡΙΕΣΤΑΙ-ΚΟΥΡΑΖΕΣΤΑΙ-ΣΙΧΕΝΕΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΙΩΝΕΤΕ
--------------------------------------------------------------------------------
ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΝΟΡΘΟΓΡΑΦΑ ΚΑΙ ΑΣΥΝΤΑΚΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ!!!
ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ.
ΚΟΥΡΑΣΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΑΣ!!!
Ή, ΑΝΑΚΑΛΥΨΤΕ ΕΠΙ ΤΕΛΟΥΣ ΤΟ WORD.

Αυτος ηταν ο λογος που χωρησα .Ειχα βαρεθει να τον βλεπω και να τον ακουω
ΜΑΡΤΙΝΑ

Γεννηθήκαμε επειδή το θέλησαν κάποιοι,γνωριστήκαμε επειδή το θέλησε η μοίρα κι αγαπιόμαστε επειδή το θέλουμε εμείς.

fullmoon07

# 57 στις 19/2/2007
author
Γυναίκα / 42 / Παντρεμένη
Ν. Θεσσαλονίκης / Περαία
Θέματα: 14
Απαντήσεις: 318

Πως ισοπεδώσατε ενα τέτοιο ωραίο θέμα???

Πως καταφέρατε να ανοίξετε κουβεντουλα για σιδέρωμα και πλύσιμο ενώ το θέμα ειναι τι βαριέστε, τι σιχαίνεστε ή τι σας κουράζει να κανετε καθημερινα μέσα σε μια ΣΥΜΒΙΩΣΗ..... αδυνατώ να το καταλάβω.....
Βαριέμαι..... να κάθομαι σε εναν καναπε αντικρυ του και να χαζεύω τηλεόραση σαββατο βραδυ ενώ όλοι οι αλλοι φιλοι και γνωστοι ειναι εξω διασκεδάζουν, κανουν παρείτσα και συναστρέφονται κάτι καλύτερο από τις κραυγές του Αρναούτογλου και τις Καλομοίρας
Με κουράζει η καθημερινή γκρίνια του για οτιδήποτε... κυρίως για το οτι πως περασε ετσι η ωρα..... και το αποφευγμα της κυριακης... παει παλι το σαββατοκυριακο!!! και δεν καναμε τιποτα..... πως να κανουμε χαρά μου; αφου μας εφαγε ο καναπες!!!!
Σιχαίνομαι..... να παίρνει ιδιαίτερη στάση/πόζα.... για να ρευτεί ή να ...αεριστει.... και ερωτηση προς τους αντρες... γιατι αποδεδειγμενα δεν το κανει μόνο ο δικός μου.... αν δεν παρετε ποζα δεν θα ακουστει καλα?
ααααααααα ξεχασα να σας πω το καλύτερο... τωρα πια χωρισα..... καθε μερα σκεφτομαι ποσο καλύτερα ζω χωρις αυτα τα τρια.... πλεονεκτήματα της συζυγικης ζωης....
φιλακια σε ολους....
υ.γ. αν σας κουραζουν τα πιατα παρτε πλυντηριο πιατων, αν σας κουραζει το σιδερωμα παρτε μια κοπελα να σας βοηθα στο σπιτι μονο για σιδερωμα 5 ευρω την ωρα δεν ειναι τιποτα αν σας κανει πιο ευτυχισμενη.... βρειτε λυσεις κοριτσακια εκει που μπορειτε.... δικαιολογήστε την γυναικεια εξυπναδα και μην κανετε βουνο τετοια χαζοπραγματα που και μονες να είσασταν θα σας προβληματιζαν......
ξαναμανα φιλακια.....
bye

asepclub

# 58 στις 23/2/2007
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 112
Να μιλήσω για το θεμα της τουαλέτας??????

# 59 στις 25/2/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Κι εγώ το θέλω αυτό...

anezoyla

# 60 στις 4/3/2007
author
Γυναίκα / 61 / Ελεύθερη
Ν. Αχαϊας / Πάτρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 41
ΚΑΛΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΜΑΛΩΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΝΔΡΑΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΜΟΝΟ Η ΑΝΟΘΡΟΓΡΑΦΙΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΓΡΙΕΥΕΤΕ ΠΛΙΖ
Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Δεν μπορείτε να απαντήσετε