Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

παράθεση...

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

# 21 στις 6/2/2007
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Για να πω την αμαρτία μου, εγώ θα ήθελα να γίνεται η παράθεση κάπως έτσι:

Παράθεση:
Από το μέλος amaretti
Αντιμετωπίζω πρόβλημα με την παράθεση κειμένου...
Όταν θέλω να απαντήσω κάνοντας ταυτόχρονα παράθεση κειμένου κάποιου άλλου μέλους, αν κλείσω το παράθυρο και πάω μετά να το ανοίξω πάλι....δεν ανοίγει.

δοκιμή...
και κάπως έτσι

Παράθεση:
Από το μέλος Sxeseis
Αμαρέττι , κανονικά δεν ανοίγει καινούργιο παράθυρο η παράθεση , αλλά σου ανοίγει χώρο "Απάντησης" στην οποία όμως προυπάρχει το κείμενο του μέλους που επέλεξες.

Για να παραθέσεις κείμενο πηγαίνεις στην απάντηση του μέλους που θέλεις να παραθέσεις το κείμενο του στην απάντηση και πατάς το κουμπί "Παράθεση" στα δεξιά πάνω του ποστ.

και μια τελευταία παράθεση

Παράθεση:
Από το μέλος persa 1983
....κι εγω το ιδιο προβλημα εχω....προσπαθω να παραθεσω το παραπονο της αμαρεττι για να πω οτι συμπασχω αλλα δεν τα καταφερνω..

Έτσι το προτιμώ! Όποια παράθεση θέλω, από όποιο μέλος θέλω, όποιο κομμάτι του άρθρου του μέλους θέλω... κοινώς τα θέλω ΟΛΑ!!

Sorry κιόλας, αλλά αυτό το πράγμα που καταντάει ένα σχόλιο να γίνεται... κολώνα δεν μου πολυαρέσει!

Sxeseis

# 22 στις 6/2/2007
author
Γυναίκα / 47 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πετρούπολη
Θέματα: 358
Απαντήσεις: 1.282
'Aρεσαν+: 0%
Sxesoulis Power!
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε