Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΟΥ ΦΙΛΟ??

Σελίδα : 1

ALEXIA04

# 1 στις 8/2/2007
author
Γυναίκα / 42 / Σε σχέση
Ν. Αιτωλοακαρνανίας / Μύτικας
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Τι γινεται στην περιπτωση που εισαι ερωτευμενη με τον καλυτερο σου φιλο??

ΛΟΙΠΟΝ....
ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΒΟΗΘΕΙΑ....!
ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΕΔΩ Κ 2 ΧΡΟΝΙΑ Κ ΝΟΜΙΖΑ ΩΣ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ,ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ΦΙΛΟ Κ ΜΑΛΛΙΣΤΑ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΕΔΟ Κ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ.Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΕΧΕΙ ΩΣ ΕΞΗΣ
ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΒΓΕΙ Κ ΕΙΧΑΜΕ ΠΙΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...ΟΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΕ ΣΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ...ΠΡΟΕΚΥΨΕ(ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ)
Κ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΜΑΡΤΥΡΙΟ..ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ..!ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ Κ ΟΙ ΓΝΩΣΤΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΞΕΡΟΥΝ ΠΙΣΤΕΥΑΝ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΠΟΛΥ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ Κ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΓΑΜΕ ΜΑΖΙ... Κ ΟΣΟΙ ΜΑΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΖΕΥΓΑΡΙ...ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΥΠΗΡΞΑΝ Κ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΛΛΕΣ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΥΖΗΤΗΣΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΦΕΡΟΜΑΣΤΕ Κ ΟΙ 2 ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ Κ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΞΩ ΜΑΖΙ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ...Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΥΤΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΛΛΕΣ Κ ΝΑ.....ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ!!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΩΣ ΝΑ ΦΕΡΘΩ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ..ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΤΕΛΕΙΩΣ ΜΟΝΗ ΜΟΥ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ Κ ΑΥΤΟΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΠΟΣΟ ΖΗΛΕΥΕΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ..!Η ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΞΩ Κ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΕΙ!ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ...ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΣΑΓΑΠΩ!!!ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ...ΜΟΝΟ ΑΓΚΑΛΙΑ!!ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΝΟΙΩΘΩ....ΟΥΤΕ Κ ΑΥΤΟΣ...!!ΑΥΤΟΣ ΕΚΔΗΛΩΝΕΤΑΙ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΠΙΕΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΑΓΑΠΑΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΤΟΙΑ ..Κ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΜΟΥ ΦΕΡΕΤΑΙ ΦΙΛΙΚΑ!!ΚΡΥΒΟΜΑΣΤΕ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΑΣ...!ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΚΔΗΛΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΤΑΤΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΓΙΑ ΣΧΕΣΗ...ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΠΟΥ ΜΙΣΕΙ ΤΗ ΔΕΣΜΕΥΣΗ Κ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ!ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΝΑ ΕΚΔΗΛΩΘΕΙ??ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΑ ΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΚΑΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΦΥΓΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ....ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ....ΟΤΙ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΥΡΙΖΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ Κ ΔΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΠΩΣ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΩ?ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ........?

xrusap

# 2 στις 12/2/2007
author
Γυναίκα / 43 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ζωγράφου
Θέματα: 0
πες και εσύ τι νιώθεις...ξεκάθαρα
πολλές φορές ζητάμε βοήθεια από άλλους για το τι να κάνουμε πάνω σε ένα προβλημά μας αλλά το καλήτερο θα ήταν να κάνουμε ξεκάθαρα αυτό που νιώθουμε.. πες αυτό που νιώθεις ξεκάθαρα χωρίς απαιτήσεις μόνο αυτό που νίωθεις...

Asterogata

# 3 στις 3/3/2007
author
Γυναίκα / 45 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
se katalabaino apolyta giati kai ego kapos etsi tin patisa me ton kalytero moy filo.... Xronia apo mikra paidia kaname parea.. xathikame stin efibeia mas kai xanabrethikame argotera... kaname 5 xronia " filiki" parea kai ena brady me ligi tekila parapano egine to moiraio... xorise apo tin sxesi toy.. xorisa kai ego k as imoyn arraboniasmeni alla to thema einai oti meta apo ena xrono sxesis mazi toy niotho oti tha itan kalytero na ton eixa mono filo... Giati sta leo ola ayta? Gia na skefteis kala an ton thes pragmatika giati allios einai kapoios san filos dipla soy k allios symperiferetai otan exei sxesi mazi soy.. Ego metaniosa alla xero oti an toy po na xorisoyme tha xaso kai ton kalytero filo poy eixa mexri tora stin zoi moy...
giayto skepsoy prin energiseis...
Αστερογατούλα

pistol-pete

# 4 στις 27/6/2012
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αχαϊας / Πάτρα
Απαντήσεις: 1
Αλεξια αυτο που επιβαλλεται να κανεις ειναι καταρχας να χωρισεις με τον φιλο σου. Ειναι πολυ λαθος και απιστευτα εγωιστικο αυτο που κανετε οι γυναικες, αν δεν εχετε σιγουρο τον επομενο να μην χωριζετε για να μην μεινετε μονες. Εσενα θα ηθελες να στο κανει αυτο ο φιλος σου και να ειναι μαζι σου μονο και μονο επειδη δεν θελει να ειναι μονος ενω παει και με αλλες? Προφανως οχι. Για αυτο λοιπον χωρισε και μην τον κοροιδευεις τον ανθρωπο. Τωρα οσον αφορα τον κολλητο σου 'δεν παιζει ρολο αυτο που λες οτι δεν θελει σχεσεις. Εχω βρεθει σε μια παρομοια ιστορια και ξερω. Ενας αντρας αν ειναι πραγματικα ερωτευμενος οσο ''αστατος'' κλπ και να υπηρξε στο παρελθον απλα ''αραζει'' στην μια και μοναδικη της καρδιας του. Χωρισε και πηγαινε συζητησε το με τον κολλητο σου και μιλα του ξεκαθαρα. Αν ειναι πραγματικα ερωτευμενος θα ειναι μαζι σου και μονο μαζι σου. Αν δεν ειναι και απλα του αρεσεις και εχει απλα και καποια αισθηματα για σενα πιθανον να επιλεξει την ελευθερια του και ισως και να σε παιζει λιγο...

Angel147

# 5 στην 1/1/2014
author
Γυναίκα / 26 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 1

βοηθεια

γεια σας!ειμαι σε αδιέξοδο και χρειάζομαι τη βοήθεια σας...είμαι ερωτευμένη με τον κολλητό μου...ο οποιος δεν έχει κανει καμία σχεση...καναμε ολο αστεία οτι τα έχουμε,οτι ζήλευα και ζήλευε,ρωτούσε για τον πρώην μου,και μερικές φορε με ακουμπούσε...τώρα ομως τιποτα τι πρεπει να κανω?λίγες μέρες πρίν έμαθα οτι η κολλητή μας πηγε και τον φίλησε στο στόμα...αλλα εκεινοςσ ισχυρίζεται οτι δεν τη θέλει τι να κάνω; δεν θελω να το χάσω αλλα θέλω να είμαστε μαζι σαν ζευγάρι...

afrodith_95

# 6 στις 30/11/2014
author
Γυναίκα / 25 / Ελεύθερη
Ν. Ιωαννίνων / Αγία Κυριακή
Απαντήσεις: 79

ειμαι σχεοδον στην ιδια κατασαση με φιλο , δεν παραδεχομαστε τπτ απλα μια στο τοσο γινεται κατι μεταξυ μας και ειμαι πολυ μπερδεμενη , εγω εχω και ερωτικα και φιλικα αισθηματα αυτος ομως δεν ξερω...

afrodith_95

# 7 στις 30/11/2014
author
Γυναίκα / 25 / Ελεύθερη
Ν. Ιωαννίνων / Αγία Κυριακή
Απαντήσεις: 79

και επισης αυτος ειναι εκεινος που προκαλει οτι γινεται, παροτι εχει κοπελα!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από afrodith_95

ειμαι σχεοδον στην ιδια κατασαση με φιλο , δεν παραδεχομαστε τπτ απλα μια στο τοσο γινεται κατι μεταξυ μας και ειμαι πολυ μπερδεμενη , εγω εχω και ερωτικα και φιλικα αισθηματα αυτος ομως δεν ξερω...

god_ofwar

# 8 στις 30/11/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

οταν βγαινεις η σχεση σου δεν ειναι μαζι...καμια φορα να κοιμασαι και μαζι του τα βραδυα οχι μονο με τον καλυτερο σου φιλο...νταξει κριμα ειναι και αυτος δεν ειναι σωστο...και μετα παλι μπορεις να συνεχισεις να το εχεις διπλο ταμπλο δεν υπαρχει θεμα...

Σελίδα : 1

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.
lastpost